Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2011., 12:02   #2361
Quote:
Sarah K kaže: Pogledaj post
Itko?
imam ja ergostrar f1 200 x 160, ok je ali je meni premekan, ( imam 73 kg) i ovaj povoljno prodajem, a star je par mjeseci ili javi na private
swimer is offline  
Old 20.09.2011., 12:31   #2362
Naručili smo krevet 140x200 tako da ne bi odgovarale dimenzije. Čudno, meni je F1 čak malo pretvrd. Možda bi djetetu onda bio još tvrđi. Odustali od Flexyja jer ima PU. Svidja nam se i Perfecta Elastica a počeli smo razmišljati i o latexu jer ga suprug i ja imamo već 6 godina i jako smo zadovoljni.
Sarah K is offline  
Old 24.09.2011., 18:24   #2363
Sto mislite o hespo vitasan madracu?
bobi.bobif is offline  
Old 28.09.2011., 12:17   #2364
Dvoumim se izmedu hespo vitasan i ovog http://www.facebook.com/photo.php?fb...7390774&type=1
Madraca.
Karakteristike mozete vidjeti na www.filipovic.co.rs/srpski/philip.html
Balance plus madrac za 180x200 cijena 4000kn
Vrijedi li to sta?
Osobno sam ga isprobao i ne izgleda lose.
bobi.bobif is offline  
Old 29.09.2011., 13:46   #2365
Quote:
FreeFlyer kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

da li netko ima iskustva sa Bernarda madracima ?

Ne samo u pogledu kvalitete madraca, nego i u pogledu profesionalnosti firme u slučaju nekih prigovora/reklamacija.

gledao sam Wellness model, jako je udoban, malo tvrđi ali gore mekan, debljine 26 cm.

Eto, ako ga netko ima pa da podjeli iskustva o upotrebi.

Hvala

FF
Nitko nije kupio ili proučavao Bernarda madrace ??
__________________
Čast svakom, veresija nikom !
FreeFlyer is offline  
Old 30.09.2011., 11:24   #2366
Quote:
FreeFlyer kaže: Pogledaj post
Nitko nije kupio ili proučavao Bernarda madrace ??
Kad sam na Velesajmu isprobavala madrace, skoro u svakom salonu mi se bar nesto svidjelo...u njihovom, bas nista. Ali ako je tebi udoban, to je najbitnije...
Oni imaju i ergotest, pa zasto ne i to isprobati...
Kad sam bila tu, vidjela sam i tablu od Bernarde...tako da imo, ne bi bilo lose okrenuti par brojeva, mozda je negdje povoljnije.

Zadnje uređivanje kajpa : 30.09.2011. at 11:30.
kajpa is offline  
Old 02.10.2011., 17:03   #2367
gdje je najbolje potražit madrace,mislim da ih je sto više na jednom mjestu(da li je to solidum)trebam za sebe i suprugu i mislim da je najbolje da uzmemo svaki za sebe i naravno tako i podnice,jer je dosta velika razlika u težini.Supruga je zapela za madrac sa džepičastim oprugama,da li su ti ok madraci ili treba gledatinesto drugo i kakva bi trebala podnica za te madrace....hvala..
karlito is offline  
Old 03.10.2011., 14:45   #2368
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Kad sam na Velesajmu isprobavala madrace, skoro u svakom salonu mi se bar nesto svidjelo...u njihovom, bas nista. Ali ako je tebi udoban, to je najbitnije...
Oni imaju i ergotest, pa zasto ne i to isprobati...
Kad sam bila tu, vidjela sam i tablu od Bernarde...tako da imo, ne bi bilo lose okrenuti par brojeva, mozda je negdje povoljnije.
Ma naručili smo Wellnes, no mući me što je visok , 26 cm, i što ima dva reda opruga u onim đepičima... pa da se to jednog dana ne rasturi, inače je udoban i tvrd, a i cijena nije baš mala 3Tkn.
Lp
FF
__________________
Čast svakom, veresija nikom !
FreeFlyer is offline  
Old 03.10.2011., 19:34   #2369
danas u solidumu smo isprobali hespo i u perfecti madrace ali meni i supruzi najbolji su bili Bernarda madraci,šta mislite o njima dali je to ok kupovina...hvala
karlito is offline  
Old 03.10.2011., 20:52   #2370
Prodajem novi madrac Dunlopillo aerial luxus 220x100 cm. Kontakt na pm.
Mojle is offline  
Old 03.10.2011., 21:00   #2371
Quote:
FreeFlyer kaže: Pogledaj post
Nitko nije kupio ili proučavao Bernarda madrace ??
A čuj....ja jesam....osobno i na licu mjesta, i proizvodnju i tehnologiju....i to mjesecima....Ne bi preporučila nikako. Ono što se tamo prodaje....pa, recimo da se vlasnici dobro nasmiju kako zarađuju na naivnosti kupaca. Meni žao ljudi koji padaju na reklame... Otprilike ti je s tim madracima situacija ko da majicu Reobok prodaješ pod cijenu Reebokove.

Ne mogu tvrditi da je drugdje bolje, ali sad kad znam ovo kaj znam, Bernardine ne bi ni na poklon uzela.

Ja kupujem Hespo. Vidjela sam i njihovu proizvodnju, pa...a i jeftiniji su od Bernardinih koji pak s druge strane, vrijede da ne velim koliko manje.

E da, još nešto: za boga miloga, nikad ne kupujte Bernardine madrace na akcijama za Valentinovo, Božić....vjerujte mi, ne želite znati zašto su na sniženju.

Zadnje uređivanje Sigurna : 03.10.2011. at 21:11.
Sigurna is offline  
Old 03.10.2011., 21:50   #2372
Vidim da ovdje ima pravih znalaca, bar što se madraca tiče. almador si živ? od 30.7. nema posta od tebe. Ajd se javi, imam pitanje ili dva.
gcizma is offline  
Old 04.10.2011., 07:36   #2373
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
A čuj....ja jesam....osobno i na licu mjesta, i proizvodnju i tehnologiju....i to mjesecima....Ne bi preporučila nikako. Ono što se tamo prodaje....pa, recimo da se vlasnici dobro nasmiju kako zarađuju na naivnosti kupaca. Meni žao ljudi koji padaju na reklame... Otprilike ti je s tim madracima situacija ko da majicu Reobok prodaješ pod cijenu Reebokove.

Ne mogu tvrditi da je drugdje bolje, ali sad kad znam ovo kaj znam, Bernardine ne bi ni na poklon uzela.

Ja kupujem Hespo. Vidjela sam i njihovu proizvodnju, pa...a i jeftiniji su od Bernardinih koji pak s druge strane, vrijede da ne velim koliko manje.

E da, još nešto: za boga miloga, nikad ne kupujte Bernardine madrace na akcijama za Valentinovo, Božić....vjerujte mi, ne želite znati zašto su na sniženju.
meni su za sad bili najbolji Bernarda madraci ,nigdje nisam naisao na tako tvrd madrac kao kod njih i mislio sam ih kupit(madraci siesta i luxima)sad poslije tvog oštrog posta ne znam sta da radim,šta su stvarno toliko loši ili je totvoje neko osobno razočaranje u firmu...
karlito is offline  
Old 04.10.2011., 10:08   #2374
Quote:
karlito kaže: Pogledaj post
meni su za sad bili najbolji Bernarda madraci ,nigdje nisam naisao na tako tvrd madrac kao kod njih i mislio sam ih kupit(madraci siesta i luxima)sad poslije tvog oštrog posta ne znam sta da radim,šta su stvarno toliko loši ili je totvoje neko osobno razočaranje u firmu...
A čuj, kupi...vjerujem ti, madrac je tvrdi, nitko nije rekao da oni naizgled nisu dobri. I (i sasvim novi) Naizgled je ključna riječ. Očekuj da ćeš ga za max. tri godine mijenjati. Napišem ti na pm.
Sigurna is offline  
Old 04.10.2011., 17:36   #2375
Quote:
karlito kaže: Pogledaj post
nigdje nisam naisao na tako tvrd madrac kao kod njih i mislio sam ih kupit
Pogledaj si tu, recimo ovaj
kajpa is offline  
Old 04.10.2011., 18:10   #2376
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
.....

Ne mogu tvrditi da je drugdje bolje, ali sad kad znam ovo kaj znam, Bernardine ne bi ni na poklon uzela.

Ja kupujem Hespo. Vidjela sam i njihovu proizvodnju, pa...a i jeftiniji su od Bernardinih koji pak s druge strane, vrijede da ne velim koliko manje.

.....
to možda reklama i anti reklama? obzirom na međusobne odnose bernarda-hespo?

Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
.... Očekuj da ćeš ga za max. tri godine mijenjati. ....
imam bernardinu siestu više od 5 godina i ko nova je
za vikendicu sam kupila hespov iste klase kao bernardina siesta (logika mi bila da je isti obzirom ne međusobne odnose jel) i to mi je ispao žešći zajeb
da je para kao što nije nakon mjesec dana bi ih ritualno spalila
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 04.10.2011., 18:23   #2377
To što ja imam Hespo je ispalo slučajno, ne u svrhu reklame, ne znači da Perfecta Dreams ili neki drugi nisu dobri. Ja imam taj, pa sam napisala....u drugom postu si mogla primijetiti da nisam nijedan određeni, od određene firme preporučila.

Ja znam što znam jer mi je to bio posao, pa sam upoznala više firmi iz te branše. Nije samo stvar u kvaliteti, rade se tu i druge stvari koje se uvaljuju kupcu...Neću se opravdavati jer nemam zašto ni kome. Svatko nek kupi kaj hoće. Samo ću reći: sjećate se one priče o tome kako se staro meso, nekada već usmrđeno, vraća u proizvodnju, pa ponovo prodaje u nekom drugom proizvodu i još to naivci skupo plate? I to je istina, pa....da se ta "tehnologija" primijeniti na puno vrsta industrije. NARAVNO DA NIJE PRAVILO za sve firme, ali se radi. U nekim firmama je recikliranje pravilo.

Kažem, ne preporučam išta iz Bernarde. A da nekim slučajem negdje dođem gdje imaju taj madrac, hotel ili slično, tražila bi promjenu smještaja ili barem dezinfekciju ili slično....to sam ja. A drugi nek rade kaj hoće.

Polly, ako ne znaš o čemu pričaš, bolje nemoj. Drži se moderiranja Gastonomije. Unaprijed se ispričavam ako si stručna za područje madraca i krevetnih sustava, onda možemo debatirati, ovako mi je bezveze.

I znam da voditelj iz te firme tu figurira, pa će sad početi hvaliti madrace...a i još nekih zaposlenika ima...prepoznala sam "njihov" modus operandi.

Za slučaj da netko misli da sam neka razočarana zaposlenica ili slično - nisam, upravo suprotno, oni su mene "vrbovali", ali nisam htjela nakon što sam u sklopu kontole njohove proizvodnje vidjela što rade. Oke, bilo pred nešto godina, ali po onome što mi njihovi radnici pričaju, sad je još gore, jer se još više štedi na proizvodima.

I opet, ne mogu tvrditi da su druge firme bolje, nisam bila u svima, one u kojima sam bila su barem....ma ne, neću reći što.

Nek kupuje tko što želi. Ljudi misle ako su tako skupi mora da su dobri (i novi). Ja u Bernardi ne bi kupila madrac ni da je za 100kn, kao što sam rekla već. I ne samo zbog madraca nego i zbog stanja u toj tvrtki.

Zadnje uređivanje Sigurna : 04.10.2011. at 18:39.
Sigurna is offline  
Received Infraction
Old 04.10.2011., 21:05   #2378
bio danas na velesajmu i isprobali talijanske madrace,lineaflex i falomo i dosta su dobri,jer netko ima kakvo iskustvo sa tim madracima....hvala
karlito is offline  
Old 05.10.2011., 12:22   #2379
Quote:
karlito kaže: Pogledaj post
bio danas na velesajmu i isprobali talijanske madrace,lineaflex i falomo i dosta su dobri,jer netko ima kakvo iskustvo sa tim madracima....hvala
Nemam iskustva. Samo sam ih isprobavala.
Meni su se bili dopali Activa (lineaflex) i Ergonomico (falomo tj. lagea) ...(spavam na boku), oba salona su mi bila ok, madraci djeluju ok, cijene su solidne...ali ipak na kraju nisam kupila ni jedan od tih...ali bili su mi u top 4-5.
U Lesnini imas Hespo, Perfectu i Optimo...svi na hrpi...i mozes ih isprobavati do mile volje, nema prodavaca od same firme...pa te puste na miru da se izlezavas. (kad nesto zelis pitati...onda priskoce)
kajpa is offline  
Old 05.10.2011., 15:44   #2380
Meni se jako svidja Meblo jogi sumo madrac, sa džepicastom jezgrom i nekakvim 3D prozracivanjem...jel netko mozda probao taj?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.