Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 10:52   #101
Thumbs up

Mi iščekujemo bebili, ako bude dečko biti će Pavle , a cura Nora ili Mia, još se dvoumimo :-).
Mima88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:37   #102
molim vas da se prestanete vrijedjati i baviti sugovornikom.
Takodjer, postoje razliciti nacini kojima mozete forumskom svijetu dati do znaja da vam se neko ime svidja ili ne svidja, sto znaci za vas, za vasu obitelj, za vasu drzavu..... Ukoliko niste u stanju civilizirano raspravljati, molim vas da temu zaobidjete.
brisano je dosta offa i trolanja, ne bih htjela niti kartonirati niti temu zatvarati, posebno radi buducih roditelja koji traze inspiraciju za ime svom djetetu, pa vas molim da ozbiljno shvatite upozorenje.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:32   #103
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
a Inja?
Baš super.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 05:52   #104
Nasa curka ce bit Lena.
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 09:31   #105
Ja bi jednu curicu....al i ako bude jednog dna ..jel :P nemam baš ono onak ime koje me obara s nogu jer sam si uvijek nekak zamišljala da za curke mora biti spešl..što god to tad u moj glavi značilo
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 17:32   #106
Meni su favoriti sljedeći: Maša, Stela, VIktor, NIko. Nisam od ovih neobičnih i novokomponiranih imena. :-)
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:19   #107
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Meni su favoriti sljedeći: Maša, Stela, VIktor, NIko. Nisam od ovih neobičnih i novokomponiranih imena. :-)
predivna imena , meni je žao što nisam sinu dala ime viktor (pobjednik), hubby nije bil za, nažalost
stela (zvijezda) je spešl ime
lefemme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:24   #108
Pozdrav svima!
Ja imam kćer i sina , sad čekam treće dijete.....

Kćer se zove Marija Matea,
sin Markus Leon

Za treće nikako da odlućim.......
Sviđa se trenutno :Sebastian, Darijo, Valdemar, Mateo, Matko, Marin, Ernest, Uršula, Karolina, Konstancija, Margareta, Marinela....
Pošto i prvo i drugo imaju po 2 imena, sad moram i za treće napraviti isto kombinaciju od dva imena..... a stvarno ne znam više..... naprimer Darijo Mateo za sina ili Darija Karolina za kćer.....
tatjanari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:01   #109
Meni su Mateo i Matea preslična imena. Ali Marin Valdemar i Matko Sebastian su baš super. Sviđa mi se Margareta i Karolina (i Marinela, ali ne kao ova dva). Mislim da je dobro ako puno ime nije predugo, npr. Jana Margareta ili Dora Karolina.

Meni se baš sviđaju dva imena, podržavam.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:41   #110
meni se ne svidaju ta dupla imena. i zovete ih stalno s oba imena?
jedino mi se svida ana-lena jer nije preugacko
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:21   #111
Quote:
lefemme kaže: Pogledaj post
predivna imena , meni je žao što nisam sinu dala ime viktor (pobjednik), hubby nije bil za, nažalost
stela (zvijezda) je spešl ime
Hvala, meni se isto jako sviđaju zbog njihovih značenja Možda hubby bude za sa sljedećom bebicom
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 21:54   #112
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Hvala, meni se isto jako sviđaju zbog njihovih značenja Možda hubby bude za sa sljedećom bebicom
Volim ta imena koja imaju značenje, a da ne vuku na neke svece.
Hvala na lijepoj želji i ja se nadam da bude imao više sluha kod iduće bebe, radimo intenzivno na tome.
lefemme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:37   #113
Quote:
tatjanari kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja imam kćer i sina , sad čekam treće dijete.....

Kćer se zove Marija Matea,
sin Markus Leon

Za treće nikako da odlućim.......
Sviđa se trenutno :Sebastian, Darijo, Valdemar, Mateo, Matko, Marin, Ernest, Uršula, Karolina, Konstancija, Margareta, Marinela....
Pošto i prvo i drugo imaju po 2 imena, sad moram i za treće napraviti isto kombinaciju od dva imena..... a stvarno ne znam više..... naprimer Darijo Mateo za sina ili Darija Karolina za kćer.....
Zadnje koje Sam cula a DA su od dva a totalno me odusevilo......Deni David ( a I prezime I'm super ide uz to ) I za cure Kim Katrin ...I znam jednog Morgana ..mocno ime...Ali naravno I prezime nekada mora biti presudno da odgovara ......
Moja ce biti Korina .....imali smo jos I Bianka i Sofija.......sva tri se svidala I meni I MM.....a onda prva curka odabrala ime za seku.......meni je Julija bila favorit Ali MM ni cuti.....neznam zasto.
Eva Ameli , Lena Mariela......ovo sa dva imena je bas fenomenalno.......
__________________
Sreca do neba i nazad. . . Dvije princeze su sada sa nama. . . Ljubimo se, mazimo i volimo. . .
majamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:13   #114
Od kolege mala se zove ira uršula i bas mi je to super ime.. Al ne za moje dijete.. I jbg..

Mi sad pregovaramo oko andreja.. Al sumnjam da bude ista od tog..
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 17:23   #115
Quote:
tatjanari kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ja imam kćer i sina , sad čekam treće dijete.....

Kćer se zove Marija Matea,
sin Markus Leon

Za treće nikako da odlućim.......
Sviđa se trenutno :Sebastian, Darijo, Valdemar, Mateo, Matko, Marin, Ernest, Uršula, Karolina, Konstancija, Margareta, Marinela....
Pošto i prvo i drugo imaju po 2 imena, sad moram i za treće napraviti isto kombinaciju od dva imena..... a stvarno ne znam više..... naprimer Darijo Mateo za sina ili Darija Karolina za kćer.....
Ja ne volim dupla imena, meni imena moraju biti kratka i vidim da imamo totalno različit ukus što se imena tiče, ali samo sam htjela reći da meni Dario zvuči ljepše nego Darijo. Pogotovo u toj kombinaciji Dario Mateo.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 17:30   #116
Quote:
narda123 kaže: Pogledaj post
Od kolege mala se zove ira uršula i bas mi je to super ime.. Al ne za moje dijete.. I jbg..

Mi sad pregovaramo oko andreja.. Al sumnjam da bude ista od tog..
andrej
bas mi se svida
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 21:11   #117
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
meni se ne svidaju ta dupla imena. i zovete ih stalno s oba imena?
jedino mi se svida ana-lena jer nije preugacko
Quote:
majamala kaže: Pogledaj post
Zadnje koje Sam cula a DA su od dva a totalno me odusevilo......Deni David ( a I prezime I'm super ide uz to ) I za cure Kim Katrin ...I znam jednog Morgana ..mocno ime...Ali naravno I prezime nekada mora biti presudno da odgovara ......
Moja ce biti Korina .....imali smo jos I Bianka i Sofija.......sva tri se svidala I meni I MM.....a onda prva curka odabrala ime za seku.......meni je Julija bila favorit Ali MM ni cuti.....neznam zasto.
Eva Ameli , Lena Mariela......ovo sa dva imena je bas fenomenalno.......
Naša curica će se zvati Eva Amelie ja ju već sad zovem Lili, a tata će ju zvati Eva, ne vidim u čemu je problem
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 09:47   #118
Quote:
lenchy2403 kaže: Pogledaj post
Naša curica će se zvati Eva Amelie ja ju već sad zovem Lili, a tata će ju zvati Eva, ne vidim u čemu je problem
nije problem samo pitam da li ih stalno zovete sa oba imena? malo mi to nespretno zvuci onda
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:12   #119
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
nije problem samo pitam da li ih stalno zovete sa oba imena? malo mi to nespretno zvuci onda
Da li roditelji i prijatelji svih zovu po imenu i prezimenu? Drugo ime nije ništa drugačije od prezimena, ako poznaješ Luciju Bilić zvat češ je Lucija, ako poznaješ Luciju Margaretu Bilić zvat češ je Lucija, ne?

Osim toga, kako zoveš ljude (žene) s dva prezimena?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:23   #120
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Da li roditelji i prijatelji svih zovu po imenu i prezimenu? Drugo ime nije ništa drugačije od prezimena, ako poznaješ Luciju Bilić zvat češ je Lucija, ako poznaješ Luciju Margaretu Bilić zvat češ je Lucija, ne?

Osim toga, kako zoveš ljude (žene) s dva prezimena?
gospodo xy. jednom me jedna tak oprala jer da s ona ne preziva samo x nego da je njezino puno prezime xy. pa se toga drzim

poznam jednu ana mariju i svi je zovu ana marija, nitko samo ana ili samo marija. i poznm ana lenu i svi je zovu ana lena, nitko samo ana.
pa pretpstavljam da bi se ona koja se zove lucija margareta trbala zvati lucija margareta, a ne samo lucija. tako sam si ja to nekako protumacila jer ne poznam bas ljude koji imaju dupla imena.

vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.