Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2013., 14:26   #81
Quote:
Hedonistkinja kaže: Pogledaj post
pa nisu tvoje tajne da ih nekome govoriš, bio to dečko, pas ili random osoba na ulici. meni ne bi bilo nimalo ugodno da znam da bilo što što u povjerenju kažem nekoj prijateljici automatski to zna i njen dečko. to što on to neće proširiti okolo nema nikakve veze jer u povjerenju ne znači da ti slobodno možeš reći neku tajnu nekome za kog znaš da to neće proširiti okolo, već znači da nećeš nikome reći.
Tu uzimaš u obzir da ta "savršena" veza može (i ne mora) puknuti i bivši automatski postaje skladište tuđih tajni poput CIA-e ili privatnog detektiva i moliš Boga da nije ucjenjivač ili megafon.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:13   #82
otprilike 8 od 10 cura s kojima sam bila bliska je prepričavalo sve živo partneru.
nije to ništa čudno za zatelebane ženske. one smatraju da su on i ona jedna osoba.

zato treba paziti što se ženama priča. previše je to brbljavo. čast iznimkama.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:55   #83
https://www.forum.hr/showthread.php?t=767568

Imate na LJES-u temu posvećenu baš tome
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:13   #84
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
otprilike 8 od 10 cura s kojima sam bila bliska je prepričavalo sve živo partneru.
nije to ništa čudno za zatelebane ženske. one smatraju da su on i ona jedna osoba.

zato treba paziti što se ženama priča. previše je to brbljavo. čast iznimkama.
Ja sam teska slapa koja vise manje sve preprica.
Ne skrivam nista, ne presucujem ciljano i mrzim to kod sebe.

Ali ono sto ne cinim je to da prepricavam partneru ono sto mi je neka treca osoba u povjerenju ispricala o svom zivotu.
Uopce ne kuzim tu naviku prepricavanja tudih stvari partneru.
Prelose.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:41   #85
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Uopce ne kuzim tu naviku prepricavanja tudih stvari partneru.
Prelose.
Ježim se žena koje sve izblebetaju mužu...imam jednu prijateljicu koja dosta stvari zna iz mog života, jednom prilikom sjedile smo sa njezinim mužem i on doda komentar na nešto iz naše priče,skužim da mu sve prepričava...užas...pošto se meni odmah na licu vidi sve tako je i ona skužila da sam se šokirala i na kraju ispa je on kriv jer ne zna držati zatvorena usta...
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 23:37   #86
Quote:
eelli kaže: Pogledaj post
na kraju ispa je on kriv jer ne zna držati zatvorena usta...
Užas.

Što se teme tiče, shvatila sam da imam šoping-problem kad sam pre nekoliko meseci prvi put dobila poriv da prećutim nove cipele. (Nove, nepotrebne i neskupe. Inače se uvek pohvalim kupovinom i isprobam sve još jednom u dnevnom, dok on polurazumljivo mrmlja, klima glavom i pogledava prema tv-u. )

Ne prećutkujem bitno. Niti gnjavim (preterano) nebitnim. Mislim.

Ne bih krila trudnoću () niti nekakve novce.
__________________
\o/
mali slon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 01:01   #87
Sada - ne krijem ama baš ništa. Tako već dosta godina.

Nekad prije, davno, jesam. Shvatio sam da je glupo, nepotrebno, grizlo me je to a i nije imalo nikakve prednosti.

Bolje je ovako, sve joj kažem i osjećam se odlično, rasterečeno, sretno...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 01:26   #88
Ništa što ima veze samnom ne skrivam.

Ne skrivam ni neke stvari iz života nekih meni dragih ljudi ali u detalje ne idem , niti smatram da je o njima bitno razglabati.

Ježim se od ljudi koji ne znaju postaviti tu granicu, pa na upoznavanju nove cure ili dečka shvatim da neki o meni znaju i punooo više no što je potrebno, a ja još nisam upamtila ni njihovo prezime
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 01:31   #89
ništa. i želim da tako ostane, jer sam shvatio da je to apsolutno najbolji osjećaj koji se može postić
asdfghj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:00   #90
Nista ne presucujem, uglavnom sve govorim jer ne mogu nesto dugo drzat u sebi.
Njemu nebitne stvari presucujem odnosno ne govorim, npr razgovore s frendicama, neke obiteljske stvari koje se ticu samo mojih doma , i tako tome slicno

za sad to odlicno funkcionira : )
Lellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:01   #91
niko o meni ne zna sve, niti cu ikad ikome reci sve o sebi.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 20:38   #92
Quote:
asdfghj kaže: Pogledaj post
ništa. i želim da tako ostane, jer sam shvatio da je to apsolutno najbolji osjećaj koji se može postić
točno tako....samo me rastuži kada i druga strana nije osvjestila taj osjećaj...ili se boji dati sve od sebe...ili ne zna....ili ne može....
a vidiš potencijal....a vidiš bright future...
nema tu kruva...
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 00:06   #93
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Tu uzimaš u obzir da ta "savršena" veza može (i ne mora) puknuti i bivši automatski postaje skladište tuđih tajni poput CIA-e ili privatnog detektiva i moliš Boga da nije ucjenjivač ili megafon.
Upravo to.
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
točno tako....samo me rastuži kada i druga strana nije osvjestila taj osjećaj...ili se boji dati sve od sebe...ili ne zna....ili ne može....
a vidiš potencijal....a vidiš bright future...
nema tu kruva...
Ako u iskrenosti nismo isti, svakako je upitno koliko smo jedno za drugo.
Jedno je prešućivanje iz nemarnosti jer nije bitno a drugo je prešućivati stvari koje bi partner itekako trebao znati.
*Baby Kate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:01   #94
ja bih sve rekla ali se njemu ne da slušati

skrivam forumske nickove i lozinke i blog (a nijedna tema nema veze s njim)
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:55   #95
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Ionako muškarci i žene imaju različito viđenje pojma količine odjeće/obuće/kozmetike itd.
Dok su mom mužu dovoljne jedne tenisice, jedne cipele, troje traperice i nekoliko majica, meni nisu. I teško mu je razumijeti da mi trebaju baš još te plave cipele kako bi pasale uz baš onu plavu majicu.
tak se i moj ponekad pravi blesav i izvaljuje gluposti tipa "pa imaš već crnu haljinu". ili, "pa imaš već majicu" kad je ekstra smiješan.

inače, ne mogu se sjetit ničega što tajim, čak ni sitnice tipa odjeća jer još neko vrijeme neću raditi pa su pare pod zajedničkim nadzorom. mislim si, ako je mogao pratit razvoj moje rane od epiziotomije, mogu mu i sve drugo u životu reći.
__________________
"If it's true that our species is alone in the universe, then I'd have to say that the universe aimed rather low and settled for very little."
Deathblow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 23:18   #96
Quote:
Deathblow kaže: Pogledaj post
tak se i moj ponekad pravi blesav i izvaljuje gluposti tipa "pa imaš već crnu haljinu". ili, "pa imaš već majicu" kad je ekstra smiješan.

inače, ne mogu se sjetit ničega što tajim, čak ni sitnice tipa odjeća jer još neko vrijeme neću raditi pa su pare pod zajedničkim nadzorom. mislim si, ako je mogao pratit razvoj moje rane od epiziotomije, mogu mu i sve drugo u životu reći.
I dobro kaj ne tajiš. Moja žena nikad nije ništa tajila....iskreno..nekad mi i nije bilo drago...ali nisam pokazal...iako nije nikad pretjarala (valjda ima razuma...) a kad vidim šogoricu i kumu..katastrofa...ne mogu vjerovati da ima takvih papaka koji puše takve glupe fore...ko njihovi M.....ili puste da i oni imaju lufta...ne kužim...
doktor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 10:55   #97
kakvih kokoška!

Samo bitne stvari govorim. Ne pada mi na pamet praviti prijavak stvari koje kupim, a kamoli prepričavati s kojom sam prijateljicom popila kavu i o čeme smo pričale.
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 14:10   #98
Offtopic postovi su obrisani. Molim da se vratite na temu.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 00:09   #99
Prešutila sam dečku činjenicu da sam prije nego sam njega upoznala bila zaljubljena preko ušiju u njegovog kolegu s posla (svijet je mali).Dotični to nije nikad znao niti se ikad desilo išta pa sam rekla , ajde ovo mu neću reći iako imamo jako otvoren odnos.Nekad kad priča o njemu (dobri su si) osjećam se loše zbog te laži,tj šutnje ali neda mi se unositi napetost oko nečeg što nikad nije bilo realizirano.Ili da počne sumnjati u mene „jer sam nešto od njega dugo krila”.
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 16:42   #100
Quote:
*Baby Kate* kaže: Pogledaj post
Poznajem dosta žena koje svom partneru svašta prešućuju.
Koliko su platile najnovije cipele, haljinu...
Muškarci prešute uplate u kladionici, runde u birtiji...
Majke prešute ocu neke pizdarije koje je dijete napravilo...

A neki polažu sve račune.

Koliko govorite partneru?
Da li ste od onih koji prenose svaku sitnicu ili radi mira u kući, prešutite neke stvari?
Zelim mu reci. Mogu mu reci. Kazem mu. I to je prekrasan osjecaj.
ogranicena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.