Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2008., 21:02   #41
Quote:
lilaamrit kaže: Pogledaj post
Ajde Zezalice, sta kompliciras detetu...
sto je zivot nek se uci
da se poslije manje muci


Quote:
@Zbunjena,
uzurpiraj kompjuter i 'baci se' na jedan virtualac (sve sto moze on, mozes i ti)
...pa, kad voli adrenalin - daj mu ga!


Quote:
@zez, mislila sam da ces zeni nesto 'vako predloziti...sta ce joj price iz starackog doma
jel moze 'vako


Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
@Zbunjena,
zgasi kompjuter i 'baci se' na jedan oralac (sve sto mogu one, mozes i ti...cak i bolje od njih)
...pa, kad voli adrenalin - daj mu ga!
ja vec i zaboravila kako se to radi...ono...u nepisanoj formi
zezalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:39   #42
Sutim k'o zalivena.
A kvragu, sta mladi nemaju bas mudrosti...ovako moram nesto reci.

Svakako, zezalicina ideja i varijacije na tu 'temu' su vrlo... provokativne (vrijedne razmatranja))

Uh... u sta si me 'uvalila' zezalice (a tko mi je kriv kad te vucem za nos, jel' tako? )
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 22:57   #43
hm da, sudeć po većini komentara tu ima popriličan broj nesigurnih ili možda samo osoba s prilično lošim iskustvom

usput samo, sadržaj i smjer komunikacije bilokoje pa i online ovise o afinitetima sugovornika a ne o statusu ...naime kad bi sadržaj razgovora ovisio o statusu sudionika istog, onda bi se iz rečenog kako spomenuto prešućivanje vodi u sasma drugom smjeru , moglo zaključit kako online komunikacija žena s slobodnim mladićima uvijek završi u tom drugom smjeru


Quote:
*Zbunjena* kaže: Pogledaj post
... zato sam u uvodnom postu napisala kako se radi o suprotnim pogledima na stvar. Vjerujem da bi to nekima bilo sasvim prihvatljivo ponašanje a drugima nikako. On spada u prve, ja u potonje.
rekao bih kako jednostavno imate suprotne stavove o toj hm pojavi

no sljedeć trag većine ovdje nije li onda tvoja želja i zahtjev njemu da prihvati tvoj stav o tome i tvoju želju povodom toga, a zanemari svoje viđenje zapravo isto nepoštivanje njega kao osobe?

čini se meni da jedino kog se ne poštuje to su sugovornice/i u online komunikaciji jerbo im prešućuje čak pače laže što doduše nije ništa jako neuobičajeno
Vik98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 10:16   #44
Ok, čak i ako zanemarimo komponentu da su ljudi u vezi i da osoba A namjerno radi ono za što zna da osobi B izrazito smeta (a ja tu komponentu ne bih zanemarila ) ostaje pitanje smatrate li moralnim što on na netu laže ljudima? Mislite li da nije naveo neku curicu da joj srce malo brže zatitra zabog njega? Naravno, možete odgovoriti da si je sama kriva kad ljude na netu shvaća ozbiljno, ali kriv je i on ako je navede na pogrešne zaključke.

Cura koja je solo i na netu upozna frajera koji tvrdi da je solo, s njim se dopisuje, zabavlja, izmjenjuje porukice i sl. ima prilično veliku šansu da se u tog istog frajera i zaljubi. A on? On će promijeniti nick i odjedriti na neki drugi forum kako bi nastavio zabavu. (A sve to uz negodovanje svoje cure jer ga baš briga kako se ona osjeća. )
mala_babaroga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.