Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2012., 02:38   #1341
Ima li kod nas za kupiti Revlon boje za kosu?

Konkretno me zanima Frost&Glow paket za pramenove:
http://www.revlon.com/Revlon-Home/Pr...hlighter.aspx#
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 12:24   #1342
Jel netko probao logona boju za kosu u prahu MAHAGONIJ?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2012., 14:04   #1343
Može li mi netko pomoći? Ovako trenutno stanje na mojoj glavi je katastrofalno, osim izrasta boja mi se pretvorila u neku narandžasto žutu, na gornjim slojevima kose je plava a na donjim slojevima kose je narandžasta.. nešto ovakvo otprilike. Prije 2 mjeseca farbala sam kosu s ovom bojom, boja je bila ok, ispala je mrvicu tamnija ali nakon par pranja dobila sam trenutnu boju kose.
E sada, moje pitanje je kako bi dobila[IMG]Ovu boju možda nijansu tamnije[/IMG] [IMG]To je ta ista, ali mi se tu čini kao da da malo narandžastog odsjaja, a to neželim[/IMG]
[IMG]ili Ovu boju[/IMG]. Može li mi netko pomoći jer prošli puta kada sam išla frizeru na farbanje ispala mi je odvratna boja, žuta ko banana, a platila sam ju masno i od tada imam strah od frizera.
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:27   #1344
cure , zna li netko koja je ovo boja na ovoj ženskoj što reklamira....

http://www.palette.com.hr/nasi-prioz...alette-deluxe/
ivkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 16:15   #1345
cure kakva su vam iskustva s bojama za kosu garnier color sensation? ocu uzeti njih ili syoss ?

Zadnje uređivanje andrea m : 15.01.2013. at 17:24.
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 19:59   #1346
khm...kada obojite kosu nekim kolor šamponom ona je na prvu tamnija, a nakon par pranja svjetlija, je li?
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:42   #1347
Nova sam u bojanju i htjela bi imati ovakvu boju.

Prirodna mi je tamno plava/svijetlo smeđa dosadna boja. Imate li neki savjet, koju boju, jel trebam uzbjeljivat?
Jel netko već probao nešto slično i uspio?
Mislila sam možda ovu probat (bež svijetlo plava)
Bublicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:55   #1348
Cure imam jedno pitanje za vas.Imam srednje smedju kosu dobijenu farbanjem sa palette n7 (velika greska,ne znam sto mi je bilo da se farbam u svetlije kada to meni ne stoji),a koren mi ide na narancasto-zlatno.Zeljela bih da dobijem neku ovakvu boju,dosta tamnu ali da se ipak vidi da nije crna. i sto je najvaznije da nema crveno/narancastog odsjaja.Koju nijansu (broj boje) mi preporucujete od palette natural colors,subrine charm/saten ili garniere color naturals?
Suncica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 21:50   #1349
Iz vlastitog iskustva bih rekla da je bolje uzeti neku srednju smeđu (kestenjastu, čokoladu...), nego tamnosmeđu nijansu. Te tamnosmeđe su meni uvijek ispale skoro pa crne. :/ Garnierove su meni čisto ok, čak i ona najjeftinija linija u uskim pakiranjima (naturals ako se ne varam).
MMayhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 17:16   #1350
Pozdrav cure, zanmima me da li se koja farbala bojom syoss mixing colors, po mogućnosti šampanjac svjetloplavi twist?

ako je, bilo tko, itko neka podijeli iskustva?
rocknroll000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:10   #1351
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
khm...kada obojite kosu nekim kolor šamponom ona je na prvu tamnija, a nakon par pranja svjetlija, je li?
pa normalno to je color šampon ispire se!
vjeverkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:49   #1352
Da napišem svoje iskustvo s Loreal Sublime Mousse broj 600 čista svijetlosmeđa. Boja prije farbanja mi je bila svijetlosmeđa s naračasto-žutim odsjajem (bojana kosa). Htjela sam srednje smeđu boju bez odsjaja, što sam s ovom farbom i dobila. Vidjela sam da svi pišu kako ove boje ispadaju tamnije, pa sam zato i uzela svijetlo smeđu da bi dobila neku srednje smeđe-kestenjastu nijansu. Inače moja kosa povuče crvenkasti odsjaj na sve farbe (čak i one sa sivim pigmentima), ali s ovom je to svedeno na minimum, znači malo se vidi crvenkasto na svijetlu, ali mislim da bi nekome tko nema problema da mu kosa sve povuče na crveno trebalo biti ok. Uzela sam jednu farbu na kosu dužine malo ispod ramena i bilo mi je taman, i sve mi je ispalo ravnomjerno pofarbano, iako sam totalno bezveze nanosila tu boju (antitalent ). Ja sam s obzirom na cijenu skroz zadovoljna, čak mi se nije ni pretjerano ispralo (prošlo je već nekih mjesec dana).
Cherry Cola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 13:56   #1353
Cure, jel netko zna da li oni brojevi na Sayos bojama zaista označavaju tu nijansu? Vidjela sam prekrasnu crvenu na kutiji i ispod piše 5-29. Ako je zaista nijansa 5 to nema veze s slikom na kutiji. Ima netko iskustva s tom bojom?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:33   #1354
cure, jel koja probala Palette Musse boju? Jel dobra?
Koju od trgovačkih marki smatrate najboljom inače?
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 12:34   #1355
Moliiim za savjet... imam narancasti pigment i srednje smedu kosu. Farbala sam se masu puta,nikako dobit zeljenu bez boju.
Ispala sam narancasta, pa zuta, pa bijela. Sad sam vec dugo zlatno-smeda...nesto poput boje meda ali tamnog meda..nesto ovako otprilike malo svjetlije...
http://www.hair-styles-secrets-revea...ey-caramel.jpg
e sad..ja bi nesto sto prirodnije, nesto ovako: http://images2.wikia.nocookie.net/__...onde-hair.jpeg ili ovako
http://tracara.com/wp-content/upload.../severina2.jpg
kako to dobiti, dal je potreban blajh ili mogu neku dobru boju?? molim vas..
lanchyl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 12:37   #1356
Quote:
Suncica26 kaže: Pogledaj post
Cure imam jedno pitanje za vas.Imam srednje smedju kosu dobijenu farbanjem sa palette n7 (velika greska,ne znam sto mi je bilo da se farbam u svetlije kada to meni ne stoji),a koren mi ide na narancasto-zlatno.Zeljela bih da dobijem neku ovakvu boju,dosta tamnu ali da se ipak vidi da nije crna. i sto je najvaznije da nema crveno/narancastog odsjaja.Koju nijansu (broj boje) mi preporucujete od palette natural colors,subrine charm/saten ili garniere color naturals?
upravo tu boju sam dobila sa bojom BIOKAP i odusevljena sam njome jer traje najdulje od svih boja koje sam isprobala. Dakle i ja imam neku narancasto smedu kosu (crveni pigment), a dobila sam ovu boju sa Biokapovom 4.00 cini mi se
lanchyl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 12:38   #1357
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
cure kakva su vam iskustva s bojama za kosu garnier color sensation? ocu uzeti njih ili syoss ?
bolje uzmi Garnier, meni su Syoss ocajne..a jos vise preporucujem Biokap
lanchyl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 13:31   #1358
Quote:
lanchyl kaže: Pogledaj post
upravo tu boju sam dobila sa bojom BIOKAP i odusevljena sam njome jer traje najdulje od svih boja koje sam isprobala. Dakle i ja imam neku narancasto smedu kosu (crveni pigment), a dobila sam ovu boju sa Biokapovom 4.00 cini mi se
kod mene je ona ispala dosta tamnija. ali potvrdujem da je boja stvarno postojna.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 19:52   #1359
jel netko koristio na tamnijoj kosi ovako nesto?
http://www.amazon.de/dp/B007YCJPVM/?tag=appspot-21

piše da je i za tamnosmeđu kosu i na kutiji je nacrtano kako ispada na tamnosmedoj kosi i sviđa mi se, moja kosa je ofarbana neodavno sa 4.0 smeđom, no izvlacila sam boju sa vrucim uljem i vitaminom c, tako da sam boju dosta isprala i dosla na neku srednje smeđu sa crvenim odsjajem, pa me zanima dali bi sa ovom mogla dobiti neki tamniji auburn???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 15:47   #1360
Cure treba mi Keuneova 7.32, ali je ne mogu naći. Zna li netko koja je slična toj, ali neke druge marke, npr. Loreal, Garnier ili Schwarzkopf? Ako gledam po broju, hoće li biti dosta slično? Hvala!
Vanessa 1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.