Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 13:46   #1
Zabava ili nepoštivanje?

Partner i ja upoznali smo se preko neta prije par godina, ušli u vezu koja jako lijepo funkcionira ali.....
razilazimo se u stavovima o prihvatljivoj net komunikaciji.

Nitko nikome ne brani surfanje, postanje po forumima, čavrljanje s ostalim pukom, znamo si passworde, no već se u nekoliko navrata desilo da je njegovo čavrljanje preraslo u očijukanje. Oke, čak je i to za ljude jer ulaskom u vezu ne postaješ slijep gluh i mutav na komplimente, ali on tim ženama nije rekao da je u vezi čak i kad ga se pitalo

Zamolila sam ga u par navrata da to ne čini koliko god to doživljavao bezopasnim jer mene to smeta, no opet je to učinio. I sad nam je veza u pitanju, a on to ponašanje uspoređuje s igranjem igrica na 24 sata

Kao što nick kaže, zbunjena sam jako. Doživljavam to kao nepoštivanje mene kao partnerice i ne razumijem kako možemo imati dijametralno suprotne poglede na istu stvar

Molim mišljenje sa strane
*Zbunjena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 13:48   #2
Rekla si mu da ti to smeta i njega očito nije briga. Ne poštuje te.
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 13:55   #3
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
Doživljavam to kao nepoštivanje mene kao partnerice i ne razumijem kako možemo imati dijametralno suprotne poglede na istu stvar
i ja bi to tako doživjela.
ako ti je stalo do nekoga onda ga slušaš,osobito ako ti pokušava objasniti da te nešto smeta.
sve ima svoje granice.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 13:57   #4
Po svemu šta si napisala moj je zaključak također da te ne poštuje.
Očijukanje,ne spominje da je u vezi,nije mu stalo do tvog mišljenja...to definitivno nije u redu. Jesi ga pitala šta želi postići s tim šta ne spominje da je u vezi?
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 13:59   #5
Nepoštivanje, za mene je tajenje veze i partnera dno dna....i definitivno razlog za alarm i paniku..
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:04   #6
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
Nepoštivanje, za mene je tajenje veze i partnera dno dna....i definitivno razlog za alarm i paniku..
I meni osobno za prekid.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:13   #7
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post
Jesi ga pitala šta želi postići s tim šta ne spominje da je u vezi?
Jesam. Kaže kako je to nebitna informacija za te osobe pošto samo komuniciraju virtualno.
*Zbunjena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:16   #8
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
Jesam. Kaže kako je to nebitna informacija za te osobe pošto samo komuniciraju virtualno.
nebitna? na osnovi nje, tj. uz nedostatak te "beznacajne" informacije komunikacija tece u potpuno drugom smjeru...
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:16   #9
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
Jesam. Kaže kako je to nebitna informacija za te osobe pošto samo komuniciraju virtualno.
Koliko god nebitna i ako je toliko nebitna kako on kaže, u čemu je onda problem?!
Pa njemu bi samo trebalo biti još i lakše da tebi pomogne ako je to toliko nebitno. On se malo previše opustio.
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:22   #10
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
nebitna? na osnovi nje, tj. uz nedostatak te "beznacajne" informacije komunikacija tece u potpuno drugom smjeru...
Slažem se. To i jest bit stvari

Hvala, već sam se počela pitati jesam li luda ili glupa...
*Zbunjena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:35   #11
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
Rekla si mu da ti to smeta i njega očito nije briga. Ne poštuje te.
Ovako. A kako si ti saznala da im on taji svoj status?

Pa da saznam da mi partner taji da je samnom pobrinula bih se da ne mora vise lagati da je solo.

Quote:
nebitna? na osnovi nje, tj. uz nedostatak te "beznacajne" informacije komunikacija tece u potpuno drugom smjeru...


I ako je nebitno onda nema razloga NE reci istinu?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:36   #12
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
Slažem se. To i jest bit stvari

Hvala, već sam se počela pitati jesam li luda ili glupa...
Ti nisi luda ni glupa nego te on pravi ludom.
"Beznačajne" informacije...pih
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:44   #13
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
on tim ženama nije rekao da je u vezi čak i kad ga se pitalo

Zamolila sam ga u par navrata da to ne čini koliko god to doživljavao bezopasnim jer mene to smeta, no opet je to učinio.

Kao što nick kaže, zbunjena sam jako. Doživljavam to kao nepoštivanje mene kao partnerice i ne razumijem kako možemo imati dijametralno suprotne poglede na istu stvar

Molim mišljenje sa strane
I sta ti jos treba da shvatis?
Ne samo da te ne postuje, nego mu nisi vise ni interesantna i ne dozivljava te.
Zeno, on si trazi drugu curu preko neta, ili makar za zabavu, a ti mislis da vi imate problem u pogledima na svijet.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:47   #14
On se odrice tebe, to je znak da mu nije stalo do tebe, nego do njegove slobode i flerta sa drugima. Kako god da mu zapretis, on se nece promeniti, na kraju ste se i upoznali preko neta, mozda on misli da je vreme da ide dalje, pa trazi sada novu, mislim da ste dosli do kraja, nema tu ljubavi...
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:47   #15
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ovako. A kako si ti saznala da im on taji svoj status?
Na jednom sam forumu na kojem smo oboje piskarali pročitala nešto "sumnjivo", pitala ga o čemu se radi i naposljetku pogledala što se pisalo.
Nije bilo skrivanja s njegove strane. On to zaista doživljava kao zabavu.
*Zbunjena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:50   #16
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
.... Oke, čak je i to za ljude jer ulaskom u vezu ne postaješ slijep gluh i mutav na komplimente, ali on tim ženama nije rekao da je u vezi čak i kad ga se pitalo

Kao što nick kaže, zbunjena sam jako. Doživljavam to kao nepoštivanje mene kao partnerice i ne razumijem kako možemo imati dijametralno suprotne poglede na istu stvar

Molim mišljenje sa strane
Kao što njima bezobrazno laže o svom statusu, jedako bezobrazno laže i tebi.

Nije riječ o suprotnim pogledima na nešto što zahtijeva neko posebno razumijevanje već o drskosti jednog običnog lažljivca.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 14:59   #17
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Kao što njima bezobrazno laže o svom statusu, jedako bezobrazno laže i tebi.

Nije riječ o suprotnim pogledima na nešto što zahtijeva neko posebno razumijevanje već o drskosti jednog običnog lažljivca.
Slazem se. A tebe moguce drzi kao rezervu dok ne ubode za sigurno nesto zanimljivije.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:19   #18
Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
Nije bilo skrivanja s njegove strane. On to zaista doživljava kao zabavu.
Ocito on i tebe dozivljava kao zabavu. Koja mu je dosadila.
A to sto ne sakriva nije znak postenja, vec da te smatra glupom.

Govori zenama da je slobodan, a nije. Sta ti mislis, zasto to radi?
Jer zeli da o njemu misle kao da je slobodan.
A zasto zeli da to o njemu misle?
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 16:31   #19
Bježi od njega što dalje, glavom bez obzira. Nađi si boljeg. Znam da nije lako, ali što prije to bolje. Sretno
Crazy_R_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:20   #20
Moje je mišljenje da se ovdje javljaju ljudi za koje uopće ne znamo pišu li istinu o sebi i svojim iskustvima, govore li stvarno svoje mišljenje ili provociraju rasprave, u stvari, uopće ne znamo tko su ljudi na forumu. Neki o sebi kažu istinu, neki djelomičnu istinu, nešto možda prešute, nešto uljepšaju ili izmisle.
Neki se prikazuju kao šarmantni zavodnici a u stvarnosti im možda ne pada na pamet flertovati, možda zbog toga što su u vezi, braku, ili su sramežljivi i introvertirani.
Možda je i za tvog dragog to samo igra kao što kaže. I u toj igri on glumi nekog koji to u stvarnosti nikada ne bi bio i nije.
__________________
In the end love is the only thing that counts
isazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.