Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2009., 17:09   #201
Ja sam dobila na poklon dioptrijske naočale, s dioptrijom 0, dakle samo obična stakla, tj plastika. E ono sta mene zanima je mogu li ja otići s tim okvirima u neku optiku i dat im da mi stave stakla s mojom dioptrijom? i u koju optiku? ima li tko kakvih iskustava s time?
__________________
Dajte nam cvike, cvike za sunceeee...
colbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 14:07   #202
Zna li netko gdje u Zagrebu ima za kupiti KENZO dioptrijske naočale?? Prošao sam već desetak optika i nigdje ih nemaju. Hvala!!
Lukaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 19:17   #203
naočale kupujem isključivo preko neta. mogu se naći odlični okviri već od $8 (40kn !), a leće su besplatne ako nije high index. Poštarina dođe ispod $10, s tim da neki nude besplatnu poštarinu ako kupiš dva ili više para. za par tjedana naočale stignu na kućnu adresu.
amrandov klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 19:34   #204
u bosni.....naocale izgledaju odlicno 100 maraka....
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 13:39   #205
Quote:
amrandov klon kaže: Pogledaj post
naočale kupujem isključivo preko neta. mogu se naći odlični okviri već od $8 (40kn !), a leće su besplatne ako nije high index. Poštarina dođe ispod $10, s tim da neki nude besplatnu poštarinu ako kupiš dva ili više para. za par tjedana naočale stignu na kućnu adresu.
daj neki link gdje imaju KENZO naočale!!!

fakat mi je hitno jer su moje pukle i sada se ne mogu popraviti a ko za vraga ne mogu se takvi okviri nigdje naručiti!!!

Već sma 10 optika po Zagrebu prošao i nitko nema KENZO naočale...
Lukaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 13:40   #206
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
u bosni.....naocale izgledaju odlicno 100 maraka....
Jel se mogu negdje pogledati na netu?
Lukaski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 18:13   #207
Prije 4 mjeseca uzela sam si nove naočale, budući da mi se povećala dioptrija i više nisam mogla furati tanke okvire pa sam kontala bolje uzeti nove okvire nego plaćati za tanka stakla na stari okvir. Puni okvir od Miss sixty s antirefleksnim i cilindrićnim minus lećama došlo me sve skupa sa popustom cijelih 950 kn. Dioptrija mi je -5 i -3.5 sa cilindrima, tako da smatram da sam stvarno super poršla u toj optici.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:11   #208
Piggy

Daj molim te napiši koja je to optika u kojoj si kupila naočale?

Ja sam kupila Vogue okvire za 590 kn, i uz to obična plastična dioptrijska stakla, malo stanjena stakla za -2,50 Dsph sa antirefleksnim slojem i to sam sve platila 1125 kn uz popust za gotovinu u optici Ćurin u Maksimirskoj u Zagrebu početkom 4. mjeseca prošle 2009. godine. Ove godine bi htjela i neke dioptrijske naočale sa UV zaštitom za ljeto. Nosim i meke Acuvue Oasys leće, ali ne svaki dan. S obzirom da uopće ne volim sunčane naočale zanima me da li stvarno postoje neka obična dioptrijska stakla sa UV zaštitom, a da to nisu sunčane naočale, dakle sasvim obična stakla sa UV zaštitom, a da nisu zatamnjena?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:46   #209
Hm, to ti stvarno ne znam jeli to uopće postojim, jer nosim obične sunčane naočale i natakarim leće kad je jako sunce. Optika u kojoj sam kupila naočale je ooptika Ogi u Splitu. Ako hoćeš pošaljem ti adresu i broj telefona, pa bi za te detalje mogla čak i njih pitati.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 20:23   #210
khm, ovo je više modno pitanje ali...

Di u Zagrebu da pogledam za TAG Heuer okvire i koliko se kreću cijene?
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 15:55   #211
Optičke naočale - naručivanje preko neta?

Ovako, našao sam u Ghetaldusu izvrsne Pradine naočale, no zanima me da li se isplati naručivati iste preko neta, pa onda uzeti stakla kod nekog optičara ili sve obaviti kod nas? Koliko je to uopće sigurno?

Razlika u cijeni je skoro 500kn.
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 03:32   #212
ako ti dođe jeftinije da kupiš to odvojeno, zašto ne? samo pripazi da ti optika u kojoj želiš radit stakla dopusti da ih radiš na tuđim okvirima (koji, znači, nisu kupljni kod njih)! u ovo doba recesije, imaju prohtjeve da boli glava
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 09:41   #213
Stakla za dioptrijske naočale-question

Pozdrav!

Evo ga, da objasnim...nosim leće već dosta dugo, nekih 10 godina i nikad nisam imala problema, sve do prije 3 godine, kad sam početkom ljeta počela osjećati užasni svrbež i peckanje u oku, tako da sam prestala s lećama i počela nositi naočale,...
I sad, mene zanima (posto imam jako veliku dioptriju -6.50, tako da su mi stakla jako debela , i to me živcira) da li postoje kakva stakla koja s obzirom na veliku dioptriju mogu biti tanja i izgledati "normalnije" ??? Nigdje ne mogu nac taj podatak, pa vas molim za pomoc ako znate ista o tome...

Thanks!
Gravity Grave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:48   #214
U svakoj optici možeš kupiti stanjena stakla samo što to moraš skupo platiti. Ja sam za duplo veću dioptriju platila negdje blizu 3000 kn, ti češ malo manje platit.
mirna21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 16:56   #215
imam dioptriju -5 i stakla sam platila 1200 kuna, ne izgledaju kao pepeljare, lagana su, ali sve to košta...
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 21:47   #216
@ Piggy - jel oni rade i preglede ili samo prodaju?

ili gdje u splitu naj bolje otići na pregled i uzeti naočale, em sam tu u splitu relativno nov, em nikad nisam nosio naočale pa nemam blage veze gdje i šta
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 23:11   #217
Oni ti samo prodaju okvire. Ako hoćeš pregled, mogu ti dati preporuke, znam jednog super likara.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 23:19   #218
ajd pucaj, moram na pregled, ne vidim pročitat titlove na tv-u sa 3 metra lol, ne znam kako sam do sada prolazio kojekakve preglede u kojima je bio uključen i vid
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 00:37   #219
Odi kod dr.Rogošić na Firule.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 01:07   #220
to mi ne igra zbog posla, mogu jedino kod ovih privatnika, sad ne znam u tim kojekakvim poliklinikama, negdje valjda kao naplaćuju pregled, negdje ne ako se kod njih uzmu naočale... nemam pojma
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.