Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2006., 23:48   #21
svi pricaju o toj petoj kao da je neki totalni bauk. kao moras puno ucit, ovo ono... po mom skromnom misljenju to uopce nije tako. mislim, idem u petu (4. razred) i prva tri sam prosla s pet a stvarno ne mogu rec da sam se ubila od ucenja. da, imala sam i malo srece s profesorima, ali generalno gledajuci ako ti se da barem jednim uhom slusat na satu i prije testa malo sjest i naucit nesto, ne bi trebala imat nekih vecih problema. za ove ostale skole ne znam, tako da ti o tome ne mogu nista reci...
__________________
the greatest pleasure in life is doing something others say you cannot do.
helga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 01:57   #22
Kad sam ja davnih dana išao upisivat gimnaziju, imao sam neku preporuku ministarstva kulture(duga priča) i oni su mi sami kao najbolje škole što se tiče profesora i općenito klime u školi te mogućnosti dogovora sa ravnateljem/profesorima oko izostanaka predložili Dobojsku i Savsku.
Ja sam izabrao Dobojsku i nisam zažalio.Dobri profesori(osim par iznimaka), super ekipa, a i kaj se znanja tiče, mogu reć da sam bez beda kasnije upisao ekonomiju makar su mi ocjene iz srednje bile li-la.
Ja sam maturirao 99' tak da nisam baš upućen u stanje kak je sad,al dok sam ja bio tam,bilo je sasvim ok.
__________________
Kako oblikovati potpise
Belfast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 10:53   #23
Quote:
loly ramona kaže:
u 6. misecu ćeka me upis pa bi molila da mi pomognete. u užen izboru su 2,5,7 i 10. ako neko ide u neku od ovih škola molim da sa mnom podjeli svoja iskustva .
Super mi je kad netko ovako otvori topic i onda se ne javlja..

Quote:
kurac_od_ovce1 kaže:
Ako voliš dobre trebe (malo droljaste) odi u sedmu.
Cura je pokrenula topic..

Ma zeznuto ti je birat školu, jer ti jako ovisi o tom koji te profesori i razred potrefe.. Teško je općenito govoriti o nekoj školi.. Ja gledam svoj razred (idem u petu) i ostale treće razrede u smjeni, nebo i zemlja što se tiče ekipe.. Profesori više-manje isti, ali ovi koji su različiti su opet totalno različiti..
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 12:38   #24
gle, ja idem u sedmu, škola je fenomenalna, ljilja vokić je ravnateljica, žena uopće nije tako loša kao što se priča o njoj... hmm, što se tiče droljastih cura, ove godine su ih sve stavili u jedan razred, tako da nije strašno, ali inače što se tiče profesora svi su manje više ok.
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 12:42   #25
ak se nećeš mučit upiši devetu!
Jack23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 23:40   #26
Quote:
yokanna kaže:
ljilja vokić je ravnateljica


Quote:
yokanna kaže:
što se tiče droljastih cura, ove godine su ih sve stavili u jedan razred
hehe, zanimljivo...
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 00:19   #27
2, 5, 7 - mislim da su sve te tri gimnazije ok. No ipak ak želiš dobit neko bolje predznanje i malo više učit odi u petu - tam je dril i takva klima pa će ti za kasnije dobro doći. A također su dost dobre i 2 i 7 - jedino što su one opće gimnazije , a peta je matematička, pa ovisi o tebi hoćeš više mat, fiz, inf.
pero82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 07:46   #28
V
__________________
Yo soy empowermente...

:raspa:
rasp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 21:51   #29
E LJUDI DAJ MI PLZ RECITE PAR OK GIMNAZIJA GDJE JE NIŽI BODOVNI PRAG A DA NIJE JAKO LOŠA....hvala
codwower is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 23:59   #30
Pisanje u Capsu se inače sankcionira. Pošto si novi, ovo ti je upozorenje. Daljnje ignoriranje tog pravila bit će sankcionirano prema pravilima. Hvala.
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 13:36   #31
Ja cu u sedmu brijem...
__________________
Take Life As It Comes And Don't Look Back
Bexie-Siget is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 16:55   #32
Kaj vi mislite o 4 gimnaziji u Zagrebu??
ja kanim nju upisati sljedecu godinu..
MaLLa_GarraWWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 17:02   #33
odi u mioc, tam je fkt. kul
__________________
->kad cu bit velik, ja cu bit jak ko celik<-
Cro2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:29   #34
jel ima netko iz II, X il XI?????????
ja sam razmisljala o II al sam cula da je koma, ja bi neku srednje tesku al da ipak imam vremena za
drustvo i izlaske...
hip-hopdancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:07   #35
Quote:
hip-hopdancer kaže: Pogledaj post
jel ima netko iz II, X il XI?????????
ja sam razmisljala o II al sam cula da je koma, ja bi neku srednje tesku al da ipak imam vremena za
drustvo i izlaske...
Deseta
ivak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 21:42   #36
ej ljudi!!! ja sam sad u veelikoj dilemi!!! neznam koju gimnaziju da upišem... ja bi u opću al neznam koja je najbolja za mene. imam prosjek 5.0. ja nebi neku strebersku, nego neku di je dobra ekipa, di ima normalnih ljudi, cura i decki, i koja nije tak stroga za strebanje... mooolim vas da mi pomognete jer fakat vise neam pojma... mislila sam prvo 2, 7, mioc, kuslanova, 10... neznam stvarno... ak bi mi mogli dat neki savjet al samo da nije da u skolu idem zbog ekipe... al meni je to fkt bitno. necu sad ic u neku skolu di samo moram ucit a nemam se skim zezat i to... aj molim vassss...
kiki.lokosica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 21:48   #37
Quote:
hip-hopdancer kaže: Pogledaj post
jel ima netko iz II, X il XI?????????
ja sam razmisljala o II al sam cula da je koma, ja bi neku srednje tesku al da ipak imam vremena za
drustvo i izlaske...
Zašto misliš da je II. koma?

Ljudi svašta pričaju, shvatit ćeš jednog dana da ne treba slušati sve oko sebe...

I da, ne idem u II., da ne bi ispalo da ju zbog toga branim, ali znam ljude koji idu i koji su išli i upisali su se bez problema na fakultete, a i završili ih...

Nemoj dopustiti da ti drugi biraju školu...

Osim toga, II. ti je ušla u Top 5 gimnazija Grada Zagreba...
xXx yYy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 00:22   #38
Quote:
kiki.lokosica kaže: Pogledaj post
ej ljudi!!! ja sam sad u veelikoj dilemi!!! neznam koju gimnaziju da upišem... ja bi u opću al neznam koja je najbolja za mene. imam prosjek 5.0. ja nebi neku strebersku, nego neku di je dobra ekipa, di ima normalnih ljudi, cura i decki, i koja nije tak stroga za strebanje... mooolim vas da mi pomognete jer fakat vise neam pojma... mislila sam prvo 2, 7, mioc, kuslanova, 10... neznam stvarno... ak bi mi mogli dat neki savjet al samo da nije da u skolu idem zbog ekipe... al meni je to fkt bitno. necu sad ic u neku skolu di samo moram ucit a nemam se skim zezat i to... aj molim vassss...
XV ti ima dosta širok društveni krug... hoću reći uvijek se nađe par ljudi s kojima si baš dobar a i nemoraš puno ni učit a ni drugi jezik :double :
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 14:16   #39
imam ja frendova koji idu u mioc i svi kazu da samo moraju ucit i ucit... da nemaju vremena za nista. a i nevolim matematiku i fiziku...
kiki.lokosica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 14:45   #40
mislim da ovakvi savjeti neće puno pomoći,ako netko ne zna okvirno što želi. ja nikad nisam imala smisla za matematiku i išta prirodno tako da V i MIOC nisu dolazile u obzir,a i ne odgovara mi ta klima,ono gledanje s visoka,ja idem u mioc i ja sam faca a vi ste jadni. no thnx(čast iznimkama)

upisala sam jednu odličnu opću gimnaziju u zg,pokupila super znanje iz hrvatskog,povijesti,filozofije itd...što mi uostalom i treba za fax,a da sam 4 godine neumorno štrebala formule i imala po 5-6 sati matematike i fizike tjedno.....pa ubila bih se....jednostavno nisam za to. isto vrijedi za one koje interesiraju mat,fiz i kem pa ne mogu smisliti književnost i pamćenje pustih godina i imena...sasvim normalno.

stoga,ako ste neodlučni u vezi izbora gimnazije,recite afinitete pa ćemo vam reći što je najbolje za vas. iako nema veze koju gimnaziju odaberete,ukoliko nećete učiti. možete završiti i neku naj šrot gimnaziju,ali ako ćete sustavno raditi na znanju,upisi na fax vam neće biti problem.znam iz više iskustava
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.