Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 19:53   #101
Quote:
HanSolo48 kaže: Pogledaj post
moram priznati da veći broj drkadžija nisam već dugo vidio na jednom mjestu.Rekli su mi kako ekipa koja visi na kompjutoru i posta na ova sranja i ne moze drukčija bit, ali čovjek se uvijek mora uvjeriti sam.
par riječi - taj posao tog usranog sitcoma je radila neka mlada ekipa koja je pokušala nešto napraviti, nešto što nije masturbiranje pred kompjutorskim ekranom. Pokušali su nasmijati vas kretene koji sve znate. E pa ako sve znate - pokušajte vi nasmijati prosječnog Hrvata. Vječito nezadovoljnog, kao što su i vaši postovi. Idiota koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvata koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
Kad se sve to zbroji, onda toj ekipi treba skinuti kapu, a ne ih maltertirati prištavim primjedbama. Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa ako uspijete, onda ću vam skinuti kapu

producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
Stari, svaka čast!

Ovo mi je uljepšalo dan. To ja zovem odnos s javnošću, a ne one pičkaste jebivjetre...
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 19:54   #102
Quote:
HanSolo48 kaže: Pogledaj post
moram priznati da veći broj drkadžija nisam već dugo vidio na jednom mjestu.Rekli su mi kako ekipa koja visi na kompjutoru i posta na ova sranja i ne moze drukčija bit, ali čovjek se uvijek mora uvjeriti sam.
par riječi - taj posao tog usranog sitcoma je radila neka mlada ekipa koja je pokušala nešto napraviti, nešto što nije masturbiranje pred kompjutorskim ekranom. Pokušali su nasmijati vas kretene koji sve znate. E pa ako sve znate - pokušajte vi nasmijati prosječnog Hrvata. Vječito nezadovoljnog, kao što su i vaši postovi. Idiota koji ide u narodnjačke klubove i tuče ženu i djecu ili ubija prijatelje i rodbinu kako bi platio dug u kladionici. Hrvata koji je oduševljen svojom usranom vlašću koju je sam izabrao.
Kad se sve to zbroji, onda toj ekipi treba skinuti kapu, a ne ih maltertirati prištavim primjedbama. Ustante od tih usranih ekrana koji su vam to malo mozga isprali, prestanite gledat nogomet i igrati imbecilne kompjutorske igrice i pokušajte VI nešto napraviti na toj usranoj televiziji.
Pa ako uspijete, onda ću vam skinuti kapu

producent (usranog) sitcoma Cimer Fraj
Stari, svaka čast!

Ovo mi je uljepšalo dan. To ja zovem odnos s javnošću, a ne one pičkaste jebivjetre...

Trebao bi raditi na porodiljnom odjelu u bolnici kao glasnogovornik...

Ma jebala vas srmt djeteta, ajd ga vi porodite!!!!

walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 12:55   #103
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Stari, svaka čast!

Ovo mi je uljepšalo dan. To ja zovem odnos s javnošću, a ne one pičkaste jebivjetre...

Trebao bi raditi na porodiljnom odjelu u bolnici kao glasnogovornik...

Ma jebala vas srmt djeteta, ajd ga vi porodite!!!!

marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 21:35   #104
Quote:
sjeverni vjetar kaže: Pogledaj post
jel vi to mene zaj...vate
kada god vidim onu plavušu kako krešti poželim se ubit
ima dobre cice
DM SIBENIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 21:41   #105
Quote:
DM SIBENIK kaže: Pogledaj post
ima dobre cice
A kaj, ti se pališ na sise pedesetogodišnjakinja?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 21:08   #106
bokte ovaj Tomo Jurak je najbolji glumac u povijesti svijeta
.keskin. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:59   #107
Quote:
.keskin. kaže: Pogledaj post
bokte ovaj Tomo Jurak je najbolji glumac u povijesti svijeta

Tomo Jurak, tako je, tako se zvao u Vili Mariji
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 12:38   #108
Sad če ubacit drugog mjesto Zuhre
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 02:07   #109
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Stari, svaka čast!

Ovo mi je uljepšalo dan. To ja zovem odnos s javnošću, a ne one pičkaste jebivjetre...

Trebao bi raditi na porodiljnom odjelu u bolnici kao glasnogovornik...

Ma jebala vas srmt djeteta, ajd ga vi porodite!!!!

dobar odgovor, možda ga lik uzme i ubaci u scenraij, jer ti super talentirani mladi scenaristi tako besramno kradu falty towers sve više i više da im treba dati respekt za tu inovativnost
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 10:58   #110
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
Odlična serija koju pod svaku cijenu trebate gledat.
Nova tv još jednom dokazuje da je jedna od najjačih televizija današnjice.
__________________
KUĆANICE! ponovno na novoj tv početkom rujna!
I, jesili ti direktor NOVE TV ili te placaju za reklamu

Gledao sam nesto malo Cimer Fraj, cini mi se dosta zanimljivije otkada nema Milijane i Zuhre.
Sa Jastrebom i Vukmiricom se moglo i par puta nasmijat (malo doduse)
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:52   #111
Gledo i ja jučer. Meni je najzanimljivije kako se scenaristkinji očito ne da pisati. Mislim, ne može se čovjek tome ni zlurado podsmjehivati, jer tu ne postoji ni želja a kamoli trud da se napiše nešto smiješno.
A ako je još pošteno plaćena za to - svaka čast!
Gromštajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 11:46   #112
Ovo je najstrašnija serija ikad proizvedena u hrvatskoj. ne znam kako je moguće da još ide. strašno nešto.
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.