Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 01:03   #61
Quote:
alleszusammen kaže: Pogledaj post
spava

jesmo, ništa od noćne smjene, sve u hrkanovce otišle

Čovječe, ja se nadala da ćemo sve ostati na ćakuli makuli, kad ono...
Umorna jesam i moram se rano dići, al nekako bi-ne bi u krevet...
Moram još šminku skinuti...
Ruby Red Lips is offline  
Old 07.11.2012., 01:04   #62
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Za struk i guzu uvijek malo može pomoć steznik
Il što govori ona iz neke topshop reklame - steznjak
bez steznjaka se ne udajem
__________________
zmajchekica

rainbow baby
alleszusammen is offline  
Old 07.11.2012., 01:08   #63
Quote:
alleszusammen kaže: Pogledaj post
nije klasična vjenčanica, ali smo kod matičara i svadba je u lounge baru pa mi je nekako bolje da sliči na večernju haljinu
Meni su i kad je crkvena svadba i ove neklasične vjenčanice super, doduše zato što nisam neki krinolina tip il kad netko ima onu ko tortastu vjenčanicu. Nekad je simple zbilja naj izbor

Quote:
alleszusammen kaže: Pogledaj post
bez steznjaka se ne udajem
Jao kad čujem tu ženu to mi para uši
I kad njen m komentira kako je primijetio promjenu, pa je pitao: jel si ti to smršavila??
Ruby Red Lips is offline  
Old 07.11.2012., 01:11   #64
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Čovječe, ja se nadala da ćemo sve ostati na ćakuli makuli, kad ono...
Umorna jesam i moram se rano dići, al nekako bi-ne bi u krevet...
Moram još šminku skinuti...
mogle bi i nas dvije, ja ću ogladnit ako ne zaspim

Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Meni su i kad je crkvena svadba i ove neklasične vjenčanice super, doduše zato što nisam neki krinolina tip il kad netko ima onu ko tortastu vjenčanicu. Nekad je simple zbilja naj izbor



Jao kad čujem tu ženu to mi para uši
I kad njen m komentira kako je primijetio promjenu, pa je pitao: jel si ti to smršavila??
mhm, trebala si vidjet ove sad na sajmu vjenčanja, užas


top shop reklame
__________________
zmajchekica

rainbow baby
alleszusammen is offline  
Old 07.11.2012., 01:17   #65
Quote:
alleszusammen kaže: Pogledaj post
mogle bi i nas dvije, ja ću ogladnit ako ne zaspim



mhm, trebala si vidjet ove sad na sajmu vjenčanja, užas


top shop reklame
Nego idemo zbilja i nas dvije. Evo, minkicu sam skinula.
Još ćeš imati noćne more radi topshopa i sajma vjenčanja
Noćica & and don't let the bedbugs bite
Ruby Red Lips is offline  
Old 07.11.2012., 01:27   #66
najt najt
__________________
zmajchekica

rainbow baby
alleszusammen is offline  
Old 07.11.2012., 04:12   #67
Cure ima li koja mama budna? Malena mi je jucer puštena iz rodilista i prva noc nam je evo budna cijelo vrijeme. Stalno place od 22h kad je zadnji put dojena. Kasnije vise ne želi uopce primiti sisu, samo place. Nakon 3 dana u rodilistu nespavanja ja jedva stojim na nogama (sjedit ne mogu zbog epiz).

Imate li kakav savijet kako joj pomoći? Pelena joj je cista, nosa je se i ljulja, ne pomaže. Place mi se s njom jer ne znam sto napravit
linkina is offline  
Old 07.11.2012., 05:42   #68
probudilo me pišanje i naravno onaj poznati osjećaj u želucu...papam jogurt pa nezzz ni dal da se vraćam u krevet na još par sati samo

linkina cure koje su nedavno rodile su otvorile temu na offu the next generation pa ih tamo potraži
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 06:27   #69
Cure moje, da vam se javim konačno
ja sam sva u krečenju i preuređenju ( ne radim ja, ali moram biti tu), tak da nemam ni vremena ni energije baš za pisanje.
Prvo, čestitke svm dragim novopečenim mamicama ne mogu vjerovat kak se to brzo izdogađalo sve
Čitala sam zaostatke na preskokce, tak da mi neke stvari nisu jasne: jel ivančica14 rodila? jesam dbro pohvatala da se kod pepy nešt pokreće?

ja sam jučer imala prvi tečaj, teta pričala o dojenju. ima lutku, zove se Marko, pa ju namješta na ciku. samo kad je htjela dočarati izdajanje, nije htjela vaditi sisu, neg je Markova glava poslužila

30+5 smo danas, u ponedjeljak kontrola.
ivanna86 is offline  
Old 07.11.2012., 07:33   #70
je je rodila je ivančica i to princa od 3900

nego zar ti nisi 3 dana pred mene,a ne 4...ako ti računaš da ti je u kasnim tjednima s uzvom odredio termin to ti nije točno, jer sva djeca nakon 20tt drugačije napreduju na težini...zato se i ne određuje više termin uzvom... da je tako i ja bi sad mogla računat da sam 31tt a ne 30
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 07:41   #71
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
je je rodila je ivančica i to princa od 3900

nego zar ti nisi 3 dana pred mene,a ne 4...ako ti računaš da ti je u kasnim tjednima s uzvom odredio termin to ti nije točno, jer sva djeca nakon 20tt drugačije napreduju na težini...zato se i ne određuje više termin uzvom... da je tako i ja bi sad mogla računat da sam 31tt a ne 30

ajde super! bome je veliki dečko

što se tiče termina, dva dr. a su se složila ( moj i još jedan privatnik) da je beba u dan tako, a još im je otpočetka bila malo veća. ugl, s obzirom na moj ciklus i to sve, termin je 11.1. tjedni mi se izmjenjuju petkom. dakle, ja jesam danas 30+5 (a uostalom jeda dan manje mi ništa ne znači, bitno da nije veća razlika, kako si napisala 30-31 )
ivanna86 is offline  
Old 07.11.2012., 07:44   #72
a bože kakvi su to doktori koji tak kasno određuju termine, termin se najkasnije odredi do 12tt i tada upisuje u trudničku...nakon toga se može fino pratiti dali beba zaostaje ili je naprednije te se potom mogu isključiti eventualni problemi.

hoću ti reć da bi meni termin po uzv-u bio 8.1,a ne 15.1 jer beba očito puno papa pa je i kršnija
ali ja i dalje sebi računam onako kako i piše u trudničkoj
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 07:47   #73
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
a bože kakvi su to doktori koji tak kasno određuju termine, termin se najkasnije odredi do 12tt i tada upisuje u trudničku...nakon toga se može fino pratiti dali beba zaostaje ili je naprednije te se potom mogu isključiti eventualni problemi.

hoću ti reć da bi meni termin po uzv-u bio 8.1,a ne 15.1 jer beba očito puno papa pa je i kršnija
ali ja i dalje sebi računam onako kako i piše u trudničkoj
ma kužim ja tebe, ali hoću reći da rijetko kome se termin odredi točno u dan, tako da dan razlike nije velika stvar. bitno da nije više (kod tebe je tjedan, to jest puno). kod mene je samo taj jedan dan, a što je najbolje, garant neće biti ni 11. ni 12.
ivanna86 is offline  
Old 07.11.2012., 07:49   #74
Jutro drage buduće mamice

Evo da se malo javim i čestitka onima koje su rodile

Bili smo u razgledavanju komodi - na kraju smo se odlučili za izradu jer nam dimenzije ne odgovaraju.

Jučer sam išla po nalaze i beštija od esherihije je još uvjek prisutna i ljuta sammmmmmmmmmmm.

Pusa svima i ugodan dan
vallys is offline  
Old 07.11.2012., 07:52   #75
mislim kasnije mjere ne vrijede ništa što se tiče kad ćeš se porodit, jer sve je to do zrelosti i spremnosti bebe kad bude htjela van

meni su rekli da je normalno ako se porodim od početka pa do 22.1...to se tolerira


vallys jooj draga nadam se da ćeš je se nekako riješiti
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 07:55   #76
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
mislim kasnije mjere ne vrijede ništa što se tiče kad ćeš se porodit, jer sve je to do zrelosti i spremnosti bebe kad bude htjela van

meni su rekli da je normalno ako se porodim od početka pa do 22.1...to se tolerira


vallys jooj draga nadam se da ćeš je se nekako riješiti
Ma neznam više ni sama. Dr. kaže da će vidjet do petka kad će bit i UK gotova šta da napravi s obzirom da je porod blizu i pitanje je dal bi je se do tad uspjela riješit ako pijem antibiotik. Za sad bebi ne smeta, ona lijepo napreduje,al mene zeza.
vallys is offline  
Old 07.11.2012., 07:57   #77
vallys zeza te u smislu da te otvara ili nešto slično?
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 07:58   #78
ŠALABAHTER


cheril~~~~~~~~03.11.~~~~dečko
silvaes85~~~~~~~~11.11.~~~~curica
pepy26~~~~~~~~19.11.~~~~curica
hedwig ~~~~~~~~~ 26.11.~~~~
lordančica ~~~~~~~~~ 27.11.~~~~dečko
Ancy ~~~~~~~~~ 28.11.~~~~curica

anja_st~~~~~~~~~04.12.~~~~¨curica
brita~~~~~~~~~~~11.12.~~~~curica
vallys~~~~~~~~~ 16.12.~~~~curica
Ananke~~~~~~~~ 21.12.~~~~dečko
Pandorah~~~~~~~~~~~23.12.~~~~curica
Ljubica22 ~~~~~~~~~ 25.12.~~~~dečko
saffron08~~~~~~~26.12.~~~~dečko
zvrk86~~~~~~~~~ 29.12.
Lezem ~~~~~~~~~31.12.

Leonardal~~~~~~~~9.1.2013.~~~~curica
lerie~~~~~~~~10.01.2013.~~~~~~~~curica x2
ivanna86~~~~~~~~12.01.2013.~~~~curica
confused11~~~~ 13.01.2013.~~~~curica
matijacip~~~~~~~~~15.01.2013.~~~~curica
Mangica~~~~~~~~23.01.2013.~~~~dečko"]
alleszusammen~~~~~~~~~22.01.2013.~~~~curica
JustForFun ~~~~~~~~~27.01.2013.~~~~curica

narda123~~~~~~~~ 4.2.2013.~~~~dečko
nuklea500~~~~~~~~~13.02.2013.~~~~curica
makica ~~~~~~~~~17.02.2013.~~~~curica
B&G~~~~~~~~18.2.2013.~~~~curica
elisabeth~~~~~~~~~~25.02.2013~~~~dečko

isabelle~~~~~~~~03.03.2013.~~~~dečko
Waterfall~~~~~~~~08.03.2013.~~~~
bubley~~~~~~~~~ 19.03.2013.

Ako se još netko želi dodat neka slobodno doda

Zadnje uređivanje matijacip : 07.11.2012. at 08:11.
matijacip is offline  
Old 07.11.2012., 08:06   #79
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
mislim kasnije mjere ne vrijede ništa što se tiče kad ćeš se porodit, jer sve je to do zrelosti i spremnosti bebe kad bude htjela van

meni su rekli da je normalno ako se porodim od početka pa do 22.1...to se tolerira
nas dvije imamo dogovor da će se bebice roditi između Božića i Nove a na boldano ne želim ni pomišljat

kak se ovaj šalabahter smanjio

vallys, jutro!
nadam se da ćeš se riješit beštije

kod mene magluština i tak mi se ne da sjedat u auto, al imam ludu želju jesti onu svoju paštetu i piti čaj od šipka
ivanna86 is offline  
Old 07.11.2012., 08:08   #80
ivanna joooj meni u zadnje vrijeme tako paše čaj od brusnice i voćni jogurti luda sam više s tom hranom nego evo ja uskoro putujem u svoj kraj
matijacip is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.