Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 10:15   #4721
Da, za kapilare bi Persin bio puno bolji
Novexpert svakako prouci, ne znam samo kakav je YR jer mu ne vidim sastav, no oni mi bas i nemaju neke kremice
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 20:11   #4722
Zene sta mislimo o olival kremi sa smiljem za mjesovitu/masnu kozu?
Danas sam se uputila u kozmo uzeti afroditu (nikel naranca mi je opasno pri kraju, a kako sam na moru testirala afroditu definitivno sam je odlucila uzeti) no gle cuda u mom kozmu ona rasprodana pa sam zapazila tu olival al suzdrzala sam se od kupnje dok ne cujem vase strucno misljenje


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 20:50   #4723
pa šta ne čitaš šta ja pišem?
stoputsamnapisala da je ta krema meni odlična
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 20:58   #4724
Lijepa teta ne vikati na mene, mozak mi je jos na godisnjem Mislim da je i phazingova hvalila tu kremu sa smiljem, ali koliko se sjecam ona je suhokozoac.. Pa bolje provjerit dvaput
Znaci mogu slobodno uzeti tu za mjestovite, nece biti cudovista?


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 21:17   #4725
Phazingova je stavila tu kremu na Proizvode koji su vas totalno razočarali. Ali ja sam zajedno s Miss u manjini. Ona je suhokožac, ja mješovita.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 21:38   #4726
Evo vidis, znala sam da san polupala neke loncice hvala sto si javila, ako ju uzmem javim dojmove


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 11:18   #4727
Quote:
razz mattazz kaže: Pogledaj post
Proučavala sam već Nikel, i sviđa mi se ta krema od naranče (mislim, naranča, d'oh ), ali mislim da mi nebi nešto pomogla sa kapilarama na licu. Jedino možda ona njihova sa peršinom

Ali, proučit ću taj Novoexpert, još mi je u igri i Yves Rocher za osjetljivu kožu, jer mi se čini da ovu Sensiphase liniju od Aderme ne uvoze u HR. Nema je apsolutno nigdje.

Hvala puno na preporuci!
Mislim da bi ti peršin bila dobra, jer je prilično lagana i ne masti. Novexpert mi se čini više za mješovitu/normalnu nego masnu, pogotovo ljeti, zimi bi ti vjerojatno odgovarala.
solilokvij is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 10:51   #4728
Quote:
MakeUpVictim kaže: Pogledaj post
Imas od novexperta,ja ju neki dan uzela i nije nimalo losa (za masnu kozu,za antiage ce ipak trebat vremena). Zove se le matifiant anti-age expert

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ta je izvrsna, dobro matira a ne isušuje. Možda bi za mlađe bio bolji Novexpert Fluid za matiranje, meni je on spas za t-zonu uz onu ružičastu masku s glinom. Ne isušuje, ali mi je slab za obraze (ljeti je ok, ali inače nije)... Na obraze moram staviti nešto malo jače.
malo-pomalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 17:13   #4729
trebam preporuku.

do sad sam imala Zimzelenu kremu za lice. Nije mi se baš dopala. Moja koža je suha, dehidrirana, sklona crvenilu i reagira jako često crvenilom. Oko nosa imam proširene pore i kad mi krema ne odgovara još više se prošire. Ponekad, a nekad i od nekih krema koje mi ne odgovaraju, mi se pojave poneke bubuljice. Nije sad to ne znam koliko strašno, ali se pojave, pa nije rijetka pojava da uložim u neku kremu pa poprištavim nakon nje. To mi se recimo dogodilo sa zimzelenom, iako sam naglasila za tu pojavu i također nije mi bila uopće dovoljno hidratantna. S tim da mi je Balea serum preslab. E da, zimzelena mi je uglavnom "stajala" na licu i ostavljala neki bezvezni sjaj. Šteta je što je individualna pa sad taj cijeli opis nema baš smisla, ali znam da je krema imala ove sastojke: ulje jojobe, sjemenki grožđa, suncokreta, perille, yangua, ljesnjaka... menta, limun, cajevac... Inace, miris kreme mi je bio odličan. Štajaznam, možda je sastav super, meni nije odgovarao pa odustajem od takve vrste kozmetike do daljnjeg.

E sad razmišljala sam o idućim kremama.
Nikel s narančom sam isprobala, odlična krema, fino mi se upije, ali me ubija miris koji mi nikako ne odgovara za mackanje sada i u buduću ranu jesen jer će mi taj period nova krema sigurno obuhvatiti.

Proučavala sam neke druge Nikelove kreme, pasiflora, peršin, ali ne znam se odlučiti pa sam ostala na tome.

Sad me zainteresirala i Afrodita krema s kamilicom (hidratantna), jer se bojim da bih od hranjive poprištavila, a i kao hranjivu za noć povremeno koristim Hipp intenzivnu. Hippova kremica mi lijepo nahrani kožu preko noći i ujutro bude mekana i elastična nekako.

E pa sad jesu li Nikelove kreme vrijedne novaca ili da uzmem Afroditu (ako bi mi mogla biti dobra).

dajte neku preporuku za moju čudnjikavu kožu... hvala.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:38   #4730
Ako imaš prilike nabaviti tester Nikelove pasiflore, definitivno ju probaj, mislim da bi ti super bila.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:17   #4731
Ma probala sam već, svi kažu da nemaju, a nije mi baš za riskiranje, jedino ako je baš dobra.

E da, još sam se sjetila, Olivalove regenerativne kreme, ona mi je isto bila neka opcija.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:20   #4732
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
trebam preporuku.

Moja koža je suha, dehidrirana, sklona crvenilu i reagira jako često crvenilom. Oko nosa imam proširene pore i kad mi krema ne odgovara još više se prošire. Ponekad, a nekad i od nekih krema koje mi ne odgovaraju, mi se pojave poneke bubuljice. Nije sad to ne znam koliko strašno, ali se pojave, pa nije rijetka pojava da uložim u neku kremu pa poprištavim nakon nje

meni to liči na početak rosacee
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 22:22   #4733
ma nije baš tako grozno, zarumenim se po vrućini ili po zimi, jedino ako je neka krema preagresivna onda me pecka i zacrveni se, to sam mislila kada sam napisala da reagira crvenilom... gledala sam slike za tu rozaceu još prije, ali nikako se ne bih svrstala u to, nisam još tako strašno. valjda.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 09:08   #4734
te slike koje gugle izbaci za rosaceu, to su po meni ful verzije bolesti (i ja nikad nisam tako izgledala), a to se nije nikome dogodilo preko noći nego kroz nekoliko godina. Sve to krene polako i onda se najčešće ni ne tretira pravilno jer se misli na akne i alergije. Ja sam se mučila 15 godina sa "liječenjem" akni dok mi nije jedna nova dermatologinja rekla šta mi je i onda sam sve stavila pod kontrolu u roku 9 mjeseci
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 11:10   #4735
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Ma probala sam već, svi kažu da nemaju, a nije mi baš za riskiranje, jedino ako je baš dobra.

E da, još sam se sjetila, Olivalove regenerativne kreme, ona mi je isto bila neka opcija.
Ako si iz Zagreba, možeš dobiti tester u njihovom dućanu u Vlaškoj. Meni je to najbolja krema koju sam isprobala zasad.

Olival regenerativnu nisam probala, ali jesam ekstra hidratantnu. Meni to nije neka sreća od kreme, ali cure ih ovdje jako hvale i možda bi tebi odgovarala.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:08   #4736
Budem onda išla pitati u njihovu trgovinu, iako mi nije baš blizu. Makar, malo mi je bed doći tako direktno pitati.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:25   #4737
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Budem onda išla pitati u njihovu trgovinu, iako mi nije baš blizu. Makar, malo mi je bed doći tako direktno pitati.
Ne treba ti biti bed jer testeri tome i služe, a u Nikelu su svi ljubazni čak i kad samo zbog toga dođeš. Jedino su nedavno imali nestašicu pasiflora testera pa ne znam je li se tu nešto promijenilo. Osim njih, preporučujem da tražiš i one kreme sa peršinom. Olival ti ne bi preporučila, al opet probaj baciti pogled u neki Kozmo jer često imaju izložene testere njihovih krema.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 10:14   #4738
Bila sam tamo, baš su ljubazni. Dali su mi tester za kremu sa smiljem, nisam očekivala da će ići u tom smjeru, ali ću probati. Konstatirale su djelatnice da nemam rozaceu, nego da su to samo rumeni obrazi. Malo me zabrinuo onaj post da to imam, pa ajde, za sad nije to u pitanju.

Vjerojatno ću onda uzeti nešto od Nikela, još samo da netko dojavi nešto za Afroditu s kamilicom, da imam argumenata da je otpišem.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 14:35   #4739
Erato321, evo ja ću te odvratit od afroditine kamilice hidratantna krema je dosta rijetka i vodenasta, brzo se upije, ali u kontekstu neke zahtjevnije kože jako brzo i ispari. Generalno nije sad loša, al je doslovno slabašna ko kamilica. Zna se dogoditi i da uzrokuje vodenaste prištiće. Hranjiva krema je pak gušća i masnija, ostavlja vidljivi masni film na koži te baš i nije neka dobitna kombinacija za svaki dan. Vidim ju više kao noćnu kremu, al svejedno mislim da ni tu nije totalna premija jer se ne upija. Također ima dosta intenzivan miris od kojeg bi ti oči mogle suziti. Kamilicu iz extra sensitive skuplje linije nisam imala.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:06   #4740
Super, križam. A one bademove u narančastim kutijicama? To je zadnje pitanje koje imam.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.