Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2008., 19:50   #41
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
E sad, usporedit reputaciju Srđana Mlađana s reputacijom nekog ko je tulumario u srednjoj školi... A šta da ti kažem - možeš ti to i bolje!
Ovdje ne govorimo o klasičnom tulumarenju i ti to dobro znaš. Pogledaj naslov topica, pročitaj postove od početka pa probaj ponovno.
__________________
Kako oblikovati potpise
bomesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 20:02   #42
Quote:
rusterka kaže: Pogledaj post
a zasto bi ti(vi) pricali koliko ste imali veza,jebaca prije nje i nju to pitali??jel bitno?
pa ako je ozbiljna veza,naravno.uopce ne kuzim kako netko voljenu sadasnju osobu ne pita takve stvari?
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 20:27   #43
e pa ja nebi pricala nit pitala...
sta ga briga kolko sam ih imala prije njega..ako to ne zelim reci neka to postuje
velim,opekla sam se s bivsim.imala jednog prije njega i njemu to bio smak svijeta.daj fak off,reko nikad vise
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 20:47   #44
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
pa ako je ozbiljna veza,naravno.uopce ne kuzim kako netko voljenu sadasnju osobu ne pita takve stvari?
Zašto? Šta točno imaš od toga?

Ako nekog volim, onda moja ljubav nije uvjetovana brojem žena s kojima je bio. Ne moram znati svaki detalj njegove seksualne prošlosti. Nije mi to bitno, bitna mi je sadašnjost.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 20:54   #45
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
froggeru, ja misla da se i ti drogiras.
Ajoj ne plači, pa nisam ni ja nevin Samo imam stav prema tome šta valja, a šta ne, ne znači da ga se pridržavam

Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
A, jel smije pusit i ponekada piti
To ti je sve ok, ako ti to u mladosti nisi radio. Glupo mi je kada netko tko je to sve prosao drugima moralizira.
I jos gluplje mi je ako jedni kriteriji vaze za cure, a totalno drugi za decke. Imam osjecaj da se muskarcima i previse toga tolerira, a zene su i dalje "sumnjive" cim su slobodnije u bilo cemu.

OT: ja ne pusim i ne pijem, mrzim junk food, masno, zivim monotono i vjezbam, pobornik sam kondoma, os me zenit
Mantis, ne kužim ovo s moraliziranjem, jedni kažu da ne smiš moralizirat ako si i ti takav, a drugi da ne smiš moralizirat ako nisi i ti takav.
Po meni moraliziranje je u redu, sve dok nije lažno moraliziranje. A ovo šta se tiče muških i ženskih, iskreno rečeno muški me ne zanimaju pa mi uopće nije bitno šta rade, niti ih osuđujem niti im toleriram. Zanimaju me samo ženske
I di si ti svo ovo vrime, rastopila mi se milka u rukama čekajući te
Evo ti tvoja milka
Attached Images
File Type: jpg CHM0123.jpg‎ (8.4 KB, 67 views)
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:01   #46
pa ak se i ti znas drogirat, zas ti smeta ak se zena drogira? to je sjajno. mozete skupa.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:12   #47
A ja to nekad samo, osim kad sam imao duboku životnu krizu pa sam stalno dok nisam izgurao. I ne bi ništa osim lakih droga ni probao. Smeta mi kad je to nekome stil života, i ne vidi ništa bolje od toga
Al ti si mi legenda, volija bi s tobom jednom okrenit trubu
OnTopic: ako imate lošu reputaciju, riješite je se. I nemojte je opet steć.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:15   #48
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Takva osoba će npr svoje iskustvo s drogama nazivat "eksperimentiranjem"
Ja svoje nazivam zabavom.
Zabavno je i dan danas, ali nije više ni vrijeme ni mijesto. Uostalom, prerasla sam to.

Smatraš to nedostatkom karaktera?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:16   #49
al reputacija ne mora znacit nista. o nekim curama il likovima se svasta prica, al je sve izmisljeno. uostalom, ja sam ti legenda. sad da ti velim sta sam ja radila, vjerojatno bi ti se zgadila.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:21   #50
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
A ja to nekad samo, osim kad sam imao duboku životnu krizu pa sam stalno dok nisam izgurao. I ne bi ništa osim lakih droga ni probao. Smeta mi kad je to nekome stil života, i ne vidi ništa bolje od toga
Al ti si mi legenda, volija bi s tobom jednom okrenit trubu
OnTopic: ako imate lošu reputaciju, riješite je se. I nemojte je opet steć.
To mi se već čini poez osobe bez karaktera. Drogirat se zbog 'krize'. I to samo lakim drogama...

Znači, tvoje drogiranje zbog slabosti je opravdano i normalno, a moje nije zdravo jer sam to radila rijetko, promišljeno, i iz čiste zabave?
I zašto bi s legendom zapalia joint? Koja bi svrha bila toga ako prezireš takav način života?
I zadnje...piješ li ti kad izađeš van? Jer...ako popiješ koju čašicu jer svi to rade...samo si ništa drugo nego alkoholičar koji to prikriva izjavama tipa 'svi to rade, to je normalno'
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:26   #51
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja svoje nazivam zabavom.
Zabavno je i dan danas, ali nije više ni vrijeme ni mijesto. Uostalom, prerasla sam to.

Smatraš to nedostatkom karaktera?
Ako droga i nemoral žive tvoj život umjesto tebe, onda da, smatram to nedostatkom karaktera.
Ovo šta sam izdvojia riječ "eksperimentiranje" kojom neki opisuju svoje ponašanje, radi se o tome da odabir riječi ukazuje na negiranje i zavaravanje sebe i okoline. Riječi koje ljudi koriste puno otkrivaju o tome kako misle.
Edit - prema navedenom, u tvom slučaju ne vidim ništa šta bih osuđivao.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:48   #52
@ Frogger
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 22:01   #53
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
To mi se već čini poez osobe bez karaktera. Drogirat se zbog 'krize'. I to samo lakim drogama...

Znači, tvoje drogiranje zbog slabosti je opravdano i normalno, a moje nije zdravo jer sam to radila rijetko, promišljeno, i iz čiste zabave?
I zašto bi s legendom zapalia joint? Koja bi svrha bila toga ako prezireš takav način života?
I zadnje...piješ li ti kad izađeš van? Jer...ako popiješ koju čašicu jer svi to rade...samo si ništa drugo nego alkoholičar koji to prikriva izjavama tipa 'svi to rade, to je normalno'
Đizus, zar se nisam zaštitija od ovih pitanja svime šta sam dosad reka? Ili nisi baš skužila šta pričam?
Uostalom koja je tvoja poanta? Ako oćeš reć da sam dvoličan, pijančina, narkoman ili nešto, samo reci
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 22:02   #54
eto ja cu reci to zadnje
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:07   #55
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Đizus, zar se nisam zaštitija od ovih pitanja svime šta sam dosad reka? Ili nisi baš skužila šta pričam?
Uostalom koja je tvoja poanta? Ako oćeš reć da sam dvoličan, pijančina, narkoman ili nešto, samo reci
Ne, samo me zanimalo imaš li dvostruke standarde. A odgovor na to si mi da nakon šta sam napisala ona dva posta
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:08   #56
pa naravno da voli kada je musko
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:19   #57
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
što je s djevojkama koje su u srednjoj školi živjele za tulume i svaki vikend brijale s nekim drugim, uživale u alkoholu i eksperimentiranju, a onda jednog dana požele vezu i nešto ozbiljno, ali ih više nitko tako ne može doživjeti jer znaju na kakvom su glasu?

pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?

imam svoje mišljenje, ali me jako zanima tuđe
i da, i ja sam bila pomalo takva
a kako bi ih dozivljavali
dodjes na fax, nitko te ne poznajes, dodjs u novo radno okruzenje - nitko te ne poznaje, mozes biti sto zelis...
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:21   #58
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ne, samo me zanimalo imaš li dvostruke standarde. A odgovor na to si mi da nakon šta sam napisala ona dva posta
Whatever
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:33   #59
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
što je s djevojkama koje su u srednjoj školi živjele za tulume i svaki vikend brijale s nekim drugim, uživale u alkoholu i eksperimentiranju, a onda jednog dana požele vezu i nešto ozbiljno, ali ih više nitko tako ne može doživjeti jer znaju na kakvom su glasu?

pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?

imam svoje mišljenje, ali me jako zanima tuđe
i da, i ja sam bila pomalo takva
One što su davale, sve su se poudavale
A one što su glumile neku igru, sad se jebu gdje god stignu


Ilitiga, život sve dovede u uravnilovku
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 23:36   #60
mene nitko ne jebe
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.