Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 20:44   #41
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
pa nisam ni napisala da smo u četvrtom desetljeću, već na pragu istog, znači još smo u trećem desetljeću, a treće desetljeće jesu dvadesete godine, zbrojite si malo. (znam da kompliciram, jeb'ga, takva sam )
ajme koja spoznaja!!!
ovaj moj je onda u PETOM desetljeću pa se tak ponaša. A šta ćeš, sto ljudi sto ćudi, i onda se pitam kako smo još solo...
Whisper is offline  
Old 11.07.2011., 21:01   #42
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ja bih rekla da nije zainteresiran.
Znaš ono, ima ljudi kojima je dopisivanje sasvim dovoljno s određenim osobama i nemaju potrebu prenositi to u rl.
ovo mi nikad nije bilo jasno, kad dođeš do jedne faze VL komunikacije, nekakva 'prirodna' potreba je upoznati uživo onog s kim se dopisuješ...
nije mi jasno kako tu potrebu netko može kontrolirati i čemu zapravo onda takva komunikacija služi, po meni je to grubo rečeno gubljenje vremena
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 11.07.2011., 21:19   #43
Nije mi se dalo sve čitati ali nešto slično se meni desilo tj.mi se dešava, samo što druga polovica to ne želi..ne znam iz kog razloga..
Spomeni smu svakako da bi ga htjela upoznati, zašto ne?
Ipak formalno upoznavanje tj.uživo spika ima puno veću težinu nego dopisivanje. Kad se dopisuješ sa nekim onda možeš dobro razmisliti što ćeš mu napisati a uživo vidiš reakcije na razgovor..

Jesi li mu ikad spomenula da bi ga htjela upoznati uživo?
Jel on to spominjao?
bruce80 is offline  
Old 11.07.2011., 21:58   #44
bruce i ekipa, stvarno postoje socijalne fobije!!
evo mene lik stalno davi za upoznavanje, i simpa mi je i zgodan očito ne i neophodan, al ono, zbilja ok lik. bruce, tvoje godište je, otkud si ti?
uglavnom, ja izbjegavam jer me ćopi neki napadaj anksioznosti neam pojma svaki put kad se trebamo naći (to je dosad bilo dva puta).

ali dobro je da ga pitaš kako on vidi vaš odnos. sretno!
Petra_27 is offline  
Old 11.07.2011., 21:59   #45
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Budući da je i on forumaš, možda naleti na ovu temu i skuži da je već krajnje vrijeme da nešto poduzme

( Priznaj, tome si se potajno i nadala )
Pa ja bih ga radije sama pitala, nego da me on pita to nakon što pročita ovakvu moju temu

Inače, mislim da svaki muškarac koji je jako zainteresiran, a nije potpuno asocijalan ili tako nešto bi te u 6 mjeseci već zvao na kavu
Tonka21 is offline  
Old 11.07.2011., 22:04   #46
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Nije mi se dalo sve čitati ali nešto slično se meni desilo tj.mi se dešava, samo što druga polovica to ne želi..ne znam iz kog razloga..
Spomeni smu svakako da bi ga htjela upoznati, zašto ne?
Ipak formalno upoznavanje tj.uživo spika ima puno veću težinu nego dopisivanje. Kad se dopisuješ sa nekim onda možeš dobro razmisliti što ćeš mu napisati a uživo vidiš reakcije na razgovor..

Jesi li mu ikad spomenula da bi ga htjela upoznati uživo?
Jel on to spominjao?
da, spomenula sam mu, al više onako usput. nadala sam se da bi možda mogao skužiti, pa da "dovrši" ono kaj sam ja započela, ako me kužiš
čak je i on spomenuo jednom jednu takvu mogućnost, ali se ubrzo "predomislio" i sve okrenuo na zafrkanciju

bilo kako bilo, poruka je poslana, čeka se odgovor
AjEmKlon is offline  
Old 11.07.2011., 22:10   #47
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
i da, sanjita,il kak se već zoveš, zaboravila sam, ak nemaš kaj pametnoga za reći, nemoj nabijat postove mi temi bez veze
Ono što mene ne prestaje fascinirati su reakcije nekih ljudi na ovom forumu kad im uleti post koji im se ne sviđa

Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
dainty - ma znam, al eto, nek mi kaže crno na bijelo kako stvari stoje s njegove strane i sve pet
Pa rekao ti je - kroz zajebanciju
Ili tebi treba odgovor u stilu - ja bi se samo malo zajebavao preko pm-a/ u međuvremenu mi uletilo nešto zanimljivo u RL-u, ali ću te zadržat na "rezervnoj klupi"/ ili kakv već 'oćeš odgovor?

Vidim da si mu poslala poruku iliti poziv i recimo da sam se spremna kladit da će ishod biti ovakav - najvjerovanije će prihvatiti, ali ne može baš ovih dana jer ima nekih planova, obaveza, šta li već.. i zapravo će ostati na tome
kiss me is offline  
Old 11.07.2011., 22:15   #48
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
ovo mi nikad nije bilo jasno, kad dođeš do jedne faze VL komunikacije, nekakva 'prirodna' potreba je upoznati uživo onog s kim se dopisuješ...
nije mi jasno kako tu potrebu netko može kontrolirati i čemu zapravo onda takva komunikacija služi, po meni je to grubo rečeno gubljenje vremena
zasto?
ako oboje uzivaju?
ne mora svaki odnos "prerasti" u seksualno ljubavnicki.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Old 11.07.2011., 22:29   #49
ne mora svaki odnos prerasti u ljubavno seksualni, niti se ja nadam takvom odnosu s njim, al meni osobno više odgovara pravi neposredni audio-vizualni doživljaj neke osobe od ovog posrednog kopka me ta prokleta znatiželja kak bi funkcionirali uživo u neposrednom razgovoru

da kiss me - meni treba crno na bijelo, treba mi se reć kaj se od mene hoće, jer meni ovakvo održavanje kontakta nema puno smisla, al eto, nisam imala do sada hrabrosti mu drito u glavu napisat kaj mislim o našem dopisivanju. mi smo si međusobno dijelili komplimente tipa "baš si zgodan/zgodna", "zanimljiv/zanimljiva si mi" i takve stvari. zašto bi netko pisao tako nešto, ako to ne misli (osim ako je teži psiho, pa laže kad zine )?
AjEmKlon is offline  
Old 11.07.2011., 22:33   #50
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
ne mora svaki odnos prerasti u ljubavno seksualni, niti se ja nadam takvom odnosu s njim, al meni osobno više odgovara pravi neposredni audio-vizualni doživljaj neke osobe od ovog posrednog kopka me ta prokleta znatiželja kak bi funkcionirali uživo u neposrednom razgovoru

da kiss me - meni treba crno na bijelo, treba mi se reć kaj se od mene hoće, jer meni ovakvo održavanje kontakta nema puno smisla, al eto, nisam imala do sada hrabrosti mu drito u glavu napisat kaj mislim o našem dopisivanju. mi smo si međusobno dijelili komplimente tipa "baš si zgodan/zgodna", "zanimljiv/zanimljiva si mi" i takve stvari. zašto bi netko pisao tako nešto, ako to ne misli (osim ako je teži psiho, pa laže kad zine )?
pa reci da te ubija ta neizvjesnost.
i da hoces popiti kavu.
pa ces dobiti odgovor na to.
i amen.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Old 11.07.2011., 22:34   #51
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
da kiss me - meni treba crno na bijelo, treba mi se reć kaj se od mene hoće, jer meni ovakvo održavanje kontakta nema puno smisla, al eto, nisam imala do sada hrabrosti mu drito u glavu napisat kaj mislim o našem dopisivanju. mi smo si međusobno dijelili komplimente tipa "baš si zgodan/zgodna", "zanimljiv/zanimljiva si mi" i takve stvari. zašto bi netko pisao tako nešto, ako to ne misli (osim ako je teži psiho, pa laže kad zine )?
Zato što mu je to zabavno?
Zato što je frajer "navlakuša"?
Jer mu to hrani ego?

Zar ti zaista nikad nisi naletila na nekog takvog? Ni u RL-u?
Malo mi je to teško povjerovat s obzirom da, kako kažeš, ćeš "zakoračiti u četvrto desetljeće života"?
kiss me is offline  
Old 11.07.2011., 22:44   #52
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Zato što mu je to zabavno?
Zato što je frajer "navlakuša"?
Jer mu to hrani ego?

Zar ti zaista nikad nisi naletila na nekog takvog? Ni u RL-u?
Malo mi je to teško povjerovat s obzirom da, kako kažeš, ćeš "zakoračiti u četvrto desetljeće života"?
ma naletila sam i to ne jednom i znam prepoznati. takvi su nekonzistentni, trkeljaju svašta bez glave i repa, nemaju priču koja drži vodu, bar ne duže od mjesec ili dva.
i nisu to sad bili ne znam kakvi izljevi emocija i ne znam ni ja kaj, već onako usput
(znala sam da će me ova konstrukcija pratiti dok god sam ovdje )
AjEmKlon is offline  
Old 11.07.2011., 22:45   #53
Quote:
dimnjak kaže: Pogledaj post
zasto?
ako oboje uzivaju?
ne mora svaki odnos "prerasti" u seksualno ljubavnicki.
postoji milijun drugih dimenzija, osim seksualne, koje RL sadrži, a VL ne...
što ne znači da je VL komunikacija loša...

neznam, možda je to nepostojanje želje za upoznavanjem samo meni čudno
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 11.07.2011., 22:47   #54
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
postoji milijun drugih dimenzija, osim seksualne, koje RL sadrži, a VL ne...
što ne znači da je VL komunikacija loša...

neznam, možda je to nepostojanje želje za upoznavanjem samo meni čudno

postoje ljudi koji savrseno dobro komuniciraju u vl.
opusteni su i pri tome svoji.
u rl imaju kocnice zbog sebi znanih razloga.
i jednostavno su svjesni da su tamo "poluosobe" i zele ostati na terenu na kojem su doma.
that's all.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Old 11.07.2011., 22:50   #55
ma nema ništa čudno u tome ako obje strane to žele i tako im odgovara
meni je samo nekak logično, ak smo već iz istog grada da se i vidimo. nema tu nikakvog pritiska da se mora dogoditi ne znam ni sama kaj, meni je glupo to očekivati i o tome uopće pričati. al eto, i ja sam osoba koja više cijeni neposredni od posrednog kontakta

ono, totalno off, da više off nemre bit - malo previše ovi smajlića
AjEmKlon is offline  
Old 11.07.2011., 22:51   #56
Pokaži mu ovu temu
Nevjerna is offline  
Old 11.07.2011., 22:52   #57
meni vrijedja ego kad me netko tko mi je zanimljiv u vl ne zeli upoznat u rl pa takve situacije rjesavam ostrim rezovima.
gnjavež is offline  
Old 11.07.2011., 22:59   #58
uf 6.miseci
ja san odma nakon par postova dogovoria dejt (nije isti grad )
sutra btw
ne znam šta čekate 6 miseci ako se jedno drugom sviđate, i to isti grad!
Chive is offline  
Old 11.07.2011., 23:01   #59
i da, "problem" je u tome da se meni stvarno rijetko tko uopće svidi, bilo u RL-u, bilo u VL-u. jako se teško otvaram ljudima i nisam neki social butterfly, ali ovog dečka stvarno želim upoznati uživo.
AjEmKlon is offline  
Old 11.07.2011., 23:03   #60
Quote:
AjEmKlon kaže: Pogledaj post
i da, "problem" je u tome da se meni stvarno rijetko tko uopće svidi, bilo u RL-u, bilo u VL-u. jako se teško otvaram ljudima i nisam neki social butterfly, ali ovog dečka stvarno želim upoznati uživo.
pa pitaj ga, ide život dok se vas dvoje odlučite oćete piškit il kakit
budi ti muško pa pitaj ga odma
Chive is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.