Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 17:27   #1
Problem oko simpatije .... pomozite molim vas

Evo ja i moja simpatija se dopisujemo svaki dan preko messengera... itd... i evo jućer smo se našli vani i sve je bilo oko ... i nako sat vremena bila je tišina ... ja sam se odjednom približio i poljubio je i ona je također mene poljubila. Pito sam je dali joj se sviđam i ona je odgovorila da... ona je pitala mene dali joj se sviđam isto tako sam i ja odgovorio da... i eto išli smo kući...došli oba dvoje na messenger i pito sam je za hodanje.. i ona je rekla da joj je jako žao... da nemože biti samnom jer je prije mjesec dana napustila svog dećka i zato joj je pre rano još za vezu...da ako bi bili zajedno da bi joj se još po glavi vrtio njezin bivši ... tako da neznam šta da radim ... ja se njoj sviđam, ona meni ... samo ona ne želi pristat na hodanje jer joj je još pre rano zbog bivšeg.. neznam šta da radim -------> POMOZITE MI MOLIM VAS NA BILO KOJI NAČIN..

HVALA VAM
__________________
Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI
AvarageDoctor is offline  
Old 02.03.2008., 17:41   #2
Quote:
AvarageDoctor kaže: Pogledaj post
Evo ja i moja simpatija se dopisujemo svaki dan preko messengera... itd... i evo jućer smo se našli vani i sve je bilo oko ... i nako sat vremena bila je tišina ... ja sam se odjednom približio i poljubio je i ona je također mene poljubila. Pito sam je dali joj se sviđam i ona je odgovorila da... ona je pitala mene dali joj se sviđam isto tako sam i ja odgovorio da... i eto išli smo kući...došli oba dvoje na messenger i pito sam je za hodanje.. i ona je rekla da joj je jako žao... da nemože biti samnom jer je prije mjesec dana napustila svog dećka i zato joj je pre rano još za vezu...da ako bi bili zajedno da bi joj se još po glavi vrtio njezin bivši ... tako da neznam šta da radim ... ja se njoj sviđam, ona meni ... samo ona ne želi pristat na hodanje jer joj je još pre rano zbog bivšeg.. neznam šta da radim -------> POMOZITE MI MOLIM VAS NA BILO KOJI NAČIN..

HVALA VAM
Daj vam vremena... Ako njoj uleti neko drugi, nema veze, naci ces i ti neku vec za sebe... Mala mora malo da se smisli...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 02.03.2008., 17:44   #3
koliko godina imas?
odustani kad nemas sanse...
ST! is offline  
Old 02.03.2008., 17:48   #4
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
koliko godina imas?
odustani kad nemas sanse...
15, kako nemam sanse? rekla mi je u faci da joj se svidam , samo je problem u to da imam u glavi još bivšeg pa pre rano joj je za novu vezu...
__________________
Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI
AvarageDoctor is offline  
Old 02.03.2008., 17:54   #5
Pa onda izlazi malo s njom, ljubakajte se i ona će ti rećikad je spremna za vezu, al nemoj je pritiskivat..
Patuljka is offline  
Old 02.03.2008., 17:54   #6
Quote:
AvarageDoctor kaže: Pogledaj post
15, kako nemam sanse? rekla mi je u faci da joj se svidam , samo je problem u to da imam u glavi još bivšeg pa pre rano joj je za novu vezu...
Da, veze u tim godinama su strašno ozbiljne. Moraš joj dati vremena da ga preboli.
mya_7920 is offline  
Old 02.03.2008., 17:55   #7
Quote:
AvarageDoctor kaže: Pogledaj post
samo ona ne želi pristat na hodanje jer joj je još pre rano zbog bivšeg.. neznam šta da radim

HVALA VAM
ja mislim da je msn jedan jako dobar nacin komunikacije ...pogotovo za vasu dob
danas djeca i tako malo citaju,malo pisu, pa je vrlo dobro da barem na taj nacin razvijaju svoje pisacko-citalacke sposobnosti.
osim toga,doma su,ne skicu se ko zna gdje (sto moze brinuti roditelje),uz to nemaju potrebu trositi novac i tako...
Mana je sto ipak previse sjede pred kompjuterom sto moze uzrokovati posljedice druge vrste,ali to tu nije tema...

tebi bih predlozila da samo hrabro nastavis dopisivanje sa njom...izdrzi jos tih tjedan dana koliko joj je potrebno da zaboravi svog bivseg decka,a onda kreni odlucno u napad,pozovi je na sladoled ili vrucu cokoladu (vidis,vec moras imati pare kad se maknes od kompa),a bubu u uho si joj vec ubacio
svidjas joj se ,ona tebi...ne vidim tu prepreka
sretno i javi kako si prosao
zezalica is offline  
Old 02.03.2008., 17:56   #8
Quote:
mya-7920 kaže: Pogledaj post
Da, veze u tim godinama su strašno ozbiljne. Moraš joj dati vremena da ga preboli.
Da znam ali kad vidim njezine oči stalno me tjeraju da je poljubim ...
__________________
Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI
AvarageDoctor is offline  
Old 02.03.2008., 17:58   #9
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
ja mislim da je msn jedan jako dobar nacin komunikacije ...pogotovo za vasu dob
danas djeca i tako malo citaju,malo pisu, pa je vrlo dobro da barem na taj nacin razvijaju svoje pisacko-citalacke sposobnosti.
osim toga,doma su,ne skicu se ko zna gdje (sto moze brinuti roditelje),uz to nemaju potrebu trositi novac i tako...
Mana je sto ipak previse sjede pred kompjuterom sto moze uzrokovati posljedice druge vrste,ali to tu nije tema...

tebi bih predlozila da samo hrabro nastavis dopisivanje sa njom...izdrzi jos tih tjedan dana koliko joj je potrebno da zaboravi svog bivseg decka,a onda kreni odlucno u napad,pozovi je na sladoled ili vrucu cokoladu (vidis,vec moras imati pare kad se maknes od kompa),a bubu u uho si joj vec ubacio
svidjas joj se ,ona tebi...ne vidim tu prepreka
sretno i javi kako si prosao
Hvala ti puno si mi pomogla
__________________
Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI
AvarageDoctor is offline  
Old 02.03.2008., 18:06   #10
Quote:
AvarageDoctor kaže: Pogledaj post
Da znam ali kad vidim njezine oči stalno me tjeraju da je poljubim ...
Mali, kad sam imala 16, dopisivala sam se 2 meseca preko klupe sa deckom koji je sedeo na mom mestu samo u suprotnoj smeni (tada nije bilo msn-a). I jedan dan, me on porukom pozove napolje. Izasli mi, setali, poljubili s eu obraz ispred moje kuce i tako to. E, a meni se svidjao jedan iz II-5 razreda, sa kojim sam bila nekih mesec dana, ali je stalno skitao po zurkama, pa sam ga ostavila, no i dalje mi je bio u glavi. Tako sam ti ja par puta izlazila sa ovim mojim (bio je II-7) i kaze on meni da mu se svidjam, a svideo s ei on meni. No, onaj iz II-5 je bio veca faca i ja se nadala da ce se on smiriti i da cemo biti zajedno. No, jednog jutra, probudila se ja i pomislim:"Boze, koji sam retard, ovaj je bas fin, pazljiv, lep je, sta bi mi falilo?!" i tako smuvali s emi i bili zajedno 4 meseca!!!
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 02.03.2008., 18:07   #11
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
ja mislim da je msn jedan jako dobar nacin komunikacije ...pogotovo za vasu dob
danas djeca i tako malo citaju,malo pisu, pa je vrlo dobro da barem na taj nacin razvijaju svoje pisacko-citalacke sposobnosti
Da...strašno kolko je msn poučan...

On:i?
Ona:šta i?
On:jesi ga preboljela?
Ona:lol
On:rofl
Ona:lmao
On:*neki retardirani smile*
Ona:...
On:*pošalje neku animaciju...srce ono il nešta*
Ona:

itd....

Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
tebi bih predlozila da samo hrabro nastavis dopisivanje sa njom...izdrzi jos tih tjedan dana koliko joj je potrebno da zaboravi svog bivseg decka,a onda kreni odlucno u napad,pozovi je na sladoled ili vrucu cokoladu (vidis,vec moras imati pare kad se maknes od kompa),a bubu u uho si joj vec ubacio
svidjas joj se ,ona tebi...ne vidim tu prepreka
sretno i javi kako si prosao

A s ovim se slažem 100%
Samo nemoj odmah na sladoledu krenut s hodanjem...2., 3. put...nek se navikne na druženje s tobom...(znam da je već skupo 2, 3 puta na sladoled ju vodit, al žene su skupe...)
ladni pifkan is offline  
Old 02.03.2008., 18:12   #12
Ovo je vrh... Stvarno je skup sladoled.... Mene je ovaj moj vodio nak na kolace i koka kolu... Bas sam sponzorusa!!!
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 02.03.2008., 18:17   #13
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
Ovo je vrh... Stvarno je skup sladoled.... Mene je ovaj moj vodio nak na kolace i koka kolu... Bas sam sponzorusa!!!

Momak ti nije ekonomičan...pepsi je jeftiniji

A gle, ak oće ostavit dojam, vodit će je negdje gdje je bolji sladoled! A još ak se mala zaželjela sladoleda preko zime, neće joj biti dosta 2 kuglice...i tak 2, 3 puta...pa ti računaj!
ladni pifkan is offline  
Old 02.03.2008., 18:20   #14
Quote:
AvarageDoctor kaže: Pogledaj post
Evo ja i moja simpatija se dopisujemo svaki dan preko messengera... itd... i evo jućer smo se našli vani i sve je bilo oko ... i nako sat vremena bila je tišina ... ja sam se odjednom približio i poljubio je i ona je također mene poljubila. Pito sam je dali joj se sviđam i ona je odgovorila da... ona je pitala mene dali joj se sviđam isto tako sam i ja odgovorio da... i eto išli smo kući...došli oba dvoje na messenger i pito sam je za hodanje.. i ona je rekla da joj je jako žao... da nemože biti samnom jer je prije mjesec dana napustila svog dećka i zato joj je pre rano još za vezu...da ako bi bili zajedno da bi joj se još po glavi vrtio njezin bivši ... tako da neznam šta da radim ... ja se njoj sviđam, ona meni ... samo ona ne želi pristat na hodanje jer joj je još pre rano zbog bivšeg.. neznam šta da radim -------> POMOZITE MI MOLIM VAS NA BILO KOJI NAČIN..

HVALA VAM
pricekaj malo...prekidi su gadna stvar...bolje da budes s njom kao prijatelj i pmazes joj da preboli, nego da ste u vezi pa da misli na bivseg...to je puno gore sta si se moze desit
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 02.03.2008., 18:21   #15
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
pricekaj malo...prekidi su gadna stvar...bolje da budes s njom kao prijatelj i pmazes joj da preboli, nego da ste u vezi pa da misli na bivseg...to je puno gore sta si se moze desit

NEMOJ BIT PRIJATELJ!!!

Nikako, ako te počne smatrat prijateljem, moš odma počet drugu tražit...
ladni pifkan is offline  
Old 02.03.2008., 18:26   #16
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Da...strašno kolko je msn poučan...

On:i?
Ona:šta i?
On:jesi ga preboljela?
Ona:lol
On:rofl
Ona:lmao
On:*neki retardirani smile*
Ona:...
On:*pošalje neku animaciju...srce ono il nešta*
Ona:

itd....





vidi,vidi ima nesto u tome
ja kad chatam cudim se razgovoru koji vodim...

ja: bok
on: daaaa aha ah ah
ja: molim?
on:daj miiii....toooo
ja: o cemu ti pricas??
on: saaaad saaaad daaaa
ja: nista te ne razumijem sto hoces?
on: oooooohhhhh... ohhh...oohhh..uuuuhhh....dobra si bila....ajde bok!
ja:

zezalica is offline  
Old 02.03.2008., 18:26   #17
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post

Momak ti nije ekonomičan...pepsi je jeftiniji

A gle, ak oće ostavit dojam, vodit će je negdje gdje je bolji sladoled! A još ak se mala zaželjela sladoleda preko zime, neće joj biti dosta 2 kuglice...i tak 2, 3 puta...pa ti računaj!
I juuu, moj mali je bio rastrosan, vidi ti to...
E, kad smo vec kod sladoleda, jel' postoji u ZG jos uvek "Ledo centar", kadsam bila mala tu smo isli na citave hrpe sladoleda. Pojma nemam gde se nalazio, negde u centru...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 02.03.2008., 18:30   #18
???
don Genero is offline  
Old 02.03.2008., 18:30   #19
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
I juuu, moj mali je bio rastrosan, vidi ti to...
E, kad smo vec kod sladoleda, jel' postoji u ZG jos uvek "Ledo centar", kadsam bila mala tu smo isli na citave hrpe sladoleda. Pojma nemam gde se nalazio, negde u centru...
Ma sad je shpitza otić u Sheraton na kavu od 20kn i slikat se s Hummerom gospodične S.M.
ladni pifkan is offline  
Old 02.03.2008., 18:33   #20
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
NEMOJ BIT PRIJATELJ!!!

Nikako, ako te počne smatrat prijateljem, moš odma počet drugu tražit...

istina, istina...
pretender is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger