Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 18:27   #201
Cool Counter strike 1.6 klan

HEAZ se zove klan
igramo cs 1.6
nov je dosad samo dva člana, bez igranih cw-ova

ako želite u klan napišite:

Nick u igrici:
skill:


ok sad vjerovatno primamo sve jer ih nema dosta ali je važno da je osoba društvena

I NARAVNO BEZ CHEATERA

LETS PLAY
-.-.-DL-.-.- is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.03.2009., 15:50   #202
hehe, ako nekog zanima I MI imamo server xD (i klan naravno) ip servera: 89.149.244.235:27020
slobodno dodite ;D

(za ulazak u klan treba se dokazat adminu $tak0ru na serveru ili bilogdje drugdje gdje i je i on xD)
__________________
kad narastem biti cu piroman, kad narastem biti cu piroman!
Ivan1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:38   #203
kupio bi css original key. Ima ko za prodat?
bilo bi pozeljno da je netko iz rijeke, ili blize okolice...
mozete i na pm javit.

pozdrav
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 15:21   #204
Cs 1.6 server -----> GameZone BL

znaci ovo je novi server nema lagga a ping je normalan znaci dijele se jos dva admina ali na nacin da prikupite mnogo raje i dvojica koja prikupe raje dobit ce admina,ali ta raja mora stalno biti na tom serveru a ne samo malo za vise informacija : [email protected]. IP od servera:89.149.244.102:27020
markan13 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.04.2009., 16:28   #205
Counter Strike 1.6

evo ovako: frend će mi posudit Strike 1.6 pa bi vas želio pitat koji mi server preporučujete jer sam tek novi a igru sam prvi put igro na informatici...
__________________
dođi na morski greeebeeen!! tamo ću da te je....
frankec123 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.04.2009., 19:47   #206
Ne znanm piratske, ali cs igram već 4-5 godina, zadnjih 2-3 na netu prek steama. Crackani serveri imaju preivshe cheatera pa onda uzmi bilokoji i igraj. Samo za prvi put bute ispucali ko...
lXl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 01:33   #207
Counter Strike 1.6 killer dog

kako napraviti svoj server (internet) za counter stirke 1.6 mozete li detaljno objasniti? zahvaljujem
Dj_Kajmak is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.04.2009., 13:07   #208
Angry CS 1.6 problem

imam problem sa pokretanjem CS-a pa bih molim za pomoč
naime...kad ga pokrenem pojavi mi se Fatal error koji kaže:

W_LoadWadFile:couldn't load dfx.wad

hvala unaprijed
Angel_Of_Bones is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.04.2009., 13:17   #209
Arrow Counter Strike AMD Dual Core problem

Ovako..
Imam procesor AMD 64 2x 6000+ 3,1 GHz, igram sve igre bez problema,
ali problem se desio kod CS 1.6.
Ja udjem na neki server, igram 2-3 min normalno i onda me izbaci sa porukom connection to server timed out, imam net brzine 2 mbps, igram cod 2, 4, war III i jos dosta igra i ping mi je solidan (40-70), kolko sam nesto trazio stvar je u dual core procesoru, neznam sto treba napravit, probao sam set affinity, set priority, podesavati rateove u cs-u sve... ali nista ne pali
Sad neki kazu da skinem AMD Dual Core Optimizer, kakva su vasa iskustva s njim i jel mi netko moze pomoci kako da ga slozim jer ja ga instaliram a pokrenut ga nemogu, neznam sto da napravim.

Unaprijed hvala!
thePawn is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.04.2009., 12:56   #210
Question

kako napraviti svoj server (internet) za counter stirke 1.6 mozete li detaljno objasniti? zahvaljujem
Dj_Kajmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:39   #211
Hitno GLASAJTE !!!

Ovako stvari stoje :
Ja sam mislio napraviti prvi Hrvatski Counter strike : source JAIL mod server, ali nisam siguran oce li biti ikoga online tako da sam sada ovdje postavio anketu i bilo bi lijepo kada bi svi odgovorili..
Ako neznate sto je to Jail server...
Pa, tu vam ja nemogu pomoci...
Ali, mozete otic na ovaj server i provjeriti jeli vam se JAIL mod sviđa:
85.234.149.107:27415..
__________________
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
energy.0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:43   #212
Šta je jail server?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:48   #213
pa nemože ti pomoć, kaj ne
Škafet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 01:20   #214
Quote:
Beo kaže: Pogledaj post
Ljudi pa CSS original je 50kn
Vise muke ima oko tracenja non steama
nije valjda to tako strasno, a mos' ga igrat godinama 24/7

Ugl uvijek ste dobrodosli na 85.25.73.121:27015
Vikendom i praznicima je non steam inace steam
Pa uzivajte
U kojoj trgovini ima kupiti orginal cs u zagrebu. Hvala
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 09:56   #215
Zamolio bi nekoga ako je ikada radio ili zna koje portove trebam upisivati da bi se mogli preko neta spojiti na moj server...CSS ne cs 1.6
Imam telsey...Problem dolazi kada se idem konektati na server sa ip-om koju dobijem na (whats my ip)i naravno dodam port od servera ali krene se konektati i zabloka i javi da se nemoze spojiti nakon 4 pokusaja..
E sad dali je to do portova ili neceg treceg?
robert_011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 18:55   #216
Molim ako netko zna neku trgovinu koja prodaje cs 1.6 u zagrebu da mi se javi na pp. Hvala
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 22:16   #217
Quote:
Joe_Strummer kaže: Pogledaj post
Šta je jail server?
server na kojem se igraju jail mape, ako si terorist bjezis iz zatvora s nozem u ruci samo, ako cucis ne smiju te ubit, ako imas pusku, pistolj ili stojis smiju te ubit, ako si counter cuvar si i pazis na teroriste
__________________
"What manner of men are we then, if we do not have our reason," he said. "We are all no better than beasts in a jungle if that were the case. But we have reason, we can reason with each other and we reason with ourselves. To what purpose would I start all these troubles again, the violence and the turmoil?"
Master TBS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 23:09   #218
Vidim nitko nista ne salje vezi mene.
Evo jos jedno pitanje je li itko skidao preko steam cs, tako sto je dao kreditnu karticu i vec sta treba.
Ako jest neka mi objasni malo. Hvala
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 10:13   #219
ja ne kuzim tebe sta hoces reci, ne bih rekao da se cs prodaje u trgovinama bilo gdje. to imas steam i kupis ga na netu, dođe oko 5-10 dolara, sad ne znam tocno.ugl oko 50 kn i mozes igrat na svim serverima.samo moras kupit steam i to je to.
__________________
My dream is to fly over the rainbow, so high...
Bart_Simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 13:15   #220
Steam je besplatan.
Vanja. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.