Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 19:40   #1141
lola, dobit ces i na tom pregledu slike i dvd, ne placa se posebno
I ja sam isla kod dr.Latin
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:36   #1142
Hello ...zanima me poliklinika Rosso u Osijeku, vidjela sam da i oni rade 3D i 4D ultrazvuk i preglede i sve, pa me zanima kolika je cijena i kako to ide kod njih, jel se moraš naručit ili kako?! Hvala
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 00:32   #1143
Ja sam išla s mužem na4D uzv u Sunce početkom 7.mjeseca. Koštalo je 550 kuna ali se isplatilo svake lipe. Usluga je bila vrhunska,doktorica Maja preljubazna osoba,pregled je trajao cca sat vremena. Detaljno su pregledali bebicu i sve nam je doktorica objašnjavala cijelo vrijeme,pokazivala sto je sto i tako. Nasreću mala se super okrenula tako da smo vidjeli lice,nikad nisam bila sretnija nego po prvi put vidjela njeno lice bila je prekrasna,mom se isto rastopio. Dobili smo 6 sličica i par filmića na DVD-u kako guta vodu,žvače rukicu i tako
NeraLilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:08   #1144
U Osijeku? Nisam znala da i tamo imaju to isto...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:00   #1145
Cure treba mi vaša pomoć!
Naime mislila sam otić na 4D ultrazvuk kod doktorice Dunje Benčić u Poreču,ali već danima mi se nitko ne javlja na broj koje je objavljen na internetu,a to je 052 451 005.Da li netko možda od vas zna,tko je iz Istre ili su bili kod nje sad pred malo vremena, da li su možda promijenili broj ili ja ne pogodim pravo radno vrijeme(na netu ne mogu nać ni radno vrijeme ordinacije).Zvala sam i ujutro i popodne,ali odgovora nema
Unaprijed se puuunno zahvaljujem!
__________________
It can't rain all the time...
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:27   #1146
Quote:
IceQueen kaže: Pogledaj post
Cure treba mi vaša pomoć!
Naime mislila sam otić na 4D ultrazvuk kod doktorice Dunje Benčić u Poreču,ali već danima mi se nitko ne javlja na broj koje je objavljen na internetu,a to je 052 451 005.Da li netko možda od vas zna,tko je iz Istre ili su bili kod nje sad pred malo vremena, da li su možda promijenili broj ili ja ne pogodim pravo radno vrijeme(na netu ne mogu nać ni radno vrijeme ordinacije).Zvala sam i ujutro i popodne,ali odgovora nema
Unaprijed se puuunno zahvaljujem!
Ovo je jedini broj koji i ja imam u dokumentima iz prve trudnoće, ovaj put ne znam da li ću ići. Pokušavaj još, možda su na godišnjem
Znate li da li negdje drugdje u Istri ima 4d ili barem 3d uzv i možda cijena? Znam još za Ars Medicu da ima 3d.
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 20:26   #1147
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Ovo je jedini broj koji i ja imam u dokumentima iz prve trudnoće, ovaj put ne znam da li ću ići. Pokušavaj još, možda su na godišnjem
Znate li da li negdje drugdje u Istri ima 4d ili barem 3d uzv i možda cijena? Znam još za Ars Medicu da ima 3d.
Ne znam,možda su zbilja na godišnjem jer koliko god guglala samo taj broj mi izbacuje na svakoj mogućoj stranici.A pokušavat ću i dalje,nema mi druge.
Šta se tiče drugih 4D UZV-a u Istri nemam pojma di ih ima još,tako da bi i meni ta informacija dobro došla.
__________________
It can't rain all the time...
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 11:10   #1148
Evo cure iz Istre još nekih brojeva ginekologa s 4D uzv za Rovinj i Poreč.
http://www.eistra.info/katalog/4d-ul...6_354_715_1682
A mislim da vam nema druge, nego zivkati okolo i pitati cijene ili preporuke za ginekologe s takvim uzv
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 12:57   #1149
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Evo cure iz Istre još nekih brojeva ginekologa s 4D uzv za Rovinj i Poreč.
http://www.eistra.info/katalog/4d-ul...6_354_715_1682
A mislim da vam nema druge, nego zivkati okolo i pitati cijene ili preporuke za ginekologe s takvim uzv
Hvala ti puno za link
Eto taman sam htjela i ja napisat da sam se malo raspitala i da sam dobila preporuke za doktoricu Linu Stefančić iz Poreča.Kažu da je ženska super,ali eto cijenik ne znam.Treba počet zivkat da,nema nam druge.
__________________
It can't rain all the time...
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 19:09   #1150
Hvala na linku!
Icequeenako dobiješ cijene i detalje, molim te, javi jer ja još neću zvati prerano mi je.
Hvala!
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 14:39   #1151
i ja bi voljela znati cijene ali i meni je jos rano. a sada kad sam bila u bolnici za nn da mjere bebi dr. bečić je stavio uzv ali nije bio crno bijeli nego onako žuto-naranđasti i mogla sam vidjeti bebu kako izgleda. sad ne znam da li je to mozda 3D ili?
Flover is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 20:50   #1152
Flover,i ja sam bila u bolnici na pregledu ali su imali klasičan 2D, crno-bijeli. Sutra imam ponovo kontrolu pa ću pitati da li možda imaju i 3D, valjda neću zaboraviti
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 10:43   #1153
Thumbs up

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Hello ...zanima me poliklinika Rosso u Osijeku, vidjela sam da i oni rade 3D i 4D ultrazvuk i preglede i sve, pa me zanima kolika je cijena i kako to ide kod njih, jel se moraš naručit ili kako?! Hvala
Hej, ja sam išla na 3D , platila sam 500kn (uračunat pregled , 2D i 3D). Doktor je odličan, vrhunska tehnologija, išla sam u 8tj trudnoće i već je puno toga vidio na tako malom plodu. 4D HD sa DVD i slikama u izradi košta 800kn ( smatram nepotrebnim taj dvd, ali ok ) , 4D slabiji je 600kn.

Jesu skuplji, ali isplati se.

Moraš se naručiti najranije tjedan dana prije.
Mima88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:53   #1154
Cure iz Istre!
Dakle situacija je ovakva.
Dr.Dunja Benčić,ja ne znam ona ko da je u zemlju propala,ne mogu je dobit na telefon nikako tako da ne znam koja je cijena kod nje.Frendica mi je bila kod nje i kaže da je platila nekih 580-600 kn, da se ne sjeća točno,ali to je bilo pred 2 godine tako da je moguće i vrlo vjerojatno da su se cijene izmijenile.

Kod dr.Line Stefančić je 4D uzv 500 kn.Kod nje sam se naručila i zasad mogu reći samo da ima jako ljubaznu sestru koja sve lijepo objasni kako,šta i kada.Za 2 tjedna idem pa vam javim cjelokupni dojam.

Ova Gynnova je u Rovinju,a cjenik je na internetu tako da evo vam link: http://www.mojkvart.hr/Rovinj/Gineko...-usluga-S17004
Cijena je također 500 kn.

Dalje nisam nikog zvala.Evo nadam se da sam vam barem malo pomogla.
__________________
It can't rain all the time...
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:39   #1155
IceQueen, hvala na info.

Flover, nisam pitala ništa za 3d u bolnici jer nisam imala prilike budući da mi nisu ni radili uzv. Bilo mi je bezveze samo tako pitati.
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:02   #1156
IceQueen tnx na info, sigurno cemo kasnije zvati a Gioia ja kad sam bila prije 1,5 god isto to nisam vidjela jer mi je moja gin radila taj nuhalni nabor a sada me je poslala u bolnicu ne znam zasto
Flover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:55   #1157
Flover, kod koje si gin? Baš čudno što te tamo poslala za to. Inače šalju samo na uzv sa nekih 20 i 28 tjedana.
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:26   #1158
ja sam kod Cukerić na verudi, ma poslala me u bolnicu jer se nn radi kada si trudna 12 tjedana a ja sam bila onda 10 kada me pregledala pa me kao poslala u bolnicu, a ne znam zasto me ona nije narucila, valjda ima guzvu jer u prvoj trudnoci ona mi je sve to radila
Flover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:59   #1159
I ja sam kod nje, imam pregled sljedeći tjedan i neću još biti punih 12 tjedana, falit će mi samo par dana, ali očekujem da će mjeriti nn.
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 12:33   #1160
Pozdrav cure.
Prije 2 tjedna, između 24. i 25. tjedna trudnoće sam prvi put bila na 3d/4d ultrazvuku.
Nažalost, ništa se nije vidjelo. Dvije su doktorice probale i obje su rekle da je beba glavom naslonjena na stijenku i da ne mogu dobiti nikakav presjek.
Pokazale su mi što se vidi, al to je bilo nešto nedefinirano.
Također su rekle da je u ovoj fazi premalo plodne vode i pa da se zbog toga dijete ne kupa nego je naslonjeno.
Ja sam pomislila da imam premalo plodne vode, no one su rekle da je sve u redu s količinom nego je eto dijete tako položeno (noge su mu lijevo, glava desno i gleda u moju kičmu, guzicu).

Kada sljedeći put napraviti taj ultrazvuk, a da budem sigurna da ću dobiti pravi prikaz?

Zadnje uređivanje hooly : 20.09.2014. at 12:47.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.