Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2014., 17:55   #301
Da li se patch za pes 2013 na ps3 moze instalirati na ovoj najnovijoj verziji 4.53?
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:37   #302
http://www.pes-patch.com/category/pes-2013-patch

Ovdje ima patcheva za nove transfere, ako koga zanima.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:58   #303
Jel može netko objasnit kako se izvode (ili poboljsati efektivnost) izvođenja slobodnih na PES-u 2013? Znam da to ovisi o igračima, bolji igrac ce bolje izvesti slobodnjake, al evo recimo neko općenito pravilo što se sve treba stisnuti i u kojem trenutku, kako treba stisnuti namjestiti onu kameru, i sl.
AK- 047 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 19:39   #304
Pitanje, jel imao tko problem da je prelazio sa Windows 8 na 8.1 i da mu PES od tada ne radi?

Izbacuje mi sljedeci error: warning your computer does not meet the minimum

Kao da mi komp nije dovoljno jak sto je apsurdno s obzirom da je jucer radila igrica... Na internetu nisam jos nasao nikakvo rjesenje, jel moze tko pomoci?
Rakitic10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 10:49   #305
Da li je netko isprobao SUN patch za PES 2013? Koliko vidim baza mu je pesedit i nastavlja izlazit s novim updejtima svako malo, trenutna verzija v4 je izašla danas. Nije samo da updejta option file nego i nove dresove. Uglavnom dvoumim se između SUN patcha i PESTN.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 10.08.2014. at 10:54.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 17:23   #306
igram "become a legend", pa me zanima kak da pređem iz jednog kluba u drugi? trenutno sam u drugoj sezoni i neznam kak da pređem u drugi klub. pošaljem zahtjev npr. Ajaxu piše da dolaze skauti me gledat. nakon utakmice kaže da su zainteresirani međutim tu sve stane... igram za repku u prvoj i bio sam prvi strijelac "pes lige" prošle sezone. al sam lud više kak nemogu se maknut iz trenutnog kluba?!
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:19   #307
Quote:
Marko9 kaže: Pogledaj post
igram "become a legend", pa me zanima kak da pređem iz jednog kluba u drugi? trenutno sam u drugoj sezoni i neznam kak da pređem u drugi klub. pošaljem zahtjev npr. Ajaxu piše da dolaze skauti me gledat. nakon utakmice kaže da su zainteresirani međutim tu sve stane... igram za repku u prvoj i bio sam prvi strijelac "pes lige" prošle sezone. al sam lud više kak nemogu se maknut iz trenutnog kluba?!
nezna niko?
Marko9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 19:56   #308
Quote:
Marko9 kaže: Pogledaj post
igram "become a legend", pa me zanima kak da pređem iz jednog kluba u drugi? trenutno sam u drugoj sezoni i neznam kak da pređem u drugi klub. pošaljem zahtjev npr. Ajaxu piše da dolaze skauti me gledat. nakon utakmice kaže da su zainteresirani međutim tu sve stane... igram za repku u prvoj i bio sam prvi strijelac "pes lige" prošle sezone. al sam lud više kak nemogu se maknut iz trenutnog kluba?!
pričekaj da kalendar dođe na polovicu, ili na kraj sezone, tada su mogući transferi.. pretpostavljam da je u tome problem. neka obavijest ti mora doć - ili si primljen u klub, ili nisi..
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 00:30   #309
Ima li još netko da igra PES 2013. ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.