Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2014., 00:36   #5401
Quote:
ConnieBottom kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam krenulan od utorka i radim pauzu za vikend, tj svakih pet dana, danas sam se vagala i imam 2,7kg manje!
Citala sam neke prijasnje postove i malo se zbedirala jer sam citala da se treba drzati dijetu 15 dana u komadu i da sve ostalo nece bit ucinkovito. Drzala sam se svega u principu, samo eto ne radim sve u komadu..
Nadam se napretku jos!




Sent from my iPhone using Tapatalk
Pozdrav. I ja sam krenula od utorka, vikendom ću pauzirati. Za sada se bez problema držim svega propisanog, osim kapi mlijeka u kavi.
Obzirom da imam dosta za skinuti, nekako sam odlučila da mi je ovo bolji način nego 15/15. Ukoliko se ne budem dobro fizički osjećala, uvijek mogu napraviti dužu pauzu, ali za sada ide ovako.
Na vagu ću stati tek u ponedjeljak, čak razmišljam da kako sam krenula od utorka, dijetu protegnem i na subotu - pa u prvom krugu da pauziram samo jedan dan.
Uglavnom, sretno svima!
__________________
One word frees us of all the weight and pain of life: that word is love.
Hestia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 08:07   #5402
Meni je danas drugi dan
Ne ocekujem bas puno jer sam vec bila na ovoj dijeti i skinula 2 kg
neo1405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:17   #5403
Pozdrav svima!

Evo ukratko, nakon trudnoće sam skinula 5 kila Montignac ishranom, no sada već ima pol godine da zadnjih 5 kila nikako ne ide dolje. Imam 168cm i 65kila, pa sam se odlučila probati ovu dijetu, jer želim vratit svoje stare kile (58kg) naročito do 9mj. kada su mi krstitke. Držat ću se koliko mogu dijete i vježbat 30days shred, pa ću vidjet hoće li se išta pomaknut s mrtve točke.

Imam 2 pitanja za vas koji ste već duže na toj dijeti;
Ne pijem inače kavu i čajeve, pa jel bi bio problem ako bi umjesto toga pila čašu limunade? I koji jogurt kupujete onaj obični, light ili neki treći?
Hvala i sretno svima
suzzys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:59   #5404
U 2 tjedna 5 kg manje. I to bez ikakvog vješbanja. Ja super zadovoljna s obzirom na ogroman broj viška kila koji imam i na svoje godine. Još tjedan dana, pa ću onda morati preći na nešto drugo.
Wally is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 10:19   #5405
Meni je ovo prva dijeta u životu a imam 34g., zaista nakon druge trudnoće u kojoj sam dob samo 6 kg. poslije poroda nije mi ništa ostalo nego sam i 3 kg skinula ali onaj čarobni životni krug me zavrtio tako da sam (zbog preseljanja u drugu zemlju) i stresa u 2,5 mj natukla 6 kg, ni sama ne znam kako.....mislim znam , jedino vrijeme za obrok mi je bio kad svi zaspu navečer i ja sve sredim....onda sjednem za stol i onako premorena od svega i gladna ko vuk jedem sve živo iz friđa.

Danas mi je 5 dan, nisam gladna ali se osjećam jako slaba,nekako mi se više spava i više mi treba sna.
Sad sam se izvagala i vaga ne pokazuje baš previše 1 kg manje što bi značila na 1,60 sad imam 58 kg.
Cilj mi je doći do 52/54 kg kroz vrijeme dijete.
Ne pijem kavu ni čajeve inače tako da za to popijem cjeđeni limun ili grejp jer je kod mene prava žega i vrućina, a ogurt kupim onaj s manje masnoće.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 12:35   #5406
Bila sam na ovoj dijeti prije mjesec i pol i u 20 dana sam skinula 8 kila ali sa vjezbanjem. Pozitivna stvar je sto mi se nijedna kila nije vratila nazad a jedem sad stvarno sve i svasta. U svakom slucaju dijeta je super
harlei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 18:21   #5407
sutra pocinjem opet sa dijetom,jednom sam izgubila 4 kg.Sad cemo vidjet
Deni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:35   #5408
ej cure, ja sam negdje oko ožujka ili travnja držala ovu dijetu s tim da sam izdržala jedva deset dana,ali ne zbog gladi nego zbog hrpe ručkova koje nisam mogla odgoditi i slično. negdje uskoro krećem ispočetka, u tjedan dana sam skinula 5 kg i to sam već od prvog dana počela skidati kile uz naravno fizičku aktivnost,tako da cure,držim fige za sve nas
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:42   #5409
Meni ovo izgleda dosta slično kao 9 kg dijeta. Bila sam na njoj i gubila od 1/2 do 1 kg dnevno, ali energija.. Počela sam sve duže spavati, a kad bi se probudila samo bi ležala na kauču. Što god bi morala raditi bilo mi je iznimno teško, a tlak je počeo ići strmo prema dole. Doduše, uvijek imam kapi pri ruci (za tlak), al onda me okolina počela kritizirati, jer zapravo nemam problema s kilama, ali volim super-skiny. Nakon 7-8 dana dijete dragi je poludio i donio mi kruh i mesni doručak i zapovjedio mi da jedem
Tih zadnjih 2-3 kile puno je teže skinuti jer se metabolizam uspori strašno i čuva svaku kaloriju unešenu, pogotovo kad treniraš strogoću na njemu. Ima li tko sličnih problema, iskustava? Mislite li da je ova dijeta dobra za mene? Ako ne, neka druga?
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:48   #5410
Jučer sam vidjela kolegicu nakon 5 tjedna i godišnjeg i za neprepoznat je. Ovom dijetom je skinula 9kg, a s obzirom da je niska i da nije imala neki veliki višak sada je wow. Kaže da je njena mama u 3x15 dana skinula 15kg.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 09:59   #5411
Evo da malo podignem ovu temu...
Dakle, na dijeti sam danas treći dan drugog ciklusa i planiram izdržati cijelih 15 dana. Zasad nekih 4-5 kg manje i jako sam zadovoljan. Najbolje je to što nemam potrebu za hranom tj. nekim posebim okusima (čokolada, čips...) kao što inače imam. Glad ponekad bude ali izdrži se.
Ono što su moje varijacije u dijetu su sljedeće: kavu uvijek popijem sa šećerom jer jednostavno ne mogu bez toga, pregorka mi je. Za večeru 2., 3. i 4. dana jedem pljeskavicu mješano svinjetina i junetina. I naranče sam zamijenio s mandarinama jer ukusnije su mi i lakše se gule

Ono što mene zanima je kako s povratkom na staru prehranu? Jer bojim se da ako počnem po starom jesti kile će se vratiti. Zapravo to znam jer sam prošlih godina bio već na toj dijeti i vratilo se, ne odmah ali tokom vremena je. Da li postoji neka prilagođena prehrana koja slijedi ovaj raspored dnevnih obroka ali da je s više kalorija?
I također, u nekim varijantama ove dijete piše da bi nakon te stroge prehrane prilikom povratka na normalnu hranu trebalo svaki tjedan imati dijetni dan... I tu se spominje za doručak limunov sok??? zar to stvarno treba iscjediti limun i popiti??? Da li vi to primjenjujete?

eto, toliko od mene... držim vam svima fige i sretno!
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 03:31   #5412
Pozdrav! Ja sam bila na dijeti prije 2 godine. Nisam radila pauze nego odradila 15 dana bez prestanka, uz dijetu sam vjezbala (fitness 3X tjedno), koristila sam natren uz kavu i caj! Rajcicu uopste nisam jela, jer ne volim. Smrsala sam 9 kg. Sad sam ponovno na njoj sve isto radim imam skinuti 15 kg viska , nadam se da cu skinuti u prvoj turi (15 dana) bar 4-5 kg, danas mi je 7 dan i 2 kg manje. Da li ima jos tko samnom?
moonicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 08:27   #5413
i ja sam nekad na ovo dijeti bila i jako slabo mrsavila s njom maksimalno 1,5 kg po tjednu.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 17:04   #5414
7 dana i 2 kg manje.. Tu nesto nije u redu. Ja na ovoj nisam bila, ali kad sam na takvoj restriktivnoj dijeti bar 1/2 kg dnevno ide...
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 17:11   #5415
To je voda sto ode prvih 5 dana, pa onda vaga pokazuje isti broj skinutih kilograma nekih 3..4 dana pa opet krene naglo dolje, mada je meni sasvim uredu izgubiti 5 kg s ovom dijetom (mada izgubim i vise). Ja ne znam zasto vi svi govorite ''samo 5kg'' u 15 dana, ljudi i to je super, jer je ovo nije zdrav nacin mrsavljena meni je samo poticaj za daljnu ishranu nakon dijete. A to sto ode po pola kg ili kg dnevno i tako svaki dan šok je za organizam i jako brzo se vrate kg, bitno je nakon dijete izbaciti gazirane sokove tjesteninu slatko piti dosta vode voca i povrca i ne vracaju se kg. Meni se 2 godine nisu vratile kg do prije nekih 3 mjeseca jer sam bila pod stresom i prezderavala se Danas mi je 10 dan i 4,5 kg manje
moonicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:27   #5416
Ja sam na ovoj dijeti skinula 5 kg u 2 tjedna, a decko 10 u 3..
http://www.youtube.com/watch?v=SP9Dw...e_gdata_player
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 10:46   #5417
https://www.youtube.com/watch?v=SP9DwJDo4YE
mhmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 13:17   #5418
7.dan, ja na -3. zadovoljna
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 17:56   #5419
bravo, samo tako naprijed! koliko mislis bit na dijeti? koliko imas zaskinuti?
sad ce ti ici sve teze, ali moras ustrajati. zapravo dijeta ce ti sve lakse padati, organizam se navikao, ali kile nece vise tako rapidno padati, sad tijelo ljubomorno cuva svaki uneseni gram pa to sve sporije ide. ako imas dovoljno energije razmisli o nekoj aktivnosti, zaokupis um, prevaris glad, trosis kalorije i oblikujes misice..
daj molim te menu na pm!
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 08:07   #5420
Nisam si zadala cifru. 10ak. Zaostaci iz trudnoce. Moja slobost je slatko i ova dijeta je zapravo odvikavanje. Inace se zdravo hranim i aktivna sam na biciklu i idem na yogu. Tako da se nr bojim yoyo efekta. Kod mene kile nisu isle gore od trudnoce prije 3 god. Ali nisu isle ni dolje.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.