Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 10:46   #21
Hahaha, lijepo je čuti da su nam doktori veseljaci!
Neka samo i nas uveseljavaju svojim uspješnim radom!
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 11:03   #22
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Wannabe još uvijek Odbrojavam kada ću moći test raditi, a do tada radimo na bebaču! Kada bude, bude, tek smo počeli raditi na tome, pa ajde
Kod koga ćeš otići vidjeti da te primi?
Inače nemam baš povjerenja u žene gin jer sam imala loše iskustvo kod dvije pa sam malo u dubokoj dvoumici, ali imam još 5 dana vremena da se odlučim, dok budem bar u 6. tjednu jer prije se i ne isplati ići...

Evo malo vibrica da se sto vise pa da ti se što prije ulove ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

uspjet ćete pa ćemo slaviti
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 11:05   #23
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Hahaha, lijepo je čuti da su nam doktori veseljaci!
Neka samo i nas uveseljavaju svojim uspješnim radom!
Lijepo je čuti i da ima tako lijepih iskustava...zato pišite....sve trudnice koje ste zadovoljne s pulskim rodilištem.....pozitiva treba onima koje sumnjaju......
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:43   #24
nisam rodila ali sam bila na drugom katu tamo...(spontani imala)...svi redom nadam se da cu slicno dozivjeti i kad budem radjala
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 13:19   #25
Quote:
aina_mo kaže: Pogledaj post
nisam rodila ali sam bila na drugom katu tamo...(spontani imala)...svi redom nadam se da cu slicno dozivjeti i kad budem radjala
Držim fige i šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ puuno vibrica .....
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 14:26   #26
Hvala na dobrim ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, vjerujem da će pozitivno djelovati na nas!
Znam da se prije 6. tjedna ne isplati ići, ali ja mislim da ću se javiti čim testić bude bio +! Da mi i dr. potvrdi i da za nalaz krvi, a ultrazvuk makar kasnije, to je zato što želim biti sigurna 100%, ali ipak se još moram stripiti, a možda bi bilo i čudo da odmah uspije, vidjet ćemo
Ribicatt možda bi ti bilo bolje da se ranije naručiš kod nekoga, jer ćeš vjerojatno morati čekati, ne znam kako je sa trudnicama.
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 19:37   #27
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Hvala na dobrim ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, vjerujem da će pozitivno djelovati na nas!
Znam da se prije 6. tjedna ne isplati ići, ali ja mislim da ću se javiti čim testić bude bio +! Da mi i dr. potvrdi i da za nalaz krvi, a ultrazvuk makar kasnije, to je zato što želim biti sigurna 100%, ali ipak se još moram stripiti, a možda bi bilo i čudo da odmah uspije, vidjet ćemo
Ribicatt možda bi ti bilo bolje da se ranije naručiš kod nekoga, jer ćeš vjerojatno morati čekati, ne znam kako je sa trudnicama.
Ma znam da, morati ću ali moram još prvo srediti nešto sa zdravstvenim pa ću pričekati jer su privatnici skupi a momentalno sam ne zaposlena pa mi to malo pogoršava situaciju..... šta ćeš Na takve stvari najčešće ne misliš dok se ne dese,a ja samo tek doselila tu i tržila posao ali ništa od toge... svi samo kažu nazvat čemo vas to me podsječa na tipične muškarce kojima je ta rečenica nezamjenjiva jer misle da su

Ali ok, sve ću ja to riješiti ovaj tjedan, pa ću možda već u petak kod dr. A što se tiče Dr. Akšamija, ako koga zanima - jedan pregled košta 310 kn.....
Ne znam kako se inače kreću cjene po Puli, ali ja sam kod svoje plaćala samo 200kn.
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 20:13   #28
Pretpostavljam da govoriš o dopunskom, eh, ni ja ga nisam imala dok nisam odlučila raditi bebu
Na žalost što se posla tiče trenutno je situacija stvarno jako žalosna, nadam se da će ti se sreća osmjehnuti, iako si sada trudna, pa ćeš vidjeti
Ne znam koja je cijena pregleda kod privatnika, ali mislim da su cijene tu negdje, svi oko 300kn, nema bitne razlike
Kako si se našla u Puli, u kojem si djelu?
Valjda me neće špotati što sam offtopic
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 20:48   #29
am svi su bezooobrazno skupi i ovaj mišljenović me već par puta ovak naivnu navuko eh,i ja doseljenica..
__________________
http://public.fotki.com/iwcchy
iwcchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 20:51   #30
hej iwcchy... napokon te srečem na forumu

kako su ti slatke curke na ovim slikama ... mm sam pokazala lunnu jer ju stalno spominjem kako je medena i debeljuca
__________________
Naš ormar
bula&pupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:08   #31
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da govoriš o dopunskom, eh, ni ja ga nisam imala dok nisam odlučila raditi bebu
Na žalost što se posla tiče trenutno je situacija stvarno jako žalosna, nadam se da će ti se sreća osmjehnuti, iako si sada trudna, pa ćeš vidjeti
Ne znam koja je cijena pregleda kod privatnika, ali mislim da su cijene tu negdje, svi oko 300kn, nema bitne razlike
Kako si se našla u Puli, u kojem si djelu?
Valjda me neće špotati što sam offtopic
Ja sam ti na Monte Magnu... doselila prije nekih 3mj ali sam na početku stalno bila u Bujama, zbog svadbe
Tu smo došli jer je MM našao posao, a trebalo nam je za svatove...
Ja sam radila do tad u Umagu, akad sam došla tu, paff...nema šanse...
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:18   #32
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da govoriš o dopunskom, eh, ni ja ga nisam imala dok nisam odlučila raditi bebu
Na žalost što se posla tiče trenutno je situacija stvarno jako žalosna, nadam se da će ti se sreća osmjehnuti, iako si sada trudna, pa ćeš vidjeti
Ne znam koja je cijena pregleda kod privatnika, ali mislim da su cijene tu negdje, svi oko 300kn, nema bitne razlike
Kako si se našla u Puli, u kojem si djelu?
Valjda me neće špotati što sam offtopic
Što se tiče offtopica, prebacit ćemo se na wannabe zbor...pa tamo ja mislim smijemo.....

A moram napraviti i dopunsko, ali i obavezno jer sam negdje zeznula onaj papir od odjave pa sad ili moram tražit novi ili ić ovjeravati nešto kod bilježnika i tako...komplikacije....ali tješi mene moj dragi pa ću preko njega nešto srediti,
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:19   #33
Quote:
iwcchy kaže: Pogledaj post
am svi su bezooobrazno skupi i ovaj mišljenović me već par puta ovak naivnu navuko eh,i ja doseljenica..
Užasno su skupi a nisu svi baš tako savršeni.....
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:31   #34
Istina, ima ih baš svakakvih, ali u jednome su jednaki, svi znaju nabiti dobru cijenu.
Srediti ćeš ti već sa ovim, ali oni ipak trebaju pružati uslugu, no opet moraš platiti
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:25   #35
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Istina, ima ih baš svakakvih, ali u jednome su jednaki, svi znaju nabiti dobru cijenu.
Srediti ćeš ti već sa ovim, ali oni ipak trebaju pružati uslugu, no opet moraš platiti
Ma nije mi žao ni plati osiguranje 300 kn ali barem znam što sam sve time platila. osim običnog pregleda...i mogu ih u svakom trenutku tužiti ako se šta desi....
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 00:24   #36
Svakako, ali pozitiva i samo to, biti će sve super!
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 09:01   #37
Quote:
iwcchy kaže: Pogledaj post
am svi su bezooobrazno skupi i ovaj mišljenović me već par puta ovak naivnu navuko eh,i ja doseljenica..
Ja sam bila samoinicijativno na pregledu kod Dr.Mišljenovića ali samo jednom radi toga jer me zanimao spol djeteta,bila sam trudna 14+1 dan i bilo je prilično rano,..iako sam prije njega zvala Dr.Dariju jurričić iz Umaga jer sam čula da je dobra te htjela ići kod nje na uzv-ona je rekla da nezna hoće li moć vidjet spol,da može beba bit okrenuta ovako -onako,uglavnom-nije jamčila,pa ja zvala Mišljenovića,on mi je rekao da dođem odmah drugi dan,imala sam samo uzv i naplatio mi ga je 250 kn-i pogodio da nosim dečkića što mi je bio kao iz topa vidjeo i rekao-vidite ovo,ovo su vam jaja-a ja sva sretna.. i slikicu jaja mi je dao. kao potvrdu istinitosti..doduše-gledao mi je na obični uzv mada je rekao da ima 3d i da će mi gledati na njega,za njega sam čula da je svima rano vidio spol djeteta i pogodio...inače preferiram ići kod socijalnog ginekologa jer smatram da i tamo imam dovoljnu skrb i stručnost,mada im se za spol neda gnjavit ...ako slučajno vidi oko 6 mjeseca ti kaže..a i ti uzv pregledi su kod socijalnih malo rijeđi
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:23   #38
Kako ste cure? Ribicatt, jesi li odabrala svog ginekologa?
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 00:22   #39
Quote:
Gioia 28 kaže: Pogledaj post
Kako ste cure? Ribicatt, jesi li odabrala svog ginekologa?
Hello... bila sam ipak kod Dr. Akšamija- privatno jer nisam još riješila zdravstveno... Ali što se tiče njega za prvi dojam.... nemam prigovora!
Ljepo mi je sve objasnio... s obzirom na to da imam visokorizičnu trudnoću, uputio me u sve(šta, kako i zašto)
Vrlo korektno i ozbiljno, rekao mi je odmah dobru vijest ali me i upozorio na mogućnost loših vijesti-to mi se više sviđa nego kad mi doktori pričaju bajke a kad se nešto desi onda "mogli smo ovako" ili "nisam mislio da je to tak ozbiljno" (inače sam imala dosta problema sa zdravljema pa sam doživjela svakakve doktore i iskustva.)

Ugl ja sam ok i moj bebo je tek u 4. tjednu pa je veeeliki samo 3 mm (kasna ovulacija) za sad se samo to vidjelo... za 7 dana opet

Ako nekoga zanima cijena prvog pregleda za trudnice je 310kn, a za običan pregled 150kn (papa je 160)
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 00:32   #40
Super, onda si stvarno rano otkrila trudnoću budući je kasna ovulacija u pitanju. Zar zbog prijašnjih problema je u pitanju visokorizična trudnoća ili je nešto drugo po srijedi?
Baš mi je drago da ste ti i mrvica dobro i da si zadovoljna doktorom!
Gioia 28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.