Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 21:05   #21
ej ! samo da pitam! ako izvanredni student nema prava na iksicu kako će prijaviti ispit ...prko studomata bez iksice??????
Jessica Bo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:17   #22
Quote:
Jessica Bo1 kaže: Pogledaj post
ej ! samo da pitam! ako izvanredni student nema prava na iksicu kako će prijaviti ispit ...prko studomata bez iksice??????
preko studomata. a što će ti iksica za studomat, kakve to veze ima jedno s drugim?
šifru za ulazak u studomat dobiju svi jednako u referadi. na jednom papiru ti piše korisničko ime i lozinka i taj papir svi dobiju i time se ukucaš u studomat, uopće ne razumijem kakve veze s time ima iksica.
sminkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:34   #23
Quote:
sminkica kaže: Pogledaj post
preko studomata. a što će ti iksica za studomat, kakve to veze ima jedno s drugim?
šifru za ulazak u studomat dobiju svi jednako u referadi. na jednom papiru ti piše korisničko ime i lozinka i taj papir svi dobiju i time se ukucaš u studomat, uopće ne razumijem kakve veze s time ima iksica.
..ja studiram redovno... pa se preko iksice prijaviš na studomat ...na iksici piše korisnički broj ...
Jessica Bo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:59   #24
Quote:
Jessica Bo1 kaže: Pogledaj post
..ja studiram redovno... pa se preko iksice prijaviš na studomat ...na iksici piše korisnički broj ...
Al nije da moraš fizički ixicu gurnut u studomat.
Treba ti samo broj koji se nalazi na ixici.
Taj broj (ukoliko si vanredni) dobiješ crno na bijelo pri upisu na fax.
Mislim da je čan u napisan u indexu na vrhu ili dnu svake stranice, bar je meni.
I taj famozni broj se zove, pazi sad.... JMBAG
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 16:03   #25
hvala na informaciji
Jessica Bo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 16:25   #26
izvanredni studenti imaju iksice, to je kao i osobna, samo nemaju pravo na subvenciju za prehranu tako da ne možeš jest na iksicu
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 00:24   #27
Ljudi, imam posve banalno pitanje, al svejedno cu pitat Što je lakše, vanredno studirat ili redovno ? Konkretno, to bi u mom slučaju bio ekonomski fakultet...?
Rick Grimes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:10   #28
Pozdrav, prebacila sam se s Pravnog u Zg-u na Pravni fakultetu u Os, i s redovnog u Zg prešla sad na izvanredne u Os. Trebam li se kao izvanredni prijavljivati na burzu? Ne radim, niti planiram, ali sad kad sam izvanredna, ne znam da li se to treba ili ne? Pomozite ako netko zna.

I što sa zdravstvenim, u HZZO-u su rekli da im samo donesem potvrdu da su mi prestala prava kao redvnom studentu, sad, kako se prijavljujem? Trebam i potvrdu da sam izvanredno ili?
aann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 14:16   #29
Quote:
Rick Grimes kaže: Pogledaj post
Ljudi, imam posve banalno pitanje, al svejedno cu pitat Što je lakše, vanredno studirat ili redovno ? Konkretno, to bi u mom slučaju bio ekonomski fakultet...?
Ako se radi o EFZG-u, jednako je. Jer izvanredni studenti predavanja imaju popodne, a redovni prijepodne. Obaveze su jednake.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.