Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 11:10   #1
Trebam savjet

Srdačan pozdrav!

Moj problem je sljedeći. Imam vlastito parking mjesto, do njega je "javni pitar", onako zemlja obična s posađenom maslinom. Posljednjih godinu dana tu se skupljaju neke mlade žene i dovode dicu u tu zemlju da se igraju ravno pokraj auta mi. Užasno mi to smeta. Jednu od njih sam (glavnu koliko vidim) prije 6 mj. zamolio da mi djeca ne bacaju zemlju ispred vrata od auta da ne unosim zemlju u auto. Rekla je da ne brinem, i već to isto popodne je bilo puno zemlje ispred vrata mi od auta. Prije možda 3 mj. sam je opet zamolio, ali ozbiljnije. Rekao sam da nije pristojno da se tu djeca igraju jer mi smeta a i tu je posađena maslina, djeca je beru. Ona je tu počela agresivno da to nije moje i da mene nije briga šta ona tu radi. No ja vidim da se ona mene boji, i eto, nema je narednih 3 mjeseca u tome. Prije koji dan vidim ih opet u zemlji, djeca su dobro izrovala sve to. Ja opet izađem vanka, ali ovaj put sam jako agresivan bio i rekao sam joj da ću otić po muža, da nije normalna, da ne želim priskakat tu zemlju da bi ušao u auto. Uz povišene tonove smo se rastali.

Analizirajući sebe, da se neka osoba koja mi je draga tu igra, nebi mi smetalo. No ova žena mlada, tako odiše bahatošću i nekulturom, da je jednostavno ne želim da se tu igra s djetetom. Nema ni malo respekta prema meni kao čoviku mladom koji tu parkira auto pokraj toga.

Dali ima netko savjet? Dali me neko može smiriti po tom pitanju ili je možda glupo što se opterećujem s tim? Imam osjećaj da ću napraviti skandal neki, svašta mi pada na pamet. Dali bi i vama dečki i cure to smetalo da vam se dica igraju ispred vrata od auta u zemlji i kako bi to riješili?

Hvala!
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 17:56   #2
Nitko nema savjet. Barem da mi kaže da sam glup ili slično?
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 18:07   #3
Quote:
Wannabegoodguy kaže: Pogledaj post
Nema ni malo respekta prema meni kao čoviku mladom koji tu parkira auto pokraj toga.
Ti tako respektabilan, a uopće te ne respektira. ccc Sram ju bilo.

Quote:
Wannabegoodguy kaže: Pogledaj post
Nitko nema savjet. Barem da mi kaže da sam glup ili slično?
A bi li pomoglo da ti netko kaže?
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 18:14   #4
Ja poštujem svakog koga ne poznam.
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 00:04   #5
Ovo ustvari i je tema za psihologiju
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 23:38   #6
Quote:
Wannabegoodguy kaže: Pogledaj post



Dali ima netko savjet? Dali me neko može smiriti po tom pitanju ili je možda glupo što se opterećujem s tim? Imam osjećaj da ću napraviti skandal neki, svašta mi pada na pamet. Dali bi i vama dečki i cure to smetalo da vam se dica igraju ispred vrata od auta u zemlji i kako bi to riješili?

Hvala!
brzo iskopaj maslinu, a umjesto zemlje dovezi šljunak i problem riješen
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 20:48   #7
pa nije neka nauka


iskopaš zemlju




















i zakopaš djecu
__________________
out of fucks to give...
Macbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 19:30   #8
a jeste iritantno a problem je sto si ti musko pa ne mozes da se fizicki obracunas sa zenom.

Ja nisam do skoro znala kako mogu da poludim. Jedna me je tako iritirala i terala inat. I iritirala i terala inat. A kad me je stigla zuta minuta i kad sam poludela ucutala sam je tako da sam se plasila za nju sta ce je snaci ako progovori. Plasila sam se sebe.
Srecom ukapirala je da treba da se povuce jer da se nije povukla dobila bi batine.

Dok ne poludis mnogi te ne shvataju ozbiljno
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 00:15   #9
Quote:
Macbel kaže: Pogledaj post
pa nije neka nauka


iskopaš zemlju



















i zakopaš djecu
electronic91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 00:18   #10
Quote:
Wannabegoodguy kaže: Pogledaj post
Srdačan pozdrav!

Moj problem je sljedeći. Imam vlastito parking mjesto, do njega je "javni pitar", onako zemlja obična s posađenom maslinom. Posljednjih godinu dana tu se skupljaju neke mlade žene i dovode dicu u tu zemlju da se igraju ravno pokraj auta mi. Užasno mi to smeta. Jednu od njih sam (glavnu koliko vidim) prije 6 mj. zamolio da mi djeca ne bacaju zemlju ispred vrata od auta da ne unosim zemlju u auto. Rekla je da ne brinem, i već to isto popodne je bilo puno zemlje ispred vrata mi od auta. Prije možda 3 mj. sam je opet zamolio, ali ozbiljnije. Rekao sam da nije pristojno da se tu djeca igraju jer mi smeta a i tu je posađena maslina, djeca je beru. Ona je tu počela agresivno da to nije moje i da mene nije briga šta ona tu radi. No ja vidim da se ona mene boji, i eto, nema je narednih 3 mjeseca u tome. Prije koji dan vidim ih opet u zemlji, djeca su dobro izrovala sve to. Ja opet izađem vanka, ali ovaj put sam jako agresivan bio i rekao sam joj da ću otić po muža, da nije normalna, da ne želim priskakat tu zemlju da bi ušao u auto. Uz povišene tonove smo se rastali.

Analizirajući sebe, da se neka osoba koja mi je draga tu igra, nebi mi smetalo. No ova žena mlada, tako odiše bahatošću i nekulturom, da je jednostavno ne želim da se tu igra s djetetom. Nema ni malo respekta prema meni kao čoviku mladom koji tu parkira auto pokraj toga.

Dali ima netko savjet? Dali me neko može smiriti po tom pitanju ili je možda glupo što se opterećujem s tim? Imam osjećaj da ću napraviti skandal neki, svašta mi pada na pamet. Dali bi i vama dečki i cure to smetalo da vam se dica igraju ispred vrata od auta u zemlji i kako bi to riješili?

Hvala!
Nek ti postane draga cura i da ti bude drago sto se igraju tu i uzivaju
electronic91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 00:26   #11
ti si previse fokusiran na auto i sto ide uz njega. i u tom procesu si spreman elimiirat sve sto smeta tvom autu. kao mali hitler. dobra strana tog je sto ti pazis na to auto i sve oko njega. dk vecina ljudi i da u s epopisas na glavu nece nsita poduzesti. znaci da si u bransi poduzetnosti. s druge strane ces dobit cir na zeludcu, osip, postat omrzen u drustvu

sto se tice poduzetno ces uspejt, sto se tice svoje okoline kao socijalne ces izgubit. valjda ti je jasnan fenomen u ovj drzavi kao ne pomicnoj prljavoj i smrdljivoj. upravo zbog tog sto ljudi necu da se kacu s drugima. a vjerujem da je i ovde nepoduzetni. poduzetnima bi sigurno smetale izorvane ceste zbog raznih vodovdnh i ostalih prikljucaka. oronule fasade... itd

zasto ti ljudi tebi nece tebi icu u suret, vec ici na stetu tebe. jer nemaju istu svijest kao i ti. uzalut odgoj, skola itd. oni nemaju tu svijest kao tvoju. ti si u jednoj misiji, a oni su u drugoj. to je zastavica za rat ako zelis nesto mjenjati pred njihovim ocima
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 04:09   #12
Posjeci maslinu i to mjesto zabetoniraj.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 09:19   #13
Ona je nekulturna?? A ti??
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 20:36   #14
Jbg donekle imaš pravo,jer su često i majke sa djecom bezobrazne a djecu je svakako teško kontrolisati.Ako ti žena smeta što je bahata (kako si to zaključio,jer i ti si izgleda bio malo bahat) to bi trebao anulirati,a ako ti smeta zbog auta donekle te i razumijem.
Nije samo tu da unosiš zemlju,nego se bojiš da ti neko može uprljati auto,izgrebati ga i to ti je donekle podsvjesno.
Smanji brigu o autu,ne treba da te preokupira.
imanuel kant 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.