Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2008., 00:04   #21
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
a ako pišete na istom forumu?
:barca fan:
Sve je u redu dok se ne pocnete peemati. A onda se cak moze i zatrudniti. Peemovno.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:11   #22
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Ma jako me interesira dal je netko od od "vas/nas/forumaša" imao takvu situaciju pa da kaže: "jebiga ona je najbolja osoba koju sam ikad upoznao i vjerojatno koju ću ikad upoznat, volim je više nego što sam ikoga volio i vjerojatno više nego što ću ikad ikoga voljeti u životu, želim s njom provest život ali ona ne dijeli moje mišljenje i najbolje da se maknem ća i nastavim živjet svoj život dalje"

u svim temama na US kraju ispadne da je partner bio lažljiv, bahat, manipulativan ovo ono...dal je to stvarno istina ili ljudi to sebe uvjeravaju kako bi s odljubili? Pa koji ste se k**** uopće zaljubljivali ako je ona/on tako u banani.
evo me ovdje. točno je bilo tako.

A zašto? očito sam bio slijep što se tiče nje i očito je da sam je idealizirao. Da, grdna greška. Jebiga, kad prebolim, valjda ću moći opet krenuti ispočetka i voljeti drugu.

Da napomenem, ljubav ne postoji
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:12   #23
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Sve je u redu dok se ne pocnete peemati. A onda se cak moze i zatrudniti. Peemovno.
čuo sam taj.
znaš zašto dijete dvoje forumaša do kraja života pamti dan svog rođenja?
jer je to zadnji puta kad je vidio ženske genitalije.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:12   #24
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Ma jako me interesira dal je netko od od "vas/nas/forumaša" imao takvu situaciju pa da kaže: "jebiga ona je najbolja osoba koju sam ikad upoznao i vjerojatno koju ću ikad upoznat, volim je više nego što sam ikoga volio i vjerojatno više nego što ću ikad ikoga voljeti u životu, želim s njom provest život ali ona ne dijeli moje mišljenje i najbolje da se maknem ća i nastavim živjet svoj život dalje"

u svim temama na US kraju ispadne da je partner bio lažljiv, bahat, manipulativan ovo ono...dal je to stvarno istina ili ljudi to sebe uvjeravaju kako bi s odljubili? Pa koji ste se k**** uopće zaljubljivali ako je ona/on tako u banani.
evo me ovdje. točno je bilo tako.

A zašto? očito sam bio slijep što se tiče nje i očito je da sam je idealizirao. Da, grdna greška. Jebiga, kad prebolim, valjda ću moći opet krenuti ispočetka i voljeti drugu.

Da napomenem, ljubav ne postoji
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:24   #25
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Što ako se netko zaljubi u nekog savršenog a ne može bit s njim? Kako preć preko toga ako su svi drugi second best? Dal je to fer prema drugim partnerima?
To i mene zanima

Ja sam patila 2 godine za jednim dečkom koji je meni bio "savršen" pa sam se na kraju zaljubila u drugog i potpuno zaboravila ovog ... i sad kad ga se sjetim znam da definitivno nije savršen
Sad mi se to opet dešava s nekim drugim i nadam se da je jednako tako prolazno
luda_klobučarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:34   #26
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
znaš zašto dijete dvoje forumaša do kraja života pamti dan svog rođenja?
jer je to zadnji puta kad je vidio ženske genitalije.
Uzivo
Za sve ostalo tu je mms, pms i ostali s-ovi
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:34   #27
uuuuuuuu koliko postovaaaaaaaa!!!!!!! ajmo redom...Prvo MUŠKOG sam roda pa mi se prestanite obraćat u ženskom rodu...

ajmo sad o toj osobi...nagradna pitanja:
1. tko je najviše utjecao na moj život, tko me je najviše naučio o životu i zbog koga sam danas osoba koja jesam?
2. tko mi je najviše pomogao kroz najveće sranje u mom životu?
3. kome sam ja pomogao kroz također jedno ogromno sranje u životu i tako po prvi puta osjetio da sam nekome zaista potreban?
4. s kim sam najviše razgovarao i gradio jedan sjajan odnos u najbitnijim i najsretnijim godinama svog života?
5. tko je osoba o kojoj u životu nisam čuo pogrdne riječi od nikoga?
6. tko je osoba u koju se zaljubio(i odljubio) svaki drugi muškić koji je proveo neko vrijeme s njom?
7. tko je osoba koja me naučila cijenit svakog čovjeka i u ljudima tražit najbolje što imaju u sebi?
8. tko je osoba koja izvlači najbolje od mene i zbog koje sam spreman učiniti nešto dobro i za sebe?
9. tko je osoba po kojoj ću dat ime svojoj kćeri ako je budem ikad imao?


odgovor je isti...sad pričajte i dalje u svojim "kemikalije u mozgu, iluzija i idealna slika" frazama dragi moji forumaši jer meni pomoć nećete svojim iskusnim savjetima


P.S. prošlo je pet godina...pokušavam pobjeć čim dalje

edit: eh da zaboravih reć...u međuvremenu sam se zaljubio i idealizirao jednu malu pa je na kraju ispalo nešto sasvim drugo tako da se danas čudim sam sebi kad se sjetim tog perioda, međutim ovo je jedna konstanta nešto što bih ja ipak odvojio od zaljubljenosti...slobodno mogu reći da V-O-L-I-M
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:38   #28
Tiger, a u cemu je problem da ti nisi s tom curom? jel zna ona ovo sve sta ti tu nama pises?
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:42   #29
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Tiger, a u cemu je problem da ti nisi s tom curom? jel zna ona ovo sve sta ti tu nama pises?
.....prijatelji-najbolji prijatelji-odlazak na faks pa opet prijatelji-kava dvaput mjesečno- ja poludio i rekao sve ili ništa i trenutno kad me zove kažem da imam posla........to bi bio moj put ukratko.........ne zna ona ništa od ovog šta sad pišem...

joj da...ovo nije moja priča, ovo je teoretski

nikad nisam mislio da ću se spustit tako nisko u toj priči da cijeloj HRvatskoj pričam o stvari koja mi toliko znači....ovaj će nick definitivno u ropotarnicu povijesti foruma.hr nakon ovog........a radim to samo iz jebene dosade...koji sam ja manijak
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:46   #30
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
.....prijatelji-najbolji prijatelji-odlazak na faks pa opet prijatelji-kava dvaput mjesečno- ja poludio i rekao sve ili ništa i trenutno kad me zove kažem da imam posla........to bi bio moj put ukratko.........ne zna ona ništa od ovog šta sad pišem...

joj da...ovo nije moja priča, ovo je teoretski
Samo se ti izvlaci na teoretske vode, pa ces si jos duplo godina idealiziranja natovarit
...a cura jadna nema pojma sta se zbiva i vjerojatni misli da se ljutis na nju ili ko zna sta...gle, nemas nis, bas nis za izgubit...osim ako ne zelis nastaviti ziviti u svom oblacicu...a ako je cura stvarno tako posebna, kao sto kazes, ono daj se potrudi...makar zbog sebe, da mozes krenuti dalje. nađi se s njom, popricaj...ajde, pokazi malo tigrastu stranu i kad su osjecaji u pitanju
...ovak ce te cijeli zivot muciti sta ako, sta bi bilo da sam probao

...sad vidim i nastavak...a gle, ako nekog zavaravas, sebe zavaravas, jer ovdje si samo jos jedna u nizu prica i nakupina slova...nista osobno
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:49   #31
Što ako se netko zaljubi u nekog savršenog, a ne može biti s njim?

A je***a, ja sam zaljubljena u princa Williama a on mene neće a kaj ću sad,moram nać nekog u RL
ella6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:51   #32
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Samo se ti izvlaci na teoretske vode, pa ces si jos duplo godina idealiziranja natovarit
...a cura jadna nema pojma sta se zbiva i vjerojatni misli da se ljutis na nju ili ko zna sta...gle, nemas nis, bas nis za izgubit...osim ako ne zelis nastaviti ziviti u svom oblacicu...a ako je cura stvarno tako posebna, kao sto kazes, ono daj se potrudi...makar zbog sebe, da mozes krenuti dalje. nađi se s njom, popricaj...ajde, pokazi malo tigrastu stranu i kad su osjecaji u pitanju
...ovak ce te cijeli zivot muciti sta ako, sta bi bilo da sam probao
to sam definitivno mislio napravit samo da prođe još neko vrijeme "na distanci" pa da srušim to mrsko mi prijateljstvo do kraja e onda neću imat više šta da izgubim...ali znaš šta je, kad joj to kažem i ona se rasplače i odgovori "oprosti" onda će bit sve gotovo a ovako još mogu sanjarit da će neš bit
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:55   #33
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post

...sad vidim i nastavak...a gle, ako nekog zavaravas, sebe zavaravas, jer ovdje si samo jos jedna u nizu prica i nakupina slova...nista osobno
da al moram pazit na svoju reputaciju pošto ipak najviše pišem na podforumu Borilački sportovi i vještine....a ni ovaj forum nije tako anoniman kao što se priča
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 01:05   #34
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
"Lakse" je mastariti o nekome koga ni ne znamo kako treba, njegujuci zaljubljenost prema onom idealnom, neponovljivom i sudbinski predodredjenom za nas, nego zivjeti zivot punim plucima, otvorenih ociju prilaziti ljudima spremni na to da nas razocaraju, ali i na to da nas ostave bez daha.

Da, mozes se zaljubiti u osobu s kojom nisi u vezi, ali ne mozes VOLJETI nekoga koga znas utoliko sto idete zajedno u skolu, radite na istom mjestu ili dijelite neku drugu zajednicku aktivnost na kojoj prezentirate neku stranu svoje pazljivo izgradjene fasade.

Prestani se grcevito drzati za svoju fantaziju i pocni ZIVJETI SVOJ ZIVOT a ne sanjati svoj san.
oh draga moja moram te razočarat ali nisam se pronašao niti u jednoj tvojoj riječi...kao prvo ja sam čistokrvni strijelac po horoskopu i mi nemamo nikakve fasade a i da imam fasadu ista je pala onog trenutka kad sam po prvi puta u svom životu našao nekog pred kim se stvarno mogu do kraja otvorit i osjećat sigurno i u isto vrijeme znat da me ta osoba stvarno voli i da joj puno značim u životu...kao drugo ja živim sa velikim Ž, prilazim ljudima, zaljubljujem se i griješim ali duboko u sebi volim samo nju.....sorry ako se ne uklapam u tvoje šablone o ljudima...jebiga uvijek se iznenadiš.........

ej a kako bi bilo da ŽIVIM SVOJ SAN?
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 01:06   #35
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
da al moram pazit na svoju reputaciju pošto ipak najviše pišem na podforumu Borilački sportovi i vještine....a ni ovaj forum nije tako anoniman kao što se priča
Znam da pises na borilackima jer sam i ja znala pisat prije na borilackima...kolega...ajde, necu te vise plasit, skroz sam u 10oj vjestini...gle, ko na treningu, hrabro, radi kako ti srce nalaze, i ne mozes fulat...mozes pisat ovdje sta god hoces, ako kad ostanes sam sa sobom, budi iskren prema sebi, priznaj si sta osjecaj, ako nesto osjecas za tu curu i slusaj sebe...a to na distanci ti se bas ne odrazava super na drugu stranu, jer ona nema pojma o cemu se radi...i moze misliti da ti se neda naci se s njom, da si ju zaboravio...nemoj bas previse cekat...i napravi ono sto islis da je ispravno...bez da odmah imas crne filmove...i bit ce ok
...ponekad se trebamo i te kako boriti i za neke zivotne stvari, van borilista, ako nam je stalo
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 01:12   #36
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
...
hvala ti na lijepim željama...baš sam nekako sretan sad kad sam pročitao tvojih par postova...ti si jedna super forumašica i to se odmah vidi jer jedina nisi uletjela sa ovim unaprijed pripremljenim frazama...hvala što si me pokušala razumjeti...you've done it manje više...ajde sad laku noć...sutra je novi dan
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 01:22   #37
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
.....prijatelji-najbolji prijatelji-odlazak na faks pa opet prijatelji-kava dvaput mjesečno- ja poludio i rekao sve ili ništa i trenutno kad me zove kažem da imam posla........to bi bio moj put ukratko.........ne zna ona ništa od ovog šta sad pišem...

joj da...ovo nije moja priča, ovo je teoretski

nikad nisam mislio da ću se spustit tako nisko u toj priči da cijeloj HRvatskoj pričam o stvari koja mi toliko znači....ovaj će nick definitivno u ropotarnicu povijesti foruma.hr nakon ovog........a radim to samo iz jebene dosade...koji sam ja manijak
tiger, sve ili ništa se ne igra tako...
Imaš kavu dvaput mjesečno, gradi na tome. Pretvori to u četri puta mjesečno, zatim svaki dan. Kavu zamijeni izlascima, kino, izleti, učenje skupa. Iskoristi ono šta imaš. Teoretski...
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 02:51   #38
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ti si to skroz naopako shvatila. zaljubljivanje je proces u kojemu vidimo predmet zaljubljivanja kao nešta savršeno bez obzira na stvarnost, tj. na njegove ili njene mane. ružičaste naočale. perceptivni filteri. kemijska reakcija na prikladnog mužjaka ili ženku koja traje dovoljno dugo da se naprave potomci.
proći će te nakon nekog vremena kao šta i druge kemikalije prolaze kroz organizam.
ljubav je nešta drugo, dugo vremena se stvara, možeš biti sigurna da tu osobu ne voliš, nego si zaljubljena. niste bili ni u vezi.

za početak, daj si vremena.

Slazem se... i zaista ne znam sto da se ovde doda? Ova osoba je mudro rekla. Sve.
Ono sto znam iz iskustva je da bol otupi- zaljubices se opet, godinama postajes mudrija...hteli mi il' ne, svako 'iskustvo ' je dragoceno. Sad razmisljas drugacije-takvo je trenurno stanje, promenices mishlenje kad upoznas nekog novog...bice bolje

chika Phil Collins otpeva nekada ovo (poslushaj, kako mama zna najbolje)

http://www.youtube.com/watch?v=K3Tes...eature=related
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 02:51   #39
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ti si to skroz naopako shvatila. zaljubljivanje je proces u kojemu vidimo predmet zaljubljivanja kao nešta savršeno bez obzira na stvarnost, tj. na njegove ili njene mane. ružičaste naočale. perceptivni filteri. kemijska reakcija na prikladnog mužjaka ili ženku koja traje dovoljno dugo da se naprave potomci.
proći će te nakon nekog vremena kao šta i druge kemikalije prolaze kroz organizam.
ljubav je nešta drugo, dugo vremena se stvara, možeš biti sigurna da tu osobu ne voliš, nego si zaljubljena. niste bili ni u vezi.

za početak, daj si vremena.

Slazem se... i zaista ne znam sto da se ovde doda? Ova osoba je mudro rekla. Sve.
Ono sto znam iz iskustva je da bol otupi- zaljubices se opet, godinama postajes mudrija...hteli mi il' ne, svako 'iskustvo ' je dragoceno. Sad razmisljas drugacije-takvo je trenurno stanje, promenices mishlenje kad upoznas nekog novog...bice bolje

chika Phil Collins otpeva nekada ovo (poslushaj, kako mama zna najbolje)

http://www.youtube.com/watch?v=K3Tes...eature=related
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 03:00   #40
savrsenstvo ne postoji
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.