Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2005., 14:47   #61
meni opet ko prosle godine pocelo po vratu iskakat.
ocu pop*****!
vise ne znam ni kaj da koristim.lice mi je cisto napokon i sad me vrat zahebava.
imam aveneov diacnal al mi je preagresivan,kao da mi spali kozu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 15:53   #62
Ja koristim Balea Soft and Clear flasterice - jeftini su i koliko se meni cini efikasni - barem ubrzuju proces nestanka.
Ja ga naljepim i na nediran prist i na onaj koji sam ubila (one bijele). ako istisnem pristic a ne naljepim taj flasteric onda se ponovno "napravi" i da znam da nije dobro stiskat ih...ehh
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2005., 01:48   #63
ja imam balein soft+clear gel.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 14:08   #64
Quote:
frulo kaže:
najbolja stvar ever za prištiće imho je sivosmeđa smrdljiva krema koju rade ljekarne zagreb. samo pitate za kremu za akne koju oni sami pripravljaju. stavlja se samo na prišt, preko noći, ili dok si doma
ima sada vise takvih krema sto oni pripravljaju, kako se ta zove, jel mozes pogledati sta pise?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 18:18   #65
balea soft+clear, ali nisam bas prezadovoljna. ulje cajevca uglavnom djeluje. moja cimerica se kune u etericno ulje limuna. to cu sljedece probat.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 19:33   #66
preporučam CLINIQUE anti-blemish solutions

imam concealing cream i još jedan u stick olovci. nikad mi ništa nije bilo tako dobro kao ovo. ni balea, ni oni oxy-nešto... posuši gamad fantastično, ako ste disciplinirane pa ne idete kopat po krateru, osušit će se tako lijepo da ćete na kraju samo komadić stare kože oguliti.
no, ne radi na foru da ga jedan dan staviš, a drugi dan nema ničega. to mi se čini da rade efekti u reklamama.
preporučam. malo su skuplji, ne sjećam se koliko jer sam ih davno kupila, prije najmanje cca 9 mjeseci, a nije da ih ne koristim
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 21:42   #67
PRISTICIMA NI TRAGA

Quote:
tough_cookie kaže:
Znam da ima dosta tema o pristicima, al mene bi zanimalo kakve lokalne tretmane koristite i koja su vam iskustva - znaci, ne sredstva za ciscenje i kremice nego samo stickovi, gelovi i sl. koji se nanose iskljucivo na pristic.

Ja sam mnoge spasila (i sebe) od pristica, akni, kratera, upala i sl.
samo jednim jedinim proizvodom: maskom za dubinsko ciscenje pora, od prirodnih glina, koju naneses na lice, drzis dok se ne osusi, operes. Ako ti se negdje locirao samo jedan prist, namazes, drzis preko noci, u jutro operes i to je to. Cijena 175 kn. Traje 4 mjeseca. Ako nisi zadovoljna, vracaju novac. Ako te zanima, slobodno mi se javi.
Libby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2005., 21:51   #68
Re: PRISTICIMA NI TRAGA

Quote:
Libby kaže:
Ja sam mnoge spasila (i sebe) od pristica, akni, kratera, upala i sl.
samo jednim jedinim proizvodom: maskom za dubinsko ciscenje pora, od prirodnih glina, koju naneses na lice, drzis dok se ne osusi, operes. Ako ti se negdje locirao samo jedan prist, namazes, drzis preko noci, u jutro operes i to je to. Cijena 175 kn. Traje 4 mjeseca. Ako nisi zadovoljna, vracaju novac. Ako te zanima, slobodno mi se javi.
a to se kupuje kataloski ili u ducanu/dmu/apoteci?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 20:34   #69
Quote:
Tigrica kaže:
ima sada vise takvih krema sto oni pripravljaju, kako se ta zove, jel mozes pogledati sta pise?
piše samo "krema za akne", ponekad i "pasta" (trebalo bit biti "protiv akni", jel, al never mind)
opiši je ovako i znat će...ne znam ima li sumpora ili cinka ili čega, al sivosmeđa, i smrdi...zaaaakon. a probala sam svašta prije
frulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 22:45   #70
Neutrogena salycilic acid, acne treatment
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2005., 23:51   #71
Re: quick-fix za vrlo lokalan i mali problem

Quote:
luca kaže:
i kremu s benzoil peroxidom (2.5, 5 ili 10%, sve su efikasne, sto manje aktivne tvari manja mogucnost iritacije).
je li to Antopar gel? Slovenci su ga proizvodili i do nazad godinu ipo se mogao kupiti u Hr! više ne može! jel' zna netko sličnu stvar koju proizvode naši Pliva ili Belupo?
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 09:10   #72
Re: Re: quick-fix za vrlo lokalan i mali problem

Quote:
Principessa kaže:
je li to Antopar gel? Slovenci su ga proizvodili i do nazad godinu ipo se mogao kupiti u Hr! više ne može! jel' zna netko sličnu stvar koju proizvode naši Pliva ili Belupo?
ne znam za Antopar i ne znam da li Pliva ili Belupo rade nesto takvo. znam da u Europi ima Klinoxid (ili tako nekako) koji radi ICN (to znam, jer inace znam tu firmu) i mislim da to moras traziti u ljekarni.
inace, u USA ima puno BP proizvoda (Neutrogena, Clean&Clear...), jeftini su i lako dostupni u svakom marketu, tako ako mozes tamo nabaviti, to je mozda najprakticnije...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 11:36   #73
Re: Re: quick-fix za vrlo lokalan i mali problem

Quote:
Principessa kaže:
je li to Antopar gel? Slovenci su ga proizvodili i do nazad godinu ipo se mogao kupiti u Hr! više ne može! jel' zna netko sličnu stvar koju proizvode naši Pliva ili Belupo?
I mojoj sestri je antopar bio super. otkrila ga je par mjeseci prije nego što ga je nestalo (rekli su joj da se više ne proizvodi).
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 13:47   #74
evo potaknuta ovom temom kupila i ja to ulje cajevca i isprobala i oke je samo sta mi isusi kozu pa se ljusti (nemogu ga nanijet iskljucivo na pristic nego uvik "zaflekam" i malo koze okolo)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 22:54   #75
dosadni prištići...

ja imam problema sa prištićima zadnjih 5 godina. bila sam kod dermatologa, čišćenje lica, razne kreme...itd malo se popravi ali to nije to
već sama sebi idem na živce ali eto moram i vas pitati jeli neko ima slična iskustva
sad sam zadnje bila kod kozmetičarke koji rade po muradu i preporučuje mi naravno njihove proizvode, strašno su skupi ali ako je neko koristio za akne a ima dobra iskustva molila bi da napiše..ili sa nekim drugim proizvodima a da su naravno pomogla

napominjem da nisu pubertetski prištići to sam davno prošla ali imala sam tada savršen ten
hvala
majleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 23:53   #76
Ja sam isto imao problema sa aknama...zapravo imam ih jos i sad...ali stanje je punooo bolje nego sto je bilo.
Necu u ovoj prici govoriti o novcima koje sam potrosio na sve tretmane,kremice...jer bi jednostavno popizdio zbog tog,ali neka hvala Bogu ide na bolje.
Ako sam toliko potrosio vremena i novaca,necu zaliti ni za tim novcima sto cu potrositi, AKO ce nesto stvarno pomoci u odrzavanju ovakvog stanja koze. Ja sam isto cuo za Muradove proizvode. Cuo sam i da su skupi,ali opet, ako pomaze naci ce se za to!
Ako ima netko nekih iskustava s tim proizvodima neka javi da znam, jer mi je vec dosta isprobavanja i kozmeticarki i kremica...
 
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 23:55   #77
ja sam cula da seks jako pomaze
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 09:24   #78
imala slican problem, srednja skola sve pet, a kasnije... ubi boze.... mpgu ti reci da kremice i ciscenja sama po sebi ne pale ukoliko nisi skuzila zbog cega ti akne dolaze sada, a ocito nisi u pubertetu.... moze biti masa razloga, hormonski poremecaji, upaljeni zub, zeludac..... bla bla..... prvo ti otkrij od cega je to, pa onda lijekovi, ciscenje i kremice...... a ukoliko nema posebnog razloga ima jedan kao cudesan lijek (uz naravno nuspojave) zove se roaccutan..... ali prije svega ti velim posavjetuj se s dermatologom da skuzite zbog cega se te akne uopce pojavljuju....
charlie202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 11:05   #79
Problem sa aknama i kožom je uglavnom iznutra, nitko ih nije nalijepio izvana nego oni izbijaju iznutra ... tako se to i rješava, iznutra ... promjena prehrambenih navika, kvalitete hrane .. i puno VODE ..

Koža se sastoji od 7 slojeva a svaki sloj od milijuna stanica kojima je potrebna kvalitetan materijal (hrana) da bi se kvalitetno obnovile .. jedan sloj se obnavlja 28 dana i čisti se iznutra prema van.
Kvalitetna hrana treba sadržavati sve mikro nutrijente da bi ta obnova bila što kvalitetnija i ako sve to uzmemo u obzir onda nije teško zaključiti kako nakon cca 5-6 mjeseci možemo imati sasvim novu kožu ... živih primjera koji potvrđuju ovu "teoriju" ima zaista jako puno a evo jednog rezultata koji je ostvaren za 180 dana. Na početku "čiščenja" sve je to izgledalo još strašnije ali se sve na kraju super sredilo.

Acne Relief

Skin Conditions

Quote:
Natch kaže:
ja sam cula da seks jako pomaze
1) Seks je dobar tretman. Naučni testovi su otkrili da kad se žene seksaju izlučuju hormon (ekstrogen) od kojega se kosa sjaji i koža postaje mekša.

2) Nježni i opuštajuci seks smanjuje mogućnost oštecenja kože i prišteva, čisti pore i čini tvoju kožu sjajnom.

spectacular is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 19:49   #80
e, da mi je znati uzrok onda bi se možda i rješio problem sa prištićima.
ali bila sam ja kod više dermatologa i kozmetičara niko ne zna odgovor oni se ograđuju da može biti ovo,ono promjena neka, eto tako nešto se dogodi u organizmu, možda neki stres (svi smo pod stresom ) ,

probat ću piti puuuno vode to barem nije skupo

a ne, možda bude više seksa da se muž šokira hehehe
baš mi je drago da suosjećate sa mnom, ima li neko možda iskustva sa onim muradom ili nekim boljim tretmanima (uz seks) naravno
majleja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.