Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi regirale u opisanom slučaju?
Uz neugodu bi se pravila da ne primjećujem. 120 23.62%
Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem. 119 23.43%
Opalila bi mu šamar. 174 34.25%
Opipala bi rukom o čemu se točno radi. 95 18.70%
Glasovatelji: 508. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2007., 01:49   #81
Quote:
Sultiana kaže: Pogledaj post
meni se desilo, ali samo u italiji

inace tu se nikad i ne vozim javnim prevozom pa ne mogu znati ali vjerujem da je tako, nazalost
A dobro, ovaj moj "šestar-slučaj" nije iz tramvaja, ni busa, nego poslije silaska sa stanice (tko zna, možda se vozio ).

Nekako mi se čini da vrijedi obrnuto: u tramvaju, busu se treba okuražiti i biti glasan i prijeteći),
a ako se nađeš u mračnoj ulici-onda ne glumit Laru Croft i očekivat da ćeš se sjetit pravog poteza , nego izbjegavat takva mjesta i kad već ne možeš onda trk i vriska (jako dobro žensko oružje, koje kod nekih, nažalost, usljed šoka može izostati).

Čini mi se da je tu posrijedi potpuno različit tip napasnika (ovi iz javnog prijevoza se ipak nekako boje i prave se ludi) a ovi drugi...svašta možeš očekivati
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:14   #82
Dajte me nemojte jebat

Jebote, ispada da je u Zagrebu svaki treći lik nekakva nastrana spodoba, al situacija je jako zanimljiva. Evo, ja u tramvaj nisam ušao fakat pun kurac, ali nedavno sam nekoliko puta puta morao, jer nije mi u interesu plaćati 12-13 sati parkinga u blizini Trga.

Uđem u tramvaj, sve ok...nema gužve. Još se čudim i mislim si "jebote, kak sad nema gužve jutrom kad ja više ne koristim ZET-ove usluge"... i kurac, došli do Glavnog kolodvora, uletava krdo kakvog se ne bi posramili ni dečki sa National geographica da ga snime

Gužva samo takva, a ja sa svojih 190/110 odlično uklopljen u sliku

Ispred mene treba, iza mene treba, desno treba i lijevo baba sa cekerom punim nekakvih šiba

Ja se držim za ručku na sjedalici, jer nemam kud sa rukama. Ova treba ispred mene lijepo iskoristila moju ruku da odmori leđa i još se smješka sretna...reko' dobro, ionak nema više od 56 kila
Baba me gura sa cekerom i prlja mi hlače, a ova mi se iza trlja od 'pak... jedino ova desno drži distancu i uči neku skriptu iz C-a (šta ćeš, dok većina likova zuji po sisama i slično, ja gledam faking skripte )

Poanta je slijedeća: što ako je jedna od ove dvije trebe (ispred i iza) neka od vas, a ja neam jebene veze sa napaljenim morbidima?

Ova iza može si brijat' da sam se ja u biti trljao od njen 'pak, a ova naprijed može kasnije srat da sam ju grlio il ne znam šta.

Još je smješnije što sam se "bojao" provjerit' jel novčanik iz stražnjeg džepa na mjestu, da ne bi ulovio ovu malu za dupe.

Ja sam bio pod pritiskom, a ne vi!

Ste sigurne da niste malo paranoične?

Zadnje uređivanje łvek : 24.06.2007. at 02:55.
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:27   #83
Quote:
łvek;9043747..............uči neku [B kaže:
skriptu iz C++-a [/B](šta ćeš, dok većina likova zuji po sisama i slično, ja gledam faking skripte )

Poanta je slijedeća: što ako je jedna od ove dvije trebe (ispred i iza) neka od vas, a ja neam jebene veze sa napaljenim morbidima?

.........Ja sam bio pod pritiskom, a ne vi!

............Ste sigurne da niste malo paranoične?
Prvo: ti si pc geek
Drugo: (jesu li te zlostavljale), nisu, zašto, pogledaj pod prvo
Treće: ne boj se, žene imaju intuiciju i znaju prepoznat geekove i da se geekovi ispušu na igricama
Četvrto: Nismo, ali ti to ne moš shvatit, jer si g...normalno muško!
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:32   #84
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
... i uči neku skriptu iz C++-a (šta ćeš, dok većina likova zuji po sisama i slično, ja gledam faking skripte )
...
Unska 3?
__________________
:zubo:
_inzinjer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:32   #85
Smiješno mi je ovo čitati. Da i sam ne koristim tramvaj rekao bih da je ZET leglo nastranih i ugroženih likova, a nikad nisam doživio iole incidentnu situaciju, kamoli nešto tipa- "opalila sam mu šamar", "ubola ga šestarom", "ugrizla ga"...
I jedan savjet za ubuduće, ako želite izbjeći eventualne >neugodne dodire< u javnom prijevozu(bilo stvarne ili malo potpomognute bujnom maštom) -onda nemojte ulaziti u krcata kola, ili nabavite bicikl!

P.S. Molio bih "komšinicu" da mi veli koja je to "civilizovana" zemlja u kojoj nema drkađija. Gdje valjda muškarci hodaju s cilindrima na glavi, a damama se obrazi crvene na najmanji znak nelagode. Jebiga, nisam znao da mi kao Hrvatu-osim urođene grubosti, ograničenosti i prehrambenih sklonosti koje uključuju srpsku nejač-sada jedna od odrednica mora biti i drkanje po tramvajima!?
Spock_369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:36   #86
ma ima łvek pravo. i ja sam sto puta došao u situaciju da bih tako rado provjerio novčanik, da mi ga netko ne izvuče u gužvi, a ne znam kud ću s rukama. još da dobijem po faci...
ili te recimo užasno svrbi nos, ili ti je stigao SMS, bilo što. sve se može protumačiti krivo.
najgore su "naslonjačice" pogotovo kad imaju par sto kila.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:45   #87
Za to sve zahvalite nekim (rijetkim, ipak, ali dovoljnim) pripadnicima istoga spola.

Meni osobno nitko nije ukrao novčanik,
niti sam prisustvovala takvom činu...
da vi dečki možda ne pretjerujete...?

Što ne izbjegavate gužve ako vam baš smeta da vas đepare?

Svašta ,
još neću smit uhvatit u gužvi zgodnog mladića za dupe,
da me ne bi optužio za krađu...


lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:54   #88
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Prvo: ti si pc geek
Auuuuuu...nisi ni blizu, srećo.
Ili svaki informatički obrazovan lik spada pod geekove. Ak je to istina, onda jesam. Jedan od ljepših (moram se još samo tetovirat i zbildat, al ima vremena)... bit ću SUPERGEEK

Quote:
Drugo: (jesu li te zlostavljale), nisu, zašto, pogledaj pod prvo
Nisu me zlostavljale, jer žena NE MOŽE (seksualno) zlostavljat' muškarca (osim ak ga ne sveže za radijator), a prvo si gadno fulala.

Znači, ne zurenje u trebine sise je u biti geek style života.... a ja debil mislio da je to stvar odgoja. Ženske sise po tramvajima, here i come!

Quote:
Treće: ne boj se, žene imaju intuiciju i znaju prepoznat geekove i da se geekovi ispušu na igricama
Eto, ako nastrani likovi ovo čitaju... imate odličan način da se trebe po tramvaju ne uzbune. Samo pogledajte u nekakvu skriptu vezanu uz informatiku i brijat će da ste geek. Sve vam je oprošteno!

Usput, ne igram igre, srećo

Quote:
Četvrto: Nismo, ali ti to ne moš shvatit, jer si g...normalno muško!
Joooooj, sad kad pustim kosu, zaližem je onako lijepo, nabijem si neke umjetne cvikse, obučem cipelice i košuljicu pa se počnem okolo trljat' od žene po tramvajima. Čuvajte me se

Quote:
_inzinjer_ kaže: Pogledaj post
Unska 3?
Jok, Trg
Ne pitaj, ni meni nije jasno, al zadatak je bio jednostavan... samo otvaranje txt filea (ispričavam se na grešci, napisah c++, a riječ je o C-u vulgaris )
Jebote, možda i jesam geek
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 02:55   #89
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Za to sve zahvalite nekim (rijetkim, ipak, ali dovoljnim) pripadnicima istoga spola.

Meni osobno nitko nije ukrao novčanik,
niti sam prisustvovala takvom činu...
da vi dečki možda ne pretjerujete...?

Što ne izbjegavate gužve ako vam baš smeta da vas đepare?

Svašta ,
još neću smit uhvatit u gužvi zgodnog mladića za dupe,
da me ne bi optužio za krađu...


ne mogu izbjegavati ako se žurim. primoran sam koristiti javni prijevoz, a s rukama očito negdje moram. u par navrata sam ih pokušavao spustiti ili dignuti, pa to sa mnom ovako velikim ispada kao češanje, pa je bilo ljutitih pogleda. a ne. neću više.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:00   #90
Quote:
Spock_369 kaže: Pogledaj post
I jedan savjet za ubuduće, ako želite izbjeći eventualne >neugodne dodire< u javnom prijevozu(bilo stvarne ili malo potpomognute bujnom maštom) -onda nemojte ulaziti u krcata kola, ili nabavite bicikl!

?
Endimion, evo ti rješenja, nabavi bicikl
Pa ako živiš 20 km od grada, bar ćeš biti u formi...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:04   #91
Quote:
łvek kaže: Pogledaj post
Nisu me zlostavljale, jer žena NE MOŽE (seksualno) zlostavljat' muškarca (osim ak ga ne sveže za radijator), a prvo si gadno fulala.

:
Jel? A neka perverzna, stokilašica, uznojna baba koja bi te štipkala...ne bi bježao
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 03:07   #92
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Prvo i osnovno pravilo kad imaš sa sobom oružje jest da ga se ne bojiš upotrijebiti i da nikad njime ne prijetiš osim ako ga misliš upotrijebiti.
A iskreno, cure se i ne snalaze s noževima previše. Radije nek ima sa sobom šoker nego oštricu, šoker je lak za upotrebu, ne može prekoračiti nužnu samoobranu, definitivno obara protivnika za razliku od histeričnog curetka koji lamaće nožićem kojeg se, ustvari, i sama boji.
di vi zivite ljudi moji!!!
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:06   #93
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
hahaha...vrlo poznata situacija..e mrzim to fuj fuj nemogu vjerovat kakvih mizernika ima na svijetu..uglavnom ja znam vec napamet dva lika koji SVAKI DAN IMAJU RUTU SESTICOM od autobusnog prema trgu (a tako sam najcesce i putovala).jednom mi se tako lik zakeljio iza guzice i prvo sam ga pogledala onim mrkim pogledom ko da cu ga ubit i buljila u njega tocno minutu ono unosila mu se u facu.i on onak okrece glavu neugodno mu je LOL i kasnije nastavi on i dalje.Kad sam se zaderala 'pa picka ti materina seljacino sta cu stvarno morat trostit metke na tebe mizernice? e gle il nestani za 20 sekundi il cu ti glavu raznjet'..i cijeli se tramvaj poceo gromoglasno smijat.mene je tu doso podjebavat prdonja ...eto tad sam isla u srednju skolu.lik je izaso na prvoj stanici iz tramvaja i pritom je reko ''pa joj pa ..pa..ja nisam nis napravio..'' LOL svaki put kad sam ga od tad vidjela samo je okrenuo glavu i nije uso u tramvaj

Nestani za 20 sekundi. To je ona fora : "Glupane pusti mi cicu! Brojim do 1600! "
mirkec_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:14   #94
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
I vjeruj mi, svaka od tih cura će prvi put misliti da je zabrijala i da je krivo protumačila situaciju. Drugi put neće.
e, sad, nemoj ni ti generalizirati...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:18   #95
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma ima łvek pravo. i ja sam sto puta došao u situaciju da bih tako rado provjerio novčanik, da mi ga netko ne izvuče u gužvi, a ne znam kud ću s rukama. još da dobijem po faci...
ili te recimo užasno svrbi nos, ili ti je stigao SMS, bilo što. sve se može protumačiti krivo.
najgore su "naslonjačice" pogotovo kad imaju par sto kila.
endi, ti stvarno mislis (a pametan si decko, skoro pa i kolega) da zenska osoba od preko 14 godina ne zna razlikovati muskarca koji provjerava novcanik od muskarca koji joj dahce za vratom, gura ruku među noge i naslanja svoju erekciju na nju????

ti zbilja iskreno misliš da su žene tak' glupe?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:20   #96
Quote:
_inzinjer_ kaže: Pogledaj post
a zasto se ne sjednete na sjedala kad ste u busu?
Misliš da si onda spašen takvih...ne znam čega!?Ja sam sjedila u busu sa frendicom i dođe kreten,stane drito uz moje rame i češe ga.Uf,frendica je vidjela samo da sam se zacrvenila od bijesa,ssvom snagom ga šutnula laktom u međunožje i na sav glas se izderala:"HOĆEŠ LI SAD PRESTATI ČEŠATI TA SMRDLJIVA JAJA O MOJE RAME!"Na sljedećoj stanici je izašao iz busa.
corrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:41   #97
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.

ja sam dozivio sve i svasta.

kad god je koja cura bila ispred mene, a udaljenost dobrih 30 -40 cm, uvijek su se priblizavale.a to se skuzi pogotovo kad je poluprazan.ja se vise odmicem, a ona se sve vise priblizava.
a meni neugodno.
a drugi put mojem frendu koji se drzao za precku kod vratiju, dosla neka i sisu mu zabacila preko ruke.
mislim to je vec bolesno kaj se radi.
Markoleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:45   #98
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
upravo to - činjenica je da nas je ogromna većina baš takva.


ne, nije takav stav. stvar je u tome što posve sigurno gradom ne hodaju ružni egzibicionisti i pripijaju se uza žene. po ovim pričama ovdje ispada da su u gradovima po tramvajima poplave odvratnih ljudi koji curicama s leća guraju svoje grbave hlaće. gotovo sam siguran da je velika većina tih ljudi izgledala posve normalno, samo što nisu bili "savršeni". njušim licemjerstvo, to je sve.


a da ti nisi jedan od tih,kada ih tako gorljivo razumiješ i zastupaš?
Vjeruj,da izgleda kao Apolon,miriše ko najmirisavija rožica,riječ je o prisili,koju ni jedna žena ne podnosi!
Nije bitan izgled(ali nažalost,upravo oni koji iz bilo kojeg razloga nemogu do žena u životu,a to mahom jesu ružni i zapušteni)već djelo.
Njušim licemjerstvo u tebe!
Po tebi žene bi trebalo uzbuđivati,trebale bi se topiti od užitka i nikad otkrivenih strasti,biti počašćene itd.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:47   #99
Quote:
Markoleo kaže: Pogledaj post
ja sam dozivio sve i svasta.

kad god je koja cura bila ispred mene, a udaljenost dobrih 30 -40 cm, uvijek su se priblizavale.a to se skuzi pogotovo kad je poluprazan.ja se vise odmicem, a ona se sve vise priblizava.
a meni neugodno.
a drugi put mojem frendu koji se drzao za precku kod vratiju, dosla neka i sisu mu zabacila preko ruke.
mislim to je vec bolesno kaj se radi.
Vidi,vidi....Endimion,a što sada?
Imaš li obranu i razumijevanje i za takve napasnice?
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 09:54   #100
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
jao fuj
srecom zivim u civilizovanoj zemlji pa to jos nisam dozivjela
ali jednom se jedan gad probao trljati od mene na koncertu, okrenula sam se i ugrizla ga


i zubi su oružje!

Apropos:ne bojiš se kakve zaraze...????
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger