Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 11:33   #41
Nista od batman v superman trailera
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 16:31   #42
a to ima veze s ovim filmom...
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 16:54   #43
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
a to ima veze s ovim filmom...
Pa jedino zato bi neko i čekao da ovo dođe u kino
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 19:58   #44
Evo, ja sam ovo pogledao i dosta mi je teško dat neku ocjenu, u globalu nisam previše oduševljen.
Prvo ono što valja: vizulani efekti (stvarno odlično izgleda, a i 3D je dobro napravljen); Sean Bean (taj čovjek je cool u kakvoj god ulozi se pojavi); i scena s birokracijom (super mi je bilo kak tako napredna civilizacija još uvijek nije uspjela riješiti briokratske poteškoće ).

Ali, nisam prezadovoljan jer mislim da je taj svijet koji su stvorili nudio potencijala za puno bolju priču od ove koju su ispričali. Ima ideja o kojima bi se moglo nadugo i naširoko raspravljat da su bolje razrađene. Ovako tu ima svašta a razrađeno je malo toga. Ali najgora stvar je ljubavni zaplet. Dijalozi između Jupiter i Cainea podsjetili su me na dijaloge Anankina i Padme u Star Warsima, čak mi se čini da su ovi još gori .

Uglavnom, rekao bih da je film prvenstveno za mlađu publiku, a hoće li se svidjeti starijima, teško je reći (u kinu je bilo puno starije publike što me iznenadilo). Mene nije uspio uvući u svoj svijet, kao što su recimo uspjeli Hunger Games, a da ne govorimo da nigdje nema čarolije Star Warsa. Ipak, gledao sam i puno gore SF/fantasy da sad ne ispadne da baš ništa ne valja. Šestica koju ima na imdb, ako se promatra unutar svog žanra je za ovaj film ok.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 11:51   #45
Neloš film, extended verzija bi mogla biti bolja. uglavnom, dobio više nego što sam očekivao.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 19:34   #46
Meni se bas svidio.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 21:34   #47
I jel Sean Bean prezivi?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 22:29   #48
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
I jel Sean Bean prezivi?

pa bas najvazniju stvar ne napisu :
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 23:37   #49
Šteta stvaranja monumentalnog univerzuma na filmić čija je namjena da se mlađe djevojke osjećaju kako su super i osnaženo i da mogu i one biti posebne, a da ostanu takve kakve jesu, jer čuda su moguća!


SPOILER

Ovo je film o mladoj curi koja na početku filma živi sa cijelom familijom u oronulom stančiću, ustaje svaki dan u 4 i 45 h i posao joj je da čisti stanove i riba zahode.
Ona stalno govori da mrzi svoj život.

Na kraju filma ona živi identično kao na početku, ali je sva sretna sa svojim poslom. I ima dečka.

Sve što se desilo između početka i kraja nema nikakve konzekvence na nikoga i ništa.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 12:08   #50
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
I jel Sean Bean prezivi?
SPOILER

da

Zapravo i nije neki spoiler, neće vam ništa bitno pokvarit činjenica što to znate, ne vrijedi se uzrujavati.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 19:33   #51
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
SPOILER

da

Zapravo i nije neki spoiler, neće vam ništa bitno pokvarit činjenica što to znate, ne vrijedi se uzrujavati.
e pa to te ja pitam. samo vec zbog toga je vrijedan gledanja :klap:

jel se to meni cini ili je ovo, sto-bi-bilo-da-je-neo-uzeo-drugu-pilulu film?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 19:54   #52
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
e pa to te ja pitam. samo vec zbog toga je vrijedan gledanja :klap:
Evo i ja se odlučio ulupati 9 i po eura u taj film zbog toga...samo moram dočekati originalnu verziju na engleskom.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 20:15   #53
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Evo i ja se odlučio ulupati 9 i po eura u taj film zbog toga...samo moram dočekati originalnu verziju na engleskom.
U kojoj nesretnoj drzavi koja sinhronizira filmove zivis? Nadam se ne u Ceskoj ili Slovackoj, netko mi je pricao da je gledao Ramba sinhroniziranog
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 20:23   #54
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
U kojoj nesretnoj drzavi koja sinhronizira filmove zivis? Nadam se ne u Ceskoj ili Slovackoj, netko mi je pricao da je gledao Ramba sinhroniziranog
A u Njemačkoj i trenutno vidim da ima 3 filma za pogledati u originalu: Boyhood, nešto nepoznato i 50 shades, a ako sam dobro shvatio za 50 shades bi i onako njemački bolje pasao. Ne mogu se natjerati pogledati sinkronizirane filmove...ne mo gu.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 20:30   #55
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
A u Njemačkoj i trenutno vidim da ima 3 filma za pogledati u originalu: Boyhood, nešto nepoznato i 50 shades, a ako sam dobro shvatio za 50 shades bi i onako njemački bolje pasao. Ne mogu se natjerati pogledati sinkronizirane filmove...ne mo gu.
A bubica onda se drz njemackih akcionih sta da ti kazem
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 21:53   #56
Trailer mi zgleda zanimljivo, ali mi izbor glavnih glumaca nikako ne sjeda.
Još uvijek se nadam da ću naći nešto slično 5om elementu
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 02:45   #57
Solidno... bolje od Gravitya, Interstellara ili Prometheusa. Sean Bean slabo iskorišten. Nisam skužio kraj - nije u redu "požnjeti" ljude na Zemlji, ali je u redu na tisućama drugih planeta i nastavit će to raditi i dalje? Nemam pojma ni koliko je zapravo Mila mogla glede toga napraviti, čak i da joj je bilo stalo da zaustavi (ili proširi, tko zna...) posao. Zapravo je kraj prilično nedorečen...
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 08:28   #58
Za razliku od sličnih filmova sa curama kao heroinama, ovaj je drugačiji u tome da glavna junakinja ne prođe nikakvu transformaciju karaktera, nego cijeli film ostane obična cura.
Sartah Connor u prvom Terminatoru postane od obične cure odlučna ratnica, a ova ništa, ova samo misli na to kako da joj onaj plaćenik postane dečko, čak kada utvrdi da je ona Vaše veličanstvo, ostane ista, samo misli kako da ga zažvali.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 14:33   #59
Ma joj sve al ovog tatuma haduma ne mogu slusat kako mumlja, ja se sjebem pokusavajuci skontat sta frajer mumlja. Ima zescu govornu manu debil titami. A ova kuniska, ma nemam rijeci, fail od naslovnih uloga da ne moze bit zesci.

O.o
__________________
"Al nije ker rođen da bude dingospo. Džaba im sve. Navukli odijela. Voze ih šoferi. A kad mu kažeš dobar dan, on zalaje."
DocSportello is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 18:11   #60
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Ali, nisam prezadovoljan jer mislim da je taj svijet koji su stvorili nudio potencijala za puno bolju priču od ove koju su ispričali. Ima ideja o kojima bi se moglo nadugo i naširoko raspravljat da su bolje razrađene. Ovako tu ima svašta a razrađeno je malo toga.
Slažem se u potpunosti. Ideja se mogla puno bolje razviti, ali ovo je užasno zbrčkan film. Prvih 20ak minuta uopće nisam mogla poloviti tko je tko i što je što, za koga radi krokodil i uopće što se događa. Mislim ok ako su htjeli napraviti nekakav misterij na početku da se ne zna tko je s kim i slično, ali zbrljali su to do kraja.

Nakon tog uvoda koji djeluje kao da bi nešto i moglo biti od filma, film prerasta u sf iz 80ih, dakle dječja priča i jeftin ljubavni zaplet koji ne može motivirati gledatelja koji nije u pubertetu.

Nisam znala da je Mila Kunis ruskog porijekla do ovog filma. I da. Zašto Tatum glumi sad u svakom filmu?
Gerijatrija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.