Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2012., 00:35   #21
svaki put napišeš šta si radio taj i taj dan na praksi . kolko si zadovoljan radom. i tak. izmišljaš..
al zar ne tebate imat dnevnik i pitanja po kojim se odgovara? bar mi tako imamo
karolina-lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 13:08   #22
Dnevnik prakse (brodostrojar)

Pozdrav društvo,ovako trebao bih pomoć od vas iskusnijih pomoraca da mi malo pomognete napisati dnevnik tj. osobni dnevnik učenika na praktičnoj nastavi,prekvalificiram se u pomorskoj školi Split smjer brodostrojar,e sada došao je predmet praktikum na brodu i profesor nam je zadao par vježbi koje moramo napisati u taj dnevnik,pa ako bi mi netko mogao pomoći kako da okvirno napišem te vježbe ili ako ima di na netu slično ili neke skripte bio bih mu jako zahvalan,evo napisat ću odmah i vježbe

1.dvi stranice opis strojnog kompleksa(glavni,pomoćni motor,crpke,kompresori,separatori)

5 puta pola stranice(svaki radni da)

I.Privez i odvez broda(vitla,palubni strojevi)
II.Upućivanje motora(priprema+upućivanje zrakom)
III.Mjerenje snage
IV.kontrola ispravnosti rada

Eto to su te vježbe koje bih trebao napisati u taj dnevnik,može i na PM a može i ovdje

Unaprijed hvala
daddyboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 20:25   #23
Možete li mi pomoć što bih mogao napisati za dnevnik rada ako radim u trgovini na 8 dana.

Hvala
unknown88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 20:28   #24
Quote:
unknown88 kaže: Pogledaj post
Možete li mi pomoć što bih mogao napisati za dnevnik rada ako radim u trgovini na 8 dana.

Hvala
Opiši svaki dan što si radio. Bar u trgovini ima posla.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 21:14   #25
brate to i meni triba isto za boljata samo ne sve nego ovih 5 ,6 dana prakse da opisen ostalo ti sve iman aj javi mi se nekako pa cemo nesto skupa iskombinirat posalji mi poruku ode
Kid Dynamite is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 11:49   #26
Smile Dnevnik prakse,građevinski tehničar

Ovako..završio sam 2. razred srednje škole,smjer-građevinski tehničar.Preko praznika imamo praksu i trebamo voditi dnevnik prakse.Mene zanima kako to izgleda.Ako je netko imao iskustva sa tim neka se javi
Dinopkc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:06   #27
Dnevnik prakse,građevinski tehničar,pomoc!!

Trebam nekoga tko se razumije u graditeljstvo da mi pomogne u pisanju dnevnika prakse.Nisam imao nikakve prakse a trebam napisati dnevnik.
Molim vas,hitno je.
ako je netko voljan pomoći neka se javi tu ili na email : editirano


ne moraš za svako pitanje otvarati novu temu, posebno ako si već jednom otvorio sličnu pa je prebačena u za to predviđenu. a nije dozvoljeno niti ostavljati kontakte, za to postoje privatne poruke.

Zadnje uređivanje Markeca : 23.07.2013. at 19:27.
Dinopkc is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 23.07.2013., 19:29   #28
jedini iz razreda moraš voditi dnevnik prakse?
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 15:31   #29
Industrijska praksa

Pozdrav ljudi,
Studiram na privatnom informatičkom faksu,zadnja sam godina pa moramo odraditi industrijsku praksu i napisati dnevnik rada.Na faksu nam nisu rekli kak to treba izgledati kolko stranica treba imati,itd..Zanima me dali je tko morao na svom faksu odrađivat industrijsku praksu,pa ako je dali mi može poslat neku šablonu,primjer bilo kaj kak da to napravim.Unaprijed zahvaljujem ekipa.
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 15:58   #30
Ukratko opišeš poduzeće i dalje jednostavno pišeš kaj si radil tam tijekom prakse.

Zakaj je bitan broj stranica?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 17:18   #31
znaci ovako,ja sam sad zavrsia 2. razred fizioterapeuta i treba ic na praksu.Dosao tamo gdje sam trebao imat praksu,oni mi jednostavno dali pecat i poslali me kuci i da netriban vise dolaziti...naravno,tad mi se to cinilo super ali sad nemam pojma sta da napisem u dnevnik.Sta da radim i jel ima koji fizioterapeut koji bi mi pomoci?
Dalmatinac12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 09:29   #32
pozz! ja završila 2. razred smjer građevinski tehničar... ovo ljeto trebala sam ić na praksu. došla ja tamo, a oni meni dali pečat i poslali me doma da više ne trebam doći.... trebam napisat dnevnik rada, a neznam što da napišem... mene bi zanimalo dal mi netko može pomoći ili opisati što se tamo radi? molim vas....
upitnik247 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:17   #33
Prošle godine bi samo dali potvrdu i pečat a sada treba i dnevnik rada. Pa kog oni je*u. Za što ? Za ništa..
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.