Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 16:56   #4941
Jel došao koji novi astrolog da nam tumači karte, možda još nešto novo saznamo ?
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:58   #4942
Ti si dobio svoje

anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:59   #4943
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Ti si dobio svoje

A dajj još samo malo , al ajd tebe ću pustit prije mene pošto si propustila prošli put.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:31   #4944
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
svaka osoba ima drugačije doživljaj druge osobe, očito.Htjedoh reći da sam ja namirisala kod tebe Marsa, odnosno Plutona.Intelektualno si dosta jak,prodoran,bez obzira sto ti je Merkur u Ribama,čovjek se kod tebe jednostavno prevari, jer emocionano si osjetljiv, možes krvariti,a s druge strane, tvoj Merkur skriva prave misli,aspekt s Plutonom mu daje ulaz u srž priče, rjesavanje problema,otkrivanje drugih osoba, lako možes skenirati tuđi karakter, dati savjet jer ti osobu jako dobro"poznajes",mada ne možes i sam objasniti kako. S drugim ljudima općenito, pokazujes vise svojih lica, moras dominirati,ali obzirom na Mjesec u kvadratu s Marsom,tu znaju biti ispadaji ljutnje, povrijeđenosti, strastvenosti.Kalkuliras u vezi žena,svaki dublji odnos je borba prevlasti,nekada ti je potrebno da ti gazdujes, nekada ti se sviđa unutarnja snaga kod partnerica,pogotovo njihov eros,mogao bi ih snimati,slikati,mogao bi povremeno biti dobar voajer , a ponekad ih ne vidis dobro,odnosno, ne vidis ih onakvima kave doista jesu. Malo bi htio da su princeze, a onda za neko vrijeme da su ratnice.
Sposoban si prljavo rublje u nekom odnosu iznijeti van,a može se dogoditi i druga stvar, da tebe partnerica pokusa kontrolirati zavirujući ti u smsove i sl.,te da ona izvjesi prljavo rublje.

Svoj nick si savrseno odabrao, obzirom da ti je Asc ovan,a vladar Ovna Mars,isto u prvoj kući,Mars ima odlične aspekte prema Saturnu,znači da svoju musku energiju možes konstruktivno usmjeriti te da si načisto sa svojom seksualnosću, te dobar aspekt s Uranom, to je energičnost, provokativnost,vođa u poslu kojeg obavljas.Isto tako znao bi preživjeti sam ,Mjesec u Raku daje izvrsne kuhare,a i degustatore

Alienica ti je zapravo sve opisala,pa ja vise ne bih narusavala njezin trud.
Ovo je vise pogled sa različitih uglova na istu stvar.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:43   #4945
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
svaka osoba ima drugačije doživljaj druge osobe, očito.Htjedoh reći da sam ja namirisala kod tebe Marsa, odnosno Plutona.Intelektualno si dosta jak,prodoran,bez obzira sto ti je Merkur u Ribama,čovjek se kod tebe jednostavno prevari, jer emocionano si osjetljiv, možes krvariti,a s druge strane, tvoj Merkur skriva prave misli,aspekt s Plutonom mu daje ulaz u srž priče, rjesavanje problema,otkrivanje drugih osoba, lako možes skenirati tuđi karakter, dati savjet jer ti osobu jako dobro"poznajes",mada ne možes i sam objasniti kako. S drugim ljudima općenito, pokazujes vise svojih lica, moras dominirati,ali obzirom na Mjesec u kvadratu s Marsom,tu znaju biti ispadaji ljutnje, povrijeđenosti, strastvenosti.Kalkuliras u vezi žena,svaki dublji odnos je borba prevlasti,nekada ti je potrebno da ti gazdujes, nekada ti se sviđa unutarnja snaga kod partnerica,pogotovo njihov eros,mogao bi ih snimati,slikati,mogao bi povremeno biti dobar voajer , a ponekad ih ne vidis dobro,odnosno, ne vidis ih onakvima kave doista jesu. Malo bi htio da su princeze, a onda za neko vrijeme da su ratnice.
Sposoban si prljavo rublje u nekom odnosu iznijeti van,a može se dogoditi i druga stvar, da tebe partnerica pokusa kontrolirati zavirujući ti u smsove i sl.,te da ona izvjesi prljavo rublje.

Svoj nick si savrseno odabrao, obzirom da ti je Asc ovan,a vladar Ovna Mars,isto u prvoj kući,Mars ima odlične aspekte prema Saturnu,znači da svoju musku energiju možes konstruktivno usmjeriti te da si načisto sa svojom seksualnosću, te dobar aspekt s Uranom, to je energičnost, provokativnost,vođa u poslu kojeg obavljas.Isto tako znao bi preživjeti sam ,Mjesec u Raku daje izvrsne kuhare,a i degustatore

Alienica ti je zapravo sve opisala,pa ja vise ne bih narusavala njezin trud.
Ovo je vise pogled sa različitih uglova na istu stvar.
I ti si se lijepo potrudila. Tnx.

Otkud ta želja da mi i ti protumačiš natalnu? Ima nešto što mi promiče?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 19:56   #4946
Joj, pa što se tu događalo. Uglavnom - ne ljutim se ništa, nit sam doživjela kao da me netko napao. Sve je bilo ok, još sam nešto i naučila. A i gdje bi Vidoviti Milan došao kad bi se ljutio na svih koji mu proturječe, sigurno ne na televiziju, haha.

Nego, ajmo mi na posao. Obećala sam curi tumačenje, a treba se držati svoje riječi.

Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
@Alienica - pa ak ti nije problem, da vidiš i moju kartu
Probala sam sama, al ne kužim baš dobro/uopče

Hvala

http://tinypic.com/r/zocdtz/9
OK, kad sam se malo bolje udubila, čini mi se da ovo isto malo teža karta, iako na prvi pogled ne djeluje tako, i da zapravo i nije slučajnost što si se ovdje javila. Kao da u svim područjima života gdje ti je dano nešto lijepo, opet nastane neka napetost koja ti pokvari tu sreću i donese bol.

Imaš snage, samopouzdanja, snalaziš se kao vođa nekog društva, možeš lijepo i socijalizirano i ugodno funkcionirati u društvu. Ali si i dosta zatvorena i privatna osoba koja treba biti sama da bi skupila snagu i pokrenula akcije. U samoći možeš na miru razmišljati.

Nisi svjesna svoje ženstvenosti, a nekad ni svoje borbenosti. Nekad kao da osjećaš da si izgubila snagu pa trebaš odmarati. No, okolina te doživljava kao jaku, dominantnu i borbenu osobu, iako ti nisi svjesna da djeluješ tako.

Ti ćeš zapravo u toj samoći spoznati neke duboke univerzalne tajne (mislim, vezane za čitavo čovječanstvo) i podastrijeti ćeš ih drugim ljudima na svjetlo dana.

U ljubavi si u vezama dosta zabavna i avanturistički nastrojena (ne mislim nužno na kratkotrajne veze i mijenjanje partnera, nego putovanja u dvoje, provodi i slične stvari), a u braku jako emocionalna. Iako tu može doći do napetosti jer ti je teško prepustiti se toj emocionalnosti jer želiš zadržati svoju individualnost. Tako da to može otići u smjeru da si u vezi i sve radiš što se u vezi radi, ali osjećaje držiš po strani. Ali, iako ćeš ta dva zahtjeva teško pomiriti (za individualnošću i za predavanjem), ti ćeš doći do toga da jako dobro razumiješ i jedan i drugi osjećaj i tvoj brak će biti trajan.

Ti bi svog muža mogla upoznati preko svoje obitelji, bilo da je to netko tko ti dolazi u kuću, ili radi s nekim članom tvoje obitelji ili dok si na putovanju sa svojima (uključujući ljetovanje pa neki susjed tamo). Mogla bi biti situacija da ti roditeljima i ostalima skrivaš da si u vezi s tom osobom jer ti je neugodno im to reći.

Muž bi ti mogao biti netko tko je u podznaku Vodenjak. U svakom slučaju neka nejasna, ali odgovorna i pouzdana osoba. Ujedno i senzitivan, strastven i samouvjeren.

U braku imaš istaknut aspekt zabune, da ti partner može raditi nešto iza leđa, a ti ne vidiš pravu istinu i to kad saznaš ti ruši samopouzdanje, a imaš i aspekt jako lijepog nadahnuća i najveće inspiracije, a isto tako i veliku strast u pozitivnom smislu. Pa sad, što će prevladati i na koga ćeš se namjeriti. Mada, možda kod tebe to dolazi zajedno u istoj osobi.

Istaknuta je i brzopletost u ljubavi, ali to kod tebe dobro završava, znači preko noći ti se sve posloži na tom planu.

Što se tiče posla, mogla bi zarađivati od nekog posla koji je iza scene, gdje ne privlačiš pažnju javnosti na sebe i gdje je naglašena suradnja s drugima. Čak bi ti izlaganje javnosti ili nešto vezano uz tvoj ugled, moglo biti bolno, možda neko neugodno iskustvo na tom području.

Dosta si analitična i idu ti poslovi gdje se treba voditi računa o detaljima. Imaš i sposobnost dobrog izražavanja i šarm, znaš kako ostaviti dobar dojam na šefa i kolege. Pa to možeš iskoristiti na poslu. Ti voliš sve pretumbati i unaprijediti način na koji se obavlja posao, kako bi taj novi način bio učinkovitiji.

Ono gdje treba oprez je da ti možeš nekad ljudima djelovati malo previše, ne znam kako da se točno izrazim, ali da se prema drugima ponašaš kako da si genije, a oni obični smrtnici i na taj način ih možeš uvrijediti i možeš ih izazvati da ti namjerno idu proturječiti i namjerno odbacuju tvoje ideje. Shvati to kao izazov da još jednom propitaš svoje ideje i sustave uvjerenja pa ih još bolje nadogradiš.

Kao da te baš ne zanima previše studiranje, druge kulture, putovanja i strani jezici, a opet imaš neki nemir u svom domu i želju (i mogućnost) odlaska. Neke tajne i nejasnoće su prisutne u tvojoj obitelji. Ako se odlučiš na putovanje i kontakt s ljudima iz inozemstva, doživjet ćeš na taj način najveće ispunjenje.

Zadnje uređivanje Alienica : 20.10.2017. at 20:21.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:27   #4947
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
I ti si se lijepo potrudila. Tnx.

Otkud ta želja da mi i ti protumačiš natalnu? Ima nešto što mi promiče?
uočila sam neke dodirne točke sa mnom,i bila sam u pravu.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:00   #4948
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
uočila sam neke dodirne točke sa mnom,i bila sam u pravu.
Ohoo
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:03   #4949
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ohoo
ma to one relacije vodenjak-rak,malo vatre i skorpiona
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:32   #4950
hoće li se neka dobra vila meni smilovati?

https://imgur.com/a/0vdv3
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:27   #4951
Jel me netko spominjao u Muzjakovoj karti

I onda se pita kak ga tak lako citam


@Alienica - hvala

Fakat sam se iznenadila kolko karta moze puno reci o covjeku

Eto sad me svi poznaju u dusu
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 07:23   #4952
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
uočila sam neke dodirne točke sa mnom,i bila sam u pravu.: D
Te dodirne točke mogu odvesti ka pivskom ili Chivas prijateljstvu?

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ohoo
Dok si imala prilike, nisi me upecala - sad pati.



Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ma to one relacije vodenjak-rak,malo vatre i skorpiona : D
Eh škorpioni su čisti .

Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Jel me netko spominjao u Muzjakovoj karti :ras pa:

I onda se pita kak ga tak lako citam :l ove:

Eto sad me svi poznaju u dusu :tr ep:
Ne tebe maminu, princezu ratnicu.

Ma garant imaš doušnika.

Sorry, "ne vidim te dobro".
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:44   #4953
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Da, da, sad sam lik? Ne sviđa ti se tvoj način komunikacije nešto, ha? Gdje je sad ono da treba o negativnostima?

Nisam ti se prvi put obratio, tumačio si mi natalnu prije 4 godine.

Isto sam otvoren i u stvarnosti..

Allienica je pametna i ne ulazi u borbe s vjetrenjačama.
Atmosferu si prvi ti zagadio. Jer ju je Allienica baš fino podigla...

Smeta me to što si ju popljuvao iako je lijepo rekla da to radi iz zabave i da nije pro.

I da, ova tema je zabavnog karaktera osim kad ti naletis na nju. Tak je već godinama.
Bil bi lijepo da se smiriš i za kaznu zbog ove negativne atmosfere protumačiš bar 10 natalnih do kraja tjedna.
tvoja paranoja prerasta u trolanje, pa ću te zamolit da ne pišeš ništa ako nemaš šta pametno za reć. jer ovo tvoje papagajsko ponavljanje bez argumenata stvarno postaje iritirajuće.

ovo da sam zagadija atmosferu neću ni komentirat, jer je upućeno od lika kojem je svaki sljedeći komentar nalik na prethodni, iako mu se ukazuje na drugačije.

pošto ti logika nije jača strana, ja jesam godinama na ovoj temi, a ti samo u zadnje vrime aktivno. i to vidi vraga, taman tad nastala "sranja".

i majket ostavi se internetske psihoanalize, ne ide ti. vjerojatno ni u stvarnosti.

ne bi baš čita ljudima natalne, bojim se da se tebi neće sviđat.

i da, ako ti je zagađivanje atmosfere obična rasprava o astrologiji (koju ti ne moš razlikovat od tvojih paranoičnih privida svađe i negativnosti iza komentara), onda nemaš šta radit na ovoj temi.

lp

Quote:
Alienica kaže:
Joj, pa što se tu događalo. Uglavnom - ne ljutim se ništa, nit sam doživjela kao da me netko napao. Sve je bilo ok, još sam nešto i naučila. A i gdje bi Vidoviti Milan došao kad bi se ljutio na svih koji mu proturječe, sigurno ne na televiziju, haha.
pa naravno draga kad ni nije bija napad. obična zdrava diskusija.^^
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:52   #4954
...

Noliđ, ma pusti raspravke i to. Kad ćemo da se ženimo
Sigurno nam je horoskop zajednički :klap:
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:35   #4955
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Noliđ, ma pusti raspravke i to. Kad ćemo da se ženimo
Sigurno nam je horoskop zajednički :klap:
e ta ti je pametna a ja ću vam kumovati
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:50   #4956
,,

Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
e ta ti je pametna a ja ću vam kumovati
Unapijed hvala, riješila si me problema traženja kumovice
Samo još da čovjek kaže I do !!
Ja sam već rekla i pristala
Da nam se uklope znakovi, ja kao Bik volim povrtlarstvo, rad i uzgoj a ako se Noliđ složi, mogli bi i neke domaće životinje pribaviti :klap:
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 15:24   #4957
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Unapijed hvala, riješila si me problema traženja kumovice
Samo još da čovjek kaže I do !!
Ja sam već rekla i pristala
Da nam se uklope znakovi, ja kao Bik volim povrtlarstvo, rad i uzgoj a ako se Noliđ složi, mogli bi i neke domaće životinje pribaviti :klap:
ja već vidim male kokice kako šeću po 6. natalnom polju
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:02   #4958
Quote:
noliđ kaže: Pogledaj post
tvoja paranoja prerasta u trolanje, pa ću te zamolit da ne pišeš ništa ako nemaš šta pametno za reć. jer ovo tvoje papagajsko ponavljanje bez argumenata stvarno postaje iritirajuće.

ovo da sam zagadija atmosferu neću ni komentirat, jer je upućeno od lika kojem je svaki sljedeći komentar nalik na prethodni, iako mu se ukazuje na drugačije.

pošto ti logika nije jača strana, ja jesam godinama na ovoj temi, a ti samo u zadnje vrime aktivno. i to vidi vraga, taman tad nastala "sranja".

i majket ostavi se internetske psihoanalize, ne ide ti. vjerojatno ni u stvarnosti.

ne bi baš čita ljudima natalne, bojim se da se tebi neće sviđat.

i da, ako ti je zagađivanje atmosfere obična rasprava o astrologiji (koju ti ne moš razlikovat od tvojih paranoičnih privida svađe i negativnosti iza komentara), onda nemaš šta radit na ovoj temi.

lp



pa naravno draga kad ni nije bija napad. obična zdrava diskusija.^^


I inače govoriš drugima da rade ono što ti zapravo radiš?

Ako nećeš biti koristan (čitati natalne), što radiš onda ovdje? Ta znaš si sam pročitati natalnu.
Ah da, zaboravio sam da ti je svrha naskakati na druge kad nekome pročitaju natalnu i pokušaju tumačiti odnose planeta. Nisam te vidio ovdje od kako sam se vratio (8.mj. ) kako tumačiš nešto, a i prije te se uvijek moralo molit. I pazi čuda, čim je Alienica napisala svoje tumačenje, doletio si tu. Vidljivo je da ti ego pati, ali to si si sam kriv....

I daj shvati više da je kontriranje napad, ne diskusija.

I ne, ne trolam, ti si taj. Ne samo da trolaš nego koristiš ad hominem i strawman argumente.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:27   #4959
Dosadan si, nadji drugi pješčanik di ćeš moći uspoređivati tko ima većeg.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 16:32   #4960
Joj tko se javlja.

Znači, samo meni smeta što kad je napokon počelo tumačenje natalnih, i to na fakat zabavan način, da lik naskokom otjera jedinu koja je to napravila unutar par mjeseci?!

mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.