Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 13:46   #281
dobro si rekla ovo za Ramazana On je zapravo jako dobar, a zna se da je taaanka granica između velike dobrote i gluposti, a to se tocno vidi kod njega.

Bas si nekaj mislim ovaj Hafiz mi je dosta puta iz nekog razloga ici na zivce, mozda zbog svog nacina komunikacije onako ko neki pederko al zapravo on je bio skroz okej, nije bio mutan lik koji je cekao di ce kome napakostit, ajd ono sta je uzeo Gulizar zlato, al to koliko se ja sjecam joj je htio vratiti ali ga je ona opet poslala u rodno mjesto onako na finjaka, pa bio bi lud da joj ide radit uslugu nakon vec dva puta sta ga je ismijala...
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 14:59   #282
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
dobro si rekla ovo za Ramazana On je zapravo jako dobar, a zna se da je taaanka granica između velike dobrote i gluposti, a to se tocno vidi kod njega.

Bas si nekaj mislim ovaj Hafiz mi je dosta puta iz nekog razloga ici na zivce, mozda zbog svog nacina komunikacije onako ko neki pederko al zapravo on je bio skroz okej, nije bio mutan lik koji je cekao di ce kome napakostit, ajd ono sta je uzeo Gulizar zlato, al to koliko se ja sjecam joj je htio vratiti ali ga je ona opet poslala u rodno mjesto onako na finjaka, pa bio bi lud da joj ide radit uslugu nakon vec dva puta sta ga je ismijala...
hafiz je i meni pilio živce na početku, najviše me smetala ona njegova" haljina". ništa nije radio, a onda se pokazao kao čovjek od ideja - kako zeznuti bližnjega svoga- ono drvo sa hranom - ljudi vjeruju čak se i ja sjećam da je gulizar htio vratiti zlato, ali je ona bila bezobrazna. stvarno je bio pozitivan lik. poslije sam mu se smijala, tamo kod pakize i ramazana kao kućni ljubimac kad nitko ne gleda-zdrav, kad netko gleda- jauče.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.