Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 08:59   #2161
Neke se moraju izležavati. Ja sam najviše kg dobila upravo u prvom tromjesečju kad sam bila na strogom mirovanju.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:38   #2162
Quote:
Dragana30 kaže: Pogledaj post
Jel smijes ribu jesti npr pastrve ili srdele s malsinovim uljem to je puno zdravih kaloria?
mislis da su ribe kaloricne? meni to ko predjelo dode. smijem ih jesti, samo tunu i te koje bi mogle imati zivu te ne.
inace jedem brancine i orade, ali nisu mi bas, i mozda jednom u 2 tjedna, ali velim to mi lagano dode.... ono, daj sad jos jednu sniclu za desert.
ja sam inace ljubitelj odojka, to je meni meso, ali sad ne smijem
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:44   #2163
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Neke se moraju izležavati. Ja sam najviše kg dobila upravo u prvom tromjesečju kad sam bila na strogom mirovanju.
ja sam na najstrozem mirovanju od 2.4. ne samo da se nisam udebljala nego sam jos uvijek u minusu 5 kg. i nisam povracala, a mucnine sve skupa tjedan dana.

jeb.... nisam si nikad mislila da cu se muciti udebljati

jucer sam za rucak umjesto pola tanjura, koliko obicno pojedem, nekog safta sa puretinom i tjesteninom, pojela pun tanjur. malo mi je bilo ono, mucnina, jedva sam gutala ali sam se prisilila



no cure, smijem jeti orahe i bademe?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:09   #2164
Ne znam za orasaste plodove ali svakako plava riba je kaloricna i zasiti npr. Srdela, pastrva i slicno.
Dragana30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 11:29   #2165
orašasti plodovi se smiju jesti.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 17:52   #2166
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
orašasti plodovi se smiju jesti.
i one koje imaju gestaijski dijabetes? za to u biti pitam, znam da se inace smiju
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 22:55   #2167
26tt - za sad samo 3 kg i izgledam izmučenije nego prije trudnoće
rossana92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 08:22   #2168
28+0 6,5kg
Chelonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:15   #2169
40 tjedan - oko 10 kg
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:02   #2170
Danas 29+1, važem se kod frendice, na običnoj 53kg, a na digitalnoj 54.2. Jel normalno da to tako odstupa ili? Inače, počela sam sa 46. Znači sad sam na nekih +7,8.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:46   #2171
0merta, neko malo odstupanje može biti, ali ne 1,2kg. Najbolje da koristiš istu vagu
Btw, ja što se vaga tiče više vjerujem onim digitalnim
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:52   #2172
punih 26 tjedana, krenila sam sa 45 kg, sad imam 49, znači +4.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:24   #2173
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
0merta, neko malo odstupanje može biti, ali ne 1,2kg. Najbolje da koristiš istu vagu
Btw, ja što se vaga tiče više vjerujem onim digitalnim
Moze bit odstupanja po kilu, kilu i pol, to je normalno. Ujutro imamo najmanje kila, na prazan zeludac, nakon wc-a (pogotovo ako se obavi i br.2 ). Tokom dana se nakuplja tekucina, hrana u crijevima i zelucu, a pred vecer se opusta kicma i misici opcenito i mozemo imati i do dvije kile vise. Takodjer i mjeseceve mjene jako znaju utjecati na tezinu (nakupljanje vode)....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:27   #2174
istina, ali treba se i vagati uvijek na istoj. ja imam dvije digitalne. u isto vrijeme jedna pokazuje 2 kg vise od druge i tako uvijek (valjda je tako namjestena)
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:58   #2175
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
istina, ali treba se i vagati uvijek na istoj. ja imam dvije digitalne. u isto vrijeme jedna pokazuje 2 kg vise od druge i tako uvijek (valjda je tako namjestena)
Da, da, te digitalne su osjetljive ko drekec...i trebaju kao uvijek bit na istom mjestu. Ma najbolje se ne vagat, ja kad stanem na svoju samo se sokiram.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:39   #2176
Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
33+6 i 14 kg u plusu.
Nisam bas prezadovoljna.
zašto nisi zadovoljna? misliš li i ti da je to puno?

ja sam sad u 33tt i imam +14kg

ne znam kako ti, ali ja sam dobila samo trbuh i nešto sitno u bokovima, nitko mi ne vjeruje kad kažem koliko sam zapravo puno kila dobila, ali eto valjda se dobro rasporedilo
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:57   #2177
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
...Ma najbolje se ne vagat, ja kad stanem na svoju samo se sokiram.....
I meni ponekad takva misao prođe kroz glavu Evo ja jučer i danas 92kg ma otkud se odjednom za tjedan dana nakupilo kg i pol:confused a nadala sam se da ću tu kilažu imati na sljedećm pregledu koji je 10.10.
Čokoladu nisam jela više ni sama ne znam koliko dugo (mjesec, dva, tri?) i danas iz revolta prema tim kg koji nastaju iz ne znam čega odlučila samljeti jednu malu Milku sa slanim kukuruznim pahuljicama (prefino nešto, danas prvi put probala), a propustiti sve zdravo što inače jedem. Rezultat na vagi budem vidjela sutra-preksutra Tko zna, možda je ponekad, barem tu i tamo, bolje da jedem slatkiše. Inače šećer (OGTT) nakon dva sata bio je 3,4 pa je mm rekao da sam uništavač šećera.
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 12:26   #2178
15+4tt jos uvijek sam na +5kg!varira kilaza 1kg +/- ali ako samo pazim da veceram ranije i nakon toga setnjice i bez zalogajcica navecer osim tu i tamo voca ili case mlijka gratis ako nemogu izdrzati,stoje kg!
__________________
Mogla sam ja, birati da sam htjela...mogla sam,ali nisam...
ana2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 12:35   #2179
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Inače šećer (OGTT) nakon dva sata bio je 3,4 pa je mm rekao da sam uništavač šećera.


Slicnu stvar je meni moj rekao, da se na mene ne odnose te vrijednosti i da sam ustvari trebala popiti peterostruku dozu secera, jer ovo kaj sam popila nisam ni osjetila.

Ja sam na 93kg trenutacno (27tt), dobila sam 12 kila do sad, vidim malo po bokovima i guzi, ali nista strasno. Nemam pojma gdje su se te kile strpale, dosta sam visoka (180), pa se to nekak rasporedi dobro. Zdrava sam, ne zamaram se s kilama. Kak su dosle, tak ce i otic. Jedva cekam da sjednem na bicikl
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:22   #2180
Evo da se ja pohvalim sa svojim kilicama. Ostala trudna sa 69 kg (172cm), otišla u rađaonu sa 75 kg, znači +6, došla iz rodilišta doma sa 67 kg, danas (18 dana poslije poroda) 64 kg trbuha uopće nema (majka priroda ) . Ljudi koji me dugo nisu vidjeli, pogotovo koji nisu ni znali da sam uopće bila trudna ne vjeruju mi da je to moje kad me sretnu negdje s kolicima
__________________
Big bro
Litle bro
bigwish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.