Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 09:44   #121
ja isto pijem Kal-ove i to tri po američkoj preporuci,jer ako malo bolje pogledaš sastav skužit ćeš da upravo sve tri tablete zadovoljavaju preporučene dnevne potrebe,jedna samo trećinu,tak da ti i neće puno pomoći..a to da ameri imaju hranu siromašniju hranjivim tvarima je obična glupost koja nam se iz neznam kojeg razloga servira..mislim je da u pitanju čista ekonomska politika,jer običnom čovjeku bi se činilo to preskupo(tri tablete svaki dan,kutija traje oko 20-tak dana) pa su napisali da se pije jedna dnevno,kako bi mislili da nam se isplati i kupili proizvod..sve u svemu,ja se uvijek držim ameriških standarda.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:09   #122
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja isto pijem Kal-ove i to tri po američkoj preporuci,jer ako malo bolje pogledaš sastav skužit ćeš da upravo sve tri tablete zadovoljavaju preporučene dnevne potrebe,jedna samo trećinu,tak da ti i neće puno pomoći..a to da ameri imaju hranu siromašniju hranjivim tvarima je obična glupost koja nam se iz neznam kojeg razloga servira..mislim je da u pitanju čista ekonomska politika,jer običnom čovjeku bi se činilo to preskupo(tri tablete svaki dan,kutija traje oko 20-tak dana) pa su napisali da se pije jedna dnevno,kako bi mislili da nam se isplati i kupili proizvod..sve u svemu,ja se uvijek držim ameriških standarda.

a dobro....onda ću ja dvije piti.....meet you in the middle
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 11:12   #123
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja isto pijem Kal-ove i to tri po američkoj preporuci,jer ako malo bolje pogledaš sastav skužit ćeš da upravo sve tri tablete zadovoljavaju preporučene dnevne potrebe,jedna samo trećinu,tak da ti i neće puno pomoći..a to da ameri imaju hranu siromašniju hranjivim tvarima je obična glupost koja nam se iz neznam kojeg razloga servira..mislim je da u pitanju čista ekonomska politika,jer običnom čovjeku bi se činilo to preskupo(tri tablete svaki dan,kutija traje oko 20-tak dana) pa su napisali da se pije jedna dnevno,kako bi mislili da nam se isplati i kupili proizvod..sve u svemu,ja se uvijek držim ameriških standarda.
Čekaj, a šta u originalnoj (američkoj) preporuci ne piše 2 dnevno, a ne 3?
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 12:05   #124
na mojoj kutiji piše tri,po američkoj preporuci.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 11:35   #125
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja isto pijem Kal-ove i to tri po američkoj preporuci,jer ako malo bolje pogledaš sastav skužit ćeš da upravo sve tri tablete zadovoljavaju preporučene dnevne potrebe,jedna samo trećinu,tak da ti i neće puno pomoći..a to da ameri imaju hranu siromašniju hranjivim tvarima je obična glupost koja nam se iz neznam kojeg razloga servira..mislim je da u pitanju čista ekonomska politika,jer običnom čovjeku bi se činilo to preskupo(tri tablete svaki dan,kutija traje oko 20-tak dana) pa su napisali da se pije jedna dnevno,kako bi mislili da nam se isplati i kupili proizvod..sve u svemu,ja se uvijek držim ameriških standarda.
Nije uopce upitno da ameri imaju u ponudi zdravu hranu, ali imaju nezdrave navike i glavni obrok im je vecera i to u obliku polugotovih proizvoda, znam iz iskustva. A 3 kal-ove tablete premasuju dnevne potreba za vitaminima koje sadrzi. U tri tablete samo biotina ima 1200 mcg
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:23   #126
posto vidim da vecina ovdje ima iskustva s KAL-ovim tabletama za kosu, mislim da cu ih probat pa šta bude.. samo me zanima dal imaju možda kakvih nezeljenih posljedica tj nuspojava?
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:41   #127
Quote:
loara kaže: Pogledaj post
posto vidim da vecina ovdje ima iskustva s KAL-ovim tabletama za kosu, mislim da cu ih probat pa šta bude.. samo me zanima dal imaju možda kakvih nezeljenih posljedica tj nuspojava?
Osim vitamina koji naravno ne stete, kapsule sadrze jos mislim 2 biljke. Ukoliko si alergicna na njih, pretpostavljam da bi onda uslijedile nuspojave, a ovako... Najbolje da se raspitas u ljekarni
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 10:11   #128
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
Nije uopce upitno da ameri imaju u ponudi zdravu hranu, ali imaju nezdrave navike i glavni obrok im je vecera i to u obliku polugotovih proizvoda, znam iz iskustva. A 3 kal-ove tablete premasuju dnevne potreba za vitaminima koje sadrzi. U tri tablete samo biotina ima 1200 mcg
s biotinom se,kao i s vitaminom c teško možeš predozirati,a oni su jedni od najbitnijih vitamina za zdravlje kose i kože..postoje vitamini koji se izlučuju iz tijela i nisu štetni ako se uzmu u većim količinama.malo kategoriziraš amere,nije baš da se svi hrane nezdravo..a što je s onima koji paze na prehranu,trebaju poseban natpis na bočici?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 18:56   #129
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
Evo preksinoć sam popila prvu KAL kapsulicu,pa ćemo vidjet dalje.....
Koriste li te tablete,i u kojoj mjeri,muškarcima?Ja imam 20 god,ali već mi 2-3 godine polako otpada kosa,što me ne čudi jer mi je stari polućelav sa visokim zaliscima,tako da tu i genetika igra ulogu Ima li po vama smisla onda piti te tablete?
eros9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:49   #130
Quote:
eros9 kaže: Pogledaj post
Koriste li te tablete,i u kojoj mjeri,muškarcima?Ja imam 20 god,ali već mi 2-3 godine polako otpada kosa,što me ne čudi jer mi je stari polućelav sa visokim zaliscima,tako da tu i genetika igra ulogu Ima li po vama smisla onda piti te tablete?
hmmm....pocni pit minoksidil,ona rogaine s 5%..sprijecava celavljenje i uzrokuje rats kose...al prvo s emal posavjetuj s lijecnikom
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:59   #131
e da!i rekla mi je žena iz ljekarne da nakon dguge popijene bočice KALa pauziram bar mjesec dana da mi se malo želudac oporavi....tak da...
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 20:11   #132
Da li tko koristi Inneov kapsule? Ja ih koristim već 5 dana i stalno me svrbi vlasište. Nemam pojma da li je to povezano s njima, ili samo slučajnost... Ima li tko iskustva s njima?
-slavonka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:07   #133
Quote:
-slavonka- kaže: Pogledaj post
Da li tko koristi Inneov kapsule? Ja ih koristim već 5 dana i stalno me svrbi vlasište. Nemam pojma da li je to povezano s njima, ili samo slučajnost... Ima li tko iskustva s njima?
daj bože da ti to možda raste nova kosa....ja uz tablete počela koristit od subrine recept šampon protiv ispadanja kose i primjećujem da mi se pojavila mala prhut....dali je to možda vlasište nadraženo pošto piše iza "blagi šampon"
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:50   #134
merz special dražeje, dva puta dnevno, stvarno sve i svašta obuhvaćaju, odlične su i kosa će ti brzo rasti... možeš ih naći u ljekarni za 75 kn...
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:51   #135
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
s biotinom se,kao i s vitaminom c teško možeš predozirati,a oni su jedni od najbitnijih vitamina za zdravlje kose i kože..postoje vitamini koji se izlučuju iz tijela i nisu štetni ako se uzmu u većim količinama.malo kategoriziraš amere,nije baš da se svi hrane nezdravo..a što je s onima koji paze na prehranu,trebaju poseban natpis na bočici?
Tko govori o predoziranju? Rijec je bila o udjelu vitamina u tri kapsule. I da, neki premasuju dnevne potrebe, ali sta to ima veze sa predoziranjem... Bar se danas i zadnji laik moze informirati o toj temi. A drugo, ne pada mi na pamet dokazivat se s tobom, pogotovo na ovakav nacin. U danasnje se vrijeme bilo tko, pa i ti, moze informirati o jednom od najvecih problema amera (70%), pretilosti i uzrocima toga, tako da je o tome suvisno govoriti.
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:08   #136
kad već spominješ pretilost,mi smo treći u Europi po pitanju toga
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 17:24   #137
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
kad već spominješ pretilost,mi smo treći u Europi po pitanju toga
Ma bravo
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:25   #138
Bio sam danas u ljekarni,pa mi je preporučila Natural wealthove ''Vitamine za kosu'',pa me samo zanima da li ga je netko od vas koristio i kakav se pokazao?tnx
eros9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 00:39   #139
dosta ljjudi je bilo mucno od njih,makar neznam zasto
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:01   #140
Meni se povraćalo od NW multivtamina, koliko vidim ovdje na forumu, dosta njih ima mučnine od njihovih tableta za kosu... neznam u čemu je stvar, moja baka godina pije njihovu Omegu i nema nikakve probleme...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.