Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2010., 19:49   #21
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post

Sad kad sam obavila sve preglede i sve je u redu a bebe i dalje nema..... sad sizim i tulim ko konj svaki put kad dobijem M! Jos kad mi neko kaze - Pa opusti se pa ce doci samo..........ghrrrrrrr dode mi da
Dobro, s tobom je sve u redu, a s muzem?
Po nekim istrazivanjima 40% subfertilnosti i neplodnosti je uzrokovano muskim faktorom (40% zenskim, 20% oboje).


Quote:
Sad planiram i sa cajevima jer sam primjetila da nemam dovoljno sluzi u vrijeme O a svi pricaju kako se sluz razvlaci izmedu dva prsta....meni se nis ne razvlaci,smocim prst i kad taknem drugi (da vidim dal se razvlaci) oba dva ostanu suha
Ja sam valjda suha djevojka !!!!
Bas niti jedan dan u ciklusu?
A estrogen ti je u redu?
Pa da, svakako probaj cajeve.

Pogledala sam ti graf, temperatura je jos uvijek dosta povisena, nije nista jos izgubljeno, moze se jos vratiti natrag. Ako pogledas mladenkin graf, vidjet ces da je i njoj malo pala pa se vratila natrag.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Old 16.02.2010., 22:25   #22
Drage moje, M je isto isao na pretrage i spermiogram je u redu,ja sam vadila hormone i briseve ....bila pozitivna Ureplasma al zalijecila sam ju......
Ne ja inace nemam puno sluzi..... imam ali puno manje od vecine zena,imam vise sluzi u ostalim fazama ciklusa (cremasto,bijelo pranje) nego te sluzi koja je bitna.
Znam PUFFKO i ja sam pogledala njen graf i ne mogu ni reci da se nesto nadam,kako sam ranije znala............ postaje mi navika misliti kako se trudnoca meni ne moze desiti...
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 16.02.2010., 22:33   #23
Iskreno...malo sam u depri i to radi DVDa koji mi ne cita titlove
Al to nije simptom trudnoce,to sam ja ...ponekad!
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 16.02.2010., 22:58   #24
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Drage moje, M je isto isao na pretrage i spermiogram je u redu,ja sam vadila hormone i briseve ....bila pozitivna Ureplasma al zalijecila sam ju......
Ne ja inace nemam puno sluzi..... imam ali puno manje od vecine zena,imam vise sluzi u ostalim fazama ciklusa (cremasto,bijelo pranje) nego te sluzi koja je bitna.
Znam PUFFKO i ja sam pogledala njen graf i ne mogu ni reci da se nesto nadam,kako sam ranije znala............ postaje mi navika misliti kako se trudnoca meni ne moze desiti...
jesi vadila hormone štitnjače?

planiraš li hgs?

koje si sve hormone vadila?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Old 16.02.2010., 23:34   #25
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Ne ja inace nemam puno sluzi..... imam ali puno manje od vecine zena,imam vise sluzi u ostalim fazama ciklusa (cremasto,bijelo pranje) nego te sluzi koja je bitna.
Znam PUFFKO i ja sam pogledala njen graf i ne mogu ni reci da se nesto nadam,kako sam ranije znala............ postaje mi navika misliti kako se trudnoca meni ne moze desiti...
Ma nemoj se previse brinuti unaprijed, pogotovo ako kazes da ti je muz cesto odsutan.

Ali ako ti ginekologinja nije podrska, ja bih razmislila o tome da je promijenim, pogotovo ako vec pokusavas preko godinu dana.

Cervikalna sluz je jako vazna za ulaz i prezivljenje spermija i ako je nemas ili imas premalo (za svoju dob), to definitivno moze predstavljati problem. Postoje na trzistu i 'sperm-friendly' lubrikanti (PreSeed) koje osobno nisam koristila, ali nije lose se malo raspitati i razmisliti o tome.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Old 17.02.2010., 11:22   #26
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Ma nemoj se previse brinuti unaprijed, pogotovo ako kazes da ti je muz cesto odsutan.

Ali ako ti ginekologinja nije podrska, ja bih razmislila o tome da je promijenim, pogotovo ako vec pokusavas preko godinu dana.

Cervikalna sluz je jako vazna za ulaz i prezivljenje spermija i ako je nemas ili imas premalo (za svoju dob), to definitivno moze predstavljati problem. Postoje na trzistu i 'sperm-friendly' lubrikanti (PreSeed) koje osobno nisam koristila, ali nije lose se malo raspitati i razmisliti o tome.
Hvala draga, razmisljam ju promjeniti svakako!!
Za sluz....znam !
Jutros tempica 36,7 ........ radila sam i test i veliki -
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:23   #27
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Hvala draga, razmisljam ju promjeniti svakako!!
Za sluz....znam !
Jutros tempica 36,7 ........ radila sam i test i veliki -
e j.... baš mi je žao....
mladenka:)) is offline  
Old 17.02.2010., 11:25   #28
Zaboravila sam reci kako sam isla radit test (2 dana pred M) jer je MM danas rodendan...... i stvarno sam mu htjela darovat nesto lijepo........posebno........ a umjesto toga sam mu presutila da sam radila test.....
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:27   #29
Ja neznam koliko ste se vi "mucili" i cekali svoju bebicu al meni ce na ljeto biti 3 godine
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:31   #30
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
jesi vadila hormone štitnjače?

planiraš li hgs?

koje si sve hormone vadila?
Vadila sam i hormone stitnjace i sve ostale,3-5 dan ciklusa, pa 21 dan ciklusa.....sve briseve ......

Ima li jos sta za napravit?? U 3 mj idem kod drugog ginekologa na pregled, on radi u bolnici i narucuje samo 1. u mjesecu.....
vise sto mi je ostalo za provjerit...napravit...
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:31   #31
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Ja neznam koliko ste se vi "mucili" i cekali svoju bebicu al meni ce na ljeto biti 3 godine
to je puno...a jeste radili neke petrage?
mladenka:)) is offline  
Old 17.02.2010., 11:32   #32
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Vadila sam i hormone stitnjace i sve ostale,3-5 dan ciklusa, pa 21 dan ciklusa.....sve briseve ......

Ima li jos sta za napravit?? U 3 mj idem kod drugog ginekologa na pregled, on radi u bolnici i narucuje samo 1. u mjesecu.....
vise sto mi je ostalo za provjerit...napravit...
spermiogram?
mladenka:)) is offline  
Old 17.02.2010., 11:36   #33
I spermiogram je MM radio......sve ok!
Problem je sto imam ginekologicu koja me ne dozivljava, jos dok smo ja i MM bili u vezi i radili na bebi bila sam kod nje i htjela mi je dati "nesto" sto ce pogurati trudnocu..... kad je shvatila da smo svega nekoliko mjeseci u vezi,poparala je recept i nije mi dala nista! Bila sam luuuuda!!!!!
I zadnji put na pregledu sam je to isto trazila (neznam tocno sto je to) i nije mi htjela dat!!!
Ona smatra da sam ja nestrpljiva ????????????????? Nakon 3 god???
Neznam vise sto da radim?? Postali smo ocajni..... ne keksamo se vise za gust....samo radimo dijete i svjesna sam da tek sad nece bit nista od svega ....
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:38   #34
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
I spermiogram je MM radio......sve ok!
Problem je sto imam ginekologicu koja me ne dozivljava, jos dok smo ja i MM bili u vezi i radili na bebi bila sam kod nje i htjela mi je dati "nesto" sto ce pogurati trudnocu..... kad je shvatila da smo svega nekoliko mjeseci u vezi,poparala je recept i nije mi dala nista! Bila sam luuuuda!!!!!
I zadnji put na pregledu sam je to isto trazila (neznam tocno sto je to) i nije mi htjela dat!!!
Ona smatra da sam ja nestrpljiva ????????????????? Nakon 3 god???
Neznam vise sto da radim?? Postali smo ocajni..... ne keksamo se vise za gust....samo radimo dijete i svjesna sam da tek sad nece bit nista od svega ....
draga, ti si materijal za WB, odi tamo tipkati....i promijeni ginekologicu!!! ne znam zašto uopće ideš kod nje kad nemaš ništa od toga.....3 god je jako puno vremena ako su nalazi dobri....

Mi ju napravili iz 3. ciklusa....
mladenka:)) is offline  
Old 17.02.2010., 11:41   #35
Quote:
mladenka:)) kaže: Pogledaj post
draga, ti si materijal za WB, odi tamo tipkati....i promijeni ginekologicu!!! ne znam zašto uopće ideš kod nje kad nemaš ništa od toga.....3 god je jako puno vremena ako su nalazi dobri....

Mi ju napravili iz 3. ciklusa....
Znam..
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 11:42   #36
Quote:
nikkia kaže: Pogledaj post
Znam..
ima pametnih cura na wb, odi tamo.....ima ih puno sa sličnom pričom.....(i ja sam tamo jer se ne mogu odljepiti )
mladenka:)) is offline  
Old 17.02.2010., 11:49   #37
Quote:
mladenka:)) kaže: Pogledaj post
ima pametnih cura na wb, odi tamo.....ima ih puno sa sličnom pričom.....(i ja sam tamo jer se ne mogu odljepiti )
Hvala...evo prebacila sam se tamo
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 12:12   #38
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
za mene ja malo glupo kad cure preko godinu dana se trude, a ne poznaju svoj ciklus,
da, meni je isto to skroz apstraktno!
Ja evo mjerim 9 ciklusa i moram priznati da sam tako baš fino upoznala svoje tijelo kako funkcionira.
Samim time sam i puno mirnija, cilklusi su mi od 26 do 35 dana, tako da nemam više drame, zašto ne dolazi, kad će... Pogledam BT graf, ovulaciju kada je bila i sve dobije smisla.
Osim što još nisam trudna, ali doći će i to...
Ah, bit će ovo topic BT frikova, a jeste sigurni da nema već otvren neki.
Newbiee is offline  
Old 17.02.2010., 12:32   #39
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
da, meni je isto to skroz apstraktno!
Ja evo mjerim 9 ciklusa i moram priznati da sam tako baš fino upoznala svoje tijelo kako funkcionira.
Samim time sam i puno mirnija, cilklusi su mi od 26 do 35 dana, tako da nemam više drame, zašto ne dolazi, kad će... Pogledam BT graf, ovulaciju kada je bila i sve dobije smisla.
Osim što još nisam trudna, ali doći će i to...
Ah, bit će ovo topic BT frikova, a jeste sigurni da nema već otvren neki.
Mislim da nema,bar koliko sam trazila a priznajem da nisam bas puno.
Nadam se da nema...
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Old 17.02.2010., 19:45   #40
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Ah, bit će ovo topic BT frikova
neka, neka, neka ja i ti na nekoj temi budemo glavne
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.