Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2004., 11:05   #81
Ok txn
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2004., 18:45   #82
osamdesete, dok je pop još imao smisla??? tebi je culture klub smislen??? u osamdesetima je pop doživio neslućene perverzije, koje po defaultu NISU smislene.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 06:59   #83
Cool kralj trasha u dance verziji

Thompson - Ovo Mi Diže Tlak
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 12:15   #84
Quote:
PrittPen kaže:
osamdesete, dok je pop još imao smisla??? tebi je culture klub smislen??? u osamdesetima je pop doživio neslućene perverzije, koje po defaultu NISU smislene.
Pa ciljao sam više na domaće prilike, a ne na svjetsku scenu

A o fenomenima kao što su Culture club, Duran Duran, A-ha, Kaja GooGoo, Spandau Balet, Bronski Beat, (rani) Depeche Mode itd itd bi se dalo raspravaljti... A ja kao netko ko je emocionalno vezan za takve perverzije (ono - prvi ples, prve batine i te priče) i nisam baš mjerodavan
__________________
She blinded me with science!
Tufir II is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 12:25   #85
Quote:
Tufir II kaže:
Jebem te u kombinaciju smajlića...

Depeche Mode i Duran Duran su odlični. Općenito, synth-pop kao ideja je odličan.

np The Fall - Fit and Working Again
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 16:12   #86
smisao?
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 16:21   #87
Čega?

np The Fall - Impression of J. Temperance
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 17:37   #88
Pop ko i svaki drugi. Melodiozan, pomalo patetičan, pomalo sladunjav... ali za razliku od nekih drugih "popova" beskrajno zabavan i često vrlo duhovit. Ne znam baš za smisao te glazbe, ali ako te baš zanima nabavi si za početak kompilaciju od Depeche Mode-a 81-85 i probaj slušati ili si nabavi nešto od Human League. Ako ti to legne, možda ti se jednom svide i žešće "perverzije" tipa Culture Club

np Misfits - Horror business (Da se zna da nisam neki shupak koji sluša elektro pop osamdesetih )
__________________
She blinded me with science!
Tufir II is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2004., 19:47   #89
u osamdesetima je radio (meni) najbolji pop band svih vremena i (meni) skoro najbolji band uopće, smithsi, i isto tako najgori pop band svih vremena i prostora, gori i od najgoreg trasha hrvatske estrade, a to je modern talking. što bi rekli na radiju - po nešto za svakoga.
__________________
All my lies are always wishes
ljastfm
rutvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 18:15   #90
oh god ja sam slušala i depeche mode i dosta glazbe iz osamdesetih ali to meni ne predstavlja osamdesete, osamdesete su madonna, michael jackson, culture club, george michael i štajaznam. a to su mi perverzije bez ikakvog smisla
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 22:45   #91
Malo ste prekritični, meni je to zabavno.
np - combat 84:barry prudom
__________________
RIP G.G. Allin 1956-1993
tough fuckin' shit
punknroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 23:32   #92
[QUOTE]moose kaže:
[B]hm, stvarno je malo glupo pričat o cro densu u prošlom vremenu u vrijeme colonije, carme i njihovom desantu na češku islovačku. pa to je taj stil, još živ i vitalan, zlatno doba još traje!!

Kolonijina invazija na Češku i Slovačku e tu si majkemi u pravu, to su prave borbene koračnice.

Se sjeća ko Toyboya; izvjesnog Nevena Ciganovića, kako mu se zvala stvar?
Nemma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 10:56   #93
što je neven ciganović pjevao? da mi je to bili čuti, ili još bolje viditi! je li to bilo prije ili posli plastičnih operacija?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 19:35   #94
[QUOTE]Nemma kaže:
[B]
Quote:
moose kaže:
Se sjeća ko Toyboya; izvjesnog Nevena Ciganovića, kako mu se zvala stvar?
Zar je on uopće pjevao? Ne misliš valjda na Cool Boy-a, koji je bio u sličnoj maniri kao i onaj fukken Josip Bilić (maneken pretvoren u pjevača).
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 14:28   #95
Kasandra

...i ekipa

I've got the feeling je bio kultni hit.

Imala je još mega skladbi.

Dal se ko sjeća kad je došla na neki radio festival u ultra ultra kratkoj minici...brate mili kakva treba

Ima ko sliku?

I molim da posvetimo ovaj thread i ostatku ekipe iz dance revolucije u hrvata - Velina (uffff), Nikita, Viktorija Rađa , Simplicija i ostali...

Kasandra
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 14:36   #96
ovaj topic već postoji i naravno da sam ga ja otvorila. zove se cro dance trash
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 14:41   #97
Skužajte šinjora
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 14:45   #98
netko se zanimao, pa evo mu naši biseri s početka godine
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 14:48   #99
A mogu dobit link na temu?
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 16:09   #100
Ne znam jel tko od vas gledao Sanju na RTL-u kad je bila tema Severina. Bila je ta uberglupača gost i ona je uvjerljivo najgluplja žena koju sam ja ikad u životu vidio i nažalost čuo.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.