Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2014., 02:10   #3281
Ne znam kako je sada, ali prije je bilo da nađeš novog liječnika i onda odeš k svome, a on tvoj karton šalje novoizabranome. Je li se išta po tom pitanju mijenjalo, ne znam.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 11:50   #3282
Naravno da možeš promjeniti godišnje doktora, bitno je da novoizabrani ima mjesta. Znači, oni imaju neke kvote. Odeš kod novog i kažeš da bi se prebacila, popuniš papire i oni to dalje rješavaju. Ako ne možeš naći nekoga tko bi te primio, pitaš na HZZO-u, oni znaju ko ima koliko pacijenata i tko te mora primiti.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:03   #3283
hitno!

može preporuka za dobrog psihijatra u Zg? bilo da radi u domu zdravlja, bolnicama, privatno da se kratko čeka...ime dr, radno vrijeme, gdje se nalazi i cijena(ak je privatno) jer na webu nis nema od tih info... moze i na PM! Hvala!!
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:08   #3284
Tražim liječnika, specijalista...

Molim vas ako itko zna da li doktorica Duska Glavas, kardiolog, radi negdi privatno u Splitu?

Zadnje uređivanje Melisandra : 03.09.2014. at 16:16.
Melisandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:44   #3285
Da li je itko od Vas ikad mijenjao doktoricu opce prakse?..ja zelim pod hitno,ali ne znam postupak..hvala!
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 18:00   #3286
Naravno da možeš promjeniti godišnje doktora, bitno je da novoizabrani ima mjesta. Znači, oni imaju neke kvote. Odeš kod novog i kažeš da bi se prebacila, popuniš papire i oni to dalje rješavaju. Ako ne možeš naći nekoga tko bi te primio, pitaš na HZZO-u, oni znaju ko ima koliko pacijenata i tko te mora primiti.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 09:27   #3287
hvala..sad tražim preporuku za istog u Španskom, Malešnici
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 16:31   #3288
Razumijem ja taj postupak...tražiš novog i onda odlaziš od starog..
ali meni je potreban obrnuti postupak...odlazim od starog i tražim sa kartonom novog dokotora?
zašto tako tražim?
jednostavno,...zato jer niti jedan doktor neće primiti pacijenta ako taj pacijent već ima svog doktora..
ali ako ga nemam, onda me mora primiti...
luna_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:52   #3289
Quote:
luna_30 kaže: Pogledaj post
zato jer niti jedan doktor neće primiti pacijenta ako taj pacijent već ima svog doktora..
Ovo je neko tvoje mišljenje koje nema veze s istinom, praksom niti zakonom
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:13   #3290
Da, to je samo moje mišljenje koje se temelji na iskustvu..u mom šugavom gradiću..
Čak ni pedijatricu ne možemo promijeniti jer se nitko nikome neće zamjerati...tako i ostali doktori...Ko fol, uzeli bi me..ali nije fer da od kolege ''kradu'' pacijente,,,takav odgovor sam dobila...Znam da to nema veze sa zakonom, ali tu ne mogu ništa...iako..razmišljala sam da dignem frku..ionako je naša bolnica stalno u novinama po raznim glupostima koje doktori rade
luna_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 15:08   #3291
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
može preporuka za dobrog psihijatra u Zg? bilo da radi u domu zdravlja, bolnicama, privatno da se kratko čeka...ime dr, radno vrijeme, gdje se nalazi i cijena(ak je privatno) jer na webu nis nema od tih info... moze i na PM! Hvala!!
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:25   #3292
Najbolji endokrinolozi

Ispričavam se unaprijed što sam otvorila temu ako je možda bila otvorena ali jednostavno nemam više vremena za čekanje i listanje jer kol'ko god tražim sve manje pronalazim :S ....

Imam dijabetes tip I vec dugih 15 godina(imam 18 god) i kontroliram ga na pedijatriji u Vinogradskoj bolnici. Jasno mogu reći da mi se ne sviđa ni rad samih med.sestara(čast izuzecima), a bome ni rad same doktorice Stipančić, koja je toliko cijenjena samo od strane nekih pacijenata koje i ona sama simpatizira. Ni jednom me nije oduševila, ni jednom mi nije dala snage, neku dobru riječ potpore. Ona možda je znanstvenik i doktor ali ona ne zna raditi s pacijentima. Moj hbA1C je uvijek do 6,70%, u zadnjih par godina 6,00%, a ona kritizira moj rad s dijabetesom, ponekad imam filing da bi bila najsretnija da imam preko 15. To je moje mišljenje i moje iskustvo u ovih 15 godina i da mi itko kaže suprotno neću ga mijenjati. No vratimo se mi na moj zahtjev za pomoć. Željela bi promijeniti dijabeteloga u nekoj drugoj bolnici, možete mi preporučiti kojeg dijabetologa (a da ste jako zadovoljni njime) iz KBC Rebro, osim dr. Dumića, ako on još radi na Rebru ili Vvrhovcu, (nekako više simpatiziram Rebro) i da li bi još mogla "proći" pod pedijatriju?
zarfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 20:55   #3293
meni bi trebala informacija (broj) doktora ili sestre koji dolaze u kućnu posjetu promijeniti trajni urinarni kateter muškarcu jer mi se više neda čovjeka maltretirati i stalno voziti sanitetom (nepokretna osoba) do bolnice.
Zahvaljujem.
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:27   #3294
molim preporuku za dobrog privatnog endokrinologa na području zagreba.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 09:24   #3295
Quote:
Gimme more kaže: Pogledaj post
Probaj ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=119916&page=151
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:09   #3296
Trebam preporuku za dobrog dermatologa u Zadru, svejedno je li privatnik ili radi u bolnici. Imam problem sa aknama.
marina52410a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:10   #3297
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
molim preporuku za dobrog privatnog endokrinologa na području zagreba.
Dr Žmire sa V.Vrhovca (u mirovini), radi privatno u Poliklinici CO-a.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 08:26   #3298
Molim preporuku (na temelju osobnog iskustva) za dobrog privatnog kardiologa u Zg.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:33   #3299
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
molim preporuku za dobrog privatnog endokrinologa na području zagreba.
ne mogu ti preporučiti privatnog, ali moja je preporuka doktorica Samardžija na KBC rebro, ona me prati nakon moždanog udara, i vrlo savjesna je u svom poslu
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 14:57   #3300
okulist u zagrebu? hitno mi je jer me užasno boli glava od čitanja, a nedavno se doselila u zg i tražim negdje gdje ću najbrže doći na red. Inače, maturantica sam i imam jako puno obveza koje je gotovo nemoguće izvršavati ako ti slova doslovno plešu po papiru.
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.