Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2012., 15:59   #4241
pll challenge-da vam je alison frendica i da se ponasa kao u seriji sto biste napravili?

miss gavella tu je challenge samo dok neko pitanje dobro smislim a koje nije bilo treba malo mozgicu da dodje iz guzice u glavu.. uhh da mi je alison frendica prvo bi mi trebalo dosta da je upoznam a i osoba sam koja se ne otvara ljudima bas jako tesko i moje tajne kod mene ostaju jako puno skrivene.. treba mi dosta god. da se nekome dosta otvorim. tako da bi promatrala u pocetku alison i pokusavala skuzit kakva je izmislila bi neke tajne, a kad bi se ponasala onako kako se ponasala prema curama nasla bi dobar nacin da je spustim cak bi je mozdja i pratila da vidim sto taji, pa bi je s tim ucjenjivala i morala bi sutit. i da dobru bi joj samarcinu opalila onako s gustom.

Zadnje uređivanje littleliar : 01.05.2012. at 16:42.
littleliar is offline  
Old 01.05.2012., 16:35   #4242
Quote:
pll challenge-da vam je alison frendica i da se ponasa kao u seriji sto biste napravili?

Muško sam, ali da je meni to napravila ja bi ju dobro našamaro i više nebi manipulirala ni sa kim!
Alejandro^^ is offline  
Old 01.05.2012., 16:43   #4243
Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post


Eco jedne slike za 3 sezonu-Bunch of liars
Tko je ovaj 4. odozada, Jason?
Alejandro^^ is offline  
Old 01.05.2012., 16:51   #4244
littleliar is offline  
Old 01.05.2012., 17:54   #4245
Alejandro, ja isto briem da ne to Jason

Inače ne znam kako se curke nisu nikad sjetile da bi Hanna mogla glumiti Alison, meni su nekad njih dvije bile toliko slične da sam ih znao pomiješati
iPodtouch is offline  
Old 01.05.2012., 20:18   #4246
A zašto mislite da je Alison -A? Zar nije i onda dobivala prijeteće poruke od -A?
Rosee is offline  
Old 01.05.2012., 20:26   #4247
Quote:
Rosee kaže: Pogledaj post
A zašto mislite da je Alison -A? Zar nije i onda dobivala prijeteće poruke od -A?
ja osobno mislim da je ona A zato što je tako bilo u knjizi i zato što to najviše priliči njenoj osobnosti da se tako poigrava s ljudima,zagorčava im život,saznaje njihove tajne i ucjenjuje ih s njima itd.
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 01.05.2012., 23:02   #4248
Ali nema logike da samu sebe ucjenjuje i uhodi Bit će netko drugi A. (nadam se ne njena kakti sestra blizanka). Vi koji ste gledali 1. epizodu 1. sezone, kako su oni pronašli Alino tijelo? Tj. ako je bilo raspadnuto, moguće da to nije zaista ona, a ako su dokazivali DNA-om, vjerojatno je netko zamijenio nalaze u bolnici
iPodtouch is offline  
Old 01.05.2012., 23:50   #4249
Svašta budemo otkrili u novoj sezoni

Pretty Little Liars Season 3 Preview


I naravno trailer
Pretty Little Liars Season 3 Trailer
iPodtouch is offline  
Old 02.05.2012., 00:37   #4250
pll challenge-da vam je alison frendica i da se ponasa kao u seriji sto biste napravili?

Ubila bi je!

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
samo u jednoj sceni u alinoj kući na zidu vidimo jasonovu sliku i aline dvije slike,jednu s jedne jasonove strane,drugu s druge...pa se po tome da naslutiti da postoji blizanka
Aha, ali to niko više nije spominjao?! Jason ili neko?!

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Btw kako to mislite da je na Halloween-u spomenuta blizanka, ja se ne sjećam uopće :n e zna:

Black swan, što nije ona tajanstvena žena imala taj kostim pa je iza nje ostalo ono pero koje je Hanna podigla?:n e zna:
Ne vjerujem da je Aria A. iako je meni ona najizglednija da bude.
Ma kao flashback...Hanna se sječala da je čuvala nekog klinca i Alison je bila kod nje i onda je Alison pričala priču o blizankama, kao jedna je ubila onu drugu...i tako, i to je sve!

Da, to je Black Swan!
Nije Aria A, i ne znam po čemu bi mogla bit A, po imenu?! ...


Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ali nema logike da samu sebe ucjenjuje i uhodi :ro fl: Bit će netko drugi A. (nadam se ne njena kakti sestra blizanka). Vi koji ste gledali 1. epizodu 1. sezone, kako su oni pronašli Alino tijelo? Tj. ako je bilo raspadnuto, moguće da to nije zaista ona, a ako su dokazivali DNA-om, vjerojatno je netko zamijenio nalaze u bolnici :n e zna:
Ma ajde, vidio si da je imala plavu kosu...to ti sve govori! Hanna je dokaz: Jenna cant hear us, she is blind!
Našli su tijelo, ali mislim da nije bilo da se dokazivali čije je tijelo ili tako nešto...ne sjećam se! A lijes je na pogrebu bio zatvoren....tako da ne znamo...možda je plava Osamka bin Laden živa i tipka im poruke....Who knows?!



Nego sad mi palo nešt na pamet...ono u vezi one epizode, Red is new black, zašto bi se to moralo odnositi na Arijinu haljinu?! Pa i onaj kaput je crven....
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 02.05.2012., 00:47   #4251
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Svašta budemo otkrili u novoj sezoni

Pretty Little Liars Season 3 Preview


I naravno trailer
Pretty Little Liars Season 3 Trailer
Ova štuka plava što priča na prvom videu, me živcira...ne znam zašto, ali imam dojam kao da su joj masno platili da to mora reć...jer je to ispričala onako Aj zato što moram... ...i da, ja zaboravila da ovaj Jennin bivši nije potvrđen ubojica...s*anje! ...onda je Melisa i točka! I da, u vezi Jenninih očiju, ona je operirala sam jedno oko, ne?! Pa kako onda vidi na oba dva?! Ko tu koga mulja?!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 02.05.2012., 01:13   #4252
u tom previewu kaže da će nova sezona počet 6 mjeseci nakon što je ova završila,znači ona teorija da će za mjesec i nešto počet je lažna.
i kakav je to trailer,u njemu su samo scene iz ove sezone
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 02.05.2012., 01:26   #4253
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
u tom previewu kaže da će nova sezona počet 6 mjeseci nakon što je ova završila,znači ona teorija da će za mjesec i nešto počet je lažna.
i kakav je to trailer,u njemu su samo scene iz ove sezone
Ne nego će radnja u seriji skočiti 6 mjeseci unaprijed, a premijera 3. sezone kreće ipak za mjesec dana

A trailer je takav kakav je, vjerojatno će onaj pravi izaći nekoliko dana prije početka nove sezone. A i doznali smo da Spence sumnja da je Mona A. pametna naša
iPodtouch is offline  
Old 02.05.2012., 01:33   #4254
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ubila bi je!
Ma kao flashback...Hanna se sječala da je čuvala nekog klinca i Alison je bila kod nje i onda je Alison pričala priču o blizankama, kao jedna je ubila onu drugu...i tako, i to je sve!
A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Da, to je Black Swan!
Nije Aria A, i ne znam po čemu bi mogla bit A, po imenu?! ...
Ja to ni ne kažem, samo trvdim da kad bi jedna od cura bila A., Aria bi mi bila najsumnjivija. Ne po imenu, već po svmu što smo do sada imali za vidjeti, nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako. makar ja vjerujem da su namjerno napravili njen lik takav tako da ne budu sve 4 cure iste jer se ipak jedna mora baviti svakodnevnim brigama, a ne se igrati mačke i miša.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa



Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ma ajde, vidio si da je imala plavu kosu...to ti sve govori! Hanna je dokaz: Jenna cant hear us, she is blind!
Našli su tijelo, ali mislim da nije bilo da se dokazivali čije je tijelo ili tako nešto...ne sjećam se! A lijes je na pogrebu bio zatvoren....tako da ne znamo...možda je plava Osamka bin Laden živa i tipka im poruke....Who knows?!
Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden
iPodtouch is offline  
Old 02.05.2012., 02:08   #4255
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
samo u jednoj sceni u alinoj kući na zidu vidimo jasonovu sliku i aline dvije slike,jednu s jedne jasonove strane,drugu s druge...pa se po tome da naslutiti da postoji blizanka

Nije, jos, pocetak te epizode dvije lutke, Ali pricap pricu.. po tome se da najvise naslutiti...
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Old 02.05.2012., 02:44   #4256
[QUOTE=iPodtouch;39234106]A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood



Ja to ni ne kažem, samo trvdim da kad bi jedna od cura bila A., Aria bi mi bila najsumnjivija. Ne po imenu, već po svmu što smo do sada imali za vidjeti, nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako. makar ja vjerujem da su namjerno napravili njen lik takav tako da ne budu sve 4 cure iste jer se ipak jedna mora baviti svakodnevnim brigama, a ne se igrati mačke i miša.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa



Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden [/QUOTE
eh steta sto nekih ljudi nije bilo da citaju nase komentare prije.. smijali bi se s nama skupa i zivcirali.. di je ekipa koja je gledala preko live streama season finale i kad je mona kao ispala A? kako smo svi tu na forumu imali date i komentirali i zivcanili kad bi nesto zastekalo... hahaha.. ko da smo na kokainu a ne da gledamo seriju.. al ova serija je ko droga.. dobro su oni napravili finale 2 sezone..
littleliar is offline  
Old 02.05.2012., 12:14   #4257
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
A to. A nezz, ja briem da su autori ubacili tu priču tek toliko da se osiguraju da ako se ne dosjete boljega, uvest će Alinu sisterku u igru :n e zna: Ja se ipak nadam da će biti maštovitiji, ali nam svejedno donijet Ali živu i zdravu natrag u Rosewood :c erek:

nju je A. najmanje mučio i najmanje je solo dobivala poruke, najmanje se brinula da otkrije tko je to i tako.
BTW Aria mi je u zadnjim epkama bila sasvim solidna, čak i simpa : D

Znači svašta može biti. Na kraju se Ali otišla zabaviti na Havaje i zaboravila se javiti te izgubila pojam o vremenu. Osamka bin Laden :l ol:
Ma ja ne bi da je Ali živa, ja oću da je A crazy Jenna, i da su sa njom u teamu Noel, Jason, Mona, Lucas i još neki seronje....

Pa imala je dosta svojih problema kod kuće...oko obitelji, tj., da se Byron i Ella pomire, brat joj je pošizio, veza sa Ezrom....sad da još brine okolo koja je budala naganjava...a kako da ne!

Pa može bit...i onda se sjetila da im se mora javit, al oni misle da je mrtva, a ona voli takvu pažnju, onda šta će, aj ide ih ucjenjivat! ....ma nije ona baš normalna! Jbte, terorizirala je cijeli grad i na kraju njih četiri su krive...da baš!

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
eh steta sto nekih ljudi nije bilo da citaju nase komentare prije.. smijali bi se s nama skupa i zivcirali.. di je ekipa koja je gledala preko live streama season finale i kad je mona kao ispala A? kako smo svi tu na forumu imali date i komentirali i zivcanili kad bi nesto zastekalo... hahaha.. ko da smo na kokainu a ne da gledamo seriju.. al ova serija je ko droga.. dobro su oni napravili finale 2 sezone..
...da!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 02.05.2012., 17:15   #4258
pll challenge-da vam je alison frendica i da se ponasa kao u seriji sto biste napravili?

Prvo mislim da se trebam stavit u njihovu situaciju i dob-dakle,kao da imam 15-16 godina. Što bi napravila? Pa u tim godinama sve po malo šta rade i ne rade njih četiri. Ipak su to osjetljive godine. I nemamo pojma o životu još pa takve zmije kao što je alison mogu raditi to šta je ona radila.
Ja bi vjerojatno u tim godinama bila kao Emily ili Aria.
A u ovim sad godinama mogu reći da bi je nalupala samo tako. Ne da bi joj jedan šamar opalila nego bi me morali držati da je ne ubijem!

Jer je grozna osoba. Nije ni čudo da je mrtva. (valjda,ako se producenti itd. , ne poigraju još više pa sve smuljaju do kraja)
shorty is offline  
Old 02.05.2012., 22:32   #4259
Evo izaša je opis radnje u 1. epizodi,na engleskom je :


A summer has passed since Aria, Emily [Shay Mitchell], Hanna [Ashley Benson] and Spencer [Troian Bellisario] found out about Mona [Janel Parrish] being ’A’ and Maya’s death. With the terror seemingly over and an alleged murderer now behind bars, the town of Rosewood is slowly healing from old and new wounds and trying to get back to normalcy. Each of the four girls spent their summer in different ways. But what looks normal for each girl is not necessarily so, as all four are hardly over what happened. With post-traumatic stress, anger and the acquisition of more secrets the four Liars are anything but fine. Now all back together and coming upon the second anniversary of Alison’s (Sasha Pieterse) disappearance, the girls find themselves back on the defensive when a shocking event rocks Rosewood."
lol_789 is offline  
Old 02.05.2012., 22:57   #4260
Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post
the girls find themselves back on the defensive when a shocking event rocks Rosewood.
što mislite da će taj šokantan događaj biti?
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.