Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 10:56   #1
Što reći? Koju posluku porati?

Evo ovako, da se i ja pridružim svojom pričom ostatku kolektiva, pa da čujem savjete, mišljenja i ostale ideje.
Prošlo je već nekoliko mjeseci od kad me dotična ostavila sa najboljom izjavom ikada, a ja još patim i pokušavam se stabilizirati i vratiti u normalu, a svašta sam pokušao da izbacim taj čemer, jad, anksioznost, tugu i žaljenjem za njom.

Da najbolje krenem od početka, prije skoro 3 godine smo se upoznali, na faksu, na predavanju i onda je krenula lagana komunikacija, kave i savršeno slaganje. Nakon već jednog dejta smo ušli u vezu i sve je super išlo. I tako godina dana veze i odlučimo biti na stanu zajedno, može, zašto ne? I opet, sve super funkcioniralo, tu i tamo neke svađe oko sitnica, niakd ništa ekstremno, ljubomore zbog mog načina komunikacije sa drugim pripadnicama njenog spola, ali smo i to riješili. S moje strane nije bilo skoro nikakvih razloga za ljubomoru, jer je bila asocijalno govno sa jednom frendicom i to je sve, a i s njom se rijetko viđala.
Kako smo živjeli zajedno, ona je kuhala, nekada ja, ona na predavanju, ja skuham večeru da ju dočeka i tako u krug. Ona čisti dnevnu, ja kupaonu ili sve popola. Bili su tu izlasci, more, šetnje, smijanje, druženja s drugim ljudima, uglavnom mojim društvom, te međusobno upoznavanje obitelji, što je isto super išlo i svi smo se super slagali. I tako godina prolazi, fenomenalno je išlo, znali sve tajne, kad bi netko prdnuo znali smo što je ta osoba jela, kad bi bio netko zamišljen, znali smo što ta osoba razmišlja. Idealna veza, a i sexa je bilo, da ne bi bilo da je to manjkalo, nekada i po 5 puta tjedno, više puta dnevno, a i da naglasim jer će kasnije biti bitno, dovoljno mi je velik da smo nekada trebali biti oprezniji. I toga je bilo, bilo je znakova pažnje, kad bi ona meni ispekla omiljeni kolač ili ja njoj. Ili komplimenti kod nove obleke, nove frizure, sitni pokloni za bzvz. kao i veći i bitniji pokloni za rođendane ili obljetnice. Tako je sve išlo, savršeno na prvu, ali je onda došlo do kraja...

Jednog jutra ona nekako u banani, ja to naravno vidim i pitam u čemu je problem i dobijem odgovor da bi trebali prekinuti?!
I na kraju smo pricali, što i kako, zašto? I odgovor je bio: " Ja tebe volim najviše na svijetu, nikada nisam bila ovako sretna, volim tebe i volim više provoditi vrijeme s tobom nego sa obitelji, ALI JA NEŠTO NE OSJEĆAM!"

Paf, gotovo, the end, schluss, aus... Šta i kako? Zašto? nije mi bilo jasno, razgovarali smo o tome i ona nema objašnjenje... Koliko god sam se trudio, cmizdrio, kao što je i ona cmizdrila, niej mi mogla objasniti zašto. I nije našla nekog drugog, sama mi je to rekla da nema nikoga i da bi mi radiej rekla da ima nekoga, neg da me ovako muči... 3 mjeseca poslije sam ju opet pitao jel ima nekoga i rekla je da nema nikoga, da bi mi rekla da mi bude lakse...
I eto, prošao je već odredjeni period, ja više ne cmizdrim za njom, ali i dalje kad ju vidim me nešto stišće, javljao sam se u tom periodu da se vratimo zajedno, pogotovo u najgorim trenucima kad sam bio u banani, slao stare slike, govorio da mi fali i tako. Ona mi rekla samo da joj dizem tlak i da ju glava boli od mene i da potrazim strucnu pomoc. Rekoh, ajde barem neki osjecaji

I od pocetka prekida, pokusao sam sve, lijekovi, alkohol, lake droge, miks navedenog, izlasci, druge djevojke, psihoterapija kod strucnjaka, bioterapija, religija, razgovori, pisanje i jos dosta toga, ali ne...
Jel ima nekog lijeka da ju prestanem voljeti i nakon tog perioda, nije to vise ljubav kao prije, vec jos uvijek neka ceznja za njom, zelja za starim danima i tom harmonijom? Jel ima neki čarobni lijek ili i ovdje vrijedi ona, strpljen spašen, kao i vrijeme liječi sve?
Saitama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:37   #2
Vrijeme, jebiga, vrijeme. Zadnji put kad sam baš jako patila zbog prekida, prije nekih pet godina, mlado ludo štaš , pomoglo je samo vrijeme. Jer prvih mjeseci nisam bila nizašto. S vremenom shvatiš da ljudi dolaze i odlaze, da sve ima svoje zašto i hendlaš to bolje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:41   #3
nagle promjene mi uvijek smrde na trecu osobu.

ti nisi svoja emocija, ti stvaras svoje emocije mislima pa izvuci iz moje recenice kaj god ti pase.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:41   #4
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Vrijeme, jebiga, vrijeme. Zadnji put kad sam baš jako patila zbog prekida, prije nekih pet godina, mlado ludo štaš , pomoglo je samo vrijeme. Jer prvih mjeseci nisam bila nizašto. S vremenom shvatiš da ljudi dolaze i odlaze, da sve ima svoje zašto i hendlaš to bolje.
problem je da to vrijeme s krivim nacinom cesto jako izvitoperi covjeka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:44   #5
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
problem je da to vrijeme s krivim nacinom cesto jako izvitoperi covjeka.
Je. Jer s vremenom naučiš preživljavati i da je sve pitanje opstanka- ti ili netko drugi. Pa se onda manje trošiš na pizdarije kakve je recimo autoru cura servirala. S 20 je sve svemirska nepravda i svijet je okrutan, bla truć. S 30 ili ideš dalje ili bivaš pojeden.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:38   #6
Quote:
Saitama kaže: Pogledaj post
ALI JA NEŠTO NE OSJEĆAM!...."
Aha, da ko' grom iz vedra neba. Ajde molim te saberi se, da je tako, to bi islo postepeno prema dolje, pa bi se osjetilo/kuzilo bi se, a ne bi odjednom grunulo tak.

Sumnjivo mi je to, a tebi?

Mozda da pocnes malo objektivnje sagledati situaciju, jer mozda nije to bas tako kako se tebi bas cini.

Ne znam, pitam...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 14:13   #7
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
nagle promjene mi uvijek smrde na trecu osobu.

ti nisi svoja emocija, ti stvaras svoje emocije mislima pa izvuci iz moje recenice kaj god ti pase.
Niko u stvari nikada ne tuguje za partnerom,ili partnerkom zbog njega(ili nje),nego zbog sebe,pa kada bi svi malo poradili na "samosvijesti",bilo bi nam jasno i da partner(kao i mi) voli najvise sebe,i da smo ostavljeni, zato sto je partner svoj emotivni interes pronasao negdje drugdje,i ako nam je stvarno stalo do te osobe,bice nam drago da je sretna bilo gdje,ali mi smo previse sebicni i mislimo da ona moze biti sretna samo uz nas,sto nije ljubav,nego neosvijestena samozivost.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 14:54   #8
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Aha, da ko' grom iz vedra neba. Ajde molim te saberi se, da je tako, to bi islo postepeno prema dolje, pa bi se osjetilo/kuzilo bi se, a ne bi odjednom grunulo tak.

Sumnjivo mi je to, a tebi?

Mozda da pocnes malo objektivnje sagledati situaciju, jer mozda nije to bas tako kako se tebi bas cini.

Ne znam, pitam...
Da odgovorim odmah, nema treće osobe, barem ju nije ni imala nakon 2 mjeseca prekida a i nema mi smisla da mi ide lagat nakontoliko vremena.
pa sta je najbolje nije bilo postepeno, vikend prije još bili kod njenih i sve super, izašli isto van. nije se nista naziralo, nikakvo nezadovoljstvo i odjednom je bilo paf.
Saitama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 15:17   #9
Quote:
Saitama kaže: Pogledaj post
nije se nista naziralo, nikakvo nezadovoljstvo i odjednom je bilo paf.
Ne znam jako je to sve skupa cudno, ili ti nisi kuzio nista, ili je sve skupa cudno. A ovo da grune odjednom za 180 stupnjeva, to se jednostavno ne desava, mora imati neku amplitudu, nesto...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 16:22   #10
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ne znam jako je to sve skupa cudno, ili ti nisi kuzio nista, ili je sve skupa cudno. A ovo da grune odjednom za 180 stupnjeva, to se jednostavno ne desava, mora imati neku amplitudu, nesto...
Ma sto je najbolje kao razmisljala je duze vrijeme o tome, ali je cekala kao najbolji trenutak, hehe, najbolji -.-"

Kako god, imam u glavi sklop da je mrtva, da su to uzaludno potracene godine, da mi vise nista ne znaci, da ne postoji, da sam bolji bez nje, da cu naci bolju i da cu biti s drugom jednog dana jos sretniji... i tako dalje, ali opet kad me nekad uhvati ta neka zelja za starim, to me najvise ubije... -.-

I kako Facies kaze da ne tugujemo za partnerom vec za sobom i onim sto smo imali, kako smo se osjecali sretnim s tom osobom... U jednu je ruku to i istina, fali mi sve, ali opet nije to samo zbog mene, ja sam bio sretan kad je ona bila sretna, ja sam bio tuzan kad je ona bila tuzna, ja sam se trudio ugoditi njoj, a i ona meni. Fale mi ti zajednicki trenuci, fali mi razgovor s njom. Istina da je to zbog nas samih, ali ta druga osoba nas je cinila tako i poticala da se tako osjecamo, a u nama je bio cilj da to cinimo za nju. Uglavnom, nadopunjavali smo se i sirili srecu, sada toga vise nema i ostaje banana. Nema tu veze neka samosvijest, ako je ona nasla srecu u tome da mene sjebe i ostavi bez nekog razloga, konkretnog barem, onda jos da se i ja nadam da bude sretna, reci cu a-a, sad sam u fazi da joj zelim najgore, mozda kad ovo prodje i kad mi se emocije smire, mozda cu joj onda to zeljeti, ali zasad jos ne.
Saitama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:56   #11
kak su to onda potracene godine?

budi sretan da si bio sretan i sad kreni dalje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 18:39   #12
Upravo to. Potraćene bi bile da si za to vrijeme mogao, ili htio postići nešto, u čemu te ona spriječila Ili da si bacio vrijeme uzalud, ne provodeći ga s njom. Ti si nju u trenutku dok si bio s njom volio, i to je u svemu bitna stvar. Svaka bivša ostane negdje iza. Bilo to zbog njene gluposti, zbog tvoje ili njene prijevare, zato jer jednostavno ne ide, ili nešto treće
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 18:54   #13
Ja čitam, ali ne čujem!?
Go_ogle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 19:31   #14
Quote:
Go_ogle kaže: Pogledaj post
Ja čitam, ali ne čujem!?
nisi jedini
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 20:55   #15
Ne kuzim sto je mislila pod time da "nesto ne osjeca"? Je li ti ikad objasnila i imas li ikakvo misljenje sto bi to moglo biti?
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 23:00   #16
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Upravo to. Potraćene bi bile da si za to vrijeme mogao, ili htio postići nešto, u čemu te ona spriječila Ili da si bacio vrijeme uzalud, ne provodeći ga s njom. Ti si nju u trenutku dok si bio s njom volio, i to je u svemu bitna stvar. Svaka bivša ostane negdje iza. Bilo to zbog njene gluposti, zbog tvoje ili njene prijevare, zato jer jednostavno ne ide, ili nešto treće
MA dobro, nisu potracene, ali pored svih onih planova za buducnost, kada ste si mislili da je to to i da ce biti tako i tako, na kraju ispada da je to sve bilo za badava. Ne govorim da je to uzaludno potroseno, ali u drugu ruku je...

I ne, do dana danasnjeg je i dalje to ne osjecanje nedefinirano, sto mi i najvise valjda ubija, tu osobu i dalje vidim na tjednoj bazi sto je jos gore, pa teze zaboravljam, ali se ne zelim vratiti u komunikaciju i s njom nacinjati tu temu...
Saitama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 23:24   #17
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Niko u stvari nikada ne tuguje za partnerom,ili partnerkom zbog njega(ili nje),nego zbog sebe,pa kada bi svi malo poradili na "samosvijesti",bilo bi nam jasno i da partner(kao i mi) voli najvise sebe,i da smo ostavljeni, zato sto je partner svoj emotivni interes pronasao negdje drugdje,i ako nam je stvarno stalo do te osobe,bice nam drago da je sretna bilo gdje,ali mi smo previse sebicni i mislimo da ona moze biti sretna samo uz nas,sto nije ljubav,nego neosvijestena samozivost.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 23:41   #18
Ha cuj kazu da je "skidanje" sa nekoga koga si volio ekvivalentno skidanju sa heroina, sad to ne bi znao osobno, ali znam da je skidanje sa nekoga do koga ti je stalo i koga volis vrlo zajebana stvar.

Preizvjet ces, zato jer ces morat.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:38   #19
...ufurao si se...
samo ti...ona nije....nesvjesno si zabrijao i zakačio se za ''nešto'',kompenzirao...
ne znači da to nije bilo stvarno,ali nije bilo pravog razloga da ostanete skupa...
ja bih na tvom mjestu blagoslovila i ženu i taj odnos i krenula dalje....žena te nikad nije stvarno voljela a ti si živio u iluziji,kompenzirajući...
sve je to život
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:52   #20
To je sranje. Što znači nije stvarno voljela? Ne voli ga stvarno sada, ali ljubav je... Zbrka hormona, trenutni tok misli. Ne neka nevidljiva energija iz etera Osim ako je ona uvjerena da ga tada nije voljela
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.