Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 17:33   #1
Želi li me samo iskoristiti?

imam dečka već 2 tjedna. ja imam 19,on 23 .
ja sam nevina ,a on je već imao dosta cura pa ima iskustva u sexu.
dok priča stalno mu se rečenice svode na sex. pitao me neki dan da nije valjda da se nisam sexala. rekla sam ne i da još nisam spremna.
nekoliko puta me pitao stvarno vulgarne stvari.
on meni govori kako me voli,super se ponaša prema meni, ali ja stalno sumnjam da se on tako ne ponaša samo da dobije sex i onda bi me odbacio?
ja s njime ne želim sex,jer mi je to prerano ..premalo se poznajemo tek.

što vi mislite dali me on samo želi iskoristiti za sex ili me stvarno voli?
Incomplete is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:36   #2
Moj ti je savjet, da ga ostavis. Ocigledno je da mu je bitan samo seks. Ima muskaraca koji i sa 23 ne razmisljaju tako, ali taj tvoj da.

Nevina si i nađi si nekog postenijeg, jer ce ti tako biit ljepse prvi put, a ne da kasnije shvatis s kim si se prvi put posevila.

Mozda sada jos ovo ne mozes shvatiti, ali za par godina hoces, zato poslusaj ovaj savjet i ostavi tog seksualno ugrozenog balavca.

I ne moze te nikako voljeti ako ste 2 tjedna u vezi.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:39   #3
a što ti misliš?
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:40   #4
Slažem se,taj tip želi samo seks od tebe.
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:40   #5
Dali me želi samo iskoristiti?

Ne laži, Salvador nije takav.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:40   #6
I nemoj ni slucajno spavati s njim ili s bilo kojim drugim, dok god ti to ne pozelis..cekaj koliko god treba, ali nikada nemoj sebi dopustiti da zbog muskarca radis nesto za sto nisi sigurna!
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:43   #7
Ako nisi spremna - nisi spremna i tu bi svaka priča trebala završiti, a posebno ako te on VOLI kako priča. Ne sudi po riječima nego po djelima.

Znam da ti je to teško čuti, ali on te ne voli, samo bi malo p...e. Znam još neke takve
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:44   #8
Quote:
tamica kaže: Pogledaj post
I nemoj ni slucajno spavati s njim ili s bilo kojim drugim, dok god ti to ne pozelis..cekaj koliko god treba, ali nikada nemoj sebi dopustiti da zbog muskarca radis nesto za sto nisi sigurna!
ti si neka mamica?
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:45   #9
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
ti si neka mamica?
Nisam mamica, dajem curi savjet.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:47   #10
Quote:
tamica kaže: Pogledaj post
Nisam mamica, dajem curi savjet.
Znam,samo se šalim
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:47   #11
i zove me da dođem kod njega doma....kad mu nema nikog doma...
ja nema šanse da idem jer tko zna taj bi me na silu povalio....
Incomplete is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:50   #12
Quote:
Incomplete kaže: Pogledaj post
i zove me da dođem kod njega doma....kad mu nema nikog doma...
ja nema šanse da idem jer tko zna taj bi me na silu povalio....
Zato te i zove doma, jer ocito nije tip decka koji te zove da se malo mazite, pricate itd. vec je njemu u glavi samo akcija
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:51   #13
Quote:
tamica kaže: Pogledaj post
I nemoj ni slucajno spavati s njim ili s bilo kojim drugim, dok god ti to ne pozelis..cekaj koliko god treba, ali nikada nemoj sebi dopustiti da zbog muskarca radis nesto za sto nisi sigurna!
potpisujem za sex se treba biti spreman i to ces sama osjetiti kad dode to vrijeme
a ovaj decko bi sam spavao s tobom i mislim da bi te poslije ostavio
jer on te ne voli, cim tako vulgarno razgovara, a zna da nevina
da te voli lijepo bi on, polako s tobom
ostavi ga sto prije i ne moj mu ni slucajno govoriti, "oni s fotuma su mi reli da bi me ti iskoristi, ti me ne volis"
pusa
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:53   #14
Kao da ti je pizda od zlata Savrsena i duga ljubav ne postoji i sigurno neces ostati s onim s kojim ces prvi put spavati. Zato je bolje da rijesis to, ostavis ga i krenes dalje u zivot. Karaj se jos dok si mlada i privlacna jer ces iovako ionako kukati nakon 30-te
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:54   #15
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
potpisujem za sex se treba biti spreman i to ces sama osjetiti kad dode to vrijeme
a ovaj decko bi sam spavao s tobom i mislim da bi te poslije ostavio
jer on te ne voli, cim tako vulgarno razgovara, a zna da nevina
da te voli lijepo bi on, polako s tobom
ostavi ga sto prije i ne moj mu ni slucajno govoriti, "oni s fotuma su mi reli da bi me ti iskoristi, ti me ne volis"
pusa
ma naravno da neću to reći za forum....
Incomplete is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:56   #16
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Savrsena i duga ljubav ne postoji i sigurno neces ostati s onim s kojim ces prvi put spavati.
Što naravno ne znači da samo radi toga mora spavat i sa kime koji joj sere da ju voli da bi s njime spavala. Jebote jadnika sa 23 godine. To se prodavalo sa 16. Sa 23 se kaže ajmo se ševit ili bok.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:58   #17
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Što naravno ne znači da samo radi toga mora spavat i sa kime koji joj sere da ju voli da bi s njime spavala. Jebote jadnika sa 23 godine. To se prodavalo sa 16. Sa 23 se kaže ajmo se ševit ili bok.
Gle, SVAKI koji joj dode a ona je nevina ce sumnjati u njegovu iskrenost i uvijek ce imati dileme. Sto i joj je i pravo. Ja bi joj ustvario savjetovao da si odabere onog koji joj je fizicki najprivlacniji. Bilo koji da sad dode, biti ce tako. Jedino ako misli cekati do braka, onda je to druga stvar i treba topic poslati Don Kacunku da vidi kako ipak ima vjernika kod nas
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:01   #18
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Gle, SVAKI koji joj dode a ona je nevina ce sumnjati u njegovu iskrenost i uvijek ce imati dileme.
da, i tako se žene zapravo nikad ne počnu ševit
__________________
It's always funny until someone gets hurt, and then it's just hilarious!
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:01   #19
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Gle, SVAKI koji joj dode a ona je nevina ce sumnjati u njegovu iskrenost i uvijek ce imati dileme.
Neće, mili, neće. Jer nemaš šta sumnjat u nečije namjere i iskrenost ako ti se postave stvari kakve jesu. Sviđaš mi se. Ševio bih te. Jako, odmah. Ne volim te sad, možda te neću ni voljeti, možda i hoću, ali to još ne znam. Ajmo u krevet.

Šta se tu ima sumnjati?

Sumnja se baš radi ovakvih pizdarija o ljubavi, jebalo ga 2 tjedna i ljubav. Koji je mali kreten, sa 23 godine on ne zna za drugi pristup osim ovog.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:01   #20
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Gle, SVAKI koji joj dode a ona je nevina ce sumnjati u njegovu iskrenost i uvijek ce imati dileme.Sto i joj je i pravo. Ja bi joj ustvario savjetovao da si odabere onog koji joj je fizicki najprivlacniji. Bilo koji da sad dode, biti ce tako. Jedino ako misli cekati do braka, onda je to druga stvar i treba topic poslati Don Kacunku da vidi kako ipak ima vjernika kod nas
Ovo nije istina. Ne izmisljaj.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.