Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 11:07   #61
savrsenstvo ne postoji...

zaljubljujemo se u iluziju koju smo si sami stvorili o toj osobi a volimo osobu tek kad upoznamo i prihvatimo je skupa s njezinim manama...
__________________
Seraphine
Seraphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:41   #62
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
Što ako se netko zaljubi u nekog savršenog a ne može bit s njim? Kako preć preko toga ako su svi drugi second best? Dal je to fer prema drugim partnerima?
Nastavi ga idealizirati (davati mu karakteristike kojih uopće nema i zamišlja odnose za kojih nema realne šanse da bi se dogodili)
i sjebe si život.

Podrazumijeva se da nitko drugi ne može onda niti približit se 'savršenstvu'.

Pravo pitanje glasi - "Da li je to fer prema meni (tj. prema tebi u ovom slučaju)''
ZEUSICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:49   #63
na naslov cu samo... ne ide mi vise citati.

s kim ne mozes biti, uvijek je savrsen. nema veze sto je savrsen ko tuka da ga malo bolje pogledas. ko bi gledao toliko.
__________________
and I was thinking to myself this could be heaven or this could be hell
:clint-ica: is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 12:52   #64
Slažem se...propuštene prilike uvijek su one najbolje (barem tako mislimo). Evo, recimo, ja svakih par godina nađem neku savršenu; kako i zašto to one prestanu biti, nikad mi nije postalo sasvim jasno!
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:28   #65
Svi kažu: "Nastavi ga idealizirati (davati mu karakteristike kojih uopće nema i zamišlja odnose za kojih nema realne šanse da bi se dogodili)"

da ste pročitali moje postove možda bi izostali ovakvi mudri komentari...valjda ne mislite da su četiri godine života s nekom osobom premalo da bi donijeli neki sud o dotičnoj?
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 20:01   #66
Tiger, kažu da zaljubljenost traje max 18 mjeseci, s tim šta su mjerili na glupim amerikancima. Enivej, nakon 4 god vjerojatno imaš i objektivnu sliku pa ako i dalje voliš tu curu, napravi šta možeš da je i dobiješ. Manje tuge, više akcije! Ako uspije uspije, ako ne, bar si dao sve od sebe.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:01   #67
Ako se dobro sjećam ti govoriš o vremenu od četiri godine provedene zajedno u školi, a da pri tom niste imali čak ni vezu. Neuzvraćene ljubavi uvijek nam se čine savršene. A takve nam postaju jer su nama nedostižne.

Možeš s nekom osobom provesti i deset godina zajedno, npr na poslu, ali ako niste bili u ljubavnoj vezi (pri tom ne podrazumijevam da seks bezuvjetno je bio uključen), onda ne možeš govoriti čak niti da je bilo nešto savršeno, a kamoli da će biti. Dakle ljubavni odnosi su u tom slučaju isključivo imaginacija, a nikako nešto realno.

Moj savjet. nema neosvojih tvrđava. Ako nešto tako jako želiš daj sve od sebe da uspiješ u nakani.
Ako uspiješ...- nema potrebe komentirati.
Ako ne uspiješ, bar bi znao da si ti učinio sve što si mogao.
ZEUSICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 18:55   #68
da zaključamo ovaj topic
1. Ona je i dalje O-B-J-E-K-T-I-V-N-O najbolja osoba koju sam ja upoznao u životu i to je činjenica a ne iluzija!!
2. Godinama smo bili najbolji prijatelji i dovoljno sam je upoznao da kaežm neke stvari i da me se shvati ozbiljno.
3. Na moju žalost ona nije zaljubljena u mene i to se najvjerojatnije neće promijenit.
4. Ima mnogo dobrih cura na ovom planetu i trenutno sam njima okrenut a ova će priča ostat u mom sjećanju kao jedan od lijepših trenutaka života.

Mislim da ovaj topic nema više smisla jer ja više nemam šta reć na ovu priču a vaši me komentari samo živciraju jer ne čitate uopće šta pišem. Hvala nekim forumašima na lijepim željama i pozdrav do neke nove prilike
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.