Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2013., 12:52   #21
Quote:
Dmitry Reznikov kaže: Pogledaj post
Nije to nikakva borba, buduci da si je predala na samom pocetku. To povlacenje ljudi u sebe i ignoriranje svijeta oko sebe ne donosi nista dobro na razini drustva.
... aaaaaaa jadno drustvo .. bubica mala slatka jadna

Quote:
LostForever kaže: Pogledaj post
Otvorim sad stranicu nekog portala, scrollam do kraja, hrpa raznih članaka i niti jedan me ne privlači da bih ga kliknuo i čitao... Inače nisam tip za gledanje vijesti na televiziji, to mi je dosadno, i ne zanimaju me događaji na političkoj sceni i ostalim scenama. Zanimaju me stvari kojih nema na većini portala, poput glazbe... Ali svi uvijek govore "moraš pratiti što se događa", "moraš biti informiran", "moraš čitati članke", "pa kako nisi čuo za to" itd.
dam se kladiti da drustvo uopce ne zanimas TI, da te bas ne pita to drustvo kako je i sto te zanima jel'da?

.. mislim da je tvoja reakcije vise nego zrela, svijesna i ne da je za osudu nego je izraz dostojanstva i inteligencije da ne velim ravnopravnosti .. zasto bi ti mislio ista lose o sebi u smislu neke reakcije ili ne reakcije ako takve reakcije odnosno nereakcije dozivljavas od okoline? eto malo i mojih pitanja

no kako vazno znaju reci neki ljudi nakon svojih drustveno vaznih sudova .. to je samo moje misljenje

Zadnje uređivanje F.A.Q : 25.12.2013. at 12:58.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 13:38   #22
Bilo bi skroz ok ignorirati stvarnost, ne čitati ništa, da te ta ista stvarnost onda ne ugrize za guzicu...a to se dogadja svima onima koji misle da se mogu zakukuljiti u svoju sobu i da će tako preživjeti..jer...hellooo...nećete!

Dakle, prestanite bježati od stvarnosti kao mala djeca i počnite se ponašati kao odrasle osobe. Osim ako imate toliko naslijedjenog novca da možete ležati u svom krevetu šćućureni i do kraja života što jesti...a to čisto sumnjam...
beskrajnamora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 13:39   #23
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Pazi, oni malo buntovniji novinari ne završe baš najbolje. Ili ih se smakne ili jednostavno promjenje svoju tematiku. Jer da bi se uhvatio u koštac sa političarima ili tajkunima prvo što stavljaš na kocku je svoj život, nikad ne znaš kad će moćnik platiti nekoga da te smakne. Zato u našim novinama nećeš naći članak o recimo HAARP-u ili nekom drugo moćnom uređaju (ili oružiju). Ne zato što se ne zna, zna se poprilično o njima, već zato što to niko ne dopušta da ide u javnost.

Bio je jedan novinar u Srbiji koji je pisao o tome šta Amerika radi Srbiji i zemljama Balkana, činjenice su bile previše očigledne i ljudi su ih čitali sve više i više. Da bi se nakon nekog vremena naprosto ućutkao, a vama ostavljam na razmišljanje zašto...
a zvao se?
beskrajnamora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 13:42   #24
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
... aaaaaaa jadno drustvo .. bubica mala slatka jadna
Vjerojatno sam bio previse iskljuciv. Ali svi smo mi produkt drustva, i ono ce ovako ili onako utjecati na nas. Ja sam jos uvijek veoma mlad, nisam jos odustao od drustva
__________________
I'm not crazy, my reality is just different than yours.
Dmitry Reznikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 13:55   #25
Quote:
beskrajnamora kaže: Pogledaj post
a zvao se?
A ne znam tačno, davno sam čuo o njemu...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.