Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 13:56   #201
Mislim da bi morala sa svojom pricom u medije...Tesko mozes sama nesto uciniti,obzirom da je proslo 40 godina,da su mnogi svjedoci mrtvi ili izlapijeli,da su mnogi tragovi nestali...
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:02   #202
Bondiko draga, nisam sigurna da bih izdržala da saznam da mi je dijete živo. To bi me ubilo. Tolike godine su prošle (27) i tek je lani počeo kopati crv u meni. Jeli uistinu moje dijete mrtvo? Što ako nije? Gdje je?
__________________
Zlatkica
zlatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 04:31   #203
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Mislim da bi morala sa svojom pricom u medije...Tesko mozes sama nesto uciniti,obzirom da je proslo 40 godina,da su mnogi svjedoci mrtvi ili izlapijeli,da su mnogi tragovi nestali...
Potpisujem,ali isto tako može biti npr zamjena djeteta.Npr neka žena rodila mrtvo pa je sestra u dogovoru sa pacijenticom brže bolje pronašla prikladno dijete.-Svašta ima od zamjene djece ono zamjenom tako da me ne čudi da je npr živ.
La lunatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:50   #204
Quote:
La lunatica kaže: Pogledaj post
Potpisujem,ali isto tako može biti npr zamjena djeteta.Npr neka žena rodila mrtvo pa je sestra u dogovoru sa pacijenticom brže bolje pronašla prikladno dijete.-Svašta ima od zamjene djece ono zamjenom tako da me ne čudi da je npr živ.
La lunatica jako ti je dobra misao mozda je zaista nekakva zena od nekog poznatog uglednog ili bogatog rodila i desilo se nesto djetetu pa su dali mog brata. Probat cu da saznam koje zene uglednih su rodile te godine ili mozda god. prije ili poslije posto ja vjerujem da mu je i godina rodjenja promjenita.
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 13:38   #205
nova sam tu malo sam procitala u nazad postove i to je jednostavno strasno i ja sam majka i nemogu si to zamisliti kako bi mi bilo a kako je tek tebi i tvojoj obitelji sve ove godine...neznam kako bi ti pomogla ja imam malo drugaciji slucaj koji ne spada pod ovu temu (moj je otac moju sestru dao u dom kad se rodila imam datum rođenja i ime na koje je prijavljena pa ju nemogu naci) mozda da probas traziti preko emisije ISTRAGA oni uvijek pokusaju pocinje se opet emitirati na jesen (mislim) potrazi ih na netu pa nazovi i posjeti i pitaj ...mozda mogu nekako pomoci ....
__________________
5.07.08* u moj je zivot dosla neopisiva ljubav !!
djeca su najvece blago !!
andrea2405 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 19:47   #206
Bondiko, ovo je strasno sto vam se desilo, al nikako mi nije jasno kako su se roditelji tvoji tada tako lako pomirili sa tom pricom da im je beba umrla , da je pokopana i nemgu ju vidjeti i sa drugim bal..bla. Zasto nisu zvali tadasnju miliciju? Zasto nisu tuzili bolnicu? Pa na samom pocetku price je bilo jasno da je teska muljaza u pitanju.
Sonja75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 19:49   #207
Quote:
Sonja75 kaže: Pogledaj post
Bondiko, ovo je strasno sto vam se desilo, al nikako mi nije jasno kako su se roditelji tvoji tada tako lako pomirili sa tom pricom da im je beba umrla , da je pokopana i nemgu ju vidjeti i sa drugim bal..bla. Zasto nisu zvali tadasnju miliciju? Zasto nisu tuzili bolnicu? Pa na samom pocetku price je bilo jasno da je teska muljaza u pitanju.
sonja75 cak i sad je tesko tuziti bolnicu jer jako mala mogucnost da dobijes na sudu. Tada je to bilo jos gore ja sam negdje vec napisala da se oni nisu pomirili sa tom pricom nikada i da im tada niko nije htjeo pomoci znaci gdje su trazili pomoc svi su ih odbijali .
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 14:52   #208
Sad sam razgovarala sa tim osobama koje mi pomazu u ovom slucaju i oni su predali zahtjev za dna analizu i sad cekamo odgovor od groblja posto oni moraju da provjere u kakvom su stanju posmrtni ostaci . Naravno to opet znaci cekanje posto to sve sad ide preko odvjetnika . Ja se nadam da cemo uskoro dobiti odgovor i cim to saznamo ja cu vam javiti. Postoje razlicite izjave od sluzbenika na groblju znaci jedna kaze da ti ostaci su u nekakvoj masovnoj grobnici i to je tesko pronaci koji su posmrtni ostaci od kog djeteta , druga kaze da su posmrtni ostaci odvojeni u nekakvim kutijicama gdje se cuvaju ..... i zbog toga treba da cekamo na pismeni odgovor jer oni moraju da provjere .Nadam se da ce nam ubrzo odgovoriti
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 15:14   #209
pozdrav svima!
bondiko i zlatka, suvisno je ista reci na ovako nesto strasno! sasvim sam slucajno naisla na temu i ako vam treba pomoc medija - evo me.

pozdrav i drzte se
hektorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 17:14   #210
Quote:
hektorka kaže: Pogledaj post
pozdrav svima!
bondiko i zlatka, suvisno je ista reci na ovako nesto strasno! sasvim sam slucajno naisla na temu i ako vam treba pomoc medija - evo me.

pozdrav i drzte se
hektora to je super mozda me mozes malo uputiti kako bi to znali staviti na medije. moje je misljenje do sad bilo da prvo skupim sve podatke sto postoje i zato cekam jos na dna analizu da i to vidim sta ce da pokaze i onda sam mislila na medije. sta ti mislis sta bi bilo dobro napraviti?
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 00:03   #211
Sretno Bondiko.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 13:55   #212
Bondiko, evo ovako : vec sama cinjenica sto sada prozivljavas i sto pokusavas saznati i zapravo sve skupa sto se dogodilo i dogadja ( bez obzira na ishod!) novinska je prica. Dakle, mozes i cekati rezultati analize, a i ne moras. To je samo tvoja odluka. Dakle, cijela stvar moze izaci i bez rezultata, a onda se pratiti sto se dogada pa se radi follow up i nastavak price kada dodje rezultat. Ili mozes cekati rezultat pa sve skupa plasirati. U svakom slucaju stojim ti na raspolaganju. Cinjenica je da institucije ( nazalost) daaaaaleko brze reagiraju kada dobiju medijski upit i kad se prica zavrti u javnosti.
hektorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 13:58   #213
I ako se odlucite izaci u javnost, samo tipni i nema nikakvog problema. Radim u dnevnoj novini, btw

Pozdrav veliki i puno strpljenja!
hektorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:48   #214
Quote:
hektorka kaže: Pogledaj post
I ako se odlucite izaci u javnost, samo tipni i nema nikakvog problema. Radim u dnevnoj novini, btw

Pozdrav veliki i puno strpljenja!
hektorka ja cu ovaj ili najkasnije sljedeci tjedan dobiti odgovor sa groblja pa cu ti javit sta su mi rekli i onda cemo u medije . puno ti hvala i javit cu ti se
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 00:19   #215
nema problema, bondiko
kad dobiješ rezultat, javi
nemas se na cemu zahvaljivati
i čuvaj živce
hektorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 22:24   #216
Draga Bondiko procitala sam sve postove u jednom dahu i prestravljena sam tvojim slucajem. Ne mogu vjerovati da mogu postojati takvi ljudi ali sve se vraca i sve se placa pocevsi od dr. koji se je ubio pa do te bolesne kume, Bog sve vidi pa se nadam da ces i u skoroj buducnosti grliti svoga zivoga brata a mi cemo se svi sa tobom veseliti. Mislim na tebe i dalje cu citati tvoje postove i moliti se za tebe!!!!
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 00:54   #217
Quote:
mi_ama kaže: Pogledaj post
Draga Bondiko procitala sam sve postove u jednom dahu i prestravljena sam tvojim slucajem. Ne mogu vjerovati da mogu postojati takvi ljudi ali sve se vraca i sve se placa pocevsi od dr. koji se je ubio pa do te bolesne kume, Bog sve vidi pa se nadam da ces i u skoroj buducnosti grliti svoga zivoga brata a mi cemo se svi sa tobom veseliti. Mislim na tebe i dalje cu citati tvoje postove i moliti se za tebe!!!!
draga mi ama puno ti hvala na podrsci i bas u momentima kad posustam povrate me vase poruke nazad. lijepo je znati da ste svi uz mene. i ja mislim da bog sve vidi i da ce im suditi .
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 14:26   #218
Quote:
bondiko kaže: Pogledaj post
draga mi ama puno ti hvala na podrsci i bas u momentima kad posustam povrate me vase poruke nazad. lijepo je znati da ste svi uz mene. i ja mislim da bog sve vidi i da ce im suditi .
Tu smo da te podrzimo.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 13:13   #219
Ne znam stavit link, ali na internet izdanju slobodne dalmacije sam pročitala članak o obitelji koja od 2003. godine pokušava otkrit gdje im je beba pokopana. Bolnica im je tvrdila da je djete pokopano na Lovrincu a kada se otkrilo da to nije istina, rekli su da je poslano na Mirogoj radi kremiranja. A sa Mirogoja tvrde da oni nisu nikad primili djete. Stvarno se prestrašne stvari događaju! I to ne samo prije 40-ak godina, kao u priči od bondiko, nego i sada.
coloura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:17   #220
Najužasnije je što je riječ o djetetu, a ne o nekakvoj stvari, kako se neodgovorno ponašaju...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.