Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 19:01   #4601
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je tako jer je Sunce vlast a Vodolija ima potrebu da sve sto ima veze sa vlascu odbija i negira, jer je njen opozit, kao sto je i Saturn opozit Suncu ( vlast, autoritet itd...)
Vodolije to nose prirodno u sebi, one su revolucionari koji preziru autoritete, monarhiju, vladare...oni su za republiku, vlast naroda, komunizam
Sve sto je suprotno Suncu.
Nisam vodenjak, ali moj mjesec teži tome. Revolucija kao sredstvo promjene stanja svijesti jer mijenjanje pijuna dok je sustav isti ne donosi stvarnu promjenu. Svi suvremeni sustavi (od demokracije do koumnizma i fašizma) svrha su samome sebi. Volja naroda je ukras za raju. Kao što napomenuh i sam sam bio sudionik (recimo to pokretač). Više sam za rad iza kulise nego da se guram u prvi plan iako imam kapaciteta.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:07   #4602
Mjesec u Vodenjaku je imala i Marilyn Monroe

Inače što se tiče sreće, astrolozi tvrde da su znakovi (najveće) sreće Lav, Rak, Vaga i Strijelac, dok se sreća najmanje smješi Vodenjacima, Blizancima, Djevicama i Bikovima.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:11   #4603
Meni je Mjesec u vodenjaku i sviđa mi se ovo tumačenje te pozicije Mjeseca.


https://www.youtube.com/watch?v=ZscfIwIB7YM&t=197s
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:11   #4604
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Meni je Mjesec u vodenjaku i sviđa mi se ovo tumačenje te pozicije Mjeseca.


https://www.youtube.com/watch?v=ZscfIwIB7YM&t=197s
Ne znam, meni nije blisko. Uronjen sam u dubinama, bez potrebe da "znam" - "moje ja" hoda i pripada (meni taj emotivni racio nije napet). Iako me moje sunce pokušava ometati sa svojim analizama, ali borim se žestoko.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 22:15   #4605
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Saturn je los, prirodan malefik, i to najveci, jer je poslednja planeta u Haldejskom poretku zvezda.
Sve sto simbolise zivot, a to su svetla Sunce i Mesec, on tezi da ubije, zato su mu sedista u opozitima luminara (svetla zivota ) nocno u nocnom opozitu (Rak - Mesec ) ( Jaras - Saturn ) i dnevni spram svetla dana ( Lav -Sunce ) - ( Vodolija - Saturn ).
Sve zivotno sto simbolisu Sunce i Mesec plod, zivot, radjanje, to unistava i ubija Saturn, jer su meseci koji su pod njegovom vladavinom najhladniji, kao sto je i njegova priroda suva, neplodna i hladna. Na hladnoci se sva tela skupljaju i pucaju, biljke umiru i raspadaju se, u zemji telo trune.

Tako da, da, Saturn je ipak najveci Malefik.
ja imam skroz drugacije vidjenje stvari i smatram da je venera uzrok svega zla (hitler npr, zelje i osjecaj da nesto zasluzujemo i kreiramo svijet po sebi, ljepota, venera bi ubila ruzne macice samo da svijet bude jos ljepsi i da ruzni macici ne kvare sliku, venera nam daje osjecaj da imamo pravo...), a onda se saturn naljuti.
budi dobar saturnu i zivjet ces dobro.

no necemo se navlaciti oko toga javno.


nego, jupiter za par dana ulazi u skorpiona, a meni je to prva kuca i podznak mi je na 3 stupnja pa me zanima sto mogu ocekivati osim da cu se udebljati i da ce sve biti super?

uskoro i saturn ulazi u jarca, a sunce mi je na petom stupnju pa me i toga malo strah, ali nadam se da sam dobro sijao pa ce i zetva biti ok.
ne znam cemu bi me ucio u trecoj?

kak ti prezivljavas tranzitni saturn u prvoj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:20   #4606
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
budi dobar saturnu i zivjet ces dobro.

no necemo se navlaciti oko toga javno.


nego, jupiter za par dana ulazi u skorpiona, a meni je to prva kuca i podznak mi je na 3 stupnja pa me zanima sto mogu ocekivati osim da cu se udebljati i da ce sve biti super?

uskoro i saturn ulazi u jarca, a sunce mi je na petom stupnju pa me i toga malo strah, ali nadam se da sam dobro sijao pa ce i zetva biti ok.
ne znam cemu bi me ucio u trecoj?

kak ti prezivljavas tranzitni saturn u prvoj?
A, ne znam, ne mozes ti biti dobar Saturnu ako ti donese siromastvo, razvod, samocu, bolest...ne znaci to da to nisi bio dobar, nismo mi bas ni krivi ni odgovorni za sve, ali u pravu si, da ne davimo ovu temu.

Da, ja uvek rado iscekujem te ingrese planeta u neki drugi znak, radujem se onako, optimisticno nadajuci se sa ce uvek doneti dobro.

Saturn u 1.mi je doneo svakakve promene, I sve su bile drasticne.
Prvo ga dugo nisam osecala, sada kada vec mogu da se odmaknem I gledam sa distance dok mi je bio na Suncu i na ASC bila sam u divnom stanju letargije, nije mi bilo ni tesko ali sam stalno osecala da nesto na sebi, u sebi, treba da menjam.
Zanimljivo je sto sam tada dosla na forum.
U toku njegovog boravka u 1.desilo mi se I napredovanje, promena posla, pa selidba...bas drasticne promene.

Ne znam sta ce biti kada udje u Jarca, meni je to 2 kuca, samo da me ne lupi po dzepu.

Jedva cekam da Jupiter udje u Skorpiju.
Sta ti mislis, kakav ce nam biti?

Reht, sta ti kazes za Jupitera?

I ostali, da budemo pozitivni?

Zadnje uređivanje MiSterium : 08.10.2017. at 09:30.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:54   #4607
Mist, meni je Jupiter u Vodenjaku, nastojim ga kontrolirat jer me uvijek vuče na neka putovanja protiv čega se uvijek buni moje hladno Sunce u Jarcu.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:06   #4608
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Mist, meni je Jupiter u Vodenjaku, nastojim ga kontrolirat jer me uvijek vuče na neka putovanja protiv čega se uvijek buni moje hladno Sunce u Jarcu.
A šta misliš za tranzit Jupitera u Škorpiju, ulazi za 5 dana?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:07   #4609
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Mist, meni je Jupiter u Vodenjaku, nastojim ga kontrolirat jer me uvijek vuče na neka putovanja protiv čega se uvijek buni moje hladno Sunce u Jarcu.
Meni putovanja uopce nisu napeta.
Ok mi je putovati, ali ne sanjam o tome.

Jupiter i saturn su mi u egzaktnoj konjunkciji u 11. u vagi i rade kvadrat na sunce i merkur u jarcu u 3.

Nije lako biti jarac.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:09   #4610
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A šta misliš za tranzit Jupitera u Škorpiju, ulazi za 5 dana?
Ulazi u utorak, a to je za 2-3 dana.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:15   #4611
----

I što donosi Jupiter u Škorpiji sada ???:klap:
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:23   #4612
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ulazi u utorak, a to je za 2-3 dana.
Mislila sam da je 13.10.?
Juhu, šta misliš o njemu?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 10:40   #4613
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A šta misliš za tranzit Jupitera u Škorpiju, ulazi za 5 dana?
Novi teroristički napadi i vojni udar u Kataloniji?
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:03   #4614
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislila sam da je 13.10.?
Juhu, šta misliš o njemu?
Kao jarac, postujem autoritet, a ti mi to jesi kad se radi o astrologiji pa mi je bed pisati.

Uz to, ja se ne drzim knjiga kao ti vec sam slozio neku svoju logiku oko svega toga i vidis i sama da ja smatram veneru glavnim izvorom zla jer se radi o zeljama, a saturna vidim samo kao ucitelja koji ce te osiromasiti da te necemu nauci i ako usvojis lekciju, dati ce ti nagradu, saturnova nagrada je zadovoljstvo samim sobom, a to je najvise sto jedan covjek moze imati.

Saturn kroz prvu mi je rasturio brak. Zvuci koma, ali sam se restrukturirao i osjetio sam zadovoljstvo zivotom kakvo nisam osjetio od srednje skole.

Saturn u drugoj mi je izbio enormni novac iz djepa na neplanirane izdatke u zadnje dvije godine.
Naucio me da vrijedno radim kako bih napredovao i da budem oprezan s novcem.
Sad su mi otvorene dvije sanse gdje mogu birati u kojem smjeru ce mu karijera ici.
Da mi saturn nije izbijao novac, ja se ne bih nesto previse trudio i ne bih dosao tu gdje jesam.


A jupiter u skorpionu svima daje sansu da se upoznaju sa svojom osmom kucom, ali mali postotak je spreman zaviriti u sebe pa ce ovaj tranzit vecini biti tezak jer su strijelac i skorpion skroz suprotni.

Ja se pak veselim svemu tome.

Doduse, ja se veselim i saturnovim tranzitima jer se nakon njih uvijek osjecam bolje jer iz njih izadjem bolji.

Meni kao jarcu koji je kardinalan, nema bolje nagrade od one koja nastupi nakon ulozenog truda.
Ne osjecam se dobro kad nesto dobijem samo zato jer me sreca pogladila po glavi, volim zasluziti stvari.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:05   #4615
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Novi teroristički napadi i vojni udar u Kataloniji?
Time se bavi pluton u jarcu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:38   #4616
Ja imam saturn u Jarcu i kad čitam piše da ću biti usamljenik i beskućnik
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:25   #4617
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja imam saturn u Jarcu i kad čitam piše da ću biti usamljenik i beskućnik
Ma ne.
Saturn je 2,5 godine u jednom znaku i svi ljudi koji se rode u te dvije i pol godine imaju saturn u jarcu.

U kojoj kuci je?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:41   #4618
@Flat u kojem znaku ti je Venera?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:43   #4619
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
@Flat u kojem znaku ti je Venera?
U strijelcu, u drugoj.

Zakaj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:50   #4620
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
U strijelcu, u drugoj.

Zakaj?
Zanimalo me jer Venera otkriva kakav nas tip žene privlači. Moja je u ovnu i sve što je rečeno za Veneru u ovnu kod muškarca vrijedi za mene.

https://www.youtube.com/watch?v=R4a7W1nkzD0&t=189s
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.