Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 03:03   #41
isključi internet
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Old 08.06.2010., 03:14   #42
Quote:
palam kaže: Pogledaj post
A u kurac,ovo jos nisam cul
Ja, je, iskoristil sam i ja jedamput tu frazu...
Samo kaj se ispostavilo da je ta nova dimenzija kudikamo gora od ove u kojoj sam bil.


A OnTopic: Zao mi djeteta...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 08.06.2010., 04:36   #43
Quote:
zoran k kaže: Pogledaj post
Možda žena pada na kotače?


Quote:
Eridan kaže: Pogledaj post
ta njihova veza je s "jednom novom dimenzijom".
Ova je s dvije.


OT:

Nebitno je u kakvog čovjeka se ona zaljubila. Ono, zaljubila se. Očito je u braku nešto falilo. Ne krivim pokretača topica, dao je jako malo informacija.

No i sam njen prijedlog da ode tamo i upozna ga mi je blago rečeno neobziran. Napraviti to nekome koga (navodno) voliš i poštuješ, iza leđa se dopisivati s drugim, i na kraju izraziti takvu želju mi je jednostavno

A što, on bi valjda doma trebao bejbisitat dok se ona upoznaje sa svojim zaljubljenikom?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 08.06.2010., 04:43   #44
Frendu, ti si njoj zabranio ic i ona zato ne ide? Pusti je neka ide ali napomeni da se ne mora vracati :-). Tako bih ja. Jos bih joj kartu kupio - u jednom smjeru.
__________________
Gdje ima volje, ima i nacina :-)
XeiX is offline  
Old 08.06.2010., 04:44   #45
Tako se baš ne rješavaju stvari, zrelo. Ipak imaju dijete.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 08.06.2010., 05:02   #46
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Tako se baš ne rješavaju stvari, zrelo. Ipak imaju dijete.
Zrelo ili nezrelo, al moj je stav nekak da je bolje da dijete odrasta uz jednog (uvjetno receno) normalnog roditelja, nego uz dvoje kojima su naruseni odnosi...

Vjeruj mi!
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 08.06.2010., 05:04   #47
S time se definitivno slažem, ali radikalni postupci poput kupovanja karte u jednom smjeru, izbacivanja iz kuće i tko zna kakve još scene, nisu preporučljivi. Niti zahvalni baš.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 08.06.2010., 05:04   #48
Pa ovo svakako nije zrela situacija - a sto se nje tice, sto se babi snilo, to je babi bilo tako da sumnjam da njegove zabrane budu imale ikakvu tezinu s obzirom na njezinu zelju za putovanjem. Mislim da bez obzira na dijete od tog braka vise nema nista. Cemu onda dramiti. Svatko svojim putem i sve pet.
__________________
Gdje ima volje, ima i nacina :-)
XeiX is offline  
Old 08.06.2010., 05:06   #49
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
S time se definitivno slažem, ali radikalni postupci poput kupovanja karte u jednom smjeru, izbacivanja iz kuće i tko zna kakve još scene, nisu preporučljivi. Niti zahvalni baš.
Ajmo rec da je to figurativno receno...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 08.06.2010., 05:37   #50
Quote:
XeiX kaže: Pogledaj post
Pa ovo svakako nije zrela situacija - a sto se nje tice, sto se babi snilo, to je babi bilo tako da sumnjam da njegove zabrane budu imale ikakvu tezinu s obzirom na njezinu zelju za putovanjem. Mislim da bez obzira na dijete od tog braka vise nema nista. Cemu onda dramiti. Svatko svojim putem i sve pet.
Imaju zabrane tezinu, ali ako se ne rijesi ono "zasto se to desava" nikakve zabrane je nece obuzdati da potrazi malko uzbudenja blize kuce.

ima ona izreka: mozes raditi sta hoces, ali ne mozes htjeti sta hoces...
A mi homosapiensi obicno imamo naviku ispuniti si zelje.

Ako ne nade ono sta zeli u kuci, potrazit ce ona oko kuce...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.

Zadnje uređivanje Tactum : 08.06.2010. at 06:07.
Tactum is offline  
Old 08.06.2010., 06:05   #51
Quote:
Zlo_i_Naopako kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto neki govore da joj pokretač teme ne pruža sve što joj treba pa to mora potražiti kod drugoga. To je glupost.
Naravno da nakon nekog vremena u braku više nema one "iskre", početne uzbuđenosti, neizvjesnosti, zaljubljenosti itd. Vjerojatno je upravo to ono što traži s nekim novim. Da to nije lik s interneta, bio bi susjed ili lik s posla ili dostavljač pizze...
Ali to je lik s interneta. Nije kolega s posla koji se nije istuširao jednog jutra dok je ovulirala, pa da je feromonski-hormonalno popizdila. Neka me stariji i iskusniji isprave ako griješim, ali mislim da se osoba kojoj je u braku dobro vjerojatno neće toliko uvući u ćitćetanja s Islanđaninom da se zaljubi u njega. I vjerojatno neće voljenom čovjeku reći da ona mora ići na Island, kad osjeti da je to prešlo neke granice i da nije dobro za njen brak, nego će se lagano distancirati iz tog odnosa. Nije nakon svađe s mužem koji ju je opet iživcirao otišla kod prijateljice na rođendan i upoznala njenog ludo pojebljivog bratića, pa se divlje poseksala. Održava nekakvu vezu na daljinu na neviđeno, i sad želi otići vidjeti svog dragog.

Ne izgleda mi to kao ponašanje žene kojoj je u braku dobro. Žao mi je.
chocolatecookie is offline  
Old 08.06.2010., 06:10   #52
Da se bar 'oce i ovaj s 'Islanda' javit na temu...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 08.06.2010., 06:52   #53
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
prevarila me. cyber prevarila. razmjenjivala polugole slike i sweet talk preko neta..pričali o tome..ona se zaljubila...i dalje se čuje sa njim...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim. žene jel to normalno da radite? traži da je samo pustim i da ne mjerim njega tamo i njihov odnos nego naš odnos ovdje.. savjet nekakav tražim.
jedino sto moze do kraja rijesit stvar je da ode.
kad se vrati vas brak ili definitivno vise nema sanse ili ce se ona pokajat.
ako se pokaje mozete, ako si ti spreman, pokusat nac nacina da nastavite.
ako ne ode moguce je da ce zauvijek ostat taj 'sto bi bilo...', i kod tebe i kod nje. a brak se moze raspast zacas i ako ne ode.
ona te ionako vec prevarila, nemas sto izgubit.
 
Old 08.06.2010., 07:10   #54
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne izgleda mi to kao ponašanje žene kojoj je u braku dobro. Žao mi je.
Što uopće ne mora bit (isključivo) autorova krivica.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 08.06.2010., 07:16   #55
Niti ne tvrdim da je, samo mislim da ne dođeš do toga da MORAŠ na Island jer ti samo fali početno uzbuđenje u odnosu. Valjda ljude u dobrim dugim vezama drži nešto što nije početno uzbuđenje.

Možda se i radi o tome, možda je žena u glavi glupava tinejdžerica. Ozbiljno to mislim.
chocolatecookie is offline  
Old 08.06.2010., 07:22   #56
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Niti ne tvrdim da je, samo mislim da ne dođeš do toga da MORAŠ na Island jer ti samo fali početno uzbuđenje u odnosu. Valjda ljude u dobrim dugim vezama drži nešto što nije početno uzbuđenje.

Možda se i radi o tome, možda je žena u glavi glupava tinejdžerica. Ozbiljno to mislim.
Kaze moj frend da problemi obicno nastaju zato jer djeca prave djecu (bez obzira koliko godina imaju).
I onda jadni klinci nastradaju u necijoj potrebi da iskusi zivot i proba novo uzbudenje.

To je kod zivotinja lijepo napravljeno, nema hormona ni sexa dok nisi othranio ono sta si vec okotio i dok to nije otprhutalo u zivot sa svim spoznajama koje treba da prezivi. Mi smo to sve zakomplicirali
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 08.06.2010., 12:04   #57
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Niti ne tvrdim da je, samo mislim da ne dođeš do toga da MORAŠ na Island jer ti samo fali početno uzbuđenje u odnosu. Valjda ljude u dobrim dugim vezama drži nešto što nije početno uzbuđenje.

Možda se i radi o tome, možda je žena u glavi glupava tinejdžerica. Ozbiljno to mislim.
joj, koliko sam puta ovo pomislila za neke ženske osobe koje poznajem

eto, ta koju sam spominjala i koja je "bila zapostavljena"... ok, razumijem ja sve to, ljudi se udalje i naviknu jedni na druge, pet godina braka, kratko su hodali, pa se vjenčali. vikendima zajedno, radnim danom s posla i na posao, on imao neke svoje hobije, nije više bilo kao na početku veze, ali nije je ostavljao samu kod kuće dok on ide u provod, nije se švalerao, ona je radila isto onoliko koliko i on, ako ne i više...

i eto, ona je zaključila da je zapostavljena, da joj fali uzbuđenje, i našla lika na netu. nikad se nisu vidjeli uživo.

muž saznao, digao frku, ona zaključila da voli muža i umalo nije poludjela od straha da je ne ostavi... i on ostane. da, povukao je radikalan potez, možda ne preporučljiv, ali je upalio. moguće da on nju jako dobro poznaje.

ona i dan danas misli kako ju on zapostavlja, i priča o likovima koji su joj zanimljivi (a imaju iste osobine kao njen muž, slične interese čak), a ne vidi da sa takvim čovjekom živi.

meni to nije jasno, jednostavno.
MelodyNine is offline  
Old 08.06.2010., 13:09   #58
nisam baš stekla dojam da ste kvalitetno razgovrali,ako jeste,a ona je kako kažeš zaljubljena,mislim da tu više nema mjesta za tebe i dopuštati joj da to radi znak je niskog samopoštovanja...ali očito ona osjeća da to može zato to i radi,bitno je da doneseš odluku i njome udariš o stol te se napokon pokažeš kao muškraca kakvog ona u tebi očito još nije vidjela,tko zna možda se onda opet zaljubi u tebe...
__________________
14.09.-stigao mamin anđeo
osvojena is offline  
Old 08.06.2010., 13:40   #59
ne želim te napadati jer ne znam kakav vam je inače bio brak. no mislim da se takve stvari ne događaju ako vi unutar vaše zajednice funkcionirate dobro.događa se ako jedna strana misli da je sve ok, jer njoj u biti i jest, a druga se zbog nekog razloga tako ne osjeća.pa počinje tražiti negdje drugdje to nešto. ne kažem da je to slučaj kod vas, ali nisi ništa ni napisao o vašem odnosu.
iako bez obzira na to, žena ti se nije ponijela fer, prevara je prevara, makar i virtualna, a najgore je što ga želi posjetiti.
kakva vam je inače komunikacija?
nekako ste prekratko skupa za ovakve probleme.
zija is offline  
Old 08.06.2010., 14:25   #60
Kako je netko rekao, ozbiljno razgovarati s njom, nek ti kaže što misli dobiti s tim odlaskom tamo, a što misli da će izgubiti (moguće je da ona misli da neće ništa izgubiti, da ćeš ti čekati sav sretan što se vratila)
Pitaj ju što joj znači vaš život koji imate, vaše dijete, vaš brak...
Pitaj ju u čemu je problem, zašto je do toga došlo, zašto je nezadovoljna...
Moraš razgovarati s njom, sad ne govorim o pola sata uz ručak, već satima, čovječe...što ćeš dublje kopati, više ćeš znati, možda nešto i razumijeti (ako ništa drugo, razloge njenog nezadovoljstva)... nemoj očekivati da će ti ona odmah otvoriti dušu i reći sve što ju je mučilo, jer da je to htjela tako olako napraviti, napravila bi prije nego je taj tip došao u priču, čim su problemi počeli...

I ne zaboravi i ti njoj reći da se osjećaš napušteno, odbačeno, necijenjeno i ko zadnje smeće jer ti je ona to napravila. Prevarila te. to je istina. Možda njoj to nije ništa strašno, ali ako ste u braku, jebemu, morala je razmišljati i o tvojim osjećajima i o tome kako ćeš ti prihvatiti tu situaciju. Nije čovjek u braku sam sa sobom pa da samo sebe gleda... A još je tu i dijete... užas...
LadyNot is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.