Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2005., 22:33   #1
Question malo me nešto zanima...

eto danas mi nešto žao u svezi jučerašnjeg slučaja..naravno da ne mislim da sma pogriješio ali me zanima kako na to gledaju "ženske oči" naime posle mi sinulo da je moj "ispad" možda imao neke seksističke primjese.ali to mi zaista nije bilo ni na kraju pameti..,jer takve stvari mrzim i nikada se time ne bavim..dakle, što se dogodilo...bio sma putoivao negdje dolje uz more..i to sa svojim lijepim crnim i brzim autom.. i eto, stao sam i otišao sam si kupiti sladoled uz neku benzinsku pumpu na parkiralištu…kupim ja sladoled..i dobro..krenuh ja natrag prema autu..a kada tamo vidim ja neka cura mi nešto kao "pere" stakla…s nekim spužvama mrlja ona po mojim lijepim vjetrobranima i tako izvodi ona neke gluposti….ok bio sma nešto nervozniji i ljut zbog nekih sranja…ali bez obzira ne volim da me se ili bilo što moje samo tako dira..pa nije to javno dobro…no dobro…i tako ližući dvostruki King pitam ja tu curu…...»pa koji ti je ***** da mi bez pitanja diraš auto..» a ona sva nešto počela da se crveni, mrmlja i gleda u pod…ali eto..nešto je uspjela artikulirano da kaže u smislu da su mi prljava stakla i da mi ih je samo htjela malo obrisati i td. i bla, bla, bla..…a meni to još gore..ne mogu ja takve spike…ono kao da sam retardiran pa mi prodaje takve gluposti ja pitam kako mi može bez pitanja dirati qauto a ona o mojim prljavim vjetrobranima …i da skratim..ja joj kazah..»vlajno mila, zamisli da ti ja bez pitanja isto tako dođem i npr. počnem dirati sise, kako bi ti reagirala…misliš li da bi to bilo u redu od mene?...» i što više da pišem…njoj neugodno, bacila spužvu u tu svoju neku kanticu i pobjegla glavom bez obzira sva pocvrenila itd…..a ne znam..danas mi nekako došlo da li sam ispao seksist? ili je to sve o.k.? ozbiljno pitam..dakle samo me zanima da li to što sam naveo npr. sise predstavlja atak na vašu osobnost kao žene ili kaj? jebiga pa da je muško opalio bi ga nogom u dupe..fakat ne kužim kako mi može netko prčkati po auto bez pitanja?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:38   #2
Nije u redu što ti je bez pitanja išla prat vjetrobran no očito u krizi agresijom zarađuje za lovu
2. nije ti prala ono među nogama da ti odmah baciš spiku na njezine sise..koje su se očito uočavale čim si se prvo njih latio sexistu
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:43   #3
Quote:
samo_svoja kaže:
2. nije ti prala ono među nogama da ti odmah baciš spiku na njezine sise..koje su se očito uočavale čim si se prvo njih latio
pa da mi je bez pitanja išla prati i to među nogama isto bih joj rekao...poanta je u tome što dira bez pitanja btw. nisu sise bili niš dominantne..fakat je nisam uopće na taj način gledao..već mi se popela na ***** takvim glupim ponašanjem...i "argumentima"...sisa sam se "primio" čisto radi plastičnosti izričaja...naime uvijek nastojim svoje impresije i osjećaje prenjeti čim plastičnije...tako da mi je to bilo prvo pri "ruci"...mene samo malo kopka da li sam ja nju nečim možda uvrijedio? mislim svojim izričajem ili kaj?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:45   #4
njoj neugodno, bacila spužvu u tu svoju neku kanticu i pobjegla glavom bez obzira sva pocvrenila itd…..

Jesi..al opet mislim da je mogla očekivat svakakve reakcije jer je bez pitanja prala
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:46   #5
ta dica na pumpama imaju pravo radit samo 15 dana, plaća im je ono šta im daju vlasnici auta i stakala. Mnogi od njih će od te love kupit knjige ili nove traperice i patike za školu.
Cicijo.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:48   #6
jaka stvar što ti je prala stakla bez pitanja,nisi ispao seksist već seljak
__________________
na muci se poznaju junaci pavlove ulice
Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:50   #7
Quote:
Sedmica kaže:
jaka stvar što ti je prala stakla bez pitanja,nisi ispao seksist već seljak
Danas kad su svi živčani opasno je bez pitanja dirat njihovo..makar prat stakla za par kuna..nažalost
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:51   #8
Quote:
Tija kaže:
ta dica na pumpama imaju pravo radit samo 15 dana, plaća im je ono šta im daju vlasnici auta i stakala. Mnogi od njih će od te love kupit knjige ili nove traperice i patike za školu.
Cicijo.
nije to bilo u sklopu pumpe..već na parkiralištu do pumpe...dakle uopće nije imala one tamno plave majce koje imaju ovi s pumpe kaj peru...btw. oni na pumpi barem koriste čistu vodu i ok spužve...i zakaj bi ja bio cicija? eto mogu i tebe direktno pitati...imam frenda kojem isto puno znači da primi neku žensku za cice..to mu znači i više nego ovoj djeci traperice i patike..da li se dakle slažeš da bez pitanja npr. tebe primi? kako bi reagirala? cilj opravdava sredstva ili kaj želiš isfurati?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:53   #9
Quote:
Sedmica kaže:
jaka stvar što ti je prala stakla bez pitanja,nisi ispao seksist već seljak

je meni je jaka stvar...a ako sam ispao samo seljak a ne seksist tko sretniji od mene... ali problem je smao što me tvoji komentarti ne zanimaju...u uvodnom postu rekoh da me zanima samo viđenje "ženskih očiju"
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:55   #10
Quote:
samo_svoja kaže:
Danas kad su svi živčani opasno je bez pitanja dirat njihovo..makar prat stakla za par kuna..nažalost
a koji je vama...bio sam svjedok dok je cigić babi koja mu niej dala da joj drka po staklima na semaforu strgao brisač i ishračkao staklo...jebote kako vi to razmišljate?...kažeš par kuna i nek radi što želi po tuđem..ma divno
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 22:58   #11
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
nije to bilo u sklopu pumpe..već na parkiralištu do pumpe...dakle uopće nije imala one tamno plave majce koje imaju ovi s pumpe kaj peru...btw. oni na pumpi barem koriste čistu vodu i ok spužve...i zakaj bi ja bio cicija? eto mogu i tebe direktno pitati...imam frenda kojem isto puno znači da primi neku žensku za cice..to mu znači i više nego ovoj djeci traperice i patike..da li se dakle slažeš da bez pitanja npr. tebe primi? kako bi reagirala? cilj opravdava sredstva ili kaj želiš isfurati?
imam lijep, crn i brz auto, gledajte me pičke. Jedem samo velliki king. I idem na more, oh yeah
Nema veze što usput frustracije bacaš na curu koja je samo oprala staklo , ne bi da ti se popela na branik pa ga odvalila jebote
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:03   #12
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
a koji je vama...bio sam svjedok dok je cigić babi koja mu niej dala da joj drka po staklima na semaforu strgao brisač i ishračkao staklo...jebote kako vi to razmišljate?...kažeš par kuna i nek radi što želi po tuđem..ma divno
cigić=mala sa sisama
Jesi cigića ispičkaro?
__________________
na muci se poznaju junaci pavlove ulice
Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:12   #13
Quote:
Tija kaže:
imam lijep, crn i brz auto, gledajte me pičke. Jedem samo velliki king. I idem na more, oh yeah
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:15   #14
Quote:
Tija kaže:
imam lijep, crn i brz auto, gledajte me pičke. Jedem samo velliki king. I idem na more, oh yeah
Nema veze što usput frustracije bacaš na curu koja je samo oprala staklo , ne bi da ti se popela na branik pa ga odvalila jebote
ma koje frustracije? zato što ne volim da mi netko dira bez pitanja? a to u svezi crnog, brzog auta i sl..da to mi je baš fora...često se s frendom na račun toga našalimo s pičkama koje to gledaju i padaju na takve stvari...baš si pogodila suštinu..ali to ipak nije tema
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:17   #15
Quote:
Sedmica kaže:
cigić=mala sa sisama
Jesi cigića ispičkaro?

aha opalio sma ga nogom u glavu...eto i posle toga mi bilo žao...ali jebiga tada sam bio puno mlađi i teže sam se kontrolirao...btw. da ne bi bilo... ne radi se o klincu već o starijem cigiču (cca. 30-tak godina)..
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:18   #16
vau, mislim, dirala ti je auto. kao da ti je razbila prednje svjetlo. ako si ti nakurcen nemoj lijecit svoje frustracije na curicku kojoj je posao da opere stakla onih koji dodju na benzinsku. ja neznan odakle si ti, ali svugdje na benzinskama se tako radi, a ako hoces da ti se ne opere staklo, onda se to kaze, a ne poslije sere jadnoj curi.

da si to meni reko, jaja bi ti iscupala. prvo se nauci pristojnosti. za ***** ti skupo auto.
ledene_kocke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:18   #17
Quote:
mwm kaže:
je l, tako se i ja smijem na one koji padaju na takve stvari..a samo da vidiš koliko ih pada
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:20   #18
Quote:
ledene_kocke kaže:
vau, mislim, dirala ti je auto. kao da ti je razbila prednje svjetlo. ako si ti nakurcen nemoj lijecit svoje frustracije na curicku kojoj je posao da opere stakla onih koji dodju na benzinsku. ja neznan odakle si ti, ali svugdje na benzinskama se tako radi, a ako hoces da ti se ne opere staklo, onda se to kaze, a ne poslije sere jadnoj curi.

da si to meni reko, jaja bi ti iscupala. glupane, prvo se nauci pristojnosti. za ***** ti skupo auto.
srećo jesi li ti nepismena ili si samo malo u kurcu..onak feminističkom..ha? ja sam jasno napisao da to nije bilo na benzinskoj pumpi...kažeš da se ja trebam naučiti pristojnosti..kako, tako da mi svako kak mu se digne dira po stvarima..ma super...vidim ja ti si jedna od onakvih koje me posebno pale
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:21   #19
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
je l, tako se i ja smijem na one koji padaju na takve stvari..a samo da vidiš koliko ih pada
Gle koka, ti si idiot.
Ta curica je pokušala pošteno zaraditi kunu ili dvije. Nije te prosila nego ti je oprala vjetrobran.
Nisi joj morao dati 2 kune, dovoljno bi bilo da si rekao hvala. No, ti si se išao izdrkavati i praviti frajer.
Svaka čast.
 
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 23:26   #20
Quote:
mwm kaže:
Gle koka, ti si idiot.
Ta curica je pokušala pošteno zaraditi kunu ili dvije. Nije te prosila nego ti je oprala vjetrobran.
Nisi joj morao dati 2 kune, dovoljno bi bilo da si rekao hvala. No, ti si se išao izdrkavati i praviti frajer.
Svaka čast.

o već smo na koka.. ma super dobro reci mi kokiću moj mudri...od kud smo već došli na curica? to ti imaš neke autosatisfakcijske projekcije na male curice pa ti došlo nešto milo?...ne nije se radilo o nikakvoj curici..jer sigurno ne bih djetetu spominjao nikakve sise i sl...sorry svoje pedeofilske projekcije zadrži za sebe...ako mi se išta gadi onda su mi gadljive baš takve spike koje aludiraju na male curice i sl...

ps. zakaj bi se ja trebao pred ikime praviti frajer ha ha koja si ti munjara
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.