Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2012., 18:33   #21
Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Meni je James Bond silovanje franšize. Šta, svi su na isti kalup i tako već 50 godina. Međutim nikome ne smeta. Mission Impossible je isto "bio silovanje franšize" pa su kritike i gledatelji oduševljeni. Film razbio box office i pobrao sve pozitivne kritike.
Potpis.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 19:50   #22
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da neće. Bolje da stave nešto dosad neviđeno u serijalu, kao npr. duhove. ili morsku zmiju, ili nekakve Asteke...
ma može i to,ali ja obožavam sirene pa eto
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:09   #23
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Kakvo uništavanje franšize ako priča ide dalje?
Tako što (bar ja, dakle, to je samo moje lično mišljenje) mislim da su tri filma i više nego dovoljna... ostalo je preterivanje, ma koliko dobri bili. Ja jednostavno posmatram prvi deo kao odvojenu priču - dakle, završenu kao da nastavak nije potreban, dok su drugi i treći uslovno povezani.

U svakom slučaju, ako već snimaju još, nadam se da će ubaciti još koju pomorsku legendu, ili neman, ili nešto slično, pa da bar naprave finu pričicu.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 22:52   #24
Johnny najbolji glumac i zadovoljstvo mi je gledat svaki novi dio u kome on glumi , jer je film sjajan.... Komedija cista
TheRadomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 23:39   #25
Rispekt za pirate,za Johnny-a,za ceo serijal,za režisere,ali i 4. je bio suvišan.

Tak da ono ne znam šta očekivati od 5. mada i sam znam da ću ga pogledati,jer Johnny-a je uvek lepo videti u bilo kojem filmu,a posebno u piratima.

Opet mislim da je ovo previše. Hollywood i njihovi sequeli i prequeli.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 00:08   #26
Standardna politika.. Dok god pare na neki nacin cure i oni su na dobitku, samo se daju novi i novi nastavci. Ne govorim da film mozda nece biti dobar, ali nije to taj hype kao u prvom i drugom dijelu.

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:32   #27
imaju li nastavci kakve veze jedni s drugim? pogledao sam sve, ali su mi neke stvari ostale nejasne.. tu je netko već napisao da nemaju previše veze jedan s drugim..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 16:52   #28
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
imaju li nastavci kakve veze jedni s drugim? pogledao sam sve, ali su mi neke stvari ostale nejasne.. tu je netko već napisao da nemaju previše veze jedan s drugim..
pa ako si pogledao sva 4 filma mislim da možeš i sam zaključiti. nemaju nekakve preterane veze,ali glumci su isti u prva 3 filma,neki i u 4 (Johnny je u svakom i sam si to mogao zaključiti),al' da nema nikakve povezanosti,to ne bih mogao reći. ima nečega,pa ne bi se svaki deo nastavljao na prethodni,ne bukvalno,na kraju 3. Jack ima nameru dokopati se fontane mladosti,a u 4. se o tome i radi...ima povezanosti.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:23   #29
Quote:
yoda33 kaže: Pogledaj post
pa ako si pogledao sva 4 filma mislim da možeš i sam zaključiti. nemaju nekakve preterane veze,ali glumci su isti u prva 3 filma,neki i u 4 (Johnny je u svakom i sam si to mogao zaključiti),al' da nema nikakve povezanosti,to ne bih mogao reći. ima nečega,pa ne bi se svaki deo nastavljao na prethodni,ne bukvalno,na kraju 3. Jack ima nameru dokopati se fontane mladosti,a u 4. se o tome i radi...ima povezanosti.
ma skužio sam da nema previše veze između nastavaka. mislim, ima, ali ne kao kod, recimo, LOTR - a ili sličnih filmova.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 17:26   #30
Quote:
krimtim33 kaže: Pogledaj post
ma skužio sam da nema previše veze između nastavaka. mislim, ima, ali ne kao kod, recimo, LOTR - a ili sličnih filmova.
tako nešto. ovo su više zasebne avanture Jack Sparrow-a.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 22:53   #31
ma nek štancaju, evo i sad sam pogledao an rtl-u odlični filmovi
xebeš, drame, komedije, dičje avanture i sxxnja, ovakve avanture i akcije ko die hard su zakon
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 01:04   #32
Jedva cekam i taj peti dio, kapetan i ostala ekipa, predobro, prava su razbibriga.
Neda 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 11:01   #33
Konačno smo dobili službenu potvrdu datuma. Pirati s Kariba 5 izlazi u kina 10. srpnja 2015.

http://www.movieweb.com/news/pirates...5-release-date
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 08:47   #34
Izgleda da će naziv petog filma biti Dead Men Tell No Tales što bi bila posveta atrakciji u Disneylandu iz koje je sve poteklo. Tamo se naime tijekom vožnje čuju jezivi glasovi koji to govore.

http://www.cinemablend.com/new/Pirat...tle-39128.html
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 16:49   #35
a jel ima ikakvih pretpostavki u kojem smjeru bi radnja išla? dobar naziv btw, malo sličan dead man's chest al ok. i redatelj(i) su navodno ok. al su utrpali film u ljeto 2015. i postoji opasnost da će ga drugi blockbusteri jednostavno požderati.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 17:34   #36
Bio bi stvarno red da prestanu stancat ove nastavke, jer forsiranjem samo padaju sve nize i nize, pogotovo nakon onog PotC4, rijetko kad vidim toliko dosadan film.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 18:03   #37
Slažem se.
Prvi Pirati su bili zakon, odlična zabava.
Za dvojku i trojku mogu reći samo loše stvari - godinama sam se zavaravao da su zabavni, ali sam si konačno priznao da je to šrot za izvlačenje profita.
Četvorka ne postoji u mojoj memoriji- toliko je loša.
Peticu bogme nemam volju gledati - jedino ako uspiju napraviti film od max. 110 min (što sumnjam) - mogu pogledati film od 3h ako valja, ali ne ako ispadne nešto kao At World's End.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 19:07   #38
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Bio bi stvarno red da prestanu stancat ove nastavke, jer forsiranjem samo padaju sve nize i nize, pogotovo nakon onog PotC4, rijetko kad vidim toliko dosadan film.
zašto bi prestali? dokle god masno zarađuju nije ih briga za kvalitetu filma. jbg 4. film je bio slab a zaradio je milijardu na blagajnama. publika bi trebala zaobilaziti ovakve filmove.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 10:56   #39
Pogledao sam prvi dio i to mi je bilo sasvim dosta, pošto nisam baš ljubitelj dječjih filmova, pogotovo ne američkih.

A novi nastavci su sasvim logčini, pošto je sasvim jasno da je jedini motiv iza ovog serijala novac, a s obzirom da Ameri vrlo dobor znaju da su djeca glavna publika u kinima, forsiraju takve filmove i zgrću grdne pare. Pa od top ten filmova u kinima u Americi 4 su crtića, 3 su o superjunacima i 3 su neka koji su iznenadili i zalutali u top ten. Dakle, za očekivat je još nastavaka, ne samo ovaj.
John Coltrane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 16:49   #40
predobri su mi svi dijelovi, vec sam ih par puta pogledao i jedva cekam ovaj nastavak. ekipa, radnja sve mi je super
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.