Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2018., 21:53   #3721
Ja jedino znam da sam dobro odgovoril je ono "koje lišće u jesen mijenja boju" bukva naravno, krokodila nisam uopće znao, stavio sam neku arterijsku krv u drugo pitanje na blef, i još se sječam da nisam znao ono s zecom i orlom, zašto se zecu rasprsnu pluća a orlu ne
ban zaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 12:06   #3722
Quote:
ban zaga kaže: Pogledaj post
Ja jedino znam da sam dobro odgovoril je ono "koje lišće u jesen mijenja boju" bukva naravno, krokodila nisam uopće znao, stavio sam neku arterijsku krv u drugo pitanje na blef, i još se sječam da nisam znao ono s zecom i orlom, zašto se zecu rasprsnu pluća a orlu ne
Izašla su rješenja ispita... koliko vidim u prvoj ispitnoj knjižici imam 37/50 točnih i relativno sam zadovoljna time no drugu neću ni gledat jer sve se bojim koliko ću bodova izborjati a i ne znam hoće mi priznavati neke od odgovora...

Za krokodila sam i ja napisala arterijska al sam kasnije skužila da je točan odg venska krv, a za orla sam napisala da se bolje prilagodio boravku na visokim nadmorskim visinama od zeca, ali ne znam hoće li mi to priznati
__________________
Moj BLOG
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 21:06   #3723
Matura iz biologije

Sad sam 2. razred TŠRB-a u Zagrebu. Želio bih studirati veterinu, ali sam kemiju i biologiju imao samo u prvom razredu. Hoću li ja onda moći pristupiti ispitu iz biologije odnosno kemije na maturi? hvala unaprijed.
Matija1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 22:23   #3724
Quote:
Matija1212 kaže: Pogledaj post
Sad sam 2. razred TŠRB-a u Zagrebu. Želio bih studirati veterinu, ali sam kemiju i biologiju imao samo u prvom razredu. Hoću li ja onda moći pristupiti ispitu iz biologije odnosno kemije na maturi? hvala unaprijed.
hoćeš, ali studij veterine u Zagrebu kao preduvjet ima da svaki kandidat mora imati odslušane barem dvije godine kemije, biologije i fizike - tako da nećeš moći upisati taj studij dok to ne nadoknadiš (obično se nadoknadi kroz nastavu na Pučkom učilištu, treba se raspitati kako to ide).
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2021., 10:01   #3725
Poklanjam USB stick sa pripremama iz Biologije za polaganje Državne mature, prema katalogu, sa gradivom od 1.-4. razreda Gimnazije.
Na sticku se nalazi 18 Powepoint prezentacija, u trajanju od 36 školskih sati učenja. Sve je jednostavno, zorno i zanimljivo prikazano.
Pitanja, u vezi dogovora i detalji o preuzimanju u Zagrebu pisati na mail adresu: [email protected]
leukoplast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.