Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 10:17   #501
Quote:
xp2007 kaže:
bio sam u ljekarni gde inače kupujem i pitah za psorcutan mast a oni mi kažu da je mogu nabavit i da se čeka otprilike dva tjedna a neko je rekao da u ljekarni na dolcu 9/1 nabavljaju za dva do tri dana,jel to moguće?
da ja ju dobijem u roku 2-3dana.
kosta oko 130kn
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 13:29   #502
Ja sam danas podigla psorcutan mast, a naručila sam je prošli utorak. Nadam se da će mi pomoći. Kako često se koristi i da li je treba kombinirati s nečim?
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 14:27   #503
Thumbs up

Quote:
emergence kaže:
da ja ju dobijem u roku 2-3dana.
kosta oko 130kn
super...zvao sam danas telefonom i ženska mi je rekla 4 do 5 dana da se čeka a da dođe 130 kuna to nisam znao,ja sam mislio da dođe oko 175kuna
xp2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 16:49   #504
Quote:
emergence kaže:
hej ma sta je bilo?
evo vec imamo 20 i nesto stranica topika i dosta ima napisanih informacija o ljekovima i pomoći. znam ja jer sam i sama puno postova napisala pa bi ti bilo dobro da procitas jer se meni stvarno ne da ponavljati.
imas o psorijazi i puno toga na netu jos bolje ak znas engleski

ali mislim da se opet ljudi nisu navikli na jednu stvar a to da je PSORIJAZA ZASADA NEIZLJEČIVA (KRONIČNA) BOLEST i da zasada nema nikakvog lijeka koji bi se mogao prepisati psorijatičarima a da ih u potpunosti izlijeci.

stvarno mi se neda vise pisati i ponavljati moj ti je savjet da se maknes sa belosalica/beloderma, svakodnevno tusiranje i mazanje uljima i fototerapija.

Ma svaka čast ali mislia sam na neke pojedince koji kao da žele da ih se moli na napišu ime lijeka. Stvarno vidim da ima ljudi što žele pomoći i pomažu ali moraš priznati, ima i onih drugih koji ti neče odmoći ali ni pomoči. Eto ja sam primjer kako sa nervozom dolazi psorijaza
Basic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 17:49   #505
Quote:
florence kaže:
Ja sam danas podigla psorcutan mast, a naručila sam je prošli utorak. Nadam se da će mi pomoći. Kako često se koristi i da li je treba kombinirati s nečim?
napisala sam ti sve u PMu.
ne treba se s nicim kombinirati iako sam cula da dobre rezultate daje ako se naizmjenicno koza tretira s belosalicom i psorcutanom+fototerapija.
ali ja vise ne zelim koristiti belosalic tak da....

@xp2007-

@basic-mislim da su ipak u vecini svi voljni pomoci a na ove druge se ni ne obazirem. fuckas ih
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 23:07   #506
Je li potreban recept?Može li se bez recepta naručiti lijek?Kakav je učinak masti bez fototerapije?
Marin 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 08:46   #507
Quote:
Marin 1 kaže: Pogledaj post
Je li potreban recept?Može li se bez recepta naručiti lijek?Kakav je učinak masti bez fototerapije?
ma sve ti je to bez recepta.

dobar je učinak masti
ay pliz pročitaj zadnjih par strana topika
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:18   #508
ima tu kod Umaga oni bazeni s ribicama sto jedu te oguljene ljuske, znam po reakcijama nekih sto su bili da su zadovoljni
a onima iz Zg je blizo kod dvora na uni ima jedam izvor u brdima( bio sam tamo i vidio) gje izvire voda sa jako visokim pH i napravljeni su tusevi na izvoru, ljudi tvrde da im super pomaze, bilo je kampera iz njemacke, austrije, italije, nizozemske, i tako, malo sam pricao s njima i kazu da dolaze bar jednom godisnje na par dana i da im toliko smanji simptome da su prezadovoljni, i da im nista ne pomaze toliko, ako nekog zanima cu objasnit detaljnije di di je
batana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 19:06   #509
Pa ajde opisi di je taj carobni izvor !

tnx
 
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 09:47   #510
Wink

Evo ja koristim Psorcutan 5-6 dana i (puj puj puj ) stvarno pomaže, crvenilo je puno manje, sve je tanje i nema ljuskica. Zasad sam prezadovoljna. (puj puj puj) nije da sam praznovjerna, al opet :-)
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 11:37   #511
Quote:
florence kaže: Pogledaj post
Evo ja koristim Psorcutan 5-6 dana i (puj puj puj ) stvarno pomaže, crvenilo je puno manje, sve je tanje i nema ljuskica. Zasad sam prezadovoljna. (puj puj puj) nije da sam praznovjerna, al opet :-)
bas mi je drago!
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:52   #512
emergency tnx
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:25   #513
Cool

Quote:
florence kaže: Pogledaj post
emergency tnx
hmm.....ja sutra idem na dolac naručiti spomenutu mast pa ak djeluje tak kak veliš....ludo me zanima!!
xp2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:34   #514
Quote:
florence kaže: Pogledaj post
Evo ja koristim Psorcutan 5-6 dana i (puj puj puj ) stvarno pomaže, crvenilo je puno manje, sve je tanje i nema ljuskica. Zasad sam prezadovoljna. (puj puj puj) nije da sam praznovjerna, al opet :-)
drago mi je zbog tebe.
ALI nadam se da ta mast ima produljeno djelovanje, jer i meni preko noći nestanu ljuskice, pa io crvenilo od elocoma, ali nakon par dana se opet pojave, posebice ako mi padne imunitet od stresa, prehlade ili PMS-a
jedino od čega mi se uvijek smire simptomi je ljetovanje i prženje na morskom suncu (+ kupanje naravno), nakon toga mi en treba mast sve do pred proljeće, pa čak ni onda, ako pazim na imunitet tijekom zime
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:39   #515
Quote:
batana kaže: Pogledaj post
a onima iz Zg je blizo kod dvora na uni ima jedam izvor u brdima( bio sam tamo i vidio) gje izvire voda sa jako visokim pH i napravljeni su tusevi na izvoru, ljudi tvrde da im super pomaze, bilo je kampera iz njemacke, austrije, italije, nizozemske, i tako, malo sam pricao s njima i kazu da dolaze bar jednom godisnje na par dana i da im toliko smanji simptome da su prezadovoljni, i da im nista ne pomaze toliko, ako nekog zanima cu objasnit detaljnije di di je
u dvoru na uni predes granicu u bosnu, dodes u novi grad ( nekad bosanski novi) predes mostom rijeku sanu i odmah lijevo ides uz rijeku par kilometara do table "lješljani" i piciš tom cestom do tog mijesta, nedavno je asfaltirano, ili uz put jos pitate za sigurnost nekog prolaznika u novom gradu
batana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 15:45   #516
Quote:
deer_hunter kaže: Pogledaj post
drago mi je zbog tebe.
ALI nadam se da ta mast ima produljeno djelovanje, jer i meni preko noći nestanu ljuskice, pa io crvenilo od elocoma, ali nakon par dana se opet pojave, posebice ako mi padne imunitet od stresa, prehlade ili PMS-a
jedino od čega mi se uvijek smire simptomi je ljetovanje i prženje na morskom suncu (+ kupanje naravno), nakon toga mi en treba mast sve do pred proljeće, pa čak ni onda, ako pazim na imunitet tijekom zime
je ima produljeno. meni drzi efekt par mjeseci do pol godine
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 15:58   #517
Zasad se ne mogu požaliti, jer nikad mi zimi nije ovako dobro izgledalo. Istina i meni je najbolje tijekom ljeta kad sunce i more naprave jako puno, ili nakon ribica, ali zimi bi se ipak vratilo. Ja razmišljam o kupnji malog solarija s uvb lampama, ima u Njemačkoj (METEC UV236T (mit Breitband UVB-Lampen)
dođe 945 Eura, a mislim da bi se s tim moglo održavati stanje i preko zime. Nije jeftino, al ako bi pomoglo...
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 16:20   #518
Quote:
florence kaže: Pogledaj post
Zasad se ne mogu požaliti, jer nikad mi zimi nije ovako dobro izgledalo. Istina i meni je najbolje tijekom ljeta kad sunce i more naprave jako puno, ili nakon ribica, ali zimi bi se ipak vratilo. Ja razmišljam o kupnji malog solarija s uvb lampama, ima u Njemačkoj (METEC UV236T (mit Breitband UVB-Lampen)
dođe 945 Eura, a mislim da bi se s tim moglo održavati stanje i preko zime. Nije jeftino, al ako bi pomoglo...
da,al ne kužim kak bi si određivala vrijeme koje češ provesti ispod lampi jer u Naftalanu ti ipak stručne osobe određuju koliko vremena možeš dnevno biti izložena lampama(znaš da su dosta jake), mislim govorim iz iskustva jer sam već bio na tom kvarcanju i fakat su super rezultati a što se tiće cijene kak veliš ako bi davale iste rezultate i ja bih si kupio.....
xp2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 08:21   #519
jučer podigao psorcutan kremu........hmm javiću rezultate!
xp2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 19:06   #520
Ovo mi je prva zima da se ne ljuštim,na rukama imam samo bile fleke a na nogama mi je još malo crveno. A koristim sapun,kremu i sol za kupanje od soli mrtvog mora
malady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.