Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 23:42   #701
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Jedini "plus" vama manjima (na kojem sam vam zavidna, da se ne shvati da niš drugo ne valja kod nižih ) je što su vam svi frajeri taman visine
E da, to je dobra stvar
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:44   #702
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
E da, to je dobra stvar
Znam
Ja sam mrvu iznad 1,70 i kad napičim pete derem bez beda do 1,80, a to poprilično sreže izbor
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:46   #703
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post
Vidiš ja ne primjećujem toliko visoke. Ne da mi se dizati glavu toliko - ima ih dovoljno koji su mi u vidokrugu i u mojoj žabljoj perspektivi.
I onda mi se desi da me baš ti visoki ganjaju
I meni se je to dešavalo, da se visoki dečki zanimaju za mene više nego oni niži. A uvijek mi se činilo da ima više zgodnih frajera među onima koji su visoki, nego među onima koji su niski.
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:34   #704
niti su mi se rugali, nit sam se ja rugala
Jedino kad obujem visoku štiklu kad sam sa mm-om.. Takoto, kako sam viša od njega, kako se usuđujem
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:35   #705
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
I meni se je to dešavalo, da se visoki dečki zanimaju za mene više nego oni niži. A uvijek mi se činilo da ima više zgodnih frajera među onima koji su visoki, nego među onima koji su niski.
ima još jedan fenomen.. Primijetila sam da u teretanama puno češće borave niži muškarci nego viši i češće viđam mišiće na nižim.. Valjda zbog kompleksa više treniraju
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:53   #706
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
I meni se je to dešavalo, da se visoki dečki zanimaju za mene više nego oni niži. A uvijek mi se činilo da ima više zgodnih frajera među onima koji su visoki, nego među onima koji su niski.
E to sam i ja primijetila, uvijek imam posla s visokima, bilo da su oni prvi bacili oko ili ja, valjda postoji neki prirodni zakon po kojem se to događa


Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ima još jedan fenomen.. Primijetila sam da u teretanama puno češće borave niži muškarci nego viši i češće viđam mišiće na nižim.. Valjda zbog kompleksa više treniraju
to je nešto slično kao s nekim niskim curama koje se boje puno papati da se ne bi zaokružile i izgledale ko patkice a što se tiče mučkaraca i teretane, ja sam čula da tome nisu krivi kompleksi vezani za visinu, već za nešto drugo..
__________________
Ne mogu ja, dobri čovječe, ozdraviti, jer ja i nisam bolestan, nego sam ovakav, a od sebe se ne može ozdraviti.
liquid_ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 00:56   #707
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
ima još jedan fenomen.. Primijetila sam da u teretanama puno češće borave niži muškarci nego viši i češće viđam mišiće na nižim.. Valjda zbog kompleksa više treniraju
Nema mi ništa gore nego vidjeti prenabildanog niskog frajera. Već sam se izjasnila da volim visoke dečke, ali ko je lijep, lijep je. I sigurno neću odbit niskog tipa, ako nam je kemija odlična i ako mi se svidi. Ali, niski prenabildani frajeri su mi
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:02   #708
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Znam
Ja sam mrvu iznad 1,70 i kad napičim pete derem bez beda do 1,80, a to poprilično sreže izbor
Ja sam tebe zapamtila ko nisku. A jednu forumašicu od 160 (? i nešto?) ko visoku.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:03   #709
Quote:
liquid_ice kaže: Pogledaj post

to je nešto slično kao s nekim niskim curama koje se boje puno papati da se ne bi zaokružile i izgledale ko patkice a što se tiče mučkaraca i teretane, ja sam čula da tome nisu krivi kompleksi vezani za visinu, već za nešto drugo..
WRONG!

Ja sam niska (157) jedem sve što mi dođe pod ruku i koliko god hoću i ne primi me se apsolutno ništa
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.

Zadnje uređivanje VonTeese : 20.03.2012. at 01:11.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:12   #710
Evo još jedne u klubu malenih.. Nategnutih 161 cm, 50ak kila.. Nosiva i prenosiva
Lagat ću da nisam nikad poželjela bit viša, al svoju visiničicu ne gledam kao neki nedostatak. Prihvatila sam sebe u ovom formatu. A što ću, jebež ga
Da, glasim kao niska jer su mi dvije najbolje prijateljice manekenske građe pa kad smo negdje vani u tercetu primjeti se to.. Odskačem, jbg
Kolegice nisu toliko visoke niže (čak ima i nižih od mene ) pa kad sam s njima u društvu ne ističem se toliko
Što se tiče muških, imala sam ih u rasponu od 1,70 do 2 m (ne karikiram boli me briga kako je to izgledalo ).. Imam i sad dosta visokog dečkića
Eto tol'ko

Ako ništa, bar cice mi djeluju veće. Glasim k'o cicata, a nemam ni punu četvorku

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 20.03.2012. at 01:20.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:15   #711
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
WRONG!

Ja sam niska (157) jedem sve što mi dođe pod ruku i koliko god hoću i ne primi me se apsolutno ništa
Blago tebi. Ja imam dojam da bi se ja i od vode udebljala
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:21   #712
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Blago tebi. Ja imam dojam da bi se ja i od vode udebljala
A ja zapravo želim dobit 2 kile pa ne mogu nikako

Zato i tamanim sve i ništa...

Ne znam više što da radim
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 01:23   #713
Ja mogu i dobit i gubit lako. A svaki jebeni gram se vidi.. I kad ide gore i kad ide dolje
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 03:29   #714
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A zašto bi htjele biti njene visine?

Pa nije žena kurac pa da je pet centimetara ogromna razlika koja neš bitno mijenja na stvari.
touché.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 06:29   #715
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Blago tebi. Ja imam dojam da bi se ja i od vode udebljala
Tako je i kod mene, čim malo prestanem paziti na prehranu odmah se vidi, a nije da se ne krećem i ne bavim fizičkom aktivnošću
genetika
__________________
Ne mogu ja, dobri čovječe, ozdraviti, jer ja i nisam bolestan, nego sam ovakav, a od sebe se ne može ozdraviti.
liquid_ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 08:59   #716
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Evo još jedne u klubu malenih.. Nategnutih 161 cm, 50ak kila..

..., a nemam ni punu četvorku
Taman.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:29   #717
Dok nisam prolistala ovaj topic nije mi palo na pamet da bi se trebala bedirati zbog svojih 165 cm i smatrat se niskom, uvijek sam se osjećala prosječno visokom.
Okružena sam i nižim i višim od sebe i nisam doživjela da se nekog omalovažava zbog visine/nizine.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 584 - Nostalgija
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:17   #718
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A zašto bi htjele biti njene visine?

Pa nije žena kurac pa da je pet centimetara ogromna razlika koja neš bitno mijenja na stvari.
A i to što kažeš
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Taman.
A ono

Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Dok nisam prolistala ovaj topic nije mi palo na pamet da bi se trebala bedirati zbog svojih 165 cm i smatrat se niskom, uvijek sam se osjećala prosječno visokom.
Okružena sam i nižim i višim od sebe i nisam doživjela da se nekog omalovažava zbog visine/nizine.
Ma 165 i je zapravo prosječna visina kod žena Barem u Hrvatskoj.

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 20.03.2012. at 11:46.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:44   #719
Zbunjevita zato i kažem da me iznenadilo da se tu neke smatraju s tom centrimentažom tako niskima.
Isto tako mi cura od 175 ne djeluje toliko visokom da bi imala problema zbog toga.

Da se odmah ogradim, ne mislim da i oni viši/niži od navedenog trebaju imati problema zbog toga.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 584 - Nostalgija
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:13   #720
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Zbunjevita zato i kažem da me iznenadilo da se tu neke smatraju s tom centrimentažom tako niskima.
Isto tako mi cura od 175 ne djeluje toliko visokom da bi imala problema zbog toga.

Da se odmah ogradim, ne mislim da i oni viši/niži od navedenog trebaju imati problema zbog toga.
Ah, ženski kutak.. Vječno natjecanje među babama. Dovodi do prikrivenih uvreda, a nerijetko i do čik-fajta
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.