Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 15:26   #21
draga budi jaka i hrabra......trebat će ti snage..... mi smo ovdje uz tebe i molimo za vas......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
da skupite snagu za daljnji život....
__________________
25.03.2008.&21.10.2009.....i oscekujemo 09.03.2014.
lizzzy is offline  
Old 23.11.2009., 15:43   #22
o boze dragi... trnci me prolaze dok ovo pisem. ne mogu ni zamislit kakvu muku sada prolazite... molim se za vas... da nadjete snage....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
lana1313! is offline  
Old 23.11.2009., 15:53   #23
nisam često tu na F i nisam upućena ali želim vam puno
snage da izdržite ....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
__________________
...ja bih tako rado opet....
šiljo is offline  
Old 23.11.2009., 16:02   #24
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Old 23.11.2009., 16:10   #25
Draga Atica, ne mogu zamisliti teže trenutke od ovih koje trenutno proživljavaš.
Želim vam da iz nekog skrivenog dijela sebe uspijete naći snage za dalje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ilana is offline  
Old 23.11.2009., 16:15   #26
Draga Atice, nemam riječi!
samo suze, i molitve za sve vas
livadica is offline  
Old 23.11.2009., 16:18   #27
Atice, nemam prave rijeci da te utjesim... Jedino mogu vibrati da nadete nacin kako prezivjeti sve ovo. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
lopticica is offline  
Old 23.11.2009., 16:30   #28
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:gr li:
broganzg is offline  
Old 23.11.2009., 17:01   #29
atice...nek vam dragi bog da snage da ovo preživite, a nek anđelak spava mirno.. u mislima ste mi i molitvama
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Old 23.11.2009., 17:09   #30
...izdržite oboje...i neka vam bog da svu snagu svijeta
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Old 23.11.2009., 17:23   #31
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Old 23.11.2009., 17:25   #32
Atice.....još malo.....bliži se kraj....stisni zube i izdrži još ovo, držim fige da neće boljeti.....da ti daju nešto i pomognu.....

A poslje ćemo dalje..samo da ovo završi...

Ma ne znam šta pametnoga napisati...tisuću riječi u glavi a niti jedna pametna...kako sročiti u rečenicu....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.
.
..
..

.

Bože, Anđeli čuvari, budite uz nju i čuvajte ju....dajte im hrabrosti (i suprugu) da ovo prežive....
Lindy2008 is offline  
Old 23.11.2009., 17:26   #33
teško je napisati nešto pametno u ovakvome trenutke
teško je kad ti dan koji bi ti trebao biti jedan od sretnijih trenutaka u životu postane trenutak kojeg sa zebnjom očekuješ
nažalost svi mi nosimo svoj križ
ˇ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~neka vas čuvaju svi anđeli čuvari
spomenut ću vas se u molitvi
__________________
trebam sretne misli
BUBAMARA22 is offline  
Old 23.11.2009., 17:39   #34
vec dugo pratim aticine postove i nikako da se odlucim napisati nesto.
svaki dan je se sjetim i nemogu ni zamisliti kakvu agoniju prolazi i ona i njen muz,i ne mogu da se ne upitam koliko je covjeku potrebno snage i odakle ta snaga dolazi,a onda se sjetim....ON koji je uvijek tu pruza tu snagu kad je i kome potrebno,i sigurna sam da ukoliko nas ima vise da ce i molitve biti glasnije i jace i da nece dopustiti nikakvu patnju.teski dani nazalost za njih dvoje dolaze ali molitvama ih se moze uciniti barem trunku laksima.Atice zelim ti svu srecu..........tebi i tvome muzu
Bokanjanka is offline  
Old 23.11.2009., 17:41   #35
molim za tebe da prezivis sto bezbolnije ove teske trenutke...
ˇ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
setzerka is offline  
Old 23.11.2009., 17:44   #36
sve riječi tako isprazno zvuče zato samo molim za tebe...
Francesca is offline  
Old 23.11.2009., 18:04   #37
atice, prekrasna i hrabra, dat će ti dragi Bog snage koju toliko zaslužuješ ...
__________________
i nogom u guzicu je korak naprijed

SKINITE MARASOVCU BAN
.exe is offline  
Old 23.11.2009., 18:10   #38
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
sve riječi tako isprazno zvuče zato samo molim za tebe...

također....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Old 23.11.2009., 18:17   #39
da uspiješ naći snage da izdržiš ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
ana:) is offline  
Old 23.11.2009., 18:22   #40
e sad kad sam vidjela da je Lara otvorila temu i procitala vase postove rasplakala sam se, u sobi,stvarno sam dirnuta,ne poznam vas al ste mi toliko drage,bliske...stvarno nitko ne moze utjesit kao zena,posebno ona koja zna kako je to bit mama.Maloprije su mi rekli da cu u petak u radaonu i bas sam vesela jer je tada Zlopasa dezuran a on je tako zgodan,a sta cu moram se malo nasalit...uglavnom bit cu u dobrim rukama! Jos jednom hvala svima,sad se moram skinut s laptopa jer sam upala u njihovu mrezu, malo kradem,he he,pusa svima!!!
Athica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.