Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 12:12   #3481
Luxepil grijač, Čupko patrone...

Bok Jučer sam kupila Luxepil grijač za patrone, njihove trake za depilaciju i Čupko patrone (jr mi se čini da sam negdje pročitala da ove od Luxepila nisu baš nešto, a i ne sviđa mi se ta njihova zelena boja haha)

Grijač košta 90kn (s tim da sam ja zamijenila 50 bodova za onaj bon u dm-u za 25% popusta, što znači da me grijač izašao manje od 70kn...), patrone su 15ak, trakice 10ak kuna...

Ako koga zanima, mogu javiti iskustva nakon depilacije

Zadnje uređivanje ttinchyy : 20.08.2014. at 12:14. Reason: dodatak cijene
ttinchyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:07   #3482
Pozdrav cure,

da li je neko probao depilacija lavanda tekuci vosak, pod imenom adam & eve, cijena brazilke je 180 kn , sto je puno vise u odnosu na secernu pastu, pa me zanima da li je zaista djelotvorno bez iritacija i urastanja, ukoliko je neko bio na tome zanima me iskustvo?!
__________________
....Da sam boljaa, nebi valjala.... :)
Cvetak_Zanov... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 11:16   #3483
Čula za to. Djeluje slično kao i šećerna pasta, znači lijepi se za dlačice, a ne za kožu kao klasični vosak. Relativno novo i rijetko kod nas, pa je zato cijena takva kakva je, ali ne vjerujem da može vrijediti 80% više nego egipatska depilacija, kolika mu je i cijena. A vjerojatno je i cijena samog voska visoka. Inače je to sintetički vosak, a uz lavandu ima još i jagoda, čokolada, kokos limeta, limun. I svaki ima neke svoje specifičnosti. Recimo jagoda je za kratke i oštre dlačice, kokos limeta za jako osjetljivu kožu itd...
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 15:04   #3484
Ja idem kod Manuele na depilaciju Adam&Eve voskom. Depilirala sam nadusnice i pazuhe više puta i jednom sam bila na brazilskoj i stvarno puno puno manje boli nego običnim voskom. Ne mogu usporediti sa šećernom jer ju nisam nikad probala. Primijetila sam da mi dlake na nadusnicama ful sporije rastu od kada ih depiliram tim voskom.
Athenida is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:15   #3485
Zanima me da li je netko probao Sta silk pro??

Da li je istina da koža je glatka tri tjedna, da je bezbolno itd..


http://5savjeta.com/pieldseda/4753/?...3-911-Direct-3
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:30   #3486
Quote:
noemi3 kaže: Pogledaj post
Zanima me da li je netko probao Sta silk pro??

Da li je istina da koža je glatka tri tjedna, da je bezbolno itd..


http://5savjeta.com/pieldseda/4753/?...3-911-Direct-3
Ja sam pribala nešto slično, depilfarma se zove, u dm-u ima. Meni to ništa nije funkcioniralo imam jake dlake. Morala sam "strugat" ko budala da bi se nešto skinulo, a efekt mi je bio potpuno isti ko nakon britvice. Tako da mislim da bi to funkcioniralo samo na slabijim dlačicama.
miss jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:23   #3487
Svaki put kad skidam dlacice ispod pazuha ostane malo crnih tockica
. Pogotovo zimi kad nema ni suncanja...imam vazno dogadjanje ovih dana nosim haljinu bez rukava, pa me zanima savjet za depilaciju pazuha da bude perfektno i ne vidljivo da su dlacice tu uopce bile
behappy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 04:37   #3488
Quote:
behappy7 kaže: Pogledaj post
pa me zanima savjet za depilaciju pazuha da bude perfektno i ne vidljivo da su dlacice tu uopce bile
Ja sam takav ucinak postigla samo epilatorom, i otada samo njega koristim
Lullaby12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:41   #3489
ja isto s epilatorom sređujem pazuhe. ali pazi, ako ideš epilirati prvi put - meni je 2-3 dana bilo dost crveno i bolno jer su dlake bile jake. sadme više ne boli i nema crvenila
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 13:31   #3490
Quote:
ttinchyy kaže: Pogledaj post
Bok Jučer sam kupila Luxepil grijač za patrone, njihove trake za depilaciju i Čupko patrone (jr mi se čini da sam negdje pročitala da ove od Luxepila nisu baš nešto, a i ne sviđa mi se ta njihova zelena boja haha)
Evo ja sam isto uzela ovu kombinaciju, teta u DMu mi je isto savjetovala da radje uzmem patrone od Cupka jer su bolje. E sad me zanima, koliko dugo vi drzite patronu u grijacu? Ja sam drzala jedno 35 minuta, ali mi je vosak bas tesko izlazio i nije se lijepo rastezao... navikla sam kod kozmeticarke da to bude puno tekucije. Onda sam ga grijala jos jedno 15 minuta i bilo je bolje, ali i dalje nije bas nesto lagano za nanosenje, dosta zateze kozu i trebam pritisnuti dosta pa da ostane na kozi. Za noge jos ok, al za bikini zonu mi je to koma.

Jel ima kojih patrona koje se ljepse "rastope" na toplini? Citala sam tu negdje na temi da neki preporucaju patrone sa socap weba - koja je uopce razlika u onim bojama i vrstama? Jel se te ljepse nanose?

Citam i da grijete u mikrovalnoj da se proces ubrza... koliko dugo?

Tnx na odgovorima
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:44   #3491
I ja imam Luxepil grijač. A od Socapa uzimam šećerni gel u patroni i meni je odličan. Vosak njihov sam probala s medom i isto je bio odličan i fino se topio u grijaču. U svakom slučaju, sve preporuke za Socap vosak i šećerni gel.
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 08:46   #3492
Tnx Koja je razlika izmedju voska i secernog gela?

Meni je dosad najbolja, najucinkovitija, najugodnija i s najmanje posljedica (tipa npr podljevi) bila depilacija sa toplim voskom (onaj kod kojeg ne idu trake, vec se vosak malo ohladi i on se povuce). Al jednostavno nemam vremena izorganizirati si kozmeticarku i ic na to uz ostale obaveze, pogotovo jer je na skroz drugom dijelu grada. Pa cu ovo ljeto probat kemijat sama doma
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 11:08   #3493
cure jel ima neki ebay grijač a da pašu u njega so capove patrone?
edit: sad vidim da ne treba uopće grijač za šećerni gel u patroni, ugrije se malo u čaši tople vode
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:21   #3494
Piše da se može zagrijati samo toplom vodom, al meni to nije pošlo za rukom. Bojim se da je ipak potreban grijač.
A što se tiče pitanja o razlici između voska i tog šećernog gela, nisam kompetentna za odgovor. Znam samo da mene s tim gelom skoro niš ne boli depilacija. I nemam baš nikakvih iritacija. Dok bi s voskom bila danima crvena.
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 14:18   #3495
s postupak za secerni gel je isti? zagrijes, namazes, preko traka i potegnes traku?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 18:25   #3496
Je. Postupak je skroz isti ko s voskom.
Shecherich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 00:44   #3497
Koliko ste dugo mirne nakon depilacije nogu voskom?
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 10:37   #3498
Pozdrav imam jedno pitanje. Naime idem kod kozmetičarke na depilaciju i cure stavrno super rade i zadovoljna sam ,međutim puno mi je svaki mjesec za depilaciju nogu davat 130 kn. Pa bih se ja uputila u to sama i zanima me što mi sve treba jer vidim da nije neka nauka.Ona nanese vosak u patronama i trakicama povuče, a pošto su moje dlake slabe i plave probala bih sama ako bi ispalo jeftinije za moj studentski džep.

Dakle zanima me što mi sve treba: grijač za vosak ,patrone i trake ako sam sve pohvatala... Čula sam da su so capove patrone dobre ,a gdje kupiti grijač i trake?
Naravno ako imate neke preporuke gdje je najbolje i najpovoljnije kupiti sve potrebno.

Hvala
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:04   #3499
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Pozdrav imam jedno pitanje. Naime idem kod kozmetičarke na depilaciju i cure stavrno super rade i zadovoljna sam ,međutim puno mi je svaki mjesec za depilaciju nogu davat 130 kn. Pa bih se ja uputila u to sama i zanima me što mi sve treba jer vidim da nije neka nauka.Ona nanese vosak u patronama i trakicama povuče, a pošto su moje dlake slabe i plave probala bih sama ako bi ispalo jeftinije za moj studentski džep.

Dakle zanima me što mi sve treba: grijač za vosak ,patrone i trake ako sam sve pohvatala... Čula sam da su so capove patrone dobre ,a gdje kupiti grijač i trake?
Naravno ako imate neke preporuke gdje je najbolje i najpovoljnije kupiti sve potrebno.

Hvala
Ja sam kupila sve u so capu prošle godine. Patrone(vosak), grijač i trake. Grijač sam uzela neki koji košta 150 kn (susjeda mi je preporučila sve to i rekla da od 2 koje su tada imali uzmem taj od 150kn). Patrone su tada koštale oko 12-15kn. Trake sam isto uzela njihove (mislim da ih je minimalno bilo 100 u paketu i isto su nešto sitno koštale). Znači sve sam bila platila do nekih maaax 250kn i super je super radilo/radi.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:16   #3500
Help

Isto kao i u par postova iznad, zanima me nakon koliko vam počnu rast dlake nakon depilacije/epilacije? Ja imam osjećaj da nakon već 2 tjedna krenu i ne sviđa mi se to. Stvar je u tome da sam do sada svega par puta depilirala/epilirala tijelo (nekih 15tak puta) i ne radim to redovno nego jedno vrijeme imam volje, a nakon toga poludim i onda opet krenem s britvicama. Dal je stvar u tome da se tek nakon nekog vremena korištenja voska i epilatora rast dlaka uspori ili?
Isto tako imam osjećaj da mi svi ti postupci dovode do urastanja dlačica s čime nikad nisam imala problema kada sam koristila britvicu.

Znači šta da radim?? Da nastavim sa postupcima čupanja? Ima li koja stvarno dobra krema koja bi mogla držat onda dlake bar tjedan dana skrivene (frendica se kune u veet kremu i kaže da ima mira min 2 tjedna, dok je drugima shit totalni pa ne znam dal da uopće pokušam s tim)?

Ugl. bila bih jako zahvalna za neke informacije ili savjete vezane uz ovo što sam napisala. Malo mi je ovo sad vrijeme ludo pa ne stignem puno kopat po temi za odgovorima starim, a i vidim da već stranicu iza ide u 2013.godinu pa bih mozda cula neka novija iskustva. Stoga sorry ako je ovo sve pitano već 100 puta.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.