Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 18:36   #481
SPOILERI

A gle, likove sam već upoznao, akcijske scene su bile zabavne, scene jurnjave isto, nije ti žao vremena na film.

Naravno, film je čisti SF, zakoni fizike su davno prevaziđeni, kao i logika da naprave milijardu dolara štete minimum u Emiratima, pa živi izađu iz zemlje, ili da se strani plaćenici naoružanim helikopterom motaju po L.A., ali kažem, ne gledaš na to.
Šteta što Rock nije više bio u filmu.

Bio je jako tužan kraj kada su prikazali Walkera, pogtovo mladog.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 18:38   #482
Inače, kada sam vidio sestru od Vincea kao mlađu, moram priznati da je ona jedna od rijetkih žena, koja bolje izgleda kada je MILF, nego kada je bila djevojka, stoji joj
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 19:27   #483
[QUOTE=Michael Collins;53962000]Inače, kada sam vidio sestru od Vincea kao mlađu, moram priznati da je ona jedna od rijetkih žena, koja bolje izgleda kada je MILF, nego kada je bila djevojka, stoji joj[/QUOTE


Puno, puno takvih ima koje su kao djevojke prosjek, a posle bummmm ne znas sta je na njoj bolje!!!
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 20:29   #484
Kod trećeg dela sam prestao pratit to.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 17:38   #485
Još gifića:










Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 19:40   #486
Furious 7 je dobar film, ali je daleko od onoga što sam očekivao. Ocjena od mene bi bila neka solidna šestica, ali uzevši sve probleme u obzir i respekt prema Paulu Walkeru, konačna ocjena je sedmica. U nadi da je ovo bio zadnji nastavak, iz razloga jer me strah kako bi idući nastavak mogao izgledati i jer ne želim da netko zauzme mjesto Paula Walkera. Sumnjam da bi i on htio gledati svoje kolege koji su zapeli u drugoj ili trećoj brzini.

više o dojmovima na:

LINK recenzija
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:03   #487
Meni malo previše SF sve bilo.
Šteta za Walkera,ako i misle dalje snimati,to ne bu više to.
Ja ne bi dalje snimala nastavke,trebalo je s ovim završiti.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:09   #488
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Meni malo previše SF sve bilo.
Šteta za Walkera,ako i misle dalje snimati,to ne bu više to.
Ja ne bi dalje snimala nastavke,trebalo je s ovim završiti.
Kod njih ti vrijedi ono pravilo ''the show must go on'' ($$$)
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 20:39   #489
Thumbs up Fast & Furious 8

Fast & Furious 8 - 14.4.2017.

andrijacfx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 00:11   #490
Trenutno je na preko 1.3 mlrd, lako je moguće da dođe do 1,5 mlrd.

Sad kad gledam Tokyo Drift nakon F&F7, nekako mi gubi čar - svi se tamo kurče sa drifterskim vještinama i V6 japanskim pilama- dođe Vin sa svojom američkom kramom i razbi najboljeg od njega ko pičku u driftanju
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 00:16   #491
opa FF8 objavili su datum premijere
sad lijepo pogledat lijepo sve nastavke da se podsjetim
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:22   #492
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Trenutno je na preko 1.3 mlrd, lako je moguće da dođe do 1,5 mlrd.

Sad kad gledam Tokyo Drift nakon F&F7, nekako mi gubi čar - svi se tamo kurče sa drifterskim vještinama i V6 japanskim pilama- dođe Vin sa svojom američkom kramom i razbi najboljeg od njega ko pičku u driftanju
A da... sta uradi smrt omiljenog glumca blagajnama.

I sad recimo kad bi se gledala kvaliteta filma po zaradi, uskladi koji bi bio bolji, ovaj Furious 7 ili TDK?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:37   #493
Neka ljudi nastave pričat da je Walkerova smrt mogla donijet max. 200-300 milja - to je glupost.
Fast 5 je zaradio 620 milijuna dolara sa 125 milijuna dolara budžetom (ajmo reć laički da je izvuko 495 milja "čistog").
Šestica je zaradila 790 miljuna dolara sa 160 milijuna dolara budžetom (cca. 630 milja "čistog" - skok od svega 135 milijuna dolara u odnosu na prošli film).
Sedmica je sa budžetom od $190 milijuna izvukla 1,3 milijardi dolara (cca. 1,1 milijardi "čistog", a iznos još uvijek raste, što je skok od čak 500+ milijuna dolara u odnosu na prošli nastavak ).

Što je to tako genijalno uvedeno u sedmici da je donijelo pola milijardi dolara više od prošlog filma?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 01:58   #494
Ne samo da je to ocita glupost kako neki misle da je film uspjesan zbog sebe samog, vec i smijesno koliko Walkerov fanbase pridonosi tome.
Tu bi se sad hardcore fanovi Nolana nasli komentirat

Sve mi se cini kako ce premasit zaradu cak i od Avengersa. Pitam se kolko ce Age of Ultron imat zaradu. Sluti se da jednaku kao predhodnik ili cak i vecu.

Ja sam sad isto opet pogledo TD na rtl-u, i uvijek mi to uzitak pogledat. Radje to nego ovo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:10   #495
Film je blagi uzas.Jedino ga "spasava" cinjenica da je nastavak (nekad) uspjesne filmske franšize.
Od klasicnog street race-a i nabrijavanja vozila su postali Transformeri.Nekakvi helikopteri iz budućnosti,nabrijani i naoruzani autobus,let automobilima kroz zgrade,unistavanje pola grada kao da je napad vanzemaljaca,potjera za glavnim junacima kao da su drzavni neprijatelji broj 1 itd itd.

Kao klasicni SF film moze proc,kao cinjenica da je to dio Fast & Furious,cisti promasaj i klasicna zelja (pohlepa) da se zaradi jos koji milijun na nekoć slavnom imenu.

Od Tokyo Drifta sve je krenulo nizbrdo.

Naravno,to je moje misljenje.
ivanmadridista is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:52   #496
Quote:
ivanmadridista kaže: Pogledaj post
Film je blagi uzas.Jedino ga "spasava" cinjenica da je nastavak (nekad) uspjesne filmske franšize.
Kako to misliš nekad uspješne franšize?
F&F nije NIKAD bio uspješan kao sada.
Original i dvojka mogu samo sanjati o tolikoj pokrivenosti u društvenim mrežama, mega-glumačkim imenima i box office zaradi.

A to što se sve pretvorilo u visoko-budžetni crtić je druga priča - da se publika loži na oskarovski materijal, budi siguran u to da bi novi F&F bio napravljen tako da bi konkurirao za Oscara- raja je glupa, ali raja ima i pare.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:08   #497
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post

Ja sam sad isto opet pogledo TD na rtl-u, i uvijek mi to uzitak pogledat. Radje to nego ovo.
Od svih F&F filmova, TD mi je najdrazi i najrealniji (u okvirima F&F fransize), sve nakon cetvorke i one scene u tunelu ide ka fizici iz Need 4 Speed igrica
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:16   #498
Quote:
ivanmadridista kaže: Pogledaj post

Kao klasicni SF film moze proc,kao cinjenica da je to dio Fast & Furious,cisti promasaj i klasicna zelja (pohlepa) da se zaradi jos koji milijun na nekoć slavnom imenu.
Ti bi naravno pao u tesku depresiju da radis na fransizi koja s svakim novim filmom donosi sve vecu zaradu sto znaci automatski i vecu tebi placu?

Da rade F&F u okvirima zakona fizike i opcenito jedne stvarne akcije film bi imao mizernu zaradu i jako kratku radnju, ovo se radi da bude spektakl, spektakl koji donosi brdo love.

Dovoljan ti je podatak da je film u mislim jedan dan zaradio ono sto je Tokio drift ukupno zaradio, a Tokio drift je za vecinu jako dobar i kvalitetan uradak fransize.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 06:27   #499
jbt, imate sličnih filmića koji su realni i pridržavaju se zakona fizike na lopate pa ih nitko ne gleda. zašto? zato što su takvi dosadni. nije zanimljivo ak nema barem 50 izlupanih auta i 20 eksplozija... a onda dođete pljuvati tu jer ovo nije realno.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 13:20   #500
Ja veceras idem da odgledam, javim utiske kad se vratim posle ponoci ili sutra ako budem umoran.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.