Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2010., 22:57   #41
Quote:
sly21 kaže: Pogledaj post
max bez gibsona?? ma daj... pa nije to superman ni batman da možeš mjenjat glumca!! al nek snime, ja ga sigurno neću pogledat ko ni terminatora 4!
E vidis tu gresis i ti i svako ko tako razmislja.

Znas kakav ja stav imam u vezi toga ?
Evo ovakav - Zato da ne pogledam ? Ja i nisam ocekivao da T4 bude bolji ili kao T1 i T2 jer to je nemoguce takvi filmovi ne mogu biti dostignuti kao i Alien i Predator jer kad se snimi tako nesto posle se ne moze dostici kao i Kum 1 i 2 pa ih Kum 3 nije mogao dostici ali zato Terminator 4 pa zatim Alien 3 i Predators mogu biti itekako dobri i zanimljivi za gledanje nisu kao originali ali kao sto vec rekoh ne treba to ni ocekivati.

Zato je Alfred Hitckok poseban jer je jedan jedini i takav se vise ne radja e sad moze se pojaviti neki reziser slican njemu koji radi dobre i slicne filmove kao Alfred ali jedan je Hitckok no to ne znaci da necemo gledati Psiho iz 1998-e koji nije ni blizu originali ali je jedan dobar rimejk tog filma.

E zato Mad Max 4 zelim videti jer verujem da ce biti jedan dobar akcioni sf i ne ocekujem od njega da bude kao prva dva a ni kao treci deo.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 23:08   #42
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Zato je Alfred Hitckok poseban jer je jedan jedini i takav se vise ne radja e sad moze se pojaviti neki reziser slican njemu koji radi dobre i slicne filmove kao Alfred ali jedan je Hitckok no to ne znaci da necemo gledati Psiho iz 1998-e koji nije ni blizu originali ali je jedan dobar rimejk tog filma.
zezas se?
__________________
No more half measures.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 23:11   #43
Ja kao fan Mad Max trilogije ću pogledati i ovo, ali ne očekujem previše. S obzirom da nema Mel Gibsona, ovo treba posmatrati kao potpuno zaseban film.
OGM SA86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 00:22   #44
upravu si jacob... moguće je da četvorka bude i dobar film, ali ja sam od onih koji se zaljube u original i onda teško prihvaćam nešto drugačije, a drugo svi će taj film gledati kroz prva tri nastavka i samim time to može biti samo kopija, a kopija ko kopija!!

jbg kad više neznaju ništa novo snimit!
sly21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 13:17   #45
Nevalja ako Gibsona zamjeni neko peti kao da je to on. Brate max je jedan taj jel... a ako misle četvrti nastavak nek bude Mad Smith ili Mad Kevin...ili kako će se lik/ženska već zvati koji pobjesni...
Gledat ću naravno al onda nek se bar potrude nešto spektakularno...jer inaće čemu klasike kvariti prosjek!
scotty22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 13:24   #46
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
još uvijek smatram da je grijeh i nepotrebno snimat bez mel gibsona.
uostalom sad je pobjesnio u punom smislu, mogao bi napravit barem cameo u kojem pljuje crnce, žute, židove, nabija isusa na križ, tuče oksanu i njeno dijete, eto ti pravog pobješnjelog maxa, ne mora ni glumit



Tema filma: Max je sada vođa fašističke skupine drumskih ratnika na motorima, kao iz 2. dijela, koji čiste Australiju od nepoćudnih elemenata uključujući mutante, ljudoždere, osobe krive vjere, rase i spolne orijentacije.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 22:35   #47
Da ozivimo ovo, Tom Hardy je novi Max, snimanje krece dalje u Africi (zbog kisa na prvobitnoj lokaciji) a neka od vozila su vec napravljena.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 22:46   #48
Zgodno mi izgleda onaj kamion-granata. Bas me zanima kakva su ostala vozila.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 00:29   #49
bilo bi genialno da gibson glumi starog maxa, koji je sad recimo neki glavni baja u svom plemenu i lagano odlazi u penziju, a mlađi glumci da odrađuju akciju, al eto, štačeš
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 10:11   #50
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
bilo bi genialno da gibson glumi starog maxa, koji je sad recimo neki glavni baja u svom plemenu i lagano odlazi u penziju, a mlađi glumci da odrađuju akciju, al eto, štačeš
Mislim da se Gibsona neko vrijeme nece uzimati za dobar dio filmova.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 13:58   #51
Meni je Hardy odličan izbor za Maxa! Miller najavljuje novu trilogiju a neke od vozila možete vidjeti i ovdje...

http://www.joblo.com/horror-movies/n...-max-fury-road
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 15:06   #52
Vozila koja smo vec vidjeli na linku iznad
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 00:27   #53
svakako cu pogledati pošto sam veliki fan ove Maxa, ali ne sviđa mi se što Gibson ne glumi tako da će vjerojatno teško nadmašiti prva tri nastavka...jednostavno je to preisfurano na trojci je zavrsilo i gotovo, sad ce biti smisljanje tople vode naveliko
majstor fantac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:47   #54
možda priča kreče od početka al u drugom smjeru, nemora nužno bit nastavak...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 13:22   #55
Quote:
holograf kaže: Pogledaj post
možda priča kreče od početka al u drugom smjeru, nemora nužno bit nastavak...
Pa radnja filma će biti smještena u vrijeme između jedinice i duje,tako da nema ni govora o razdoblju nakon trice.
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 13:52   #56
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Pa radnja filma će biti smještena u vrijeme između jedinice i duje,tako da nema ni govora o razdoblju nakon trice.
upravo ro vrijeme je najzanimljivije, možda bude nekaj o povijesti i nastanku humungusa i njegove bande...

Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:17   #57
Iskreno se nadam da ide od početka, sa nekim drugim Maxom... što je po meni sasvim solidna ideja ako je vjerovati Milleru koji hoće složiti novu trilogiju.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:17   #58
e to bi već moglo biti zanimljivo, ako je radnja smještena između jedinice i dvojke, neka nova priča o nastanku bande ili slično, a neznam možda bi i moglo biti dobro, vidjet ćemo kak ce to sklepat
majstor fantac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:21   #59
Ja Toma Hardya ne mogu smislit!One usnice ko da ih je napumpao sa silikonom,klempave uši ma cijeli mi je fuj!Rađe bi Sama Woringtona.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:24   #60
A mogla si mu onda i ime ispravno napisati :P
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.